BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 5 miesiąc temu #250006 przez luska
Paletka no skoro jesteś chętna to bardzo dziekujemy:)Ja się nie podejmuje bo i tak wiem , ze nie będę miała czasu na uzupełnianie a w przeciągu tygodnia się tak czy siak rozpakuje:)

Tygrysico kto wiem roznie to bywa z tym czoipe i tu regóły nie ma.Mi wypadł dopeiro przy 8cm rozwarciu B)

Kasia i tak jestes cierpilwa ja pewnie juz bym była na ip ale 3 mam kciuki , zeby nie przeszło i na jakies info co z toba :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250007 przez drynek88
Tygrysica piekne zdjecie poprostu bardzo mi sie podoba:) rozkwitasz w tym ciazowym okresie :)
a to fajnie ze widzisz ten czop bynajmiej cos sie dzieje zawsze jakis zwiastun zblizajacego sie porodu, bo u mnie nic poza bolami :( no ale pocieszeniem jest obnizony brzusio u mnie :unsure:
No wlasnie fajny ten program z tymi promocjami przydaloby sie u nas cos takiego a nie tylko male obnizki

Paletka dzialaj :)czekamy na tabele

Kasia T oooo moze sie zaczyna fajnie mysle ze powoli mozesz sie szykowac moze w nocy zlapie cie bardziej bo jak juz takie skurcze to napewno sie zbliza porod :)tym bardziej ze po kapieli nie ustapily.. jestesmy z toba trzymaj sie dzielnie:) ale fajnie ze sie zaczyna dziac achh jakie przezycia

Lilian ty masz jeszcze troszke czasu wiec sie nie spiesz :) ;)

u mnie 10 dni ;)



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250034 przez gagusia84
To widze ze juz sie szukuja nie które do porodu u mnie nic po za takimi bolami jak bym okres miała ale to miałam pare dni temu a teraz ani boli ani nic choc mam jeszcze czas ale podobno drogie szybcie sie rodzi.

Jak mnie chyci a nie bede miała czasu to napisze do luski pamietaj ze to bedzie Angielski numer z kierunkowym +44 :)


Paletka jak tak chcesz to dawaj rob tabele. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250043 przez tygrysica
oczywiscie siadłam na neta poczytac i jeszcze bardziej skonsternowana jestem. z jednej strony część tych objawów przedporodowych mam, ale to nic nie znaczy, a nie chcę, żeby wyszło na to, że panikuję atu trza będzie te 3 tygodnie albo i dłużej jeszcze poczekać. Do tego kumpela właśnie rodzi i pewnie mi się udziela niepokój po prostu.
Tak czy inaczej widze u siebi różne objawy- czop odszedł i był podbarwiony, - nieregularne skurcze, raz bezbolesne a raz bolesne jak przy okresie, - niepokój wewnętrzny, - trochę mnie do wc goni, ale to może być przez obiad z porami :dry: ...
No i właśnie to mnie wkurza, że nie wiem czy psychicznie czuję się tak bo przesadzam i mi sie poród koleżanki udziela, czy to TEN niepokój...
Trudno- obserwuje skurcze i czekam na ktg w piatek...

i jeszcze sobie krzywde zrobiłam bo sie wydepilowałam kremem i skórę podrażniłam i teraz piecze jak sikam...posmarowałam bepanthenem, oby przeszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250062 przez KasiaT
Dzięki dziewczyny za wsparcie.
Póki co dobrze, że nie spanikowałam i nie pojechałam do szpitala bo takie skurcze co kilka minut ustały z godzinę temu. Od tego czasu były dwa, z czego jeden po pół godzinie i nawet udało mi się wykorzystać ten czas na drzemkę.

A z tym kibelkiem to mnie ganiało jak były skurczybyki co jakieś 3-4 min...

Mam cichą nadzieję, że to nie koniec i się niuńki rozkręcą na regularne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250239 przez adiafora
oj dziewczynki widzę , ze tu się dzieje i to bardzo. Ja właśnie wracam od lekarza, szyjka całkowicie zamknięta, ilość płynów bez zmian. Uff nic nie przepowiada porodu. Jeszcze chciałbym się ciążą nacieszyć. Mała ma już 3400 . Ciekawe co będzie dalej.
Siedzę z całym pomalowanym brzuchem, mam koleżankę artystkę , która nie mogła się oprzeć:) Fajnie wyszło

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250243 przez tygrysica
no, własnie sie dowiedziała, że tą moją kumpelę wioza na cc... a jej mąż mi napisał, że zaraz sam sobie pampersa założy :lol:

Znowu poszedł kawałek ...

Naprawde nie chcę wyjść na panikarę, ale czuję niepokój...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250333 przez NaMAgapas
Ojej dziewczyny. Wy tu juz wszystkie do rodzenia... ja dzis dopiero spakowalam torbe do szpitala. Torbe pff nie wiem, moze mnie wysmieja, ale zajade tam z wielka podrozna walizka. Urzywamy jej podczas wyjazdow do PL. Tylko tam weszly wszystkie rzeczy (moje rzeczy). Bo Dzidziany sa w mniejszej, takiej na ramie... masakra hehe W sumie to 2 tyg przed i jeszcze jakis czas po... no to troche tego jest. Oo nie wspomne o podkladach, ktore zajely pol przestrzeni. Znajac zycie to moj P. sie spakuje w plecak heh

Czytam dzis posty, a tu skurcze, czopy ahh zostawicie mnie tu sama :D Potem bedziecie juz o kupkach rozmawiac, a ja jeszcze bede w dwupaku :D

Paletka byśmy poprosiły o aktualizacje tabelki :blush:

A twoje zdjecia Tygrysico jak zwykle wymiataja!

A to mój brzunio 36 tc :lol:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250334 przez NaMAgapas
I jeszcze jedno :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250382 przez tygrysica
NaMagapas- bardzo fajne zdjęcia ;)

no, kumpela urodziła przez cc i wszystko ok.
Mnie tez troche niepokój zszedł- może to przez jej poród tak mnie wzieło ...

Czop dalej schodzi- duzo tego całkiem...


Dorzucę jeszcze jedno, ostatnie - takie zabawniejsze może, choc najmniej mi się ze wszystkich podoba :blush:



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250386 przez gagusia84
NaMAgapas a ty niemasz fb?? ja jutro dodam moje zdjecie brzuszka. Wiecie co ja bym juz chciała mniec na raczkach mojego bobaska bo ta koncowka to sie ciagnie i stresuje.

Sliczne brzuszki.

Ciekawe jak tam polunia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250389 przez tygrysica
z jednej strony chce mi się spać, a z drugiej chyba nie zasne...
mój mąż stwierdził, że od 16ego idzie na urlop zaległy i najlepiej jakbym fo tego czasu nie urodziła :dry:
No i się zważyłam- jednak kilo mniej niż wczoraj :silly: - drobna rzecz a cieszy...
...a tu dalej wyłazi...
normalnie jakaś masakra- skonsternowana jestem strasznie.
Nic, ide spać i zobaczymy czy jutro siądę na forum koło południa :S
Buźka wszystkim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250393 przez KasiaT
Tak na szybko pisze z tela miedzy skurczami. Jestem na porodowce. Trzymajcie kciuki za szybki finish

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250412 przez upsar
KasiaT trzymamy kciuki!!
Z całej siły...
:) :) :)
i szybiego zakończenia :)

Daj znać ja tylko będziesz mogła jak się czujesz i jak maleństwo.

Pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250440 przez luska
Wow ale od rana info
Kasiu 3 mam kciuki i czekamy na jakies info

Tygrysico a jaku ciebie:)

U mnie cisza , samo sie raczej wcześniej nie rozkręci, a ja siedzę jak na szpilkach i chyba osiwieje do tej 20 :angry: Ale znając życie powie mi , ze w pon mam się zgłosić na oddział :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl