BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 1 tydzień temu #628026 przez Karo290392
Hej piękne

Powiem Wam tak szczeże że się cieszę strasznie że przypadło mi być w ciąży w uk. badania mam robione wszystkie i wszystkie dokładnie i nie płace za nic na dodatek mam karte gdzie dentysta i wszystkie leki mam przez dwa lata za darmo. Mi jeszcze 3 tyg zostały i w koncu rodzinke odwiedzimy z mezem w pl z czego nie moge sie doczekac.

A humor dzis mam straszny nic tylko płakać mi sie chce .ehh nie lubie takich dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #628049 przez Agusiak
karo o tak, opieki zdrowotnej i socjalki w UK możemy Wam tylko pozazdrościć.

Uszy do góry, jutro na pewno będzie lepiej ;)

A mnie dziś o 5 rano obudził KOMAR, i nie dość że obudził to jeszcze użarł paskudnik :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #628057 przez Karo290392
Oszzzzzz :D Jak on śmiał Cie obudzić a co dopiero ugryźć! :)
Kolejny plus Uk - nie ma komarów
Ale przynajmniej masz teraz pewność , że już wiosna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #628126 przez nuśka09
Karo pozazdrościć takiej opieki :)
Też miewam gorsze dni, byle powód a ja ryczę ale przy tak pięknej pogodzie aż szkoda się smucić :D
U mnie jeszcze nie pojawiły się komary, zresztą w miejscu w którym mieszkam jest ich niewiele na szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #628130 przez Karo290392
nuśka09
humor mam strasznie płaczliwy ze wzgledu na moja siostre bo nie pamietam czy wspominałam ale przed wczoraj moja siostra miała ciezką operacje i dzis widziałam na zdj jak to wyglada i strasznie mi cieszko ze ona tak cierpiec musi. a maz w pracy i nie mam sie komu wybeczec i bedzie mnie tak meczyc do wieczora az moj S wróci. ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #628324 przez Elusia
Karo to nic dziwnego, że taki masz dziś dzień:( rodzina zawsze najważniejsza, to się człowiek przejmuje a jeszcze przy hormonach to już w ogóle dwa razy mocniej przeżywamy. Jutro będzie lepiej:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #628348 przez Agusiak
Karo dużo zdrowia dla siostry a Ty trzymaj się dzielnie Kochana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #628645 przez Karo290392
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. już jest lepiej :)
A jak tam wam dzionki mijaja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #628849 przez Agusiak
dzień dobry :)

Karo cieszę się że już się lepiej czujesz :)

My wczoraj praktycznie cały dzień na dworze, ale dziś już pada deszczyk.

Miałam kochane ekscytującą noc bo dziś moje dziecię spało pierwszy raz w doroślejszym łóżeczku bez szczebelek :) Zasnęła pięknie i spała do 8.15 wiec chyba jej się spodobało :lol: Lecę ją ubrać i na śniadanko :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #628855 przez nuśka09
dzień dobry ;)
wczorajszy dzień w większości na polku spędziliśmy :)
Taka pogoda to nie można marnować :) dziś też się zapowiada ładny dzionek, słonko od rana świeci:) Byłam już na szybkim spacerku z psiakiem to cieplutko przyjemnie :) aż żyć się chce :D
Dziewczyny jak oceniacie szacunek do kobiet w ciąży w waszej okolicy? ustępują miejsca? przepuszczają w kolejce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #628927 przez Karo290392
Dzień dobry :)
A u mnie wczoraj padało a rano swieciło słońce dziś tak samo świeci ale deszczu tu w kazdej chwili mozna sie spodziewać :)
No muszę przyznać że u mnie narzekać nie mogę bo szacunek mają bardzo duży jak juz wiadomo widac ze kobieta w ciazy to bardzo przyjemni ludzie sa a nawet zatrzymuja sie pogratulowac czy zapytac jak sie czuje dana osoba. bardzo to miłe i czy młodzi czy starsi tak samo :)
A u Was jak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #628940 przez Agusiak
ja mam czasem wrażenie że u nas ciężarne są traktowane jak zło konieczne, podobnie jak osoby starsze, no trzeba takiej ustąpić, do lekarza wepcha się pierwsza, no i w markecie przy kasie też ma prawo pierwszeństwa.
Ja jak się dobrze czuję to stoję a autobusie, czekam w kolejkach ale ostatnio na badaniach krwi musiałam wejść pierwsza, a na drzwiach piszę jak byk, że ciężarne bez kolejki to już były piorunujące spojrzenia w moją stronę. W pierwszej ciąży jeszcze mnie to ruszało ale teraz olewam to z góry na dół. Jak mam do czegoś prawo to z niego skorzystam.
A już właśnie najbardziej antypatyczne bywają osoby starsze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #629014 przez nuśka09
Agusiak właśnie to przykre ale też tak samo mi się wydaje. Ludzie (zwłaszcza starsi!) traktują nas jak zło konieczne. Ostatnio w markecie na zakupach podeszłam do kasy pierwszeństwa, stały trzy panie ok 40 lat. jeden facet się już kasował. Podeszłam i powiedziałam że jest to kasa z pierwszeństwem dla kobiet w ciąży i inwalidów i proszę o przepuszczenie. Jedna się odezwała że pewnie kłamie żeby się wepchać, więc pokazałam książeczkę ciąży i z łaską mnie wpuściły.
A wczoraj jechałam autobusem, był prawie pusty z tyłu może dwie osoby siedziały, usiadłam na miejscu dla ciężarnej ,które jest inaczej oznaczone niż dla inwalidy, na kolejnym przystanku wsiadła jakaś starsza kobieta. Na przeciwko mnie było miejsce dla inwalidy- wolne, a ta baba podchodzi do mnie zebym jej ustąpiła! No to ja do niej że nie mam takiego zamiaru ponieważ jestem w ciąży i to miejsce jest przeznaczone dla mnie, a w autobusie ma mnóstwo wolnych miejsc może sobie dowolne wybrać. Na to ona że jej się to miejsce podoba. No rozwaliła mnie! Ale nie ustąpiłam - jakim prawem?Denerwuję mnie takie coś. Ja mam duży szacunek dla osób starszych bo kiedyś też taka będę , ale nam też się należy duży szacunek!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #629015 przez Karo290392
Wiem że to bedzie niegrzeczne z mojej strony ale juz nie raz przekonałam sie w PL jak osoby starsze potrafia być straszne, narzekają na młodych a to naprawde oni potrafia zepsuc humor nie jednej osobie i tym bardziej jak widza osoby w ciazy to powinny pamietac jak to było gdy one były w ciazy i powinny wiedziec ze ciezko jest w kolejce wytrzymac badz stojac gdzies przeciez nikt nie wymaga og nich zeby sami ustepowali miejsca :D
Dziewczyny a propo właśnie mi się przypomniało, wiecie juz jak bedziecie karmić? tzn. butlą czy piersią? Jakie jest podejcie u was w okolicy do karmienia piersia ? Bo obiło mi się o uszy że ludzie niezbyt przychylni są jak widzą matke karmiącą w miejscu publicznym a zwłaszcza właśnie starsze osoby ...Co o tym sądzicie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #629033 przez nuśka09
Ja bardzo chcę karmić piersią. Ale nie mam zamiaru robić tego w miejscach publicznych, czułabym się nieswojo. Są gdzieniegdzie specjalne pokoje dla mamy karmiącej a zawsze też można przed wyjściem odciągnąć troszkę mleka do butelki żeby nie wyciągać cyca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl