BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 3 dni temu #632325 przez nuśka09
Marysia bidulko zdrowiej szybko ;)
wanka tak jak mówią dziewczyny najlepiej idź do lekarza...A maluszek cudny;)
Muszę wam się pochwalić! :) wczoraj jak byłam na meczu dzidzia zaczęła mnie łaskotać:D jejku cudne boskie wspaniałe uczucie:) Mały kibic mi rośnie ;p
A dziś rano byłam u dentysty, zaczęła mi leczyć jeden ząb, dała do niego lekarstwo i masakra! ból okropny! po apapie zwymiotowałam więc poszłam spać, teraz się troszkę uspokoiło...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #632353 przez Karo290392
Nuśka09
Czyli jeszcze chwila i poczujesz kopniaczki :);p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #632360 przez nuśka09
Karo mam taką wielką nadzieję :) może na kolejnym meczu hihi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #632372 przez Karo290392
Raczej bym obstawiała w ciagu kolejnych kilku dni ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #632450 przez iwonta_kg
Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam które urodzą w październiku :)

Ja jestem już w połowie, jak to szybko minęło... Mam termin na wrzesień ale będę rodzić w sierpniu. Będę miała cesarkę w 39 tygodniu.

Życzę udanych i szczęśliwych dni w ciąży :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #632490 przez nuśka09
zobaczymy:) z pewnością dam wam od razu znać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #632604 przez Elusia
Karo, śliczny i duży brzuszek!:) nas dzieli chyba parę dni a mój brzuszek nie widoczny jeszcze:P uważam, że z mocnymi wymiotami i brakiem jedzenia tak dłuuugo trwającym należy powiedzieć lekarzowi bo naprawdę można się odwodnić i zaszkodzić maluszkowi:( Nuśka- gratuluje tego uczucia!:) a ja właśnie mam dylemat kurcze, bo jakoś tydzień miałam mega zaparcia tak, że bolało mnie nad brzuchem- uciskało mocno aż schodziło do lini pępka- lekarz zbagatelizował czego się spodziewałam nawet nie dał mi dokończyć że może to przez zaparcia:/ no ale pije mega dużo wody zaczęłam jeść rano aktivie i wyłącznie ciemne pieczywo i pomogło od wczoraj jest ok:)tylko jadłam też wczoraj sałatkę i nie wiem czy nie zaszkodziła bo dziś luźniejszy stolec, do tego ćwiczyłam dzisiaj dużo z małym, już dawno tak się nie obciążałam i krzyż bol, no i rano miałam 2 skurcze takie 3 sekundowe bolesne:( razem objawy: krzyż, luźny stolec i skurcze groźnie wyglądają ale z drugiej strony myślę że to przypadek wszystko... tylko skurcze mnie zaniepokiły(znam ten ból bo miałam takie skurcze często przed dzidzią podczas miesiączki, przed miesiączką i w czasie owulacji też)no i nie wiem czy do lekarza jechać czy czekać i zobaczyć czy będzie dobrze już jutro.... eh... może jestem przewrażliwiona?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #632625 przez nuśka09
Elusia ja bym jechała od razu do lekarza, albo chociaż zadzwoniła do niego. Nie czekaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #632765 przez Agusiak
dobry wieczór dziewczynki :)

iwonta_kg dziękujemy i Tobie również życzmy spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania :)

Elusia może faktycznie zadzwoń chociaż do swojego lekarza to będziesz spokojniejsza, albo weź nospę i już się tak nie forsuj i zobaczysz czy przejdzie.

nuśka super, że też już poczułaś dzidziusia :)

Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633044 przez Agusiak
dzieńdoberek mamusie :)

Jak się dziś miewacie?

U nas piękne słonko więc będą spacerki i zabawy na podwórku :)
Rano mnie coś brzuszek pobolewał ale podejrzewam że to przez pełny pęcherz, za to jak kichnęłam to dosyć mocno zakuło, ale tak już miewałam także w pierwszej ciąży.
Ale na szczęście jutro wizyta, musze tylko spisać wszystkie pytania jakie mam do lekarki.

Miłego, cieplutkiego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633294 przez vvanka
Elusia jeśli piszesz nam tutaj o tym, tzn że masz jakieś obawy, dlatego nie czekaj tylko dzwoń, od tego oni są. My się nie znamy :) Na pewno wszystko będzie dobrze.

Ja o 2 w nocy się obudziłam i do 3 wymiotowałam, zastanawiam się czy nie dopadły mnie te wymioty niepowściągliwe, ale poczekam jeszcze dziś, bo o dziwo obudziłam się i nie wymiotowałam ani mdłości nie miałam :) Zjadłam kromeczkę z szyneczką i jestem pełna nadziei, że wkońcu się to skończy :)

Karo ja nie wiem czy będę umiała rozpoznać kopniaczki :) teraz jak co jakiś czas i tak mi coś tam z brzuszka doskwiera, to nie wiem :)

Dziewczyny wy chcecie zostać takie bladziutkie ? czy robicie coś, jakieś kremy brązujące chociaż na ręce i dekolt :) ?

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633322 przez Agusiak
vvanka, ja nigdy jakoś specjalnie za opalenizną nie goniłam, no może za młodu, hehe. Twarz i ręce szybko się opalą, wystarczy że spacerujesz albo posiedzisz troszkę na powietrzu. Nie używam brązujących mazideł bo nie mogę znieść ich zapachu, a poza tym kochane podobno opalenizna już nie jest modna :silly: :blink:

kochana mam nadzieję, że mdłości i wymioty już Cię opuszczą bo to musi być strasznie uciążliwie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633333 przez nuśka09
wanka czytałam ostatnio że kobiety które przechodzą nudności będą mieć mądre dziecko :P to Ty będzie mieć geniusza :P hihi a tak na serio to mam nadzieję że za niedługo Ci przejdzie, mnie też strasznie męczyły mdłości ale ok 12 tygodnia ustały.
Co do opalania mam zamiar dużo spacerować - może mnie chwyci, najgorzej nogi, a lubię mieć opalone... więc chyba zastosuje jakiś krem lekko opalający bo klasycznych samoopalaczy nie lubię( śmierdzą mi ;p)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633344 przez vvanka
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :) Nawet się roześmiałam nuśka z Twojej wypowiedzi, że będę mieć geniusza :)

To mi wszyscy powtarzają, że na słońcu nie mogę być bo mi plamy wyskoczą itd, a to widocznie jakieś znów bzdury i wymysły ludzi :) To nic się nie stanie jak posiedzę na balkonie poopalam nóżki czy rączki i dekolt, ale np. zasłonie brzuszek mokrym ręcznikiem ?
Ja mam jasną karnację, gdyż jestem blondynką z piegami :) więc jak idę teraz na dworze, w słoneczko to aż ludzie patrzą i pewnie zastanawiają się "albinos czy nie" :D dlatego chciałabym złapać chociaż minimum kolorków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #633349 przez Agusiak
mokrym bym nie zasłaniała bo to jeszcze bardziej słonko przyciąga, ale suchym lub jakimś swetrem to pewnie. I oczywiście nie na pełnym słońcu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl