BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #488812 przez madziorskie
produkcja kwitnie kwitnie...

Szkoda troszkę tych 5 stylizacji, ale te, które są są rewelacyjne! na prawdę bardzo łądnie Lenka wyszła!!! ja też obejrzałam kilka dzieci i Lenka bardzo mi się podoba! Zresztą lednka wogóle mi sie baaardzo bardzo podoba! Już kiedyś o tym wspominałam, że ma takie cudne oczka! Przypomina mi taka bardzo fajną babkę - profesorkę z SGGW w Wa-wie.. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488816 przez Suari
Widzę, że dziaciaczki chorują, nas też nie ominęło.
W sobotę Igor dostał takiego kaszlu i kataru, że w pewnej chwili miałam jechać na pogotowie, tak kaszlał. Po chwili zrzygał sięna mnie, apotem jeszcze dwa razy,więc Malina wiem o czym piszesz, ale samą śliną i płakałprzy tym niesamowicie. Anoc z soboty na niedziele to tragedia- co chwile płakał, a spał na mnie, tzn ja w pozycji pół siedzącej, a on na moim brzuchu, inaczej się nie dało. Poza tym od kaszlu dostawał duszności.Dzisiaj byłam ulekarza i dostał antybiotyk, bo lekarka nic nie mogła wysłuchać, bo tak charczał,amówiła, że czesto prowadzi to do zapalenia płuc. No i robię mu inhalacje- rano z mucosolvanu, a potemjeszcze dwa razy z berodualu, dostał syrop na kaszel na noc. A jakby tego było mało to wychodzą mu trójki albo czwórki na dole i męczy się niesamowicie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488819 przez kima
Suari Kochana uściskaj od nas Igorka!
Zdrówka, dużo zdrówka dla niego :kiss:
Siedzisz z nim w domku?

Ja uciekam, lecę wysuszyć głowicę i śpię, a dokładniej to już praktycznie śpię :laugh:

Baj :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488822 przez Suari
Kimuś- siedzę z nim sama, mam zwolnoenie do końca tygodnia, ale ma przyjechać do mnie siostra,więc posiedzimy razem :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Też już uciekam, bo Igor coś mi kwęka,a muszę jeszcze nawilżacz odpalić włączyć, papapapapap !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488857 przez Dorciaition
Dzień Dobry.

Pospałyśmy dziś tylko do 7 :/

Malina
Lenia też poszła z wielkim strupem na czole, ale na zdjęciach go nie ma ;)
Jak dzisiaj Miśka?

Kima kto wiem, może to i ona. Ciekawe

Kimuś to prawda- nasze dzieci są coraz kochańsze Lenia też, pomimo jej ruchliwości ;;) Potrafi też się czasami przytulić. Najbardziej mnie rozbraja jak jakiś człowiek obcy ją zaczepia, a ona się wstydzi i wtedy tak mocno mnie łapie i leciutko uśmiecha.

Nie wiem co z tymi dziewczynami. Opuściły chyba już forum. No Mia to już bardzo dawno się nie odzywała.
Ha ha o tych oczach to nie słyszałam :)
Kubuś jak zawsze cudne. A jak urósł. Kuku nie ładne. :/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kima gdzie ten filmik?

Luśka faktycznie sporo prezentów dostały Twoje dzieciaki. Super :)

MAdziorskie :kiss: :kiss:
Co do Lenki oczu to na niektórych zdjęciach ma jedna większe jedno mniejsze no i takie zmęczone dosyć:/ Jeju jak się nie mogę doczekać tych zdjęć.

Ja też głównie ostatnio zakładam Leni rajstopki, bo skarpetki to albo spadają, albo jakieś ciasne są przy tych ściągaczach.

Kima „robota” wczoraj została wykonana. Myślę, że Zdanek był zadowolony. :blink:

Zdrówka dla Igora. :kiss:

Do nas dziś przyjedzie T, więc muszę coś da żarcia zrobić. Będą wieczorem, więc ciężko podejrzewam będzie z Leni spaniem. Karola pewnie zostanie na kilka dni.

Mam prosbę- mogłaby którąs wysłać maila w wordzie? Coś poprzestawiałam i mam taką malutką stronę, że nie widzę co piszę Ostatnio jak dostałam maila od kogoś w Wordzie i go zapisałam to się naprawiło. Byłabym wdzięczna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłego dnia


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488863 przez polunia
Hej Dziewuszki

Czy ja czasami wczoraj nie wzięlam sie za pisanie :dry: No tak wzięłam się i usnęłam :silly: To co napisaam poszło bo laptop sie rozladował a jak go teraz podłaczyłam to juz nic nie było :angry:

Trudno , cos teraz na szybko dziergnę.

Suari duzo duzo zdrówka dla Igorka :kiss: Kolejna samotna mama na placu boju , oby siora przyjechała zawsze raźniej.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia tak , Daisy bije na głowe wszystkie szczeniaczki interaktywne :side: Chociaz ona sama mogłaby byc zadowolona , że Lenia ma nowa maskotke i moze na chwile da jej spokoj :blink:

A ja bym kilka zdjeć z tym strupem zostawiła , mialaby dziewczyna pamiatke swojego łobuzowania :blink:

Oj , Twój Krzys to jest chyba najbardziej marudny ze wszystkich forumowych chłopów. No ale przynajmniej jest wesoło a Ty cwiczysz swoja cierpliwosć przy nim :blink:

Moze Leni udzielilo sie Jego marudzenie i przez to nie chciała współpracować :dry: Ale jak dla mnie zdjecia i tak bomba. Lenisława jest cudna wiec obojetnie jakiego by hymoru nie miała to i tak zdjecia beda rewelacyjne.Mega fajna pamiatka :) Ja tez bym chciała jakas sesje zrobic moim gnidom ale ta starsza gnida za cholere nie chce patrzec w aparat , zrobienie mu zdjęcia graniczy z cudem :dry:

Kima to sie orzezwilas na noc :woohoo: Ja kiedys umylam D tez jakims head &... i po poł godzinie myłam drugi raz bo myslałam , ze zdechne tak mnie łeb szczyupał :dry:

Suaridziekujemy za zyczonka :)

Ja D tez jade na króciutko ale u nas to mus bo inaczej to wyglada jak podstarzały facet , na bokach głowy ma włosy a srodek łysy. Czasami jak za długo nie obcinany to wyglada jak mamut.

Malina jak nocka , budziła się jeszcze panna?
Pewnie jej sie cos sniło :dry:

Luska u nas z prezentami bylo kiepsko , jedyne co dostała to www.dladzieciaczka.pl/product-pol-4696-F...3f08caf40e20f4350186 i nawet sie tym bawi bo mozna cos wkladac i wyjm owac a ona akurat to lubi , do tego jakies takie pierdólki a reszta to kasa. A i jeszcze ciuszki i michy. Ale nie chce mi sie zdjęc robic , sorry. Generalnie to nie jestem jakos super szczęsliwa , ja bym tam wolała zeby dostala zabawki bo wtedy juz ma i ja nie musze się glowic co jej za ta kase kupic. Na bank jakis rowerek na wiosnę , o jeszcze wózek dla lalek ale to tesciowa dopiero przywiezie bo zapomnieli w sobote zabrać , czytaj tesc zapomniał bo tesciówka byla juz u mnie od rana :blink: O i kolczyki moze jej kupie , czas najwyzszy przebic uszyska :silly: Ja to w ogóle zawsze mam mega dylemat jak wchodzę do sklepu z zabawkami , nigdy nie wiem co kupić bo tego jest tyle , ze oczoplasu dostaje :blink:

O , stół z piłkarzykami. A taki jakis w miare masywny? Chcemy kupic Kacprowi na gwiazdke i nie wiem jaki. Widzialam w Selgrosie ale jakies takie byle jakie były. Z kolei na allegro wszystko wyglada ładnie a potem okazuje sie bublem. Jak jest przyzwoity to napisz mi proszę jaki to.

Łoooo , własnie odsloniłam rolety i snieg za oknem , no nie ma szału ale jest. Ale na sanki jeszcze za malo.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


madziaska no dziekuje Ci bardzo zażyczenia miłej nocki :side:

Luska nie no , kopa w dupe dostaniesz , dobreeee :woohoo: No gdzies to musial usłyszec z powietrza mu się nie wzieło. Kacper ostatnio chodził mi mówił.... (c)huj :ohmy: No usłyszał jak ja cos tam mówilam i zdanie skonczylam wyrażeniem
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
, pare dni tak pogadał i zapomniał na szczęscie , od tega czasu staram się uwazac na to co mówie przy niem a same wiecie , ze mój słownik posiada duzy zasób tego typu słów... :dry:

Malina to Ci rosnie córunia tatusia :side: U nas tez czasami tak jest , ze trzyma D za fraki i nie chce do mnie isc ni cholery.

E tam , Patrykowi szybko włosy odrosną :blink: Pamietaj , ze ładnemu we wszystkim ładnie a Patryk to fajne ciacho wiec mysle , że mu o nie zaszkodziło :woohoo:

A, ze Miska zwiala to się usmialam , Pola juz teraz lepiej ale pierwsze dwa dni na D okulary reagowała spuszczeniem główki i tuleniem sie do mnie bo nie jarzyła chyba , ze to tata :blink: W ogóle jak przyjdzie w czapce(bez czapki to by mu ten łysy łeb przymrozilo :silly: ) to tez patrzy na niego bardzo podejrzliwie i dopiero jak ja zdejmie to pojawia jej się banan na gebie.

Luska moje dziecko to by pewnie na widok kurczaka spierdzielało gdzie pieprz rosnie , dla niej to jakas abstrakcja. W ogóle jak gdzies tam jedziemy i Kacper widzi po drodze krowe czy cus to jest mega zachwyt bo jest zwierzatko z bajki. Normalnie szał ciał a niby na wsi mieszkaja :side:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mnie akurat nie dziwi wizyta taty z dwójka dzieci w przychodni , jakby było trzeba to mój D tez by pojechal bez problemu. Ja nie lubie z nimi sama jeżdzic do lekarza bo to zachodu kupe jest a on nie miałby z tym problemu. Widocznie lepszy z niego tata niz ze mnie mama :blink:
No tylko z tym ugotowaniem obiadu po drodze miaaby problem :silly:

Kimuś ja Cie proszę , kto moze miec chrapke na mojego D :lol: No mi sie podoba ale zeby zwalał z nog jeszcze kogos to nie sądzę :blink:

No to się Kubunio przyozdobił :huh: Oj musiało bolec :( Ale jemu to nawet taka szrama nie zaszkodzi , boski jest ale chyba sie powtarzam :blink:

Chyba wszystko nadrobiłam :dry:

O i nawet sie w czasie wyrobilam bo panna zaczyna gadać w łózeczku.
Wczoraj zrobila taka scene wieczorem , ze szok :angry:
Zjadła kolacje i szoruje do lazienki za D i Kacprem , kazaam jej poczekać bo chciałam dac jej jeszcze zyrtec. Ide do niej z łyzeczka a ta się ze złosci rzuciła i walneła glowa o płytki , nie tak super mocno ale zawsze. Oczywiscie ryk na czym swiat stoi , ze az D z łazienki przyleciał. Ale zostawiłam ja na tej podlodze i ryczala tak długo az się nie wyryczala. Trwalo to z 10 minut. Przestała i po chwili znowu zaczęła , próbowala wymusic zeby któres z nas ja wzięło na rece. Przeczekalismy ale nasza panna sie na nas obraziła :silly: Jak juz się uspokoiła to zajęla sie nitka przy paputkach a na nas zerkała spod byka co chwile , w końcu zaczęła sie tak ciut do nas usmiechać przy tych spojrzeniach. Normalnie diaboł z niej się robi , cwaniara mała. Chyba w końcu zajarzla , ze nic tym nie wskóra i poczłapała do łazienki i czekala az ktos przyjdzie zeby ja umyc. No ubaw mielismy straszny :side:

Nic lecę, miłego dzionka zyczę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488869 przez polunia
Dorcia mail poszedł , mam nadzieje , że o to chodziło :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488876 przez Dorciaition
Polunia dziękuję :kiss: :kiss: Już wszystko wiem :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488878 przez polunia
Pada snieg , pada snieg , dzwonia dzwonki sań....
Coraz blizej swieta , coraz blizej swięta....
Normalnie snieg sypie za oknem :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489048 przez luska
hej laseczki

Madziorska ,uwierz mi ja tez juz nic im nie kupuje , bo się topimy w zabawkach B) A dwa Olo nie dba o nie bo ma za dużo.Dostana tylko na gwiazdkę od bas i moich rodziców i tyle.

hehehe Docia ale nie widac z twojego pisania żebyś miała dymka :P

Krzysiu , to maruda straszny :dry: :P

co do tego jezdzika , jak napisałaś pchacz .to nie mam go w czwartek chyba zamówiłam , w piątek zrobiłam przelew , więc pewnie dziś wyślą.Ale dam jej i tak na gwiazdkę.Ale powiem ci , że taki sam tylko z kopciuszkiem ma kuzynka i maja przy nim chodzi i Aureska jak była to ja interesował i posadziłam ją , nie umie jeszcze sie odpychać , ale myśle kwestia tygodnia i będzie jeździć.A po Olu wiem , że szalał na takim samochodziku i lubił go bardzo.

Surai zdrówka dla Igorka , oj wy tez sie namęczycie i do tego jeszcze ty sama i pracujesz.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Docia to korzytaj jak bedzie szwagierka i Lenia niech sie zajmuje :blink:



Pola ja tam wole kase , bo ja sporzytkuje dobrze.

ale mnie teraz ta torebka zabilas , boska jest :P Ale to juz bedzie sotatni prezent na świeta :P :P

Co do stolika , to nie jest jakis mega super w sensje ciezki , ale te raczki z piłkarzykami ma porządne , ale powiem ci sszczerze , ze sie przyjze dzis , bo nawet go dokładnie nie oglądałam

Hhehehe dobry Kacepr jest ale ale olo wczoraj skakał po łóżku i wołał
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No i nie powiem ja sie ograniczam ale Łukasz , to mnie tak wkurza , bo nie patrzy tylko rzuca na prawoi lewo mięsem :angry:

A co do krów , to Olo tez zachwyt jak jedziemy gdzies i widzi przez szybe w aucje .Ale kiedys go wzięłam do ciotki co ma krowy i sie rozryczał :P

Hhehe to mała Pola wochmistrz :lol: Ale u nas tez Aureska zaczyna fochy strzelać i wymuszaqc krzykiem i jak na razie jej sie to udaje .Ogólnie ona jest strasznie rozpieszczona B)

Pola wez ten śnieg przydmuchaj do mnie , bo u nas od rana poruszyło , tyle co kot napłakał :dry: a ja bym chciała , żeby biało :dry: była .Zaraz bym sanki uruchomiła :)

Ale mam lenia dzis , kurka no nic mi sie nie chce .dobrze , ze zarcia zostało z imprezy ziemniaki obrałam zrobie mizerie i obiad jest.ale mam tak chate zasyfiała przez to kładzenie płytek , ze na świeta piej od nowa ze sprzątaniem :dry: Z checia znowu bym wysała mala do babci , ale juz chyba babcia na to nie pójdzie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489073 przez madziorskie
Dzień dobry!

Ja tylko na moment zameldować, że u nas śn iegu napadało i idę zaraz pokazać dziecku co to jest śnieg;)
Może nawet jakies fotki zrobimy??? Jutro i pojutrze też ma pafać a my saneczek nie mamy :(

Miłego dnia

Obiecuję, że później po spacerku napiszę wiecej...
Miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #489124 przez Malina86
Czesc Mamuśki!

U nas nocka jako tako, Misia miala jeszcze dwa napady kaszlu wiec odciagalam jej gile w nocy co oczywiscie konczylo sie mega histeria, no, ale coz. Pospalysmy do 9:00 wiec nie jest zle, oby bylo tylko lepiej.

Suari no u nas tak samo z tym katarem, po kilkadziesiat minut spedzalam na pufie z Misia na cyckach i jak jej troche gile posplywaly i przestawala sie dusic to dopiero moglam ja odlozyc, czasem po dziesiec prob bywalo, bo co ja polozylam do znowu kaszlala. Probowalam ja do siebie do lozka brac, ale od razu jakby jej ktos pieprzu do pampersa nasypal sie zachowywala, wlazila na mnie, doslownie siadala mi na glowe, albo walila mnie z banki :laugh: No spac z nia nie da rady.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wogole to wczoraj musialam szybko zmykac, a chcialam napisac, zebys zlozyla temu swojemu Marudzie najlepsze zyczonka urodzinowe! I niech nie jeczy tyle ;) Przekaz mu prosze od nas wszystkiego najlepszego.
Pamietasz o plytce dla mnie, oczywiscie jakos przy okazji, zebys specjalnie na poczte nie leciala mi wysylac.
Ja chce wlasnie kupic pieska interaktywnego, zeby odciazyc Batmana :laugh:

polunia taaaa Patryk ciacho...chyba piernik :laugh:
Haha, a po co D. szampon? Wystarczy dobrze wypolerowac glace :lol: ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moje dziecko spi, a nie spala w dzien od trzech dni. No, ale ona nie ma czasu spac jak tata jest w domu, a wczoraj u babci byla wiec tez nie miala jak. Ogolnie to marudna jest straszliwie.

Poza tym chyba ma jakies uczulenie na ten nowy syrop bo wczzoraj jej dalam na wieczor i dzisiaj wstala z cala zaogniona buzia jakby w mroz na budowie pracowala. Swoja droga kupilam syrop za ponad 30zl, zeby dac go przez dwa dni po pol lyzeczki... A reszta do kanalu bo 28 dni od otwarcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489214 przez madziorskie
No i jestem ;)

Zdjęć nie zrobiłam, bo ubrałam Izę w nowy kombinezon... a ona się w nim tylko wkurzała! No ale wcześniej wychodziłą na dwór ubrana tylko w grube rajstopy, body z długim rękawem i na to kurteczka, buty ala emu i czapka i rękawiczki... więc w sumie miała pełną swobodę ruchów, a w kombinezonie jednak już się nie da tak fikać...

Poza tym zasnęła o 13:18 i nadal śpi!!! No jestem w szoku, bo ona zawsze max 30-40 minut! A tutaj już godzinę i 18 minut... ech jak ja bym chciała by spała tak jak ubiegłej zimy na dworze po 4-5 godzin.. ;) ale to już chyba nierealne.. a szkoda :laugh: :laugh: :laugh:

Dobra starczy pisania o nas teraz idę poczytac co u Was ;)

Suari, Malina a może to jakiś wirus o takich objawach jak starszny kaszel, katar skoro już w tak małej grupie dwoje dzieci jest podobnie chorych? Ojj lepiej nie!
Jak się dzisiaj czują Wasze maluszki? I jak minęła noc?

Suari o to się nagadsz z siostrą! A w dwójkę zawsze lepiej, chociaz ja czasami wolę pobyć sama ze sobą i swoimi myślami :P ;) :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oj tam Dorcia gadasz, że ma jedno wieksze, jedno mniejsze i że zmęczone.. Jak dla mnie ona ma cudowne oczka i takie bardzo bardzo mi się pdobają!

I jak nadal wysłać maila w WORD-ie? Jesli tak to zaraz to uczynie, bo widzę, że Polunia już wysłała i nie wiem...

Polunia Ojj to musiałas być matka bardzo zmęczona wczoraj ajk zasnęłas w trakcie pisania...


A może u fotografa by Kacperek chciał patzreć w obiektyw? No wiesz nowe miejsce, nowa osoba... kto wie..

Ja tez bym chętnie się przeszła i chyba poszukam w okolicy jakiegoś fajnego... Teśc jest fotografem, ale on takich nie umie robić.. hi hi
Wogóle nam robił slubne zdjęcia i jak chcieliśmy takie na luzie to miał ale że nie wypada, że muszą być poważne i takie tam.. no i mamy jakie mamy, ale darowanemu koniowi w zęby się niby nie zagląda...

Bardzo fajna ta torebeczka, którą Pola dostała!

Oo Iza pąłcze lece

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489258 przez polunia
Laski mam chwilowy luz :cheer: Pola spi , albo juz nie spi bo własnie psikneła słyszę przez nianie :dry:
Zdazyłam byc u kosmetyczki , na bezczelnego zadzwoniłam do tesciowej(o Pola juz gada ;) ) i pytam czy przyjedzie do dzieciaków czy mam zadzwonic do Kasi :silly: Wredna jestem ale chciała to ma. Dodam , ze zadzwonilam o 9 rano , że na 12.30 ide do kosmetyczki(no bo mnie olsniło , ze musze sobie giry zrobić i hybryde zdjąc zeby pazury były przejrzyste do narkozy) i nie bylo problemu. Malo tego , ugotowała mi rosół(a dobry robi :blink: ) i mam obiad do Kacpra z głowy , do tego dostanie mieska gotowanego i po sprawie.
Jeszcze podjechałam na szybko do naszego lokalnego LasVegas i kupilam dziciaczkom jakies pierdoły na mikolaja. No niby ostatnio kupiłam te mamby :woohoo: ale dokupiłam im jeszcze bodziaki - dla Oli i Michalka , leginsy - dla Majki i bluzke dla Mateusza , starczy , koniec kropka i tak 150 poszlo sie trzepac :silly:
Dzisiaj siora ma imieniny - Baska - ale nawet sms-a nie wysle. W dupie ja mam. Ona na roczek do mojej córki nie przyszla wiec niech nawet na głupiego sms-a nie liczy. Przysłała szwagra z Majką i Olką.

madziorskie no a co Ty matka myslalas , ubrałas jak na zime i myslałas , że sie Izce spodoba :woohoo:

Bo ja wczoraj troche pisałam troche ogladałam tv i mi się błogo zrobiło :woohoo:

Malina dobre! Żeby odciazyc Batmana , ja mysle , że Misce i tak zabawka nie zastapi zywej maskotki :blink:

O , pierniki tez bardzo lubie :blink:

Ty bys widziała ile on tego szmponu na łeb wylewa , jakby miał co najmniej kłaki do pasa :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Luska tak teraz mysle , że Ty chyba za duzo nie przeklinasz. Jakos mi nie wpadło w ucho w Powidzu.
Olo rownie dobrze mógl z przedszkola przytargać.

No torebeczka fajna jest ale szału nie ma.

No Pola tez jest rozpieszczona i wlasnie wdrazam plan utemperowania jej bo wymuszacz straszny jest i złosnik. I najczesciej jej ulegam :dry: Ale powiedzialm , nie koniec basta , rycz sobie mam cie w nosie ;)

Ok , koniec dobrego , zmykam , papa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #489274 przez madziorskie
W sumie moje dziecko spało dzisiaj 1,5 godziny! No niesamowite! Mogłaby tak codziennie ;)

ok mogę czytać dalej ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Niebezpieczne takie rzucanie się małej Polindy! Może sobie krzywde zrobić... ojj ojj

Ojj tak przy takich dzieciach co już mówią trzeba uważać na to co się mówi!!!

A co do krów to moja sąsiadka ma i nie tylko krowy ale właśnie to co chce napisać to fakt, że ma normalnie wycieczki na podwórze... hi hi

zresztą sama ile razy szłam do niej z bratankami.. a oni nie tylko zwierzęta ale i traktory muszą pooglądac...


Luśka ciekawe dlaczego uważasz, że babcia już małej nie weźmie na kilka dni??? :unsure: :lol: ;)

Malina no to dobrze, że sobie pospałyście! No i oby Misce już było lepiej!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No nieźle z tym syropem! Taka cena i nie dośc że tylko ciutkę z tego zużyje to dobrze by było gdyby pomógł, a nie szkodził!!!

Polunia ojj tam ojj tam zaraz wredna! chciała to teraz ma! tez bym zjadłą sobie taki pyszny rosołek ;)

No właśnie tak myślałam, że dziecku spodoba się piekny różowiasty kombinezon.. a tu klops... no ale trudno całą zimę bedzie się w nim męczyć... ;) B)

Nic zmykam, bo moja bratowa z Majką dzisiaj znowu przyjechała...wczoraj Majka miała koronę i różdżkę a dzisiaj przywiozła ze sobą zestaw lekarski...

Miłego popołudnia p apa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl