BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 11 miesiąc temu #629818 przez nuśka09
Mi wg kalendarza wyszła dziewuszka;) No zobaczymy ;)
Co do mebelków mam tylko łóżeczko jak na razie - a może nawet już ;P musiałam wziąć już bo to od znajomych dostaliśmy, oni robili remont i musieli się już pozbyć ;)
wózek mam już zaklepany, też dostajemy od znajomej- kupiła go rok temu :)
allegro.pl/3w1-wozki-tako-wozek-jumper-x...isy-i3154567186.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #629967 przez Agusiak
Edzia ten wózeczek możesz poszukać używany, chodzą właśnie coś ok 3 tysięcy :)
No a jak chcesz tańsze a też jakieś takie modne to poprzeglądaj sobie takie firmy:

- abc design
- chicco
- coletto
- mutsy
- quinny

oczywiście nie wszystkie modele ale można coś trafić ;)

nuśka będziesz ze swojego wózka zadowolona, moja znajoma ma taki i bardzo fajnie się go prowadzi. Na razie nie planują drugiego dziecka ale mimo to wózeczek zostawili bo tak im podpasował :) Super, że macie już łóżeczko :)

Ja nie wiem jaki chciałabym wózek, najlepiej tylko głęboki ale ciężko dostać jakieś fajne nie 3w1.

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #630341 przez Moner
Edzia04 napisał:

Ja marze o takim wozku, ale to tylko marzenia bo koszt jego to ok 5000 tys ;/



Tez taki chce najfajniejszy ze wszystkich co,ogladalam ale bardzo drogi tu u mnie kosztuje na polskie ok 6000zl , a za tyle to bardziej oplaca sie komplet mebelkow kupic: np taki zestaw

bebishroom.com/mobilya/urun_detay/manolya_bebek_odasi_41




a moze popatrz uzywane na allegro tej firmy, albo fajne sa tez firmy emmaljunga ja moze przez siostre przetransportuje sobie jakis z polski bo duzo tansze sa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #630389 przez Karo290392
moner
piękne mebelki...kuurcze super sa :) to mysle że dość spory pokoik macie dla maleństwa hm? Bo mebelki spore :)



Kochane! Dzień Dobry!
Nie uwierzycie co dziś w nocy się stało! Siedzę sobie a raczej leże oparta o poduche i wyszywam ( bo kolejna noc spać nie mogłam) leci piosenka 'We will rock you ' w radiu a tu nagle takich drobnych 5 uderzen od środka takie to było dziwne uczucie ale fajne i mysle że to dzieciaczek w koncu dał znać o sobie bo wiem napewno że to nie jelita bo to inaczej całkiem nie potrafie nawet opisac ..Ale mi się dziś mordka cieszy od rana przez to :) mój dzieciaczek w koncu się odezwał :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #630418 przez Agusiak
dzień dobry :)

Moner mebelki fajne, ale faktycznie trzeba mieć ogromny pokój bo strasznie masywne są, chociaż trzeba przyznać że bardzo piękne :lol: Ach chciałabym takie :)

Karo kochana gratuluję ruchów!!!!! ale super, szybciutko poczułaś, ale podobno szczupłe mamusie szybciej czują maluszki ;)
Bardzo się cieszę, teraz wyczekuj kolejnych pukań :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #630578 przez Edzia04
Witam wszytskie kobietki!
Moner meble piękne! Ja mam w podobnym stylu w sypialni tylko w kolorze czarnym :D
Agusiak dzięki za podpowiedz poogladam dzis wozki marek jaki mi podeslalas moze znajde cos interesujacego w nizszej cenie.
Karo super,ze juz czujesz maluszka , ja tez chce:P nie moge sie doczekac, ale na każda przyjdzie pora:)

Milej soboty Wam zycze pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #630581 przez nuśka09
Karo super! Gratuluje :D
ja już nie mogę się doczekać kopniaków :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #630688 przez Marysia27
Ale się tu dzieje :) Ja ledwie wyszłam z zapalenia gardła a teraz męczę się z grypą żołądkową, i mam już serdecznie dość wszystkiego... napiszę więcej, jak będę mogła już wysiedzieć przed kompem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #630718 przez Karo290392
A no pewno że na każdą przyjdzie czas :)
I cieszę się że kopie bo nie moge go zobaczyc to przynajmniej czuje ze wszystko z maluszkiem jest ok a to najważniejsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #630872 przez Agusiak
dobry wieczór dziewczynki :)

Marysia zdrówka dla Ciebie, oby te wszystkie choróbska się już odczepiły od Ciebie na dobre :)

kochane wszystkie się doczekamy kopniaczków, ja czasem mam wrażenie że coś czuję ale czekam na jakieś mocniejsze oznaki :)
Zastanawiałam się na kupnem detektora tętna płodu. Z Pauliną miałam troszkę stresów bo ona mało się ruszała i lekarka kazała mi jeść wtedy coś słodkiego i położyć się na lewym boku no i w skutek czego bardzo często jadłam słodycze :( Teraz wolałabym tego uniknąć bo już całkiem jak wieloryb będę.
O takie coś mi chodzi:
allegro.pl/detektor-tetna-plodu-angelsou...daz-i3184248262.html

Ale to jednak drogo troszkę, co myślicie o czymś takim?

Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #630981 przez nuśka09
Wow Agusiak ja nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje! ale czad :D tylko troszkę drogo;/ jakbym miała troszkę więcej kaski to bym sobie kupiła...no chyba że znajdę taniej :)to napewno kupie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #631125 przez Karo290392
Hejka dziewczynki ! Nawet nie wiedziałam że jest taki że juz od 12 słychać bo tu u mnie chciałam kupic taki od 26 tyg dopiero co słychać serduszko ale poczytałam opinie o tym co pokazujecie i jednak sie na niego skusze tym bardziej ze tu za czesto to nie badaja ciezarnch to mysle ze bedzie dobry zakup dla moich mysli zeby sie uspokoic ze wszystko jest ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #631129 przez Elusia
Hej kochane:) widzę że rozwinął się wątek o łóżeczkach, wózeczkach i mebelkach?:) ja jeszcze o tym nie myślę, może dlatego że od znajomych mamy zaklepany wózek i fotelik do samochodu,kilka ubranek:)a resztę nawet jak bym chciała przeglądać to narzeczony ciągle mówi, że jest czas i żebym dała sobie spokój jak na razie:P jeżeli chodzi o detektor to rany! nigdy bym nie przypuszczała, że coś takiego w ogóle jest!:P Koro super te ruchy co?:) ja maluszka mojego czuje coś już od tygodnia:) i to nie jelita bo wydaje mi się że znam dobrze swój organizm:) takie kopnięcia zdecydowane, to czułam dopiero kilka razy, częściej jak się szybko wierci- takie leciutkie postukiwanie- jak motylki w brzuchu:D ale jak na razie tylko 2 razy czułam od tak gdy nie przyłożyłam ręki:) bo z przyłożeniem jak długo poczekam to czuje ładnie wiercenie:) nie spodziewałam się, że to tak szybko będzie:)! ja dziś od czwartej na nogach bo na egzamin muszę się pouczyć:/ i do 20 na uczelni...nie chce sie jak widzę tą pogodę, ale wam życzę miłego spokojnego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #631149 przez Agusiak
dzień dobry :)

Elusia w takim razie gratulacje, bardzo się cieszę ,że kolejna mamusia czuje ruchy :)

Kochane ja też nie wiedziałam o takim detektorze, dowiedziałam się oczywiście z tego forum :)
Spróbuję go wylicytować taniej, ale nie mam szczęście do wygrywania aukcji więc najwyżej jak się nie uda to zainwestuję :)

My zaraz się zbieramy bo jedziemy do domku letniskowego zobaczyć jak tam po zimie. Czekam tylko aż się córcia obudzi. Pogoda zapowiada się piękna więc liczę na udany całodniowy wypad :)

Udanej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #631226 przez Moner
Karo to wspaniale!!! Dosc wczesnie wyczulas ale mi szwagierka opowiadala ona tez w 16 tyg poczula, to moze i ja za 2 tyg cos wyczuje ;))))

Karo
Agusiak
Pokoik jest sredni okolo 12-15 m2 mebelki wydaja sie duze moze taki efekt na zdjeciu , ale np szafa na ubranka ma szerokosc 160 cm lozeczko z szafka dostawiana, na ktorej jest przewijak ma 190cm i komoda 90 cm.

Lozeczko super jest bo szczebelki sie obnizaja lub wymatowuja,i jak rozmontuje sie szafko-przewijak to moze spac wieksze dziecko czyli praktyczne:)

Poki co dzidzius bedzie w kolysce w naszej sypialni, kolyske pozyczam od szwagierki bo jej syn wyrosl,

Marysia zycze zrowka!!!

Ohh Agusiak zazdroszcze, tez bym pojechala gdzies niestety nie mam takiego miejsca, mam dosyc miasta!

Dziewczyny ktoras z was szuka wozka do 3 tys
Fajny znalazlam mamas and papas urbo www.mamasandpapas-polska.pl/produkt/opis.../urbo_kol_lime_jelly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl