BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #488703 przez luska
Malina ten piesek tez bardzo fajny z tym , ze będziesz musiała nauczyć misie komend dla pieska ;) Ale wydaje mi sie lepszy bez tych gwizdków smyczy itd , taki prościejszy w obsłudze dla maluszka , chociaż z tym to rożnie bywa , bo my myślimy co innego , a dzieciaczki i tak swoje wiedza najlepiej.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


malina hehe ale A. załtwiłas .Ł toby na mnie takiego focha jebnął za takie ciecie , ze szok , a ile bym miała gadania ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488707 przez kima
No to fryz piękny ma A. :laugh:
Ja kiedyś podobnie załatwiłam swojego, bo tak wybrzydzał, że boki nie docięte, że tamto srmato, że jak mi się zajechało koło ucha, gdzie zawsze robię na 1mm, to przy czole mi się skończyło :laugh: haha i potem cały łeb na 1mm :laugh: wyglądał jak z Oświęcimia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488719 przez polunia
Ma coś ktos do łysych??? :silly: :woohoo:

Idę czytać po sporo nadziergane :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488723 przez madziaska
Witam z wieczora :)

Malinka, zdrowka dla Misi, nameczy sie bidula...

I OLO tez chory, jesli dobrze wyczytalam,ojjj :(

Kubasek sliczny ze szrama, dokladnie, taaaaki meski :) :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia, z dupy sie usmialam :) hehehe :)

Kimus, Hania dostla na ur. hustawke, konia na biegunach, slimaka z FP, kombinezon i czape, inhalator, sukienke, w ktorej byla, szkatulke na pamiatki, sanki i pieniazki ;)

Postaram sie WAM wrzucic prezentacje niebawem ;)

Milej nocki ;)

Ps... Polunia, dla Ciebie rowniez, choc z posucha :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #488737 przez Malina86
No Lusia mi sie wydaje, ze lepszy bez tych gwizdkow, jeszcze ten Samby ma jeden, a Bobby chyba 5. No zobacze czy w hurtowni cos bedzie, a jak nie to zamowie na necie.

polunia ja absolutnie nie ma nic do innych lysych niz moj ;) :laugh:

madziaska czekamy na prezentacje!
Widzialam na fb Hanule na sankach. U Was to juz zima pelna para, u nas sniegu ni ma :)
Prezenty superowe.

Dorcia psioczylas, ze maly ruch, a teraz to gdzie niby jestes?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #488742 przez luska
Pla własnie pochwal sie tez ty prezentami młodej

my dostalismy tak

Mała 5 lalek B) zbankrutuje n baterie , bo wszytko grające.a jedna nawet raczkujaca, aparat z fb, takiego kucyka grającego i świecącego , bebenek z otworkami na klocki , edukacyjny u góry ma ledy tak wyświetla literki cyferki i obrazki , bardzo fajne, pieska na smyczy gra tańczy i chodzi .chyba najbardziej jej pasuje no i od nas kolczyki i 1300zł

olo dostał traktor z przyczepka , wielka koparę , dźwig na pilota , kolejkę na baterie, zestaw moondo cos tam ;) z piankoliną, stół z piłkarzykami , no i od gorma samochodzików resoraków i takich większych odwzorowanych na rzeczywistych no i od nas garaż wadera i 200zł

generalnie duzo :silly:

no i własnie wrzucam prezentacje na you tuba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488751 przez kima
Kurcze fajne prezenty i duuuużo ich:laugh:

Która się pójdzie dzisiaj za mnie myć?
Ja jutro pójdę dwa razy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488760 przez Malina86
Haha Kima ja juz sie mylam, ale jak to mialoby byc za nas dwie to za slabo :laugh:

Piersza pobudka Miśki juz byla, nie wiem o co jej chodzi...placze tak zalosnie i krzyczy "ne, ne, ne" :unsure: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488777 przez madziorskie
Witam z wieczora!

Sarna ostatnio produkcja zmalała, więc nie jest az tak źle, ale może lepiej na bieżaco czytaj a tampto odpuść sobie??? Bo nigdy nie będziesz mogła z nami pisać na czasie tylko stale bedziesz nadrabiała...

ATNA znowu podglądała?????? noż nudzi się jej w domu czy jak???

Malina z jednej strony dobrze, że nie antybiotyk, a z drugiej by przegonił i byłby juz spokój!!! A przychodnie to mnie rozwalają! jak można tak pracować??? No niby na godzine sie umawiasz, a potem i tak godzine czekasz! I to jeszcze z chorym dzieckiem albo sama jak chora jesteś.. noż żeby chorować to tzreba miec zdrowie...

No zdrówka dla Michasi bardzo bardzo dużo!!!

U nas skarpety się nie sprawdzają, bo z chudych nóg po prostu zjeżdżają i mała się po chwili o nie potyka, bo nadeptuje nóżką... na rajstopki to jeszcze nie jest tak źle, ale jak na bosą nóżkę chcę ubrać do spodni to już targedia!

oo fajne takie niespodziane spotkania... ze znajomymi sprzed lat...

Śliczny Kubuś jak zawsze! A co On wykombinował, że ma tak buźkę odrapaną???

Udało mi sie teraz otworzyć linka ze zdjęciami Lenki! No cudnie wyszła jak zawsze! ja to sie na nia napatrzeć nie mogę! No oczka ma cudne!

Luśka super piesek! Ale ja już nie kupuje zabawek.. przynajmniej na razie...
Może coś na roczek dostanie fajnego albo od gwiazdora? chociaż wiem, bo już niektórzy się określili, że jeden prezent zamiast dwóch dadzą...

U nas skarpety się zbytnio nie sprawdzają niestety.. ma ich całą masę, bo matka naiwna nakupowała mysląć, że mają mocne gumki i nie zjadą z nóżki a zjeżdżają... nie wiem może jak Iza przestanie raczkować i więcej na nóżkach chodzić to się zmieni... w domu puszczeam ją w rajstopach i bodziaku i na to zakładam szmaciane buciki na gumkach a i tak jej zlatują..


Malina no to ąłdnie opitoliłaś męża hi hi... a nie wyzywał?
Mój ciągle właśnie na 3 mm się obcina tzn ja go obcinam a wolałabym żeby zapuścił dłuższe włosy.. no ale nie mam takiej siły przebicia najwyraźniej.. :(



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Luśka to prawda wyobraźnia dziecka nie zna granic!

Kima ja za Ciebie nie pójdę, bo u nas awaria pieca gazowego i jutro ma koleś rano przyjechać, a kominkiem ledwie nagrzałam i tyle o ile do nas do mycia starczyło więc w zimnej drugi raz nie mam ochoty się kapać..


Iza coś się dzisiaj nie przebudziła a zawsze około 22 się budzi i dostaje wtedy herbatkę.. hmm a już 11 po 22..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #488786 przez Suari
Spóźnione życzenia i moc buziaków dla Izuni, Poli, Mikołaja, Aurelki :kiss: :kiss: :kiss:

Nadrobiłam 15 stron, mam nadzieję, że nikogo nie pominęłąm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488793 przez Malina86
Zmykam Dziewczyny, Misia znowu kaszle strasznie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488798 przez kima
Malina, może jej się coś śniło? Może, że A. wyjeżdża i przez to krzyczała "nie, nie"? :unsure:
I tak wiem, że za chwilę z telefonu podczytasz :P

No nie było chętnej to poszłam, ale masakra co mnie plery pieką, skończył mi się szampon do farbowanych więc wzięłam szampon P., a ten sobie kupił Head%sholders ale jakieś "mroźne orzeźwienie" i jak mnie poraziło ;)

Suari gdzie się podziewasz? Coś opuszczasz się ostatnio? Dalej sama jesteś?
Nadrobiłaś, ale nie odpisałaś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488802 przez Dorciaition
Oo, troszku postów :D
ALe odpisze jutro, bo mam dymka. Opijałam ze Zdankiem Jego 30chę ;)

Poprawiłyście mi humor tym, że zdjęcia Leni są ok. Też mi się tak wydaje, ale szkoda mi tej reszty stylizacaji. A zabrakło aż 5. Myśle, że gdyby nie było Krzysia- marudy to dałabym radę z tą fotografką. Ale on juz przy pierwszym zdjęciu gadał, że idziemy do domu.

Idę lulkać. Buziaki Kochane moje :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488806 przez kima
Dorcia Ty nie opijaj tylko lepiej się za jaką "robotę" weź albo zakład spełniaj ;) :laugh: :laugh:

A Krzysia to trzeba było w samochodzie zostawić :P

No produkujemy pełną parą, żebyś była z nas zadowolona :laugh:

Kubuś się przerysował na blokadzie do szuflady, tzn. łapnął ze stołu, a ona taka zadarta z ząbkami o i jest efekt, mam nadzieję, że blizny nie będzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488811 przez Dorciaition
Nie no, nie mogę się powstrzymać ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina ha ha ale opitoliłaś A. Misia to podobnie jak ja. JAk byłam mała, a mój tata zgolił wąsa to uciekałam od niego.

Oj a to Kubuś sobie narobił kuku.

Jutro Wam pokażę jakiego LEnia ma strupa na czole. 2 dni przed sesją se zrobiła. Dobrze, że babka zna się na Photoshopie. ;)

Fajne te pieski, ale my raczej takiego nie będzimey kupować, bo mamy Daisy. ;)

Luśka bo ja już nie zajarzyłam. Wy macie ten pchacz Myszki Minnie co ostatnio Polunia wklejała? Myślę o nim na święta dla Leni ,ale nie wiem. Aurelcia się nim bawi?

Nie, jednak nie dam rady wiecej, bo ciągle słowa poprawiam. Pierniczy mi się ;)

Jutro przyjeżdza T. A Karola zostaje na kilka dni. Pójdziemy se ze Zdankiem do kina:)

Buziaki, do juterka


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl