BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 9 miesiąc temu #674678 przez natB
Dzidostwo coś nam ucichła... a Małopoloanka dziewczyny, kiedy wraca?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #675023 przez Psotka
Hej,
coś mi się kojarzy, że Małopolanka wraca 9 czerwca.

Dzisiaj byłam w "butiku" z odzieżą używaną w poszukiwaniu sukienek. I nie spodziewając się jakiś bombowych połowów udało mi się wyszukać 2 sukienki i 2 koszulki. Dobrych marek bo : Etam, Wardrobe, Cher, Esprit. Oczywiście musiałam zapomnieć o rozmiarze s patrzyłam jedynie na L i takie są w sam raz, bo swobodnie układają się na brzuszku. Może troszkę są luźne w ramionach ale nie przejmuję się tym. Jak mi ciuszki wyschną po praniu to zrobię zdjęcia. Za wszytko zapłaciłam 15 zł. Chce Wam pokazać, że w ciąży też możemy modnie wyglądać za nie duże pieniądze.

P.S> Powiem Wam jak byłam w przymierzalni ai mierzyłam te szmatki i uzmysłowiłam sobvie że w II trymestrze mój brzuszek w zaskakującym tempie się uwypuklił. Wow!! że nasza skóra może się tak rozciągnąć w krótkim czasie (-;

Pozdrawiam Wszystkie z osobna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #675073 przez nefretete666
psotka zobaczysz za kilkanascie tygodni jak brzuch moze sie rozciagnac,teraz to jest nic:)czekamy na zdjecia z zakupow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #675106 przez Brunetka
Witajcie kochane

Nie pisałam ostatnio ponieważ u mnie bez zmian. Dopiero dzisiaj miałam wizytę u swojego ginekologa i jestem w lekkim szoku. Poprzednim razem, podczas usg i badania genetycznego powiedziano mi, że wygląda na chłopca... dzisiaj lekarz stwierdził, że nie widzi nic "między nogami" i na 75% będzie to dziewczynka...
Zrobiłam błąd pytając tak wcześnie o płeć. Mogłam wstrzymać się do 7 miesiąca, wtedy większa szansa na rozpoznanie płci dzieciątka i nie namieszałabym sobie w głowie.
Zgłupiałam zamiast się upewnić.
Badania prenatalne wyszły bardzo dobrze. Niskie ryzyko jeśli chodzi o choroby.
Nic a nic nie widać po mnie, że jestem w ciąży. Doszedł brak apetytu, waga dalej stoi w miejscu. Miesiąc temu ważyłam 56,4 a dzisiaj identycznie. Dziecina rozwija się prawidłowo ale brzucha jak nie było u mnie tak nie ma...
Lekarz stwierdził, że nie mam się tym martwić. To niby przez to, że jestem z natury bardzo szczupła i powinnam się zaokrąglić od 20 tygodnia.

W przyszłym tygodniu powinnam również wybrać się z wizyta do kardiologa. Mam arytmię i będąc w ciąży niestety kołatania bardzo się nasiliły.

Jestem zaskoczona również tym jak ten czas szybko umyka. Nie dawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży a tu już piąty miesiąc. Jutro zaczynam 18 tydzień. Zawsze wydawało mi się, że te 9 miesięcy trwa i trwa...

Postaram się Wam jutro przedstawić na Fb mojego skarbika. Mam nadzieje, że zdj z dzisiejszego Usg będzie wyraźne :)

Miłego wieczoru

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53655

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #675141 przez nefretete666
Brunetka najwazniejsze ze dziudzius zdrowy, u mnei an poprzednim forum gdy bylam z Kuba w ciazy tez dziewczyny dowiadywaly sie w 12 tyg a pozniej na usg polowkowym okazywalo sie ze jednak plec jest inna a niektore juz pokupywaly ubranka i inne rzeczy, pozniej sobie odsprzedawaly eheh.Ja sie dowiem za 2 tyg w szpitalu w uk a pozniej potwoerdze to u polskiego lekarza na 3d i dopiero zaczne szalec zakupowo:)Chociaz musze sie przyzanc ze juz kupilam kilak rzeczy tyle ze uniwersalnych,kupilam taki kosz do spania bo byl w promocji www.amazon.co.uk/Mamas-Papas-Linen-Moses...d=1370548081&sr=1-43 no i mam jeszcze 2 pajacyki i 2 pary spodenek a wy cos juz kupywalyscie? chwalcie sie kobitki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #675191 przez Psotka
Brunetka nic sie nie martw ze sie odmienilo. Teraz bedziesz miala piekna zdrowa dziewczynke . Jesli kupilas nowe cieszki dla chlopca to je wystaw na allegro.
Nefretete ale masz swietny koszyk dla malensrwa, pasowalby mi do sypialni :laugh: Cudo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #675217 przez nefretete666
psotka mam podobny na sprzedaz jesli jestes zainteresowana tez w kolorze kremowym z delikatnymi wstawkami kubusia puchatka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #675278 przez JustynaNL
Nefretete666, a koszyk można bujać? Bo mojego Męża siostra w Anglii, właśnie w tym sklepie kupywala taki różowy no i wiem, ze służy też jako kolyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #675281 przez natB
Brunetka Ty już miałaś połówkowe? a ja myślałam, że robi się je po 20 tyg. internet jednak kłamie :P

Wiecie, co Wam powiem, że mam pecha do zwierząt w potrzebie... najpierw znalazłam kotka, a teraz od 2 tyg. koło naszego podwórka kręcił się mały piesek i, co wylądował u nas na podwórku :P najgorsze, że jest to młoda suczka, a w klatce mamy wielgaśnego mieszańca kaukaza z owczarkiem niemieckim (pies) i jak jest wypuszczany młodą ogarnia panika :P

I jak ich tutaj pogodzić YHM, no i jeszcze kotka z małymi kociakami...

nefretete666 przepiękny ten koszyk AAAAA... co do rzeczy ja zaczęłam kupować, ale też bardziej uniwersalne, a po drugie, jak będzię dziewczynka to i tak może nosić niebieskie rzeczy...
Ja mam dresik, 2 pajacyki, kilka bodziaków, skarpetki, sweterk, półśpiochy, rajstopki, bluzeczkę z długim rękawkiem, 2 ręczniki i w sumie już nie pamiętam...
jest takie czasem głupie przekonanie, że dziewczynki to tylko różowe, czerwone i białe... gorzej by było na odwrót :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #675326 przez cortezia
Hey dziewczyny:)

Ja wczoraj zaliczyłam następną wizytę u ginekologa. Niestety moja gin powiedziała, że mogła by spróbować powiedzieć co to za płeć, ale nie daje gwarancji i wolałaby się wstrzymać do 20 tyg. Może i ma rację na razie jetem w 16 tyg więc spokojnie jeszcze się dowiem najważniejsze, że jest zdrowe. Badania też mam dobre waga mi się nie ruszyła, tylko brzuch wywala do przodu i ja już kupiłam sobie 2 pary spodni ciążowych 2 pary z bonprix, (jedne krótkie drugie długie) moja znajoma je ma i jest bardzo zadowolona i super w nich wyglądą: www.bonprix.pl/produkt/spodnie-ciazowe-z...egory=374&type=image
www.bonprix.pl/produkt/krotkie-spodnie-c...egory=779&type=image
i jeszcze jedną parę na allegro takich leginsów dżinsowych ciążowych za 30zł:) Teraz poluje na fajne luźne koszulki, tak jak ty NatB nie przepadam za tym żeby coś mi się opinało na brzuszku.A mój jest już spory i niestety no dość mocno widoczny.

Na USG byłam z moim M i powiem wam, że obserwowałam go i patrzyłam na każda jego reakcje to nasze pierwsze dziecko i myślę, że mój narzeczony OSZALAŁ , na każdy ruch maleństwa aż podskakiwał, wydawał z siebie dźwięki UŁAAAA.... później zadawał tysiące pytań Ginekolog (a ona dzielnie to znosiła i na wszystkie odpowiadała) nasze badanie trwało 30 minut gdyż M poprosił o pokazanie i wytłumaczenie mu gdzie co jest u dziecka:) Także byłam pod wrażeniem zaangażowania i po prostu ryczałam jak bóbr po badaniu, że mi się tak trafiło.

Po badaniu pojechaliśmy do Smyka i obczailiśmy jeszcze raz nasz wymarzony wózek. I tak to jest on zdecydowanie on nasz typ. Dla tych dziewczyn które nie są w naszej grupie na FB daje link jak wygląda ten nasz wózek www.bombik.pl/Wozek_FABIO_BEBETTO_3w1_MARS_RAMATTI-638.html
W smyku kupiliśmy przeurocze śpiochy dla naszego maleńswta i chyba tak je ubierzemy na święta Bożonarodzeniowe.


Nasze maleństwa z USG widać jak się martwi

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #675330 przez cortezia
A tutaj zdjęcie tych przesłodkich śpiochów....

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #675358 przez natB
Super cortezia że wizyta udana, aż mi się łezka zakręciła w oku, jak napisałaś o reakcji Twojego narzeczonego... w sumie ze mną mój S. jeszcze nie był na badaniu, ale na pewno zabiorę go za 3 tygodnie, bo wiem, że to też jest dla niego ważne wydarzenie i musi w tym uczestniczyć :)

Twój maluch na tym zdjęciu chyba trzyma się za buźkę/główkę dwoma rączkami? Chyba, że się mylę :P... Martwi się, że jeszcze tyyyyle musi zostać u Ciebie w brzuszku, a pewnie już by chciał być z Mamą i Tatą :)

Ja dzisiaj spodni nie mogłam dopiąć, a koszula jeansowa strasznie mi się opina i mam wrażenie, że zaraz ją rozerwę... dobrze, że jutro jest sobota i szał zakupów :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #675416 przez Psotka
Nefretete poproszę o zajęcie (-; . Czy jest również opcja kołysania? Ile kosztuje i czy się składa do przesyłki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #675427 przez Brunetka
Ja jeszcze nie kupuję ciuszków dla dziecka. Nie mam pewności jaka płeć...mam mętlik w głowie bo raz mówią, że chłopiec a potem dziewczynka :) Chyba, że będę wybierała kolory uniwersalne:)

nefretete666 śliczny ten kosz do spania :) Sama chciałabym taki nabyć :)

natB ja miałam wykonywany tylko test PAPPA. Najpierw była rozmowa z genetykiem który wytłumaczył mi na czym to badanie polega a potem pobrano mi krew i wysłano ją do Warszawy.
Można go chyba wykonywać tylko do 14-ego tygodnia.
Co do zwierząt które tak do Ciebie lgną... :) Pamiętaj, że one i dzieci najlepiej wyczuwają dobrych ludzi :) ;)

cortezia Śpioszki świetne :) Bardzo mi się podobają :)
Twój lekarz ma racje. Bardzo fajne podejście. Ja też jestem trochę zła na siebie, że zapytałam :) Na tym etapie można gdybać odnośnie płci dziecka a pewność tak na prawdę będziemy miały dopiero przy porodzie hihi
Moja mama twierdzi, że nigdy nie chciała wiedzieć na tym etapie :) Dopiero gdzieś w 7 miesiącu pytała by mieć większą niespodziankę:)

Wiem, że się powtarzam, ale jak moja siostra godzinę przed porodem miała powiedziane, że będzie miała dziewczynkę a urodziła chłopca i bratowa która dopiero w 9 miesiącu również została powiadomiona poprawnie o chłopcu...to już mam mieszane uczucia:)
Najlepsze jest to, że mój siostrzeniec wyszedł ze szpitala w różowym beciku i różowej opasce na ręce:)

Mój był już ze mną z cztery razy na Usg:) Również pamiętam jego reakcje gdy pierwszy raz zobaczył bijące serduszko dzieciątka :) Na wczorajszym był trochę zmęczony więc może dlatego nie był az tak bardzo podekscytowany.
Bardzo podobały mi się jego słowa gdy widział, że jestem trochę zaskoczona faktem, iż lekarz stwierdził na 70% dziewczynkę. Oboje byliśmy pewni, że będzie chłopiec...
"Przecież dziewczynkę tez będę kochał" :) :)

Wzruszyłam się wczoraj gdy zobaczyłam na monitorze ruszającą się rączkę mojego skarba :)
Ehhh chciałabym już mieć ten poród za sobą i dziecinkę już na świecie :)


Muszę Wam podać link do piosenki która dzisiaj odkryłam... Piękna... :) Jak ktoś lubi spokojne nuty to jak najbardziej polecam :)



Uwielbiam takie utwory :) Co za romantyczka ze mnie hihi :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53655

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #675428 przez gabi 85
cześc dawno sie nie odzywałam ale cały czas was czytam dzisiaj mam usg i prawdopodobne dowiem sie kto u mnie mieszka


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl