BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 10 miesiąc temu #677679 przez Izaa.
HEJ HEJ DZIEWCZYNY! Z MIŁĄ CHĘCIĄ DOŁĄCZAM DO WASZEGO GRONA, TYM BARDZIEJ, ŻE FAJNE Z WAS BABKI( TYLE CO WYCZYTAŁAM ) :)
termin mam na 29 listopada, więc to dopiero 15 tydzień. mam wielkiego stracha, bo rok temu poronilam w 3 msc, więc zyje w stresie, zeby wszystko bylo w porzadku.
Ale z tych miłych spraw, to na 76% bedzie chłopczyk:)
Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do siebie :) Pozdrawiam serdecznie no i GRATULUJĘ PRZYSZLYM MAMUSIA!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677700 przez natB
No Izaa gratuluję serdecznie i 3mam kciuki, żeby wszystko się dobrze skończyło :)... teraz to już z górki :)... no i może kolejny chłopak w naszym gronie :P

Zaprosiłabym Ciebie do grupy na fb, ale gdzieś nasza Pani Administrator zaginęła w akcji :P, więc musisz poczekać aż Dzidostwo się odezwie :)

Izaa napisz, coś więcej o sobie skąd jesteś... bo w sumie szukam jakiejś mamuśki z mojej okolicy, a tu du*a :P

Jakbyś miała jakieś pytania to śmiało zadawaj, chociaż akurat ja nie jestem doświadczona, ale mamy zawsze Wielomamę :D

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677702 przez agnieszkazst
hej Iza!! :)

super że jesteś! Witamy w Naszym listopadowym gronie :)I głowa do góry, już najcięższy czas za nami, więc na pewno będzie wszystko dobrze!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677707 przez agnieszkazst
Nat a przypomnij mi, Ty z jakich okolic jesteś?? :)

Dobrze by było by już niedługo tę tabelkę umieścić o której kiedyś pisałyśmy. Imię każdej, termin porodu, płeć dzieciątka, skąd jesteśmy i gdzie aktualnie mieszkamy... Bo czasami to gdzieś z głowy wylatuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677711 przez Izaa.
A więc jestem z pomorza, dokładnie z Lęborka. cóż mogę więcej napisać. Absolutnie nie odczuwam, że jestem w ciazy. zadnych nudnosci, wymiotow, tylko piersi daja sie we znaki. Ale juz jest lepiej, przechodzi ten bol. no i zaczelam miec zaparcia i ból jajnikow, ale to ponoc normalne, bo wszystko sie rozciąga, lekarz kazal 3x dziennie magnez łykac. Jestem na zwolnieniu, wiec mam duzo czasu zeby odpoczywac:) chociaz ile mozna leniuchowac, wiec chodze po domu i szukam sobie zajecia. To nasze pierwsze wymarzone dzieciatko. po przezyciaz z przed roku zyje w niepewnosci, ale starm sie wyluzowac, bo moje stany odczuwa dzidzius, no nie ?:) co jeszcze chcecie wiedziec kobitki?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677717 przez Izaa.
Dziewczyny naczytalam sie o spaniu na lewym boku. czy na prawde tak nie dobrze jest spac w innej pozycji. bo wiecie co, od tego kontrolowanego spania na lewym boku potrafie w nocy sie budzic. a co gorsza stasznie boli mnie biodro z lewej strony od tego spania., czy to na prawde takie niebezpieczne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #677781 przez agnieszkazst
Iza chodzi o to by nie spać całą noc na plecach, na wznak. Tego lepiej unikać, choć wiadomo jak położysz się tak na chwilkę 5-10 min. dla zmiany pozycji to też tragedii nie ma. Ale spać na wznak całą noc to już niebezpieczne... Rzeczywiście najbardziej polecaną pozycją jest spanie na boku lewym, ale jeśli boli Cię biodro to wiadomo że chwilowo musisz sobie odpuścić i spać bardziej na prawym :) Ja w nocy zawsze się kręcę - z lewego na prawy, i odwrotnie, na chwilkę na plecy i znów potem na lewy bok i tak w kółko :D cały czas w jednej pozycji to chyba nikt nie da rady. Pomaga też trzymanie jednej z nóg zgiętej w kolanie trochę wyżej niż tą drugą. Ja robię tak że jak śpię na lewym boku to zarzucam prawą nogę na poduszkę, którą mam położoną poniżej brzuszka, na wysokości ud, a jak śpię na prawym boku to zarzucam lewą nogę na Męża :D Super wygodne pozy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677810 przez natB
Ja mieszkałam całe życie w Poznaniu, ale odkąd jestem mężatką mieszkam ok. 70 km od Poznania, między Wolsztynem, a Grodziskiem Wlkp.... na wsi :P

No właśnie to spanie na lewym boku też mnie strasznie męczy :(, jak o tym za bardzo myślę to budzę się mniej więcej co 1-1,5 h ;/;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677815 przez Izaa.
Ja mam tak samo, potem budzę się nie wyspana, a do tego obolała cała. No ale teraz troche wyluzuję. Biorę się za mycie okna, bo teściowa się krzywo patrzy że nic nie robię. Wrrrr!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677818 przez baksik6661
Witam wszystkie panie !
:woohoo: chcialabym baardzo dolaczyc do waszego grona :) moj termin porodu to 27 listopada :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677821 przez natB
Aaaaa kolejna :D... super grono na prawdę nam się powiększa w zastraszającym tempie :P

Witam witam :):)

Izaa ja też mam teściową, która często wzrok krzywi, zwłaszcza jak moje pranie leży już tydzień koło żelazka i jakoś nie widać chęci z mojej strony, żeby się w końcu za nie wziąć :P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677823 przez pani_p
Witam nowe koleżanki ;-)

Co do mojego badania to ja też nie wiem czemu dostałam tak szybko... Odebralam wyniki i mam podwyższona ta glukoze po godzinie wiec prawdopodobnie czeka mnie powtorka z rozrywki z 75g glukozy... Troche sie podlamalam tym, że moge mieć cukrzycę...

Jutro ide do lekarza, zobacze co powie. Ehh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677824 przez Izaa.
Już nie jestem najmłodsza na forum:) Witamy!
Moja teściowa twierdzi, ze jak byla w ciazy to krowy doila i z wielkimi wiadrami mleka chodzila po wiosce :) trzesie mnie po prostu , tym bardziej ze razem mieszkamy. masakra. czym dluzej razem tym mam wieksza ochote jej leb urwac:)Ja też mieszkam na wsi, a wychowalam sie w miescie. ale mi tu dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677829 przez Izaa.
o matko, ta glukoza taka okropna? juz sie boje. Moja kolezanka rodzi w lipcu, ma cukrzyce ciazowa i mowi ze nie jest tak zle jak myslala. dietka i badanie cukru codziennie. Mowi ze da sie przezyc, a dzieki dietce lepiej sie czuje i duzo nie przytyla. spokojnie, moze nie jest tak zle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677849 przez baksik6661
nio to kolezanki moje pierwsze pytanko :
znacie juz plec waszych dzieciaczkow??? :blink:
u mnie to podobno dziewczynka ale nie chce mi sie wierzyc bo gin powiedzial mi w 14 tyg :huh: mam synka i tak wczesnie tez mowiono ze dziewczynka dopiero w 19 tyg pokazal sie siusiaczek :P :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl