BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #812068 przez Gosica
WhiteBlackberry Gratuluję Kochana! Widzisz,tak sie balas a masz to juz za soba :) No jednak i ukradlas mi termina :silly:

Anitka90 No nie wiem wlasnie co ten moj panicz sobie mysli,ale spieszyc sie mu nie spieszy.Albo niech wychodzi juz,albo niech poczeka do Nowego Roku :blink: W kazdym razie oczekuje kiedy sie zacznie.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812079 przez Asiula315
Super... Jednak....WhiteBlackberry gratulacje.....!!!
Kurczę Gosica....twoja kolej...moze potem ja hehehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812086 przez GOSIA82
Hej Dziewczynki!
WhiteBlackberry-gratulacje! Wspaniały prezent pod choinkę,powiem szczerze,że aż się wzruszyłam...
Gosica-masz jeszcze parę godzin...

Ja tak na szybko-tyle pracy-znajomi przyjeżdzają do nas na święta,więc jest co robić,ale bardzo się cieszę bo ja uwielbiam pełną chatę w czasie świąt.Jutro jeszcze jedni znajomi wpadają na obiad...
Jasiek ma już 5 dni-je i śpi,ale czasem otworzy oko i "obserwuje",my już parę wycieczek znim zaliczyliśmy po sklepach,a dziś był park-moja córka prowadziła wózek całą drogę.Ogólnie mały podróżnik z niego,bo jak tylko zakładam kombinezon to on już śpi.

[Z okazjii Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam Dziewczynki wszystkiego najlepszego,spełnienia wszystkich marzeń,pociechy z dzieci i mężów oraz tego, czego Same sobie zamarzycie.Niech te Swięta będą pełne miłości i radości!b][/b]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812087 przez WhiteBlackberry
Dziękuję Wam ślicznie dziewczyny:-)
Ja właśnie pisze z tel, jestem juz na ginekologii, mieli mi przywieźć małą i do tej pory nie przywieźli...nie wiem czemu... Ja nadal leżę, musieli mnie naciąć, bo krocze trzymało, bolą teraz te szwy...:-( za jakiś czas ma przyjść położna pomóc wstać, chodzić itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812091 przez Kaś_O
Gdy gwiazdki swieca na niebie, Mikolaj leci do Ciebi, by dac Ci piekne prezenty i przeslac usmiech swoj swiety. Wesolych i rodzinnych swiat Bozego Narodzenia Życzy Kas z moimi przystojniakami :) :*

Chyba cos mnie rozkłada :( 38; niedobrze mi; zimno.. Każdy ruch sprawia ze robi mi sie słabo :( i Maksio niestety złapał katarek i cieżko mu sie oddycha :(


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812095 przez nati.olsztyn
White GRATULACJE! Trzymaj się cieplutko! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812103 przez motylek270
White gratulacje. Swietny prezent.

Pyskaaa dzwonilam do naszej pediatry, maz pojechal po recepty i sie leczymy. Mam zamiar jeszcze na ten katar wprowadzic oklepywanie' no i poki co spacery sobie darujemy.

Ale moj syn zdobyl pod choinke ubranek. Na szczescie rozne rozmiary.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812119 przez Nutka
Zdrowych i radosnych Świat :)

A wszystkim nowym mamusiom serdecznie gratuluje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812146 przez Asiula315
Hej....
Kas_o..... Kuruj sie kochana....nie miało cię kiedy złapać tylko na święta...no ale jak pech to pech.....dużo zdrówka życzę....:)
Ale wczoraj sie najadlamm...teraz tłumacze dzidzi ze jak juz pojedzona...to zeby wychdzila hehe.... Wczoraj nawet zachaczylysmy pasterkę.....pospiewalam kolędy....a jak dzwony biły to malutka tak kopala ze szok hehe....no nic czekamy:) ale w końcu w miarę przespalam nocke;) tzn jej druga część hehe [file/]
Aha wczoraj w końcu dopadłam męża zeby mi foto zrobił...a wiec posłałam na email ....gotowe posłanie dla mojej księżniczki i oczywiście duży wielorybek czyli ja... No a teraz idę na śniadanko hehe ciąg dalszy pyszności.....Miłego dnia wam życzę mamuśki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812194 przez Natala
White gratulacje! Ale prezent sobie zrobilas :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812195 przez Kaś_O
U nas tez katarek u Maxa ale często wyciągam frida szczególnie po kichnieciu.. Kładziemy zawsze glowke wyżej i często na brzuszku i juz lepiej jest :) a mnie cos czyści.. Temp dzis zniknęła ale co nie zjem czy wypije to od razu toaleta :| Bałam sie czy to nie jelitowka ale chyba nie..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812244 przez Marta82
Hej Dziewczyny,

White - Gratulacje :)

Dxiewczyny z okazji swiat chcialabym Wam zyczyc wszystkiego najleszego, dla tych ktore juz maja swoje malenstwa przy sobie niezapomnianych Swiat, z Waszymi pociechami, a dla tych ktore wciaz czekaja szybkich i latwych porodow. :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812245 przez Pyśkaaaa
white gratulacje kruszynki

maluszkom i ich mamom zdrowka życzymy

Olo święta bezproblemowo przeszedł podróż pierwsza autem też i też nadostawal ubranek :) będę stroic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812246 przez Pyśkaaaa
Marta bo wy jak my 22 miałas cc? tak podłóg trwa 6 tyg potem już można ale ją w pierwszej ciąży po 6 tyg poszłam do gin po zielone światło ha ha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812389 przez Iwona23
Witajcie my po 5 ciezkich dniach wreszcie w domu staramy sie jakos ogarnac role rodzicow choc powiem ze jest bardzo ciezko ... czasem wydaje mi sie ze nie dam rady jestem bardzo zmeczona po pobycie w szpitalu malo tam spalam w nocy musialam pilnowac malego na fototerapii balam sie że zdejmie sobie okularki z oczek strasznie stresuje mnie jego placz mąż bardzo mi pomaga ale tez musi odpoczac bo pracuje i musi byc wypoczenty wiec biore duzo na siebie do tego mam wyrzuty sumienia ze karmie malego butelka co prawda swoim mlekiem ale to juz nie to samo karmienie z piersi nieszlo nam wogole dla tego kupilam laktator elektryczny i sciagam pokarm przepraszam że sie żale ale mam strasznego dola pomieszanego ze szczesciem i ulga że wszystko jest dobrze

gratuluje wszystkim szczesliwym mama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl