BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #489630 przez madziorskie
Iza zasnęła przed 20 a już się obudziła wyspana.. i broić chce...

zaraz idę się ykąpać póki woda ciepła, bo rano był serwisany od pieca i niby naprawił a przed chwilą znów walnęło... i piec wyłączyłam,a kominek wody az tak bardzo do kąpieli nie nagrzeje.. no chyba że bym cały dzień paliła... a paliłam od 15 do 20



Vestusia nie ma sznas bym cokolwiek wiedziała bo nic tam nie pzreczytałam i nie zamierzam, bo do wrzesnia 2014 i tak zapomnę co teraz przeczytam ;)

Ojj tyle napisałaś kochana, że na raty musze przeczytać bo woda mi się już nalała do wanny ;) jeszcze tu wrócę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #489646 przez Malina86
No ja przyszlam to wszystkie poszly ;)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489659 przez kima
Hej Kochane :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina ale pipa z tej koleżanki ;) Tak sobie myślę, skoro tamta była zasmarkana, a był A., to mógł Miśkę wziać z tamtąd, np. do sklepu, czy gdziekolwiek, żeby nie przebywała z chorym dzieckiem ;) A nazwę tego syropu zapamiętałam, dobrze, że napisałaś. Z lekami to już tak jest, w aptece mało kiedy mniej niż stówę się płaci wychodząc od lekarza ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Wogóle to podziwiam Was dziewczyny, te które same ogarniają sytuacje z dzieckiem. Nie jest to łatwe ;) I oby nocka dzisiejsza była znośna!

Polunia to Wam Polcia akcję odwaliła ;) Z siostrą dobrze robisz ;) Też bym tak zrobiła :laugh: Trzeba ludzi uczyć rozumu, skoro go nie mają :laugh: A na D. to chyba taka jedna z forum ma chrapkę :P a przynajmniej często o nim pisze B)

A swoją drogą to zawsze sikałam za facetami z długimi włosami :cheer: B)

Dorcia chciałam wysłać e-maila, ale zobaczyłam dopiero teraz i dziewczyny mnie ubiegły :) Życzę udanej wizyty T. Fajnie, że Karola zostanie, to rzeczywiście możecie sobie gdzieś wyskoczyć razem :) To bardzo potrzebne :) Twój Krzysiu to rzeczywiście maruda - już kiedyś chyba pisałam, że z tym smerfem mi się kojarzy haha :laugh: Dobrze, że robota zrobiona :laugh: Czasem trzeba :laugh: Ojjj te fotoski to bym wszystkie wywołała w formacie A4 i na ścianach powiesiło, tylko chyba mi ścian by brakło :huh:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Madziorka, mówisz, że Izunia w kombinezonie się męczy? :laugh: No dzieciaczki to wogóle nie lubią niczego, co krępuje im ruchy. Jak Twoja dietka? Ile już kg?

Muszę się Wam pochwalić, bo ja od wczoraj też jestem na Dukanie ;) Wiem, wiem, że niezdrowy, itd, itp, ale zamierzam być na nim do świąt, bo ostatnio przez te wszystkie imprezy, - urodziny Kubunia, moje i jeszcze jednej imieniny po drodze przytyłam 1,5kg :huh: Zapomniałam się chwilo i masz ;)

Kurczę, jak słyszę o której Wasze dzieciaki wstają to zazdroszczę, Kubuś mi wstaje przeważnie przed budzikiem - 5:15, no czasem wpółdo 6 ;) Na urodziny mi zrobił prezent i wstał 8 za 10, a to mu się naprawdę nie zdarza ;)

Coś jeszcze chciała skrobnąć, ale nie pamiętam ;)
Lecę pod prysznic, zaglądnę potem, a międzyczasie maybe mi się przypomni :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489675 przez kima
Malina i ja, ja też dodałam komenta haha :laugh:

dobra, lecę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489724 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489726 przez kima
Wiem, nie chciałaś wyjść na panikarę ;) to teraz masz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489734 przez polunia
Malina sie przesiadla na kompa a ja zostalam zdegradowana na teleton. Kurwicy idzie dostac.
Kima a ze niby ktora tak czesto pisze o dymianie bo chyba nie zauwazylanm :dry: :)
Vestusia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

I nie wiem co jeszze mialam napisac bo na tym cholernym fonie nie mam podgladu postow!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #489735 przez Malina86
No dokladnie Kima tak jak piszesz. Nastepnym razem to bedziemy wiac od zasmarkancow co sil w nogach i dezynfekowac po drodze wszystkie powierzchnie :laugh:
Kima nie wsyp mnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489738 przez polunia
Malina kup sobie miltona i wszystko dookola psikkaj :lol:
A z czym ma cie kima nie wsypac? Wiem wiem cikawosc to oierwszy stopien do piekla :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489740 przez Malina86
polunia Miltona to Ty chcialas nie?! Zapomnialam na smierc! Przypomne A., najdalej w marcu Ci przywieziemy ;)
Ty cos niekumata ostatnio jakas :laugh: Kima nie mow :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #489742 przez kima
Polunia no powiedziałabym Ci, aleMalinie już obiecałam, że jej nie wsypie - sama rozumiesz - nie mogę :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489745 przez Malina86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489750 przez kima
no patrzą, a nie widzą :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489755 przez polunia
Odzyskalam kompa :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Jak w tej reklamie : nie no ja chyba nienormalna jestem :woohoo: Nie kumam serio o co loto :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489758 przez polunia
Temat z Miltonem juz ieaktualny :blink: Juz sobie kupiłam dawno :silly: Ale jesli to ma byc powód dla którego w marcu ma byc zjazd to ja poprosze ze dwa tuziny :woohoo: A tak w ogóle to lodówke musze Ci oddać :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl