BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #626112 przez Agusiak
Karo śliczny brzuszek :) widzę że tu same szczuplinki :P

Moner czekamy na Twój brzuś :)
o już go widzę, super! i jakie masz fajne gatki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #626131 przez myszka85
Cześć mamuśki! :) Ja się wreszcie postanowiłam podzielić wiadomością z najbliższymi (czyli siostrą, rodzicami i babcią). Zaprosiłam wczoraj wszystkich na kolację z niespodzianką (a była to też pierwsza kolacja w nowym mieszkaniu) i na wejściu rozdałam im identyfikatory z podwójną rolą czyli tata miał np. tata a pod spodem dziadek itd. Przygotowałam też wcześniej dla siebie i narzeczonego koszulki z napisami. "Zgadnij kotku co mam(a) w środku?" oraz "Mów mi tato".
Rodzinka była bardzo szczęśliwa jak się dowiedzieli a babcia podobno aż nie mogła zasnąć z tą myślą, że będzie prababcią jeszcze w 2013. Mój brat zostanie wujkiem przed maturą, więc też wesoło ale już mówi, że będzie dumnie chodził z wózkiem.

Mojego brzuszka jeszcze nie widać i nie czuję, żeby ktoś w nim mieszkał. Nie mam też żadnych nieprzyjemnych objawów ciążowych i nigdy nie miałam. Gdyby nie karta ciąży i zdjęcie z pierwszego USG (na którym prawie nic nie widać) to bym nie miała dowodów. W piątek mam wizytę u gina i USG prenatalne i mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku.
Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #626134 przez Karo290392
Moner
No jak zaczął rosnąć to przestać nie chce :D Ale to dobrze niech rośnie maluszek :D
A Twój widzę że też ładnie się wybija :)

Agusiak
Dziękuję za miłe słowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #626208 przez Agusiak
myszka ale fajnie to wymyśliłaś i wszystko zorganizowałaś :) Super pomysł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #626265 przez Moner
Agusiak, tak w koncu jednak ruszylam sie po komputer ;) i dodalam wczesniej , dziekuje ;))), gatki bardzo wygodne kupilam je tu w turcji w " LC waikiki" czy jak to sie pisze, nie mam pojecia czy w polsce jest ten sklep czy w innych krajach ale ciazowe ubranka maja fajne, w ogole tu maja hopla na punkcie dzieci i ciazy i duzo sklepow dla mam itd


Karo, no wlasnie mi zaczyna przyspieszac hehe :)

Myszka super pomysl, ja tesciowej chcialam zrobic niespodzianke przynoszac niebieskie spioszki dajac znak ze lekarz obstawia chlopaka, bo ona wiedziala zenidziemy na badania, jednak brat meza popsul wszystko i wygadal sie bo maz mu przez telegon powiedzial w sekrecie.... A on nie mog lsie powstrzymac i podobno niechcacy wygadal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #626398 przez nuśka09
myszka witaj :))
super pomysł :)) a propos rodzeństwa moje zostanie ciociami w wujkami w wieku 12,10, 6 i 4 lat :P i już się kłócą kto będzie chodził z maluchem na spacery :P
Karo i Moner brzuszki macie cudne:)
Ja to mam taki jakiś dziwny :P niestety przed ciążą sporo przytyłam przez złamaną nogę i 2 tygodnie siedzenia nieruchowo na tyłku, teraz się pilnuję bo przecież nie mamy jeść za dwoje tylko dla dwojga:) (tak moja położna mówi :P)
miłego dnia dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #626429 przez Agusiak
dzień dobry dziewczynki :)

u nas zapowiada się kolejny piękny dzionek :)

Moner szkoda że szwagier popsuł niespodziankę ale pewnie nie chciał ;)
U nas niestety nie ma tak wielu sklepów ciążowych, ja wiem o jednym w mieście obok, no i sieciówki mają czasem jakieś działy dla mam jak np. H&M MAMA. A tak to trzeba się ratować allegro. Ja największy problem mam ze stanikiem niestety :(

nuśka oj to faktycznie młodziutkie wujostwo będzie mieć Twój maluszek :) A Ty kochana ile masz lat, jeśli to nie tajemnica? ;)

Ale moja córa też ma jedną ciocię starszą od siebie tylko o miesiąc :)

Miłego dnia mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #626677 przez nuśka09
Agusiak żadna tajemnica:) 22 lata mam :P i jak urodzę terminowo to zdążę przed urodzinami :P
Ze sklepami typowo ciążowymi to jest problem... w Krakowie(przynajmniej w mojej dzielnicy) nie spotkałam się jeszcze ze sklepem tylko dla ciężarnych, ale normalne sklepy coraz częściej wprowadzają ubrania dla ciężarówek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #626862 przez Moner
Nuska09 Ja mam termin na tydzien przed moimi urodzinami, ale zobaczymy jak sie sprawy uloza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627198 przez vvanka
Hej dziewczyny, właśnie jestem po wizycie u gina. Okazało się, że tutaj w Niemczech badania prenatalne są prywatnie robione i kosztują 200 euro. Czy znacie przypadki, że nie były robione te badania i wszystko ok ??? Zmartwiłam się tym strasznie, bo chciałam je mieć robione. Dziś lekarz robił usg i z wymiarów i wszystkiego jest wszystko dobrze, dzidzia rośnie. Mam fajne zdjęcie jak na kolanach sobie klęczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627284 przez Elusia
Hej dziewczynki:) jestem znowu- wiem że ostatnio mnie dłuuugo nie było ale jak pisałam byłam mega załamana- więc wyryczałam się i wzięłam ostro do pracy, a potem odpuścilam żeby wszystko szło swoim biegiem bo zdrowie maluszka najważniejsze. I wiecie co? dziś super miałam dzień, ale najpierw do Moner- mojego narzeczonego bart też zawsze wszystko papla więc staramy mimo radości nic nie mówić mu najpierw;) ale pewnie nie jest to milo nawet jeśli to tylko niechcący... bo przecież ta cała radość ulatuje, a brzuszek śliczny!:) Myszka pomysł mega!:D naprawdę musieli być miło zaskoczeni:) jeżeli chodzi o wagę to ja przytyłam razem od początku ciąży 2kg:)ale wścibskie sąsiadki już gadają że gruba jestem:D hehehe. Wanka moja bliska znajoma nie miala robionych tych badań bo też była poza krajem- zrobiła dopiero usg w 5miesiący 3D i wszystko ok- mała cała i zdrowa- ma teraz 4 lata:)Co do moich spraw wyplakanych na forum: poprosiłam szefa o umowę aktywizującą dla niań i wszystko wskazuje na to, że ją podpiszemy!:D a to oznacza, że będę mogła dostawać macierzynski:D no i najważniejsze- doktor na usg zobaczył siusiaczka:D! ja nie widziałam ale pokazywał narzeczonemu i mówi,że widział;) także cieszę się jak głupia. Mimo iż wyszło w między czasie że mam 10 zębów do zrobienia- tak mi przez ciąże poleciały :ohmy: i mam dość liczne bakterie w moczu więc muszę brać urinal to mimo to... cieszę się jak głupia, czuje że wszystko idzie w dobrym kierunku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627286 przez Elusia
Aha jeśli chodzi o zakupy to ja też ostatnio się zaopatrzyłam w 2pary dresików bo za ciasne wszystko, i szukam czarnej kiecki na panieński, a potem na wesele w czerwcu, na razie jakoś poszukiwania stanęły nic ciekawego nie znalazłam ale się nie poddaje:) jak mi się uda to wyślę zdjęcie z fotką:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627396 przez Agusiak
dobry wieczór :)

nuśka no to spora różnica wieku między Tobą a rodzeństwem :)

Elusia no Kochana to rozumiem, taki radosny post :) Bardzo się cieszę że jakoś wszystko się prostuje no i oczywiście gratuluję synka!!!!! :laugh:

My dziś zaliczyliśmy odwiedziny u teściów a tak to prawie cały dzień z córą na dworze :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627613 przez nuśka09
Elusia to super że tak się dobrze zaczyna dziać :)
wanka wiele kobiet nie robi tych badań i potem jest ok:) przecież jak nasze mamy chodziły w ciąży to nawet usg nie było :P
Ja też nie robię tych badań ze względów finansowych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627649 przez Agusiak
dzień dobry :)

dziewczynki ja też nie zdecyduję się już raczej na kolejne badanie prenatalne. U nas robią je na tym samym sprzęcie co moja lekarka USG bo to ten sam gabinet tylko inny lekarz przyjeżdża więc myślę że gdyby coś było bardzo nie tak to podczas zwykłego badania także da się to zauważyć. Poproszę lekarkę by nieco dokładniej popatrzyła i ewentualnie jak coś to wtedy zapiszę się na te badania. One w wielu przypadkach okazały się być bardzo istotne i pomocne ale często to też takie wyciąganie kasy od pacjentek. Ja już za wszystkie badania do tej pory plus to prenatalne zapłaciłam ponad 500 zł a kolejne dwa takie badania to znowu po 230 zł każde :dry:

Ja dzisiaj mam parę spraw w urzędach i nie chce mi się iść, a na dodatek muszę zabrać Paulinę a w urzędzie nie ma podjazdu dla wózków :angry:

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl