BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 9 miesiąc temu #692252 przez agnieszkazst
Ja dziś tylko na chwilkę, bo dużo spraw do pozałatwiania... :) Ostatnio u nas NON STOP padał deszcz od poniedziałku, prawie niemożliwe ale jednak możliwe..... Dziś w końcu wyszło słonko i można spokojnie różności na mieście załatwiac :) lecę Kochane, dobrego pięknego dzionka!! Dla wszystkich zmagających się z obowiązkami - damy radę!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #692321 przez małopolanka
hej dziewczyny ;-) jakoś przeżyłam wczorajszy dzień i cieszę się że coraz bliżej do weekendu. Ból pleców ustąpił całkowicie na całe szczęście. Mam nadzieję że już nie wróci haha.

Postaram się nadrobić posty.

Gravity pytałaś o odciągacz aventa moja siostra twierdzi że ten odciągacz jest najlepszy jeśli chodzi o ręczne. Miała tez ten z tommee tippee i podobno avent o niebo lepszy. Fakt faktem trzeba się namachać no ale w końcu to odciągacz ręczny więc samo się nie zrobi. Moja siostra karmiła do 3 albo 4 mies więc jakoś przeżyła ale jak ktoś planuje dłużej to może warto rozglądać się za elektrycznymi. Ja kupuje ręczny z aventa bo elektryczny sporo kosztuje przynajmniej z tego co patrzyłam.

Cortezia haha rozbawił mnie Twój wpis o wściekłych kobietach w ciąży. Mam nadzieję że ze mną nie jest tak źle jeszcze. Po prostu urzędnicy potrafią nieźle zepsuć humor i przypuszczam że nawet gdybym nie była w ciąży to też bym się wkurzyła. Na szczęście szybko mi przeszło.

Psotka super że masz okazje korzystać z takich ćwiczeń. Najważniejsze że Ci pomogły.

Nefretete dzięki za inf o wózkach. Faktycznie ten mamas & papas jest super. Dowiedziałam się że w innym mieście niedaleko nas jest sklep z tymi wózkami. Wybieram się tam w sobotę.

Wielomama bądź dzielna. Za niedługo wakacje więc miejmy nadzieję że trochę odpoczniesz.

Asiulek ja pierwszego kopniaka dostałam jakies 2-3 cm poniżej pępka. W pierwszy dzień jednego a w drugi to już cała seria poszła haha więc myśle że Twój dzidziuś też się do Ciebie dobija.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #692331 przez małopolanka
Nick: Imię: Wiek: Która ciąża: Przybliżona data porodu: Płeć: Proponowane imiona:
Małopolanka Sylwia 24 1-sza 9 listopada chłopiec Kamil,
Pani P Klaudia 23 1-sza 7 listopada nieznana Zuzanna,Kacper,Ksawery
Suzi001 Monika 25 1-sza 7 listopada nieznana Natalia,Ignacy
Wielomama Ania 3-cia 3/15 listopada dziewczynka Oliwia
Agnieszkazst Agnieszka 29,1-sza 6/7 listopada Chłopiec Emanuel,
Cortezia Fabiola 24 1-sza 18 listopada nieznana Tobiasz August
Nat B Natalia, 25, 1-sza, 11 listopad, chłopiec, Władysław
Nefretete666 Agata 23, 2-ga 7 listopada chłopiec
Asiulek2706, Joanna, 28, 1-sza, 27 listopad dziewczynka, Alicja
Brunetka,Sylwia, 29, 1-sza, 14 listopada dziewczynka Amelia
Oki222,Kinga,29 , 1-sza, 1-4 listopad,chłopak,Mateusz,
Ellie,Zuza, 28lat, , 1-sza , 9 listopad., nieznana


Jeśli któraś chce dołączyć do tabelki lub coś zmienić to pisać. Poprawię ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #692412 przez nefretete666
co do wozka to nadaje sie do miasta i na wies u nas drogi super ale teraz jestem w pl u rodzicow i oni mieszkaja na osiedlu domkow jednorodzinnych gdzie nie ma asfaltu a dziury w drodze sa ogromne i wozek spisuje sie super, co do fotelika to polecam maxi cosi cabrio fix a z baza jest tak ze nie musisz jej uzywac zawsze mozesz tez sam fotelik wpiac w inny samochod i zapiac go pasami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #692532 przez pani_p
Hejo:-)

Chyba nie nadrobie wpisów... Za dużo :-D

Co do laktatora z aventu to mogę powiedziec tylko tyle, że miała go moja koleżanka i była zadowolona.

Narazie zaprzestalismy szukania wózka bo nak czasu brak na to :-D

Ja jestem straszny len żeby się wziąć za cwiczenia :blush: musialby mnie kto przycisnąć ;-)

Właśnie jesteśmy w drodze na urlopik także pozdrawiam Was gorąco :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #692745 przez JustynaNL
Ja jestem w tabelce z google wiec do tej juz nie będę się wpisywać bo nie chce mi się produkować priva :)
Za mna ciężki dzień niby więcej jazdy samochodem, ale też i lazenia po sklepach z Mala na rękach. Pomagaliśmy rodzince w zakupach do mieszkania no i skończyło się tym, że wracając do domu po całym dniu niejedzenia a raczej jedzenia na szybkiego rozbolała mnie glowa i na samym końcu podróży zwróciłam wszystkie te ,,pyszności,, do woreczka... Nie było to żadne jedzenie śmieciowe ani też przekąski bo był w międzyczasie nawet obiad. Widocznie tak moje Dziecię dało znać, ze mama pzrecholowala z aktywnością dzisiaj. Teraz to juz tylko wanna i spać. Dobranoc i do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #692900 przez natB
Nefretete dziękuję za poradę :) na pewno z niej skorzystamy :)

Małopolanka, jakbyś miała jeszcze jakieś problemy z plecami daj znać, mam bardzo dobrą maść przepisaną od mojej Pani Ginekolog chyba nie jest na receptę, która w mig mi pomaga na wszelkie bóle... miało być co raz gorzej z plecami, ale na szczęście na razie nie narzekam :)


Pani_p wypoczywajcie :) małemu świeże powietrze doooobrze zrobi :, odezwij się, jak wrócisz :D

Co do ćwiczeń mój mąż dzisiaj rano zaproponował, że poćwiczy wieczorkiem ze mną, razem :) może mnie zmobilizuje ;)

Justynka powiem Ci, że ja nawet, jak się nie przemęczam to potrafię wymiotować :P, akurat te dolegliwości nie chcą minąć :/... dokładnie tak, jak mówisz ,,jedzenie na szybkiego", źle działa na człowieka, zwłaszcza, jak jest głodny i wszystko musi szybko pochłonąć...

Słuchajcie udało mi się wczoraj uchwycić mega kopniaki malucha na filmiku :D cieszę się, że będę miała pamiątkę :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #692921 przez Gravity
Witam
Co do odciagacza myslam nad nim ale znajomi mi odradzaj elektryczny,ponoc nie ma wyczucia i ciagnie jak dojarka do krow :laugh: :laugh: ze reczny lepszy bo mozna jakos samemu sobie ciagniecei regulowac :lol: :lol:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #692982 przez gabi 85
Nick:Imię:Wiek:Która ciąża:Przybliżona data porodu: Płeć:Proponowane imiona:
Małopolanka Sylwia 24 1-sza 9 listopadachłopiecKamil,
Pani PKlaudia23 1-sza7 listopadanieznana Zuzanna,Kacper,Ksawery
Suzi001Monika25 1-sza7 listopadanieznanaNatalia,Ignacy
Wielomama Ania 3-cia 3/15 listopadadziewczynkaOliwia
Agnieszkazst Agnieszka 29,1-sza 6/7 listopadaChłopiecEmanuel,
Cortezia Fabiola 24 1-sza18 listopadanieznanaTobiasz August
Nat B Natalia, 25, 1-sza, 11 listopad, chłopiec, Władysław
Nefretete666 Agata 23, 2-ga 7 listopada chłopiec
Asiulek2706, Joanna, 28, 1-sza, 27 listopad dziewczynka, Alicja
Brunetka,Sylwia, 29, 1-sza, 14 listopada dziewczynka Amelia
Oki222,Kinga,29 , 1-sza, 1-4 listopad,chłopak,Mateusz,
Ellie,Zuza, 28lat, , 1-sza , 9 listopad., nieznana
gabi85.Gabriela,27lat,3-cia (2 straciłam),4 listopad,chłopak,Mikołaj


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #693029 przez pani_p
Hejo

Współczuję Wam tych wymiotow, mnie całe szczęście omijają. Za to plecy- porażka... Wczoraj malowałam panią młoda i swiadkowa, jakies dwie godz i mimo, że siedzialam cały czas to boli cholernie. Jeszcze tyle godz w aucie swoje robi.

Nat B czyżbyś mi sugerowała że będę miała chłopca?:-P

Powoli dojeżdzamy do Wladka. Jeszcze tylko znaleźć nocleg i lecimy przywitać morze!!! :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #693036 przez natB
Pani_p ja od zawsze Tobie mówiłam, że mam przeczucie co do Ciebie :P... więc dobrze poprawiam się, żeby nie było, że synka Tobie wkładam do brzuchola :P
,,maleństwu świeże powietrze dobrze zrobi" :D

jaka pogoda nad morzem?;>

Uważaj na ten ból pleców, bo z tym nie ma żartów... ja miałam takie bóle, że nie mogłam dość do łazienki :(... napiszę Tobie później nazwę tej maści może pomoże :), na własną rękę nic nie stosuj i nie łudź się, że samo przejdzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #693091 przez asiulek2706
hej Dziewczyny :)
Ja sobie czasem podglądam czerwcówki i lipcówki żeby zobaczyć co nas czeka, zresztą fajne dziewczyny są, miło sie je czyta no i akurat czerwcówki teraz wymieniają sie doświadczeniami na temat laktatorów - Gravity może sobie do nich zerknij, są na bieżąco :)
Pani P miłego urlopu :)
Moja wizyta wczoraj nie wniosła nic nowego, dowiedziałam się że wszystko ok i tyle. Za 3 tygodnie idę na połówkowe.
Życzę Wam miłego dzionka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #693211 przez małopolanka
NatB dzięki narazie ból minął na całe szczęście. Pytałaś o foteliki do samochodu ja też polecałabym te Maxi Cosi. My mamy samochód bez ISOFIX-u więc będziemy kupować bazę na pewno ale myślę że da się zamontować ten fotelik pasami bez bazy tylko nie wiem na ile jest to bezpieczne. Musiałabyś dopytać dokładniej w sklepie albo poczytać na ten temat. Czasami w gazetach motoryzacyjnych można znaleźć artykuły o fotelikach samochodowych. Sprawdzają kilka i opisują dokładnie wady i zalety.Robią też testy jak te foteliki sprawdzają się w razie wypadku. W gazetach typu "Mama to ja" tez coś można znaleźć czasami.

Asiulek a potwierdziła się dziewczynka na wczorajszym badaniu?

Pani P miłego wypoczynku ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #693246 przez pani_p
Dziękuję dziewczyny :-)

Ja na ból pleców to tylko masaze od mezulka zazywam ;-)

Pozdrawiam Was gorąco z plaży :-D pogoda super jest! :-)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #693358 przez Gravity
Witam

pani_p wygladasz slicznie:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl