BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 5 miesiąc temu #249418 przez luska
Drynek wszytkiego najlepszego :kiss: :lol:

Tygrysico no co ty czyli się szykujesz już powoli :lol: No dziewczyny w czwartek zaczyna się nasz miesiąc :laugh: Pierwsza już sie rozpakowała i zobaczymy która następna.Z terminów wychodzi , ze chyba ja a zaraz Drynek :laugh:

Mnie to boli najbardziej pęcherz ale młodzież obrała sobie go za worek treningowy B)No i standardowo cały dół :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249425 przez drynek88
..Dziekuje dziekuje :)
Tygrysico ooo to fajnie jak zauwazylas cos takiego tylko teraz kwestia czy bedzie odchodzil jeszcze po trochu ponoc moze do 2 tyg. czy to moze ten jeden kawalek duzy i koniec ":) no ale masz juz jakis objaw to mozesz sie cieszyc ja jak narazie tylko bol na dole a wydzielina sie nie zmienia :( heh moze wezmie cie szybciej niz nas



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249442 przez tygrysica
to było takie małe, że gdyby nie to, że na wkładce to bym nie zauwazyła. Na pewno tylko kawałeczek, ale czy pierwszy?... Mam w czwartek gina to spytam- pewnie mnie wysmieje jak zwykle :dry: Ostatnio jak pytałam o skurcze to powiedział, ze to przeciez normalne i dopiero po chwili przebadac postanowił, no i ... żadnych zmian w szyjce... Raczej się nie szykuje na wcześniej niż za 2 tygodnie, ale każda "rzecz" nawet mała cieszy :silly:
Ostatnio mi mam powiedziała, że ja sie urodziłam na 8 dni przed terminem. Mój mąz za to kilka dni po więc pieron wie jak będzie...
no i niefortunnie stanęłam na wadze :P ... żeby w ciągu 2 tygodni przytyć prawie 3 kg???? WTF???? I marzenia o nieprzekraczaniu książkowych wag poszły w niepamięć... Teraz byle nie dojść do 100kg :ohmy: Jak na razie to od sprzed ciąży 15 kg, a z tymi kilogramami, które zrzuciłam na początku ciązy- 19...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249459 przez adiafora
Sto lat ! :woohoo:
Tygrysico ciekawe czy pójdziesz w ślady mamy.
Ja dziś mam straszną ochotę na colę więc piję:) Przed ciążą za żadne pieniądze bym jej nie ruszyła.
Oj będzie co zrzucać.

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249556 przez tygrysica
właśnie sobie oglądałam mieszkania, bo staram się orientować w rynku na przyszłość i znalazłam takie jakbym chciała z widokiem ... na mieszkanie moich rodziców :lol:
Jakbym teraz kupowała to bym się poważnie zastanowiła. Mogłabym np dzwonić do mamy z informacją, że jeden z kotów "za bardzo wychyla sie z balkonu" :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249603 przez luska
Tygrysico oby wcześniejsze ruszyło:)
A z tym mieszkaniem to mnie rozwaliłaś ale tez mi się marzy , żeby mamcie mieć pod nosem a tu co prawie 50km :dry: :(

Adiafora , nie rób mi sumaka , cola za mną tak dziś łazi a bieda jak nie wiem, nawet kropelki.Po ścianach chodziłam normalnie za ta cola a mój się uparł , że do sklepu nie pojedzie a na pewno , ze mi nie kupi tego świństwa B) No ma razcje w sumie ale ja po prostu bez coli żyć nie moge ;)

no ale w końcu się wkurzyłam i kupiłam karuzele :silly: Licytacje odpuściłam .Znalazłam używana "kup teraz" za rozsądna cenę i dla poprawy humoru kupiłam :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249661 przez tygrysica
heh...No ja właśnie do 7 miesiąca trzymałam się zdrowej diety, a potem odpuściłam i pewnie przez to teraz te kg rosną tak :dry: A za gazowanymi napojami też nie przepadałam, a teraz colę mam ciagle w lodówce i zawsze jakąś czekoladę w szafce :silly:
Ja nadal walcze o karuzele, za to udało mi się dzisiaj zakupić cieplejszy (mam nadzieję) kombinezon. Niedawno tez kupiłam ten organizer mamy- nie mam na nast rok, a ten wyglada obiecująco.
A tak w ogóle to kojarzycie taki program Łowcy promocji? Ja się właśnie od paru dni zbierałam, żeby szefowej jakoś to opisać tylko nie wiedziałam jak coś takiego w Polsce wprowadzić...a tu- telepatia- sami wpadli na to. no może nie jest to aż takie jak w USA, ale i tak niezłe okazje- no i tu wypada wrzucić linka, ale nie chcę, żeby ktoś wziął to za kryptoreklamę :silly:
www.almamarket.pl/pl/dla-klienta/promocj...upony-rabatowe/10075
Jutro mi odpisza z pracy czy w promocji jest vizir sensitive colour, bo tylko taki używam i jak tak to...w niedziele troche kaski wydam :blush:
W ogóle to jak jakies fajne promocje wypatrzycie to piszcie- wiem, że gdzieś juz jest taki wątek- musze poszukac i o tych pieluchach w Rossmanie napisać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249671 przez gagusia84
Oj Luska nie denerwuj sie. Ja sie wczesniej zle czułam wiec jak sie kąpałam to mój musiał mnie pilnowac w łazience. A dziecko to sie tak wierci ze oszaleje a podobno ma mało miejsca a wierci sie strasznie. Ja karuzele kupie dopiero po porodzie. Mam wybrane dla dziewczynki i dla chłopca jak znajde zdjecie na necie to dodam i wam pokaze. :) A wy pochwalcie sie waszymi karuzelami jestem ciekawa jakie macie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249694 przez tygrysica
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249766 przez gagusia84
tygrysica fajowe zdjecie takie kolorowe :) Nawet nie wygladasz ze masz za niedługo rodzic. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249780 przez luska
Tygryscico ja tez się zrobiłam maniaczka promocji heheh :P A zdjęcie superaśne :kiss: :lol: Uciekam na spacer z młodym :) W koncu jest pogoda :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249867 przez Paletka
luska napisał:

hej
W końcu odsapnęłam ale 2 dni imprezowania swoje robi, ale najważniejsze , ze młody w niebo wzięty :lol:

Ciekawe jak Polunia i jej malenstwo:)

No a my z przytulaniem jakoś problemów nie mamy :silly: No a do łazienki to chodzę nawet 6 razy w ciągu nocy :dry: Strasznie meczące ale nie ma zmiłuj :P

no ciekawe własnie gdzie drynek czyżby tez na listopad się załapała.......

Byłam dziś na badaniu jutro odbieram wyniki a w środę rozstrzygająca wizyta..... no i pewnie dłużyc mi się będzie jak cholera :dry:
I co z ta Tabelka dziewczyny która się podejmie??

[/b]

Ja jesli chcecie i mi pozwolicie bo nie widze chetnych





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249909 przez tygrysica
Paletka- do dzieła kochana ;)

...odszedł mi czop- tym razem jestem pewna (tym razem taki glut blee :P z pasemkami brązowymi)... i niby wiem, że teraz to i nawet 2 tygodnie jeszcze, ale i tak sie czuję dziwnie i spięta ... A w nocy to mnie tak bolało- skurcze jak przy okresie, że aż sie wystraszyłam, że to już...tyle, że mi brzuch chyba jeszcze nie zszedł i czuje, że się jeszcze mały nie ustawił...
nic to- w czwartek mam gina i ktg wiec sie pewnie dowiem co i jak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249926 przez KasiaT
Cholercia... jak tak wyglądają skurcze przepowiadające to ja nie chcę wiedzieć jak będzie przy porodzie......
Wczoraj na wieczór miałam bezbolesne skurcze co 5 minut przez 3 godziny. Ok. Poszłam spać i ok. 6 obudził mnie booolący skurcz podbrzusza przechodzący w krzyżowy :pinch:
i tak co pare minut. patrząc na zegarek stwierdziłam, że niezbyt regularne więc męża wygoniłam do pracy i ok. 7 wzięłam no-spę. Myślałam, że zaraz przejdzie pójdę w kimę...

Acha... jaaaasne.... od 7:28 do 12:49 naliczyłam się 61 bolesnych jednak nie do końca regularnych (od 2 do 8 minut) skurczy :ohmy: Nie przeszło nawet w wannie :pinch:

Półtorej godziny temu był taki moment, że chciałam już po męża dzwonić ale częstotliwość się wydłużyła między 6 a 10 minut i są ciutkę mniej bolesne.

Ciekawa jestem czy coś się dalej rozwinie...
Jak dotrwam do jutra to zobaczymy co tak ginka dojrzy w tej mojej jaskini...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249947 przez lilian355
łuuuu zaczyna się :D wchodzimy w porodowy etap :D ale fajnie :) ale ja tam sie nigdzie nie spieszę i mam nadzieje że dotrwam do końca grudnia :D i że Majka też dotrwa hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl