BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

9 lata 2 miesiąc temu #967403 przez cortezia
Joł joł joł aż znowu do was wpadłam. Wielomama dziękuje za trzymanie kciukow. Jesteś kurcze mega ze dajesz sobie rade z taką trojeczka. Natalia nie masz żadnych ppolicystycznych jajników ja Ci mówię, że jak lekarzowi nie chce się myśleć i badać dobrze to zawsze tak powie. A to brednie są i tyle. Odstaw duphaston wyluzuj się zrób porządnie badania powoli a w międzyczasie działajcie. Ja gdybym tak jak Ty do sprawy podeszła to bym już tu świrowala bo staram się od września o dziecko to już 6 miesięcy więc widzisz jak to ze mną jest co ma być to będzie. Jak dane jest mi mieć jedno dziecko no to najwyraźniej tak musi być. Pani_P no ja trzymam kciuki żeby jednak test wyszedł pozytywny. Zazdraszczam Pragi jest taka piękna

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967500 przez agnieszkazst
hej Kochane :)

Aniu cudownie że jesteś, wracamy na forum :) Super dzielna z Ciebie Mama i Żona, strasznie się cieszę że z D. już lepiej, mocno trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie wszystkich spraw!!! I trafiłaś na dobrą rehabilitantkę, bo jeśli jej zależy by nauczyć Rodziców to jest mega w porządku, bo to właśnie o to chodzi że to Rodzic jest z dzieckiem 24h na dobę, a ona tylko po 1h dwa razy w tygodniu, więc cały sukces w tym by Rodzic odpowiednio profesjonalnie z Dzieckiem pracował. Głowa do góry Kochana, latem to nie będziesz mogła Oliwci dogonić!!!! :) :)

Nat podpisuje się obiema rękami pod tym co pisze Cortezia.

Cortezia uda się uda, grunt to wyluzować i po prostu się kochać :) u karmiących piersią dodatkowym "minusem" jest utrzymująca się wysoko prolaktyna i przez to nie wiemy dokładnie kiedy tak na serio ta owulacja jest, ale w żadnym wypadku nie jest to przeszkodą czego jestem żywym przykładem ;) u nas udało się za 4 cyklem i jestem pewna że i u Was lada moment też będzie buuum ;)

Pani_p trzymamy kciuki!!!!! :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967503 przez agnieszkazst
Jeszcze co do karmienia piersią to Emcio ma ostatnio wzmożone zapotrzebowanie ;) nocą już nie karmię bo przesypia całą nockę od 21:30 do 9 rano (hip hip hurra) ale za to w ciągu dnia sobie to synuś rehabilituje :D Kocham go tak mocno..... <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967510 przez natB
wiem wiem dziewczyny :D uwielbiam Was :) dziekuje :kiss: :kiss:

Ania jak ja sie ciesze, ze z mezem lepiej :) i ze trafiasz na super specjalistow i dzieki Tobie przede wszystkim i dzieki im Oliwka nadrobi zaleglosci :) ba ja jestem tego pewna :)...jestes super Mama :) a Oliwka nie jest jedyna z naszych listopadowych maluchow niechodzacych takze spokojnie :)...

Agnieszka a Ty jestes kolejnym przykladem Mamy, ktora w 100 % poswieca sie dziecku :)... ja czasem zaluje, ze tak nie potraie eh... a Emcio jaki juz kawaler :) ano i jeszcze raz dziekuje za zdjecie brzuszka, slemy moc usciskow dla fasolinki :) kiedy masz wizyte kolejna? powinnas juz poznac plec :D ja obstawiam kawalera kolejnego :D...

Cortezia co do dniagnozy wiem, ze jest z dupy, ale jak ja to uslyszalam nie znajac tematu to byl to dla mnie jak wyrok doslownie.. ale oczywiscie ze jest to niemozliwe, zebym chorowala na pcos... a brak owu, albo obsuniecia moga byc i spowodowane porodem, bo jednak te hormony nie wrocily pewnie do ladu i skladu i przez moja tarczyce... ja im wszystkim pokaze, ze potrafie a co :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967645 przez wielomama
Natalcia ja miałam niby zespół policystycznych jajników. Wiadomo każdy chciałby, żeby wszystko można było zaplanować i się sprawdzało, ale nie zawsze tak się niestety da. Fajnie jest mieć maluchy w nie wielkim odstępie czasu, ale jak się troszkę odczeka to też są tego plusy. Przed wami jeszcze jest mnóstwo lat, kiedy będziecie się mogły starać. Będzie dobrze i wierzę, że szybko maluszek się pojawi. Jedno jest pewno...często chwilowa przerwa w staraniach o dziecko dobrze robi.

Jednak tylko nieliczne ciągnie na forum!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967725 przez agnieszkazst
Jej Kochane tak bardzo się cieszę radosnymi nowinami od Pani_p!!!!!!!!! Ach jak cudownie!!!!!

Pani_p a z Zuzią na kiedy miałaś termin? Urodziłaś w terminie czy po? Ja przeczuwam że to też będzie listopadowe Dzieciątko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967730 przez wielomama
Agnieszka ja miaąm termin na 3 listopad i pamiętam, że pani_P miała chyba jeszcze przede mną, albo jakoś tak w okolicach 05.11, czyli prawie tak jak teraz.
Ach jak mnie bardzo cieszą te wasze ciąże. Nie ukrywam, że będę czekała na wasze trzecie dzieciątka. Naprawdę warto mieć dzieci za młodu, że tak się wyrażę. Dla mnie za młodu oznacza tak do 35.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967735 przez Pazia
Jestem i ja:)
Wielomama ech do 35 to ja juz sie chyba z trójeczka nie wyrobie;) ale próbować trzeba;)
NatB Kochana wywal te wszystkie testy za okno a co do dupka to skonsultuj to koniecznie z innym lekarzem bo tez słyszałam ze bierze sie go po owulacji. Ja brałam w grudniu czy w styczniu to po 16dc. Nie wierze ze pco wyszłoby Ci dopiero po ciazy, poza tym tak jak juz kiedyś pisałam trzeba zrobic szereg badań zeby to zdiagnozować. Wiem cos o tym bo to mam:P i mnie objawia sie tym ze na usg widać "paciorki" na jajnikach, mam podwyższony testosteron no i przed ciaza bardzo długie cykle nawet 60-dniowe. Po ciazy w miarę sie wyrównało. Śmieje sie, ze moze po drugiej zniknie;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pani_p jeszcze raz gratuluje:)))))
Aga super widzieć, ze rośniesz a kiedy poznamy płeć?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967775 przez pani_p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968067 przez cortezia
hahaha Pani P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
padłam hhaaha. Miałam poczytać sobie wrześniówki 2014, ale tego nie zrobię bo po co mi nerwy z samego rana. O swoje dziecko trzeba dbać, a nie narażać je na choroby tego nie kumam;/ Pani P jeszcze tutaj Ci pogratuluje, Pazia moim zdaniem wszytko będzie dobrze, a męża Twojego rozumiem, to normalne, że się stresuje i go wiele martwi. Ja jestem u rodziców
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. Jutro mam wizytę u ginekologa ;( moje wyniki badań co do FSH i LH niestety nie są najlepsze;/;/ Jeszcze jutro odbieram wyniki progesteronu i estriadolu. Mam nadzieję, że tu będzie dobrze bo TSH jest dobre, testosteron również oraz prolaktyna w normie. Przeczytałam że moje wyniki mogą wksazywac niedoczynność przysadki mózgowej;/ mam nadzieję, że da się coś z tym zrobić. Buziaki mamusie i miłego dnia

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968099 przez natB
haha a ja czytam kto to Pazia a to nasza ciezarna Asia :D haha :D ale mam zaplon :P... spokojnie bedzie ok, a obawy meza zrozumiale, duzo przeszliscie z Tomusiem, ale wierze, ze bedzie dobrze, a po drugie wroze Tobie coreczka Asiu :D...

U naszej kochanej Pani_P rowniez coreczke a u Agi synka :D takze takie moje saq wrozby :P...

A co do mojego zafasolkowania, no trudno bedzie, co ma byc... pije zawziecie inofolic :) takze to tyle w tym temacie :))

Cortezia przykro mi z powodu wynikow kiepskich :( ale masz bardzo dobrego lekarza, wiec na pewno pomoze i dobierze tak kuracje, ze szybko bedziemy sie cieszyc :))

Pani
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
haha :D taaa z tym to czasem ciezko, bo ja wiecznie jestem zmeczona, musze powtorzyc badania tarczycy, bo to juz czas... ale ciezko mi sie zoorganizowac ostatnio :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wknd byl zabiegany, Wladek wymeczony, a od dzis znowu do niani... za tydzien S. jedzie z malym do chirurga zalatwic sprawe jego
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968101 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968275 przez agnieszkazst
hihi ja też na początku nie mogłam dojść do tego kto się kryje pod nickiem Pazia ;) ale już wiem :laugh: Kochana, to normalne że Mąż przeżywa,najważniejsze że Ty jesteś tak pozytywnie nastawiona, lada moment i Mężowi sie udzieli :) U nas nastepne USG to "dopiero" połówkowe, nie jestem za czestym robieniem tego badania, mysle ze wtedy sie dowiemy czy chlopiec czy dziewczynka ;)

Pani_p super że wizytę już masz umówioną :)

Cortezia daj też znać jak po Twej jutrzejszej wizycie będziesz

Nat jak pisałaś o tym jadłospisie to własnym oczom nie wierzyłam. Szok...... Co do Włada to na pewno wszystko będzie dobrze, dobrze że teraz ma ten zabieg, to nie będzie o tym pamiętał. Ściskamy Władusia mocno!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968346 przez natB
Tak mi przykro dzis z rana :(, ze nie wiem co mam pisac... eh...

Pazia 3maj sie malenka :((( jestesmy z Toba :*....

Aga no to jeszcze troche czasu macie do poznania plci... niedlugo w brzucholu zacznie Ci sie niezle bailando hehe :D Wlad mial taka sile w kopniakach, ze od razu jak lezalam widzialam gorki i pagorki na brzuchu ach :) najpiekniejsze uczucie :)))


No co do wrozenia... to se nawrozylam... :( eh juz nie wiem, co mam pisac...

mialam wczoraj tel z przychodni, pewnie chodzilo o szczepienia... nie zaszczepilam jeszcze na MMR, ale musze zaszczepic na ta 3 dawke hm polio czy cus... w kazdym badz razie trzeba by bylo sie uimowic eh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #968416 przez cortezia
Pazia tak mi przykro, głupie pocieszenie ale rozumiem Twój ból :(
A co do wwizyty, ochane trafiłam na świetnego lekarza moje hormony są bardzo w porządku z jednego względu bo karmie piersią wiec prolaktyna ma prawo to lekko zaburzać. Pojawił się jakiś pęcherzyk, ale czy to to nie wiadomo. Na pewno miałam owulacje choć paski tego nie wskazywały. Jestem dobrej myśli i mała sugestia lekarza spróbować karmić mała z Przerwami co np 5h :) no nic zrobił mi jeszcze cytologie. Super się z nim rozmawiało jestem super ekstra zadowolona!!!! Aganieszkszs juz nie możecie doczekać aż poznam płeć waszego bobo. Właśnie kłócę się z moją mamą bo ona nie jest za tym żebym miała następnego malucha...

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl