BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 5 miesiąc temu #770898 przez moniaa85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #770907 przez Psotka
Przepis na domowe masło orzechowe:


1, 5 szklanki obranych i prażonych orzeszków ziemnych
3 łyżeczki oleju rzepakowego
1, 5 łyżeczki miodu
Szczypta soli

Wszystko zblendować i przełożyć do szczelnego słoika, trzymać w lodówce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #770909 przez moniaa85
polecam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #770935 przez kicia
Pazia fajnie że jesteś :) Ale ty mas z tym ciśnieniem. Ale w szpitalu na pewno nie będą was narażać i jak będzie trzeba zrobią cesarkę.

Dziewczyny tak mi smaka zrobiłyście na nutellę że jutro idę do sklepu po słoik :laugh:

Kaśkus ja też będę mogła korzystać z wanny, na pewno w I etapie porodu, a potem nie wiem. Mają krzesło porodowe i inne tego typu rzeczy więc będzie dobrze.

Agnieskazst ha ha siedzi na kolanach na razie główką bo nóżki ma u góry ale mimo wszystko :laugh:
Nie przesadzaj tym wiciem gniazda bo potem ból pleców murowany.

NatB to miałam rację co do stolarza...Myślał że ma duuużo czasu a tu nie wyszło ;) Bardzo dobrze że przyjdzie, będziecie mieli szybciej remont za sobą.
Twoja szwagierka może ma nadzieję że będziecie ją zatrzymywać... ;)
Mój synek też mi czasem daje popalić i wydaje mi się że chce wyjść górą, czuję go tak na żebrach i nawet tak jakby chciał wejść między żebra a skórę.No masakra bo nawet oddychać ciężko.

Cortezia u mnie na usg w 35 tyg. wyszło że Eryk waży 2111 i lekarz powiedział że coś przyśpieszył z rośnięciem i będzie raczej duży... Gdyby ta waga rzeczywiście się zgadzała z rzeczywistością to i tak w 40 tyg. nie powinien przekroczyć 3500 g. Ja już nie wiem jak oni to liczą.Nie przejmuję się tym.Oby tylko dzidziuś nie była za duży bo trudno takiego urodzić. Z małym sobie w szpitalu zawsze poradzą.
Szkoda że trafił ci się paciorkowiec, no ale podadzą ci antybiotyk i nic nie będzie maluszkowi.

Wredota to możesz być następna :laugh:

Małopolanka mnie lekarz wczoraj powiedział żeby zgłosić się do szpitala jak będę miała powyżej 140/90 więc u ciebie już przekroczyło. Miałam wczoraj 130/90 i już był lekko zaniepokojony, dlatego to powiedział. Też czułam się super, zresztą zawsze przedtem miałam dobre ciśnienie. Zmierz jutro i jak będzie wysokie to zgłoś się do szpitala. Chociaż u ciebie to nie wiem czy coś ci dadzą. Może chociaż jakieś leki na obniżenie tak jak u Pazi.

Gravity ty możesz być razem z Wredotą na porodówce. Ciekawe która z was wcześniej urodzi :laugh:

NatB z tym lodami to dobry pomysł. Ja mam hopla na punkcie lodów, zwłaszcza orzechowych. Wyczaiłam takie dobre w Lidlu, w takim niebieskim pudełku. Pyyyycha.... :laugh:

Psotka świetny przepis na masło orzechowe. Wypróbuję.

Monia ta strona mi już wygasła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #770981 przez Pazia
Ja tylko na chwile bo juz jestem wykapana i zaraz ide spac:)

malopolanka tak jak pisze kicia granica dla ciezarnych to 140/90. Mi lekarz kazal pilnowac szczegolnie tej drugiej wartosci zeby nie przekroczyla 90. Czasem mi skacze do 99:( aha i kazali mi mierzyc cisnienie po ok. 10 minutach odpoczynku. Trzymam kciuki zeby to byl jednorazowy skok!

Spijcie slodko i snijcie o swoich malenstwach;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #771018 przez natB
a ja znowu rano wstaje poobijana, czuje Wladka na zebrach :( bolesne uczucie...

Ogladalam wczoraj na TLC o in vitro i glupoty mi sie snily heh :P... a pozniej snilo mi sie, ze robilam deser tiramisu dla 12 osob, gotowala jakies mieso w kuchni i nie ogarnialam niczego, bo wszystko z rak mi wylatywalo... to juz w ogole byly glupoty

Kicia co do tych lodow to ja te orzechowe z Lidla KOCHAM, zwlaszcza, jak polacze je z bananem i z nutella :D jakie boskie polaczenie mowie Ci :D

No ja cisnienie mialam mierzyc 2 razy dziennie, ale ciagle zapominam szczerze mowiac... jak sie poczuje gorzej to, wtedy mi sie przypomina :)...

Kolejny, ladny dzien sie zapowiada :) moze, ktores z dzieciaczkow postanowi nam sie pokazac :D..

Psotka dziekuje za przepis :*...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #771042 przez Gravity
Witam

Psotka Ty to masz fajne podejscie i optymizm,pozazdroscic.Ja sie zawsze zamartwiam na zas :silly: :silly:

Wredotaja zazdroszcze chodz wola bym z jednej strony jeszcze ponosic malenka by podrosla:)z 2 chciala bym juz przytulic Skarbeczka :woohoo: :woohoo:

kicia i tu masz racje bo obcja tak jest:))) a co do tej wagi tak czytam i mysle skoro mala miala w piatek 2200 to nie tak zle bo to byl 35tdzien nie wiem czemu lekarka tak panikuje:((( :kiss:

Ale macie smaki ja wczoraj nalesniki z serem robilam taka mialm ochote a zjadlam az 1 buhahah i moj do mnie po co bylo robic moglas kupic gotowe a ja ze to nie jest to samo:P

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #771047 przez cortezia
Nom nom nom wy tu o takich pysznościach rozmawiacie jak nuttella czy masło orzechowe, a ja tego jeść nie mogę bo mam taka zgag po słodkim, że nie do opanowania;( Zazdroszczę:(

Z tym paciorkowcem to muszę trochę poczytać o co chodzi i dlaczego go mam. No nic zdarzyło się ważne tak jak pisze Małopolanka, że teraz można zapobiegać i dostane zastrzyk i po sprawie:( Ale fakt faktem lepiej nie mieć, niż mieć:(

NatB powiem Ci, że ta Twoja szwagierka to taka aktorka ze spalonego teatru trochę jest:)

Graviti właśnie nie ma co Panikować z tą wagą moim zdaniem oni się po prostu mylą, wierze, że moja może być kruszynką, ale widzę, że i mój gin przestał się tym martwić bo powiedział, że tą moją córę dobrze wymierzyć to graniczy z cudem takie ruchliwe maleństwo. Także głowa do góry i na bank wszystko jest super.:):) Jessica jest zdrową kruszynką:D

Wredota no to czekam już jak na szpilkach na Twoje rozwiązanie, kochana dawaj znać jak się czujesz. Ohhhhh niedługo następne maleństwo w śród nas. UWIELBIAM TO!!!

Ja dziś nie mam pomysłu kompletnie na obiad, wczoraj zrobiłam placki ziemniaczane (ja jadłam z jogurtem naturalnym i cukrem), a mój M. i bratowa z sosem pieczarkowym (który też sama zrobiłam oczywiście). Także dzisiaj jakaś pustka w głowie.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #771051 przez Gravity
cortezia bedzie poprostu mala calineczka:)))

Co do obiadu wyciaglam mielone a co bedzie z niego nie mam pojecia:(zalezy na co bedzie wena nalesniki mexykanskie ,zrazy z pieczarkami .Sama nie wiem.
Siedze pod kocem bo w bielisnie grzejnik rozkrecilam wczoraj troszke mnie ulalo bo tez padalo jak dzis.A auto nadal u mechanika po telefonie wczoraj mowil ze powinnien dzis skonczyc .Wiec tak czekam.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #771066 przez natB
A ja dzisiaj na obiad robię spaghetti :) z własnej roboty sosem :)... W sumie na naleśniki też mam ochotę hmmmm, ale obiad robię dla 10 osób, więc ja mogę chcieć... może po obiedzie i drzemce zrobię sobie naleśniki z serkiem mascarpone- w sumie muszę zobaczyć, czy jeszcze nadaje się do zjedzenia :P

Wiecie, że ja ostatnio poczułam pierwszy raz, co to zgaga... w nocy mnie złapała, jak miałam skurcze, ale przeszła na szczęście... jak mnie paliło gardło, nie do opisania

Ok idę prasować, a strasznie mi się nie chce po tej kiepskiej nocce... coś czuję, że dzisiaj nie będę miała problemów, żeby się zdrzemnąć :)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #771074 przez Gravity
www.facebook.com/photo.php?v=32372604443...25427&type=2&theater

Ja na spagetti nie mam smaku moj lubi jak robie po bolonsku z kuleczkami miesnmi a sama nie wiem:)a sosoy zawsze tez robie sama:) :lol:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #771077 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #771122 przez nefretete666
AgnieszkaSz gatu;uje pozytywnej decyzji a znalezliscie juz mieszkankko?
Gravity ja tez zawsze wszystko sama gotowce sa paskudne i sztuczne
U mnei dzis na obiad chinszcyzna i ogorkowa,moj synek ma rozwolnienie obudzil nas o 5 rano musilam mu zmienic pampersa i nie moglam juz pozniej zasnac takze troche nie wyspana jestem.
NO ejstem ciekawa ktora bedzie pierwszza wredota,oki czy agnieszka normalnie robi nam sie wyscig:)Natb czekamy na foty pokoiku Władzia.Milego dnia kobietki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #771124 przez cortezia
OJEJ Agnieszka gratuluje pozytywnej decyzji!!!! GRATULUJE Z CAŁEGO SERDUCHA!!! Super no takie dwie niespodzianki w tym miesiącu by były:) SUPER!!!!

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #771125 przez nefretete666
A zampomnialam o wadze z usg napisac mi akurat sie sprawdzilo z Kuba ale moja kolezanka we wtrek mial usg i pokazywalo ze dzidzius ma 4200 a dwa dni pozniej urodzila synka uwaga 4800:)dla ciekawosci powiem wam ma tylko dwa szwy i rodzila cale 2,5h byl to jej drugi porod:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl