BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

9 lata 2 miesiąc temu #968431 przez agnieszkazst
Pazia tulę Cię mocno............. ta kobieta która tego nie przeżyła nie jest w stanie sobie do końca wyobrazić co to za ból..... słowa pocieszenia które mam w sercu to te że Wasza Rodzina ma teraz Aniołka w Niebie, który będzie w sposób wyjątkowy nad Wami czuwał.... Kochana tak mocno Cię przytulam.....

Cortezia trafiłaś na wspaniałego lekarza!!! Cudownie!!!! Tak bardzo bardzo się cieszę..... Co do płci Naszego Maleństwa to też nie mogę się doczekać, mam nadzieję że na połówkowym się nie zasłoni ;)

NatB co do szczepienia to pewnie przyślą Ci wezwanie, poczekaj aż przyjdzie, nie ma co się spieszyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968503 przez pani_p
Pazia :-*:-*:-* mocno Cie tule.

NatB ojjj macie z tym Wladem, oby chirurg zadziałał bezboleśnie. Co ja mówię, tak będzie :-)

Cortezia a dlaczego niby nie kolejne bobo? Nie rozumiem.

Agus ja myślę, że u Was będzie dziewczynka :-D

Ale jestem padnięta... Jeszcze trzy dni i weekend :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968601 przez natB
Cortezia nasze dzieci, nasz sprawy powiem tak :)... moja Mama na poczatku pytala sie kiedy drugie, a teraz jak pracuje jak mowie o drugim w sumie moj S. to mowi a po co a czemu... ale ja sie nie przejmuje :)... ciesze sie, ze wyniki ma wzorowe, a co z ta przysadka? tak dobrze pamietam?....

Pani_P a Ty kochana planujesz isc szybko ma L4?... ja tez juz odliczam do wknd ufff.. dzis malz ma wolne eh, pozyje, a ja siedze i mam pelno roboty, ale mam lenia... w sumie jak zawsze ://...
Agus powiem Ci tak chce miec to za soba :)... a Wlad jest zdrowy, wiec pojde z nim na szczepienie... a jak nie na szczepienie to chociaz pogadac z nasza lekarka :)... tylko czasu mi brak... i w tym troszke jest problem heh :).. musialabym wolne wziac, a w pon ma Wlad zabieg i nie chce go narazac w pon. na jakies dodatkowe stresy typu szczepienie.. takze poczekam do kolejnego tygodnia :)

kochane od tygodnia strasznie mnie bola nogi :( mam ociezale :/ wiem, ze to przez moja prace siedzaca :( znacie jakies sposoby, zeby zalagodzic ten bol ?... wieczorem to tylko ulge mi przynosi lozko i nogi na poduszkach trzymam..

a ja dalej czekam na @ dzis moj 25 dc uf...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968647 przez cortezia
NatB Na ociezale nogi mi pomaga trzymanie do góry nie więcej sposobów nie znam bo miałam to w ciąży.
pani_p właśnie kiedy idziesz na zwolnienie?
Dziewczyny czegoś takiego to nigdy nie miałam zrobiłam dziś test ciążowy bo powinnam dostać okresu dziś. I co patrze, a tam dwie kreski ta jedna delikatna za 3 min zerkam nie ma kreski? Wtf? To są czary czy co? Jeśli do czwartku nie pojawi się c@ to idę na Hcg z krwi. Jaja jak berety! HaHa nic jeszcze M. Nie powiem bO po co go nakręca nakręcac. Lekarz powiedział ze nic z przysadprzysadka się nie dziejE. Moje dziecko dziś samo poszło do WC i zrobiło tam kupę w majt!
Ona jest śmieszna jak nic.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968649 przez natB
Cortezia ladne jaja :D beta all wyjasni :) ale byloby super ach :D... a ja robilam test wczoraj, w dodatku popoludniu :P 24 dc i negatyw, wiem wiem niepotrzebnie go zuzylam, ale to byl paskowy z allegro, a w nie nie wierze :D kijowo w ogole sa wyprodukowany powiem Wam, bo sie odklejaja w polowie :/... ale mysliscie, ze jakas chociazby jasniuteka kreseczka moglaby wyjsc.... wieeem nakrecam sie, ale tak bardzo bym chciala eh :(... ale czuje, ze @ sie zbliza ble yhm ...

a co do Bianki :D dobrze, ze wie od czego jest wc :D hehe :P cwaniara mala :D szkoda, ze w majty poszlo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968694 przez agnieszkazst
Cortezia ale byłoby cudownie jej........... to czekamy na bete :) :)

natB kto wie kto wie, jak u Ciebie też już takie opóźnienie w stosunku do poprzedniego cyklu to może i u Ciebie będzie cudna suprise!!! wow.....
Co do nóg to tak jak radzi Cortezia - w wolnej chwili zarzucaj do góry ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968783 przez pani_p
W planach mam do czerwca pracować, ale to wszystko zależy od mojego samopoczucia, co powie lekarz i oczywiście jaka będzie atmosfera w pracy. Zobaczymy :-)

NatB myślę, że zdecydowanie za wcześnie na test, nawet jeżeli wcześniejsze cykle były krótkie. W weekend zrób <3

Cortezia ojjj coś mi tu ciekawie wygląda :-D rób kolejny jutro :-D Ajjj!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968898 przez natB
Pani_P ambitne masz plany, ja bez Wlada dawalam rade, ale gdybym byla w ciazy nie wyobrazam sobie go codziennei szykowac do niani, a wieczorami gotowac :D... w sumie finansowo nie oplacaloby mi sie chodzic do pracy... no, ale temat jest o Tobie :) a Ty nie masz siedzacej pracy?przykompie?... nie wiem jak to jest ale chyba max 6 h mozesz pracowac w takiej pozycji...cos mi tak swita :)...

ale piekna pogoda, buuu a ja staram sie pracowac, powiem Wam ze ciezko mysli w kupe ogarnac :P i skupic sie :)...

Wlad dzis sobie smacznie spal rano, a wredna matka musiala go wybudzic... dobrze, ze on taki dzielny i da sie ogarnac rano... gdybym miala omarudzone dziecie nie poszlabym do pracy heh :P... a tak jeszcze mi na to pozwala :)

Pazia caly czas tule i licze, ze zajrzysz do nas tutaj :)...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968944 przez agnieszkazst
Nat no widzisz jak super - odstawiłaś leki i wszystko wraca do normy, CUDOWNIE!!!!

A co do pracy w ciąży przy kompie to można max 4 h

Lece robić obiadek, buźki Kochane!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968982 przez pani_p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968985 przez natB
Pani_P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968992 przez pani_p
Ty se tam lepiej nic Natka nie myśl ;-) w sobotę zrób testa :-D trzymam kciuki :-)

Cortezia a ty jak tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969064 przez cortezia
NatB Kochana moja głowa do góry, lub jak to woli nosek:) JA CZUJE, jeśli chodzi o Ciebie, że lada szelest. NAPRAWDĘ i tak jak pisałam znajdź lekarza, który Ci pomoże, a nie wciska lalkarstwa, bo nie na tym to polega. Przede wszystkim jeśli coś jest nie tak powinien zrobić Ci szereg badań. Mówię Ci!!! Ja myślę, że ten infolic to Ci pomógł i teraz masz normalnie cykl i że w następnym jeśli już nie teraz zaszłaś. SZCZERZE!

Pani_P Kochana rozmowę odbyć trzeba pomyśl sobie tak, masz swoje prawa i masz swoje drugie maleństwo o nie trzeba teraz zadbać!!

Kochane jeśli chodzi o mnie to ja wam powiem szczerze czuje się słaba, bardzo słaba zawsze mam tyle w sobie wigoru i energii, nawet po nieprzespanych nocach, a ostatnio Bianka wstaje Tylko max 2 razy na cyca więc się wysypiam. Nie wiem jak to jest ze mną
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jej jak fajnie wrócić na forum, nie lubię pisać o sobie na fb jakoś tak, no nie lubię a tutaj jest inaczej zapomniałam o tym:) Może wrócą dziewczyny jakieś jeszcze?

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969085 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969123 przez natB
ja przeczucia tez mam, ze doczekam malucha na pewno :)...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do wady wzroku, ja nie pomoge takze nie wiem, co napisac...

Jutro wknd, mamy akademie roczniaka, ale powiem Wam, ze Wladek tak malo spedza dni w domu, ze chyba jutro nie pojedziemy na zajecia... trwaja one 2h, a podroz do Leszna zajmuje nam 45 min, takze 4 h jestesmy poza domem... a przed wyjazdem Wladek jeszcze spi z 2-3h :( i prawie w ogole sobote spedzamy poza domem... musze napisac do Martusi i jej powiedziec, czy my odpuszczamy...

Przeczytalam Agus teraz to co napisalas na fb, przykro mi, ze uslyszalas takie slowa XD... nie rozumiem tego, bo ja nie karmilamdlugo piersia, ale z czasem uwazam to za cud na prawde, ze my kobiety mamy takie mozliwosci... tule :)
Jestes najwspalnialsza mama :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl