BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu #995616 przez Patuśka
Patrizia musisz robić pyszne te pierogi skoro mąż tak lubi :) Albert bardzo ładne imie :)

agadzie84 nie jesteś sama :) ja się nie mieszczę w nic z przed ciąży no może znajdą się ze 3 bluzki a tak to pokupowałam sobie leginsy, dresy i większe bluzki aa i takie tuniki sukienki a jaki prblem miałam z butami .. przez te puchnięcie stóp nie mieściłam się w żadne klapki, sandałki no koszmar pojechałam cos kupić a tam to sam noga do połowy mi wchodziła ;/ no ale po dłuższych poszukiwaniach znalazłam jakieś klapki i tak chodzę w nich :P zastanawiam się co ja zrobie jak tu przyjdzie październik i zimne dni a ja klapki :lol: W kurki może i wchodzę ale żeby się zapiąć to nie ma mowy :P także albo trzeba będzie zakupić albo jakąś ciepłą bluzę od mojego wezmę i przechodzę ten ostatni okres :P

A ja znowu godzina 6 rano a ja na nogach .. nie mogłam zasnąć do 1 w nocy budziłam sie co 40 aż w końcu jak zobaczyłam ta 6 to wstałam żeby się nie męczyć bo to jakiś koszmar zaczyna się robić ;/ zaczynam nie lubić nocy .. w dzień nie jest tak źle jak ta noc :( no ale co tu zrobić .. zacisnąć zęby i wytrzymać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #995655 przez agadzie84
Moniqua śliczne ubranka! Z tego co mama mi mówiła to też dostałam trochę od cioci, jak przyjadę do domu to zobaczę co tam jest:)A co na pewno małemu kupię - ogrodniczki! Strasznie fajnie takie malutkie dzieci w ogrodniczkach wyglądają :)

Patuśka o kurczę, to faktycznie...deficyt niezły;) tu na szczęście październik/listopad to jakieś 20 st, więc kurtki mieć nie muszę. Ale i tak czekają mnie zakupy jutro albo w sobotę...no muszę mieć coś na wyjazd, tutaj to mogłabym w samolot wsiąść w kiecce, ale lecę przez Anglię i nie wiem jaka tam będzie pogoda. A na przesiadkę czekam kilka dobrych godzin na lotnisku, więc wolałabym jednak spodnie. Witaj H&M...

Patrizia Albert też ładnie:) Gotowa na gości?:)

Idę zaraz do dentysty.... ja nie chcęęęę!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995656 przez Patrizia
MoNiQa ja zawsze robie sobie mleko z miodem i czosnkiem jestem przeciwna lekarstwom wiec zawsze od tego zaczynam no i mozesz sobie zrobic syrop z cebuli :) fajne ciuszki ja nie mam śpioszków właśnie musze gdzieś wyszperać dla mojego bąbla :)

Patruśka no Albert mi sie tez podoba :D jeju współczuje ci tego spania ja cała noc przesypiam musisz sie zaopatrzyc w tego rogala koniecznie




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995672 przez iwkaa
Moniqa sliczne ubranka! Wiem że w rossmanie są jakieśtabletki do ssania na gardlo dla kobiet w ciazy moze tez cos na przeziebienie bedzie a tak to domowe sposoby czosnek mleko i miód :)
Agadzie to my w pazdzierniku i listopadzie bedziemy miec problem z ubraniem a ty bedziesz biegac w sweterku fajnie ci. Udanych zakupów w H&M
Ja puki co chodze w ubraniach z przed ciazy no o sponiach nie ma mowy ale blizki mam kilka szerszych no i cos dokupiłam
Patrizia Albert takie poważne imie ale ładne :) a co do butelek to 2 na poczatek wystaczą chyba że nie bedziesz karmic piersia to od razu dokup sobie 2 wieksze
Ja na razie ze spaniem nie mam problemu ale tobie Patuśka nie zazdroszczę bo w pierwszej ciazy nie spałam wstawałam ogladac TV ok 3 i szlam spac jak moj M wychodził do pracy no ale lepiej zeby teraz tak nie bylo bo juz takiej mozliwosci dluzszego spanie nie mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995686 przez agadzie84
Uff, dentysta bezboleśnie, żadnych ubytków, jak dobrze!
Ja dziś chyba nic nie zrobię, obawiam się że się wczoraj trochę przeforsowałam i dziś mnie coś brzuch pobolewa, wolę nie ryzykować, trudno, będzie bałagan.
A zabiorę się jutro, zresztą może wreszcie mąż wróci to pomoże.



Moniqua płucz gardło szałwią albo wodą zwykłą z wodą utlenioną, pomaga bardzo :) a jak masz katar...ehhh kropelki chyba odpadają :( I zdrowiej!

Iwkaa bluzek akurat też mam dość sporo, bo ja zawsze szersze i przewiewne wolałam, więc teraz są jak znalazł:) Problem mam tylko ze spodniami. Ale jak jakaś fajna bluzka wpadnie mi w oko.. ;)

Co do spania - średnio, głównie przez te upały, dziś w nocy obudziłam się tak zgrzana że masakra, wzięłam chłodny prysznic, przypomniałam sobie że mam wentylator i potem już było ok. Jeszcze tylko 4 dni. I chłodek. chociaż od poniedziałku na północy mają być upały :p Ale gorzej niż tu nie będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995690 przez iwkaa
agadzie no to swietnie że zęby zdrowe :)
U nas pogoda od kilku dni jest wymarzona 23-25 stopni tak można żyć :)
Ciekawe jak mój bobel urósł dzisisj go zobacze :) a rano dostałam takiego kopniaka chyba na przebudzenie :) nie ma nic cudowniejszego jak czuć ruchy dzecka chyba bicie jego serca tak na mnie nie działa jak te ruchy
Podziękowania: agadzie84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995708 przez Patrizia
agadzie84 super że ząbki są zdrowe u mnie pare poprawek by sie znalazło zle to po ciąży załatwię :) a gości już w Niemczech maja do nas 500km więc tak na 18 będą :)

iwkaa ja to bym bardzo chciałam karmić piersią ale czy będe mogła zobaczymy różnie to bywa chyba kupie na wszelki wypadek jedna wieksza butelke jak nie na poczatku to pozniej sie przyda :) mi chyba tez wiecej radości sprawia jak mój bąku szaleje w brzuchu te kopniaki i rozciągania :)

Trzeba sie brac na zakupy świeże bułeczki kupić soczki jogurciki bo mały to wybredny zawodnik :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995712 przez agadzie84
Kurdeee znów zamiast odpowiedź nacisnęłam podziękuj :p

Ale temperatura fajna, faktycznie... chociaż tu dziś nie ma tragedii, bo wiatr wieje taki dość przyjemny.

Konsekwentnie - nic dziś nie robię. Raz że mam lenia, dwa - organizm chyba sam powiedział "spasuj, babo" bo te bóle brzucha znikają jak siedzę ale jak wstaję i coś chce zrobić to zaczyna mnie delikatnie boleć. Nie panikuję, bo mały się wierci, więc jest ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995715 przez iwkaa
agadzie no widzisz mały chce żebyś zwolniła :) to sie słuchaj bo jak nie to da Ci po palić
Patrizia chyba gdzieś zgubiłam wątek kto do Ciebie przyjezdża ale miłego wypoczynku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995726 przez Patuśka
Moniqa ubranka śliczne ! :) i dużo zdrówka życzę :) I tak jak dziewczyny piszą syrop z cebuli i mleczko z czosnkiem :)
agadzie84 Dobrze że dentysta bez boleśnie :) I faktycznie jak boli to odpoczywaj za nic się nie bierz :)
Patrizia rogal myślę że będzie już w poniedziałek oby troszkę mi pomógł :)
iwkaa jak dostaniesz zdjęcie to pochwal się :)

Ja właśnie wróciłam z zakupów zaraz biorę sie za sprzątanie, obiad a później sie położę na godzinkę odpocząć :) Kupiłam dziś małemu kurtkę :P taka fajna na misiu akurat do 3 mies to na zime będzie idealna :) Na żywo wygląda ładniej :) wstawie zdjecie :) Kurde normalnie usiadlam jem oórki kiszone i nie mam sily wstać :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995757 przez Patrizia
iwkaa siostra mojego męża z naszym chrześniakiem i mężem przyjeżdżają wyruszyli wczoraj ze Szkocji a jadą samochodem zrobią sobie u nas przerwe tak do niedzieli i suną do Polski na urlop :) o której wizyta?? dawaj znać jak będziesz już po :)

Patuśka jaka słodka ta kurteczka :) będzie idealna na zimę :) a rogal zobaczysz na pewno pomoże ja się musiałam przyzwyczaić tak z 3 dni mi to zajęło bo na początku to stwierdziłam że dziadostwo :P :P później już dobrze się nim posługiwałam i nie ma nocy bez rogala :D

agadzie84 ja się nie dziwie że sie Dominik domaga chwili spokoju i relaksu korzystaj mamuśka bo później będziesz tylko wspominać :P :P :P

Wiecie co pokupowałam małemu soczki jogurciki żelki :D i jak zobaczyłam milke z bakaliami to aż mi ślinka pociekła taką miałam na nią ochotę że już jej nie ma masakra zeżarłam (bo inaczej nie można tego powiedzieć) całą tabliczkę :/ :blink:




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995778 przez Patuśka
Patrizia no właśnie też tak myślę :) tak mi się spodobała że musiałam ją kupić :P Nie martw się ja wczoraj zjadłam calą tabliczkę truskawkowej :P

A mam pytanie czy wy przed glukozą nie jadłyście nic słodkiego np. przez 2 dni jak ja mam w poniedziałek to tak żeby nie jeść nic słodkiego przez caly weekend czy to nie ma znaczenia ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995783 przez Patrizia
Nic mi nie mówili żeby nie jeść słodkiego to chyba nie ma znaczenia bo oni badaja czy po wypiciu spada poziom cukru wiec przed wypiciem ci pobiora krew i ja mialam po godzinie nastepne badanie a w miedzy czasie na KTG siedzialam i mały tak po słodkim szalał że aż miło :D
Pocieszyłaś mnie z tą czekoladą :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995785 przez Patuśka
Aaa.. pytam bo ostatnio tak słyszałam i nie wiedziałam :) No ja też na słodycze to mam tak zwane "parcie" straszne :P
Kurde zrobiłam dziś karkówkę pieczoną ale tak ją przyprawiłam ze aż mnie pali haha :P Ale dobra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995821 przez iwkaa
ja już po wizycie nie mialam USG bo ostatnio mialam 2 razy w ciagu miesiaca i żeby nie za duzo dzisiaj mi nie robił w sumie to 2 tyg temu miałam to dokładne wiec nie nalegałam :) wszystko w porzadku szyjka długa a bóle brzucha nie wiedomo z kąd jak będąmi dalej dokuczac pojde do szpitala dalej na kroplówke i powtorke badan no ale mniejmy nadzieje że już bedzie lepiej bo dzisiaj właśnie tak jest No i schudlam 1kg w półtora tygodnia ale w sumie to by się zgadzało bo ostatnio nie miałam apetytu na jedzenie i jak czytam o tej waszej czekoladzie to chyba za nic w swiecie bym nie zjadla calej nie dala bym rady, ale Was podziwiam :)
Patuska kurtka super :) a jak bedziesz robic glukoze to nie objadaj się słodyczami dzien wczesniej przynajmniej od południa takie są zalecenia ale niestety nie każdy o tym informuje a wtedy przynajmniej bedziesz wiedziec ze wynik bedzie bardziej wiarygodny
Mój maluszek właśnie ma czkawke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl