BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689517 przez suzi001
Wielomama jestem tego samego zdania co ty :) jeśli ktoś chce to kupuje nowe a jeśli nie to używane ja tez w tym nie widzę różnicy :) wozek moze być i nowy ale czasem ludzie szanują rzeczy i za polowe ceny mozna kupić używany ;) ja np wozek i przybory toaletowe i łóżeczko kupuje nowe,ubranek dostanę masę po siostrze ;) takze tez nie będę wybredna bo wszystko sie przyda :) a pokoiku narazie nie będę urządzać bo tez szukam mieszkanka :) ale dziecie będzie raczej z nami :) tak będzie mi wygodniej,ale każdy robi po swojemu,a nad niania sie zastanawiam ale ja chciałam z video :) możliwe ze tez kupię od kuzynki za polowe ceny :)

Wielomama super ze wszystko jest wporzadku :) oby tak dalej najważniejsze ze jesteście w komplecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689558 przez Ellie
jesteśmy, niestety nadal nie wiadomo kto w brzuszku mieszka bo maluszek ułożony jest podłużnie miednicowo czyli się odwrócił, bo od początku był główką w dół. Wszystko jest w porządku, to najważniejsze,a swoja ciekawość być może zaspokoję za miesiąc. Łożysko przesunęło mi się na tylną ścianę
No to teraz wymiary:
BPD (to jest szerokość główki??) - 48,4 mm
obwód brzuszka - 149 mm
kość udowa - 34,3 mm
waga - 356g
Fajnie było widać kręgosłup, teraz to już człowieczka przypomina hehe, siedział/a tak fajnie na pupie i nogami ruszał/a, łapkami zresztą też, ale te nogi tak śmiesznie wyglądały.
No i mam zrobić to obrzydliwe badanie z glukozą, krew i mocz, muszę się zakręcić za lekarzem z nfz żeby mi skierowanie wypisał, może się uda i nie będę musiała za nie płacić, chyba teściową poproszę o interwencję, ona z lekarzami się zna,a ja chodzę tylko jak koniecznie muszę, u mojej pierwszego kontaktu byłam 2 razy w ciągu 10 lat to mi pewnie nie wypisze jak ją poproszę. Ja niestety mam w rodzinie pediatrę(to akurat dobrze na przyszłość), chirurga i lekarza internistę, który od iluś lat jest na rencie z powodu choroby no to nie ma mi kto wypisać tych badań, no zobaczymy najwyżej będę zmuszona zapłacić

Wielomama cieszę się, że u ciebie też wszystko ok i że Oliweczka pozostała Oliweczką:)

Idziemy spać, bo jestem padnięta, strasznie długi był ten dzień.

Dobranoc :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689631 przez natB
Przepraszam, że tak z rana Wam tutaj będę przeklinać...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689642 przez Gravity
Witam laseczki w piekny poranek.
Jak samopoczucie??

wielomama super ze malenstwo zdrowo rosie i gratuluje Oliwki:)))
co do tych zakupow masz racej nie wstwiac cen ile kosztuje wyprawka bo bedzie ze mnie na nia nie stac i duzo osob zrezygnuje z ciazy i upragnionego malenstwa.
Co do ruchow ja tez nie czuje codziennie nawet jak probowalalm najesc sie slodyczy ktore i teraz nie smakuja nie ma szans na ruchy:(
A co do przelozonych ja by zasiegla porady w sadzie pracy a teporady sa bezplatne.. :cheer:




natB brzuszk rosnie:)) :laugh:


małopolanka i tylko sie cieszyc ze na badaniach i usg wszytsko ok. :lol:

gabi 85 bez nerwow bedzie dobrze. :silly:

Ellie nie wazne kto w brzuszku mieszka wiem ze kazda chcial by wiedziec ja rowniez nie wiem:)wazne ze zdrowo rosnie ,rozwija sie i Ty sie dobrze czujesz. :blink:

A ja kochane zycze milego dzionka zaraz zmykam do pracy a do wizyty na usg mam az tydzien:(

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689664 przez agnieszkazst
Cześc Mamusie...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689672 przez agnieszkazst
Wszystkim Mamusiom które w ostatnim czasie miały USG - gratulacje wielkie!! To taka radośc że wszystko dobrze u Naszych Maleństw, cieszę się razem z Wami!! Ciekawe czy u mnie już się Maleństwo ujawni z płcią :D Dla tych które jeszcze czekają na USG - jeszcze tylko chwilka i już zobaczymy nasze Pociechy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689940 przez Ellie
witajcie
czy wy tez chodzicie czasem takie wściekłe nie wiadomo na co? No ja się dzisiaj obudziłam z żądzą mordu, owszem zła bywałam bez powodu, ale dzisiaj to jest jakieś przegięcie. Wyżyłam się już na każdym z kim rozmawiałam, nawet na menadżerze z pracy jak do mnie zadzwonił, oby do 17 mi przeszło, bo idę do pracy i tam sobie nie mogę pozwolić przy gościach na takie rzeczy. Mam jakieś uderzenia gorąca dzisiaj, pot się ze mnie leje, no koszmar normalnie.

Agnieszka trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, fajnie że sobie tak na łonie natury odpoczęliście, świeże powietrze, spokój, super:)

natB załatwiaj to L4, będziesz miała święty spokój i nie będziesz się prosiła o jakieś umowy i denerwowała, tym bardziej że prosisz o to od początku miesiąca, pokaż im gdzie ich masz tak jak oni tobie pokazują.

A ja wczoraj wieczorem poczułam drugiego konkretnego kopniaczka,a właściwie mój kot poczuł, bo ułożył się spać na moim brzuchu, tak fajnie mi mruczał i grzał, może to mruczenie pobudziło dzidziusia, bo zasadził kopniaka w kota hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690105 przez Psotka
Ellie, ja też chodzę wściekła, od dwóch dni nie dość że nie mogę spać to jeszcze bym na wszystkich koty wieszała. Przed pójściem na L4 pokazuję dziewczynom w firmie żeby pilnowały wszystkiego w ryzach i nie dały sobie wejść na głowę. Mam nieodparte wrażenie że jak pójdę na L4 to dopiero sobie tu poluzują. Ale cóż to nie moja firma więc nie będę tak wnikać.

NAt_B ładny masz brzuszek.. w końcu czujesz się jak prawdziwa przyszła mama.
Nie denerwuj się pracą, jeśli do jutra sprawa się nie wyjaśni to bierz L4 i tyle.

Agnieszko_dobrze że wypoczęliście na łonie natury, miałaś trudne chwile, Wujek na zawszaw zostanie w Waszej pamięci.


Dziewczyny, dziś to coś mi strasznego z częścią lędźwiową się dzieje. Strasznie mnie kuję w lędźwiach, nie mogę momentami się ruszyć.
Zapisałam się na gimnastykę dla ciężarnych, mam nadzieję że pomoże.



Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690167 przez pani_p
Hejo :*

Nie jestem w stanie Wam odpisać bo mam takie zaległości, że hoho :side: Także wybaczcie mi to.

Ja też dzisiaj poczułam kopniaka, naszego pierwszego mocnego. Najpierw się wystraszyłam a później zaczęłam się śmiać :D Byłam dzisiaj u lekarza na kolejnej wizycie, wszystko ok, tym cukrem to tak bardzo mam się nie przejmować, ale uważać co jem, żeby jednak te węglowodany ograniczyć.

Wybieramy się na urlopik nad morze w czwartek :) Niestety zobaczyłam prognozę pogody i upałów to tam nie będzie :( ehhh ale przynajmniej sobie morze powącham :laugh:

A weselicho to się nam udało super :) Wytancowałam się na jakiś czas, pojadłam. Było super :)

Psotka niech mąż Ci rozmasuje tą część kręgosłupa, mnie to bardzo pomaga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690227 przez małopolanka
Widzę że nie tylko ja miałam dzisiaj zły dzień. Wyglądał on następująco. Dzisiaj znowu miałam załatwienia w urzędach, musiałam specjalnie się zwalniać z pracy leciałam jak na złamanie karku z tymi moimi plecami bo jeszcze mi nie przeszło, wystałam się w kolejkach i na sam koniec Pani z miłym uśmiechem poinformowała mnie że niestety ale musimy przełożyć to na jutro i się mnie pyta czy nie dostałam wiadomości sms... zagotowało mnie po prostu i mówie że nic nie dostałam kazałam jej sprawdzić czy mają dobry numer okazało się że wszystko się zgadza tylko ktoś po prostu zawalił i mnie nie poinformował ale niestety ona nie może nic zrobić muszę przyjść jutro... bo kogoś tam nie ma. Po prostu ręce mi opały. W nagrodę jutro muszę przyjść jeszcze raz i w pracy musze zostać dłużej do 18... super a ja ledwo chodzę z tymi moimi plecami. Niech ten tydzień się już skończy. na dodatek jutro miałam iśc do mojej GP bo kazała mi przyjść w 20 tyg ale musze zostać w pracy, w czwartek jej nie ma może w piątek uda mi się jakoś wcisnąć do niej po pracy. To będzie ciężki tydzień coś czuje...

Dziewczyny cieszę się że w końcu czujecie te kopniaki od swoich pociech. Jak mam zły dzień te kopniaczki zawsze poprawiają mi humor. Tak bym już chciała poznać ta istotkę na żywo ;-)jeszcze 4 miesiące...

Ellie super że wszystko jest ok. Może przy kolejnym badaniu dzidzia się ujawni ;-) Co to tego uczucia wściekłości to ja mam znowu tak że czuję że nie mogę ostatnio się zrelaksować. Cały czas myśle o tych wszystkich sprawach które jeszcze musze załatwić. Wciąż nie możemy znaleźć mieszkania a trzeba się jeszcze przeprowadzić i urządzić wszystko na przyjście dzidzi. Jest tyle do zrobienia. Chciałabym odmalować to mieszkanie itp. zawsze jest coś o czym myślę że musze zrobić. Tak samo jak z tym wózkiem. Gdzieś mi te wszystkie niezałatwione sprawy siedzą w głowie i przeszkadzają. Może to sprawka hormonów ale nie sądzę po prostu taki mam charakter że jak mam coś zrobić wolę to robić od razu a nie czekać.

aaa co do tej córki mojej kuzynki to nie ma ospy tylko jakies uczulenie na szczęście więc chociaż półpasiec mi nie grozi.

Agnieszkazst. Dobrze że mogliście zrelaksować się trochę w weekend po tych wszystkich przeżyciach z pogrzebem. Cieszę się że Twoja praca tak super się udała że masz już to z głowy i nie musisz robić poprawek. Daj koniecznie znać jak poszło na USG. Tym razem na pewno dłużej będziecie mogli popatrzeć na dzidzie i pewnie dostaniecie jakieś zdjęcia do domu. Oby wszystko było ok. Trzymam kciuki

Pani P zazdroszczę tego urlopu ja sobie mogę pomarzyć jak na razie buuu Co do tych upałow to może to i lepiej dla Ciebie bo upały ciężarnym kobietom nieźle dają w kość ale żeby chociaż słoneczko jakies się pokazało od czasu do czasu i żeby było w miarę pogodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690345 przez agnieszkazst
Dziewczyny wróciliśmy z Mężem z USG połówkowego i... CHŁOPCZYK w pełnej krasie :D pokazał się calutki :D jest taki cudowny... zdrowy i ruchliwy jak sto dwa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690384 przez Gravity
agnieszkazst napisał:

Dziewczyny wróciliśmy z Mężem z USG połówkowego i... CHŁOPCZYK w pełnej krasie :D pokazał się calutki :D jest taki cudowny... zdrowy i ruchliwy jak sto dwa :D


Moje Gratulacje!!!

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690406 przez małopolanka
gratulacje ;-) muszę odszukać i poprawić tabelkę. Ktoś chce coś pozmieniać ?

NatB chyba Ty jakiś czas temu dawałaś linka albo tytuł do fajnego filmu. Nie mogę tego znaleźć mogłabyś przypomnieć jaki to był tytuł? Planuje na dzisiaj seans filmowy z kubkiem domowej gorącej czekolady. Jak się uda wrzucę przepis ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690620 przez nefretete666
hej dziewczynyjakby ktoras nie doczytala na fc to bede miala chlopaczka, juz po przeprowadzce teraz jestem u rodzicow w pl.Malopolanka ja dla Kuby mam x landera x move i jest super tyle ze ciezki i kupilismy niedawno mamas papas sola z ktorego jestem zadowolona jeszce bardziej bo wazy tylko 10kg a mazna zamontowac i gondole i fotelik. moge wam tez polecic wozki tako warrior i tutek grander:)co do wyprawki to 6tys bardzo szybko mozna wydac na dziecko kupujac nowy wozek lozeczko i reszte wyprawki,wiadomo uzywana kosztuje mniej ale jak kogos na to stac to nie widze w tym nic zlego tym bardziej ze nie kazdy ma ubranka po starszych dzieciach czy kuzynach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690706 przez natB
Małopolanka kochana to nie ja dawałam :), ale polecam bardzo nowego Bonda :P, ja osobiście nie lubię tego rodzaju filmów, ale ten był świetny :)no i Siedem dusz GENIALNY :D, ale płakałam na nim, więc nie wiem, czy teraz są Tobie potrzebne takie emocje :P:P

link: www.filmweb.pl/film/Siedem+dusz-2008-459974#

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl