BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118787 przez Emme
adiafora napisał:

pierwszy kod suwaczka należy wkleić w podpisie w profilu, i będzie on widoczny pod każdym postem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118803 przez Dorciaition
Mała Czarna ale się uśmiałam z tego niedzielnego leżenia nago. Ale z mężem w 100 % się zgadzamy! :lol:

:kiss: :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118938 przez mala_czarna
Dorcia bo to cała prawda :) swoboda, prywatnosc w zwiazku jest bezcenna. Chwile tylko dla nas sprawiaja ze mamy bliską więż ze soba...


A czemu tu tak cichutko?? Niedziela mija a tu pusto...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118964 przez rojku
Ano pusto pusto...
Byłam na komunii siostrzenicy i obżarłam się tak, że ciężko mi czymkolwiek ruszać, nawet placami po klawiaturze :lol:
Jutro wkraczam w 12 tydzień i mam nadzieję, że kosmita ma się dobrze, bo ja bardzo :) tylko teraz chyba muszę przystopować z jedzeniem, coby nie spuchnąć w 3 miesiącu do rozmiarów ciężarówki 5ciomiesięcznej :ohmy:
A i jeszcze znalazłam coś... może Wam się przyda dziewuszki:
Interpretacja wyników USG:
www.noworodek.pl/index.php?sm=2&ope=1
ja sobie sprawdzam ile mniej więcej dzidzia powinna teraz mieć "wzrostu"
a tutaj:
www.noworodek.pl/index.php?sm=4&ope=1
kontroluję swoją wagę hehe na ile mam siłę :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119007 przez luska
hej z rana.My już osttro działamy .Młodzież nakarmiona maż tez podłogi pomyte.Zmywarka i pranie nastawione obiadek zaczęty ;)Ale samopoczucie jakieś kiepskie.Może tez tak macie , ze teraz każdą najmniejsza zmianę pogody od czuwacie, bo ja tak mam.W każdej ciąży jak jakaś babcia .Byle co i a ja zaraz duszności oddychać nie mogę i kręgosłup strasznie dokucza.
Roju hehe trzeba korzystać. Ns imprezach zawsze jakieś dobre frykasy są.
A macie jakieś konkretnie upodobania smakowe typu słodkie kwasnie.bo ja nie moge sie opszec słodkością .Szczerze to tylko na nich żyje od dobrych 3 tygodni i az boje się wejść na wage.W sklepach się pilnuje ,żeby zamiast słodkości kupować jogurty i owoce ale i tak zawsze cos sie trafi ;)Wczoraj sie dorwałam do zagęszczonego mleka słodzonego i w 5 minut wytrąbiłam :( Mąż to aż z niesmakiem na mnie patrzył , ze mi się po tym niedobrze nie zrobiło to był w szoku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119023 przez luska
mała czarna zgadzam się z tobą co do tej prywatności.My mięliśmy poważny kryzys małzenski .Ciągłe kłótnie brak zrozumienia itd.Ale wyszliśmy z tego .A teraz na swoim to bajka .W ogolę się nie kłócimy.Jak już mamy konflikt to jest szczera rozmowa sam na sam która kończy się przeprosinami przeważnie z obu stron i godzeniem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119024 przez luska
Zrobiła sobie ta prognozowana wagę i powiem wam , ze tak właśnie tyłam z synkiem .z tego co mi lekarze mówili to była waga idealna przytyłam 11.8 kg i teraz tez mi tak wychodzi .Mam nadzieje , ze i na samym końcu waga będzie naprawdę taka jak mi prognozują;)
Rojku a ci ile wyszło??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119025 przez kabrik
Cześć dziewczyny! I znowu po weekendzie:) Rojku, dzięki za te linki. USG jeszcze nie mam, ale te obliczenia wagi w kolejnych tygodniach - świetne. Byleby tak się tego trzymać. Na razie waga się zgadza, nawet 200g mniej, zobaczymy jak będzie dalej. Byleby nie przytyć jak w poprzedniej ciąży 33kg....
Dziewczyny, czy to okropne samopoczucie naprawdę kiedyś przejdzie??? Rano umieram po prostu...Wieczorem nie mogę zasnąć, zmuszam się do jedzenia, na nic nie mam ochoty, wszystko naokoło mi śmierdzi. Kiedy to się w końcu skończy!!!
W domu rano po wyjściu wszystkich z domu bajzel jak zwykle, trzeba się ogarnąć a nie mam siły w ogóle...
Marudzę..., ale życzę wam udanego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119029 przez kabrik
luska - jesteś wielka! Podłogi umyte... Chyba za bardzo lelam się ze sobą:) Trzeba się wziąść w garść!
My właśnie jesteśmy na etapie sprzedaży naszego mieszkania, bo niedługo zrobi się ciasno:) ale mieszkanie bez teściów i rodziców to jest to!!! Popieram w 100%

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119214 przez luska
kabrik-domu nie mam dużego wiec podłogi mopem z zamiataniem to 30 minut roboty a nienawidzę podłogi brudnej .Mogę mieć na stole bałagan ale podłoga musi być czysta ;) Poza tym młody uważa , ze podłoga to najlepsze miejsce na jedzenie i na niej tez najlepsze smakołyki można znaleźć :S
Rajku ja ci szczególnie muszę podziękować za te linki, bo chciała wpisać dane z usg .Zdjęcie mam w karcie ciąży .Wzięłam się za szukanie karty straciłam na to 30 minut po czym mnie olśniło , ze zostawiłam u rodziców .A w czwartek wizyta i znając życie wzięła bym się za szukanie karty w czwartek przed wizyta był by zonk bo rodzice mieszkają 50 km odemnie a lekarza mam tez 50 km odemnie ale w przeciwna stronę niż rodzice.A tak to jutro na spokojnie wsadzę małego do samochodu i ruszymy do dziadków ;)
pozatym wlazłam na wagę i szok.Schudłam 2kg B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119363 przez rojku
No z moją wagą na razie jest luz, bo w międzyczasie od ostatniej wizyty miałam 2 kg luzu, ale że jestem pulchniutka, to mam tam na kalkulatorze wyliczone, że powinnam przytyć przez całą ciążę 8,6 kg (właśnie przez tę pulchność). Na razie nadal zapasu mam troszkę :)

Mnie też się głupio zrobiło, jak luska wypisała co już zdążyła powyczyniać od rana :) Ja wróciłam z pracy, jedna uczennicę miałam ugotowałam ziemniaczki i brokuły do i już się czuję jak po maratonie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119394 przez axi
witam przyszłe mamusie ja jestem w 10 tygodniu i czuje się nadzwyczaj dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119447 przez luska
Witam nowa grudniowke:)
Axi a może coś więcej o sobie:)
Dziewczyny pogadamy za rok ;) Tez będziecie śmigać o 8 rano będzie już wszystko zrobione.Później to będzie śniadanie maleństwa obiad maleństwa układanie do snu zaległe roboty domowe ewentualnie czas dla siebie spacer zabawy z rodzicami kolacja kąpiel książeczka zuziu i ledwo patrzysz na oczy ;) hehe , no nie jest tak zle w końcu mam czas na forum i czytanie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119800 przez mala_czarna
Rojku świetny ten link dotyczacy wieku fasolki. Wpisałam swoje dane i wyszło idealnie co lekarz powiedział, tydzien i co do dnia :) Aż sie zdziwiłam. Jest tyle stron gdzie informacje sa niejednokrotnie błędne, mieszające w głowie przyszłym mamą.

Ja już posprzątałam. Zaraz lece na miasto na jakies zakupy :) - to co tygryski lubią najbardziej :):):) Potem jakis szybki obiadzik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119819 przez luska
Dziewczeta a co tu tak cicho??
My jak zwykle wszystkie obowiązki od rana zrobione nawet na zakupach bylismy.Oleniek śpi wiec mam czas dla siebie .Dzis pogoda u nas nie hallo wiec pewnie popołudnie w domu spedzimy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl