BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu #995337 przez MoNiQa89
To moi synowie :) :) :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995340 przez Patrizia
Patruska91 współczuje zęba :/ i leczenia kanałowego. Miłego wypoczynku nad morzem zawsze możecie robić częstsze postoje bo to jednak długa droga przed Wami
U mnie jak był ostatnio mój chrześniak (5lat) to też zadawał pytania typu a dzidziuś robi kupe w brzuchu? :D :D czy słyszy jak do niego mówie?? :) no i jak jechaliśmy z mężem i z nim w aucie i mój zaczoł wyprzedzac i musiał przyśpieszyć to Kuba odrazu do niego : wujek nie możesz tak szybko jeżdzić bo ciocia ma dzidzi w brzuszku :) no kochany podbiegał i głaskał brzucha na przywitanie słodke to było :D

MoNiQa fajne chłopaki łobuziaki :D :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995347 przez Patuśka
Mamma Mia zaraz popatrzę może znajdę jakiegoś tańszego :) Ja glukozę dopiero będę miała dokładnie będzie 28tyd. :)
Patrizia nie dziwię się ja ostatnio mam takiego lenia że najchętniej to w domu bym nic nie robiła :P Ale trzeba :)
patruska91 współczuję leczenia kanałowego .. ja miałam na początku ciąży to myślałam że z bólu wyskoczę z tego fotela u dentystki tak mnie bolało ;/ i na dodatek jak skonczyła to nie udrożniła mi jedneo kanału bo nie mogła o znaleźć dopiero po ciazy kazała mi przyjść .
MoNiQa Fajnych masz tych chłopaków :)

Ja wróciłam z zakupów ale stóp to nie czuje jak usiadłam to myślałam ze mi nogi odpadną :P ale dobrze chociaż się troszkę poruszałam :) Kupiłam małemu kilka par skarpetek bo jakoś mało mi się ciągle wydaje że ma :P taką fajną apaszkę na szyję zamiast szalika taka fajna że musiałam ją mieć :P i jakieś tam duperelki :)
Jakoś w sierpniu muszę zacząć prać małemu te wszystkie rzeczy bo zanim wypiorę wszystko i poprasuje to zastanie mnie wrzesień a tak to poprasuję ułożę już w szafie i będzie gotowe póki mam jeszcze trochę siły :P
A teraz biorę się za sprzątanie póki sama jestem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995357 przez iwkaa
Hej mamuśki
Ja już w domu jakoś nie mogłam sie zabrać żeby napisać. Dzisiaj nie za bardzo sie czułam do południa wolałam po leżeć bo już mam jak moje dziewcze od dzisiaj chodzi do przedszkola ufff ale fajnie to jej ciagłe gadanie mnie chyba męczyło za bardzo a tak to spokój pół dnia przynajmniej.
Mam już kilka ubrań dla maluszka tylko że się nie pochwale bo zawiozłam do mamy żeby nie gracić mieszkania na razie
Wyjazd był fajny ale nie dla mnie jednak męczy mnie takie podróżówanie a zwiedzanie to odpada po dłuższym spacerze rozbolał mnie brzuch (pewnie magnez wyparował) no i kicha.
Ja na wizyte ide we czwartek bo chorobowe mi się kończy no i mój gin nie robił mi jeszcze połówkowego to teraz pewnie zrobi no i da skierowanie na glukoze...
od szpitala biore żelazo masakra jakie mam zaparc.... przypomniała mi się tamta ciąża no ale jak mus to mus :)
Ja was podziwiam za tego powera ja nie mam siły na zakupy na dłuższe spacery może tez dlatego, że boje się żeby nie przeholować Tamtą ciąże cigle gdzieś nas nosiło z mężem co 2 tydz szkoła a teraz... już tak nie ma
Moniqa ten starszy syn podobny do Ciebie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995368 przez Patrizia
iwkaa ja też łykam magnez i żelazo więc z "tymi" sprawami też tak średnio dlatego wcinam codziennie płatki z mlekiem i co drugi dzień tak mniej więcej zawiatm w wc :) no to w czawartek wizyta trzymam kcuki i daj znac jak maluszek sie rozwija mze jakies zdjecie dostaniesz?? :)

Patuśka sierpień całkiem blisko :D ja jutro prasowanko przyjada mi wieszaki wiec wszystkie cuchy mojego wyladuja na wieszakach moze uda mi sie wszystko tak zorganizowac zeby pozbyc sie jednej szafy bede miec wtedy wiecej miejsca dla maluszka dokupie tylko komode i bedzie tak troche lżej w sypialni bo teraz staoja dwie szafy jedna na jednej ścianiie a druga na drugiej i tak jakoś mi to nie odpowiada




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995370 przez patruska91
Moniqa fajnych masz tych swoich chłopców :) podobni do mamusi :)
Właśnie nie mogłam wysiedzieć na fotelu dentystycznym tak mnie bolał aż sie małemu udzielało bo strasznie kopał :)
Patuśka ja też muszę wszystko wyprać co mam po małej już posegregowane mam ale za pranie to się we wrześniu dopiero zabiorę bo mała pójdzie do przedszkola to trochę luzu będzie. A małemu jeszcze nic nie kupiłam mam juz zestaw butelek z aventu upatrzony i kombinezon i w sierpniu po wypłacie mam zamiar kupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995372 przez Patuśka
Patrizia no jakoś jak przyjdą te cieplejsze dni to zacznę bo same ubranka bede prała chyba ze dwa tygodnie a dzie tu koce, śpiwory itd :O aż na samą myśl mi sie nie chce :P Ojj też myślę czy komoda czy szafa dla małego chciałabym też troszkę miejsca mieć a nie sie zagradzic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995376 przez Patuśka
patruska91 No ja wszystko mam zamiar wyprać czy to nowe czy używane będę prała :) więc troszkę tego mam :) a z tym zębem naprawdę współczuję .. wiem jaki to ból bez znieczulenia ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995378 przez Patrizia
Ja tez teraz poluje na śpiworek taki do wózka bo nie wiem czy kupować taki do spania?? jak tam doświadczone mamuśki potrzebny taki śpiworek? ja zestaw laktator i butelka tez mam upatrzony na allegro muszę jeszcze poszukać pościeli

Patuśka no w sumie troche tego jest poszwy kołderki ciuszki koce :ohmy: ja tez musze miec juz wszystko we wrzesniu gotowe bo u mnie to nic nie wiadomo wle być przygotowana




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995384 przez patruska91
allegro.pl/kombinezon-spiworek-do-foteli...tal-i5404178351.html ja sobie taki kombinezonik do wózka i fotelika upatrzyłam. A jeśli chodzi o śpiworek do łóżeczka to miała bo dostała w sumie to aż raz czy dwa jej założyłam ale tak się darła i go wcale nie używałam mała spała pod kocykiem albo kołderką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995396 przez MoNiQa89
Dobranoc dziewczyny poloze sie juz nie wiem dlaczego ale czuje sie cos baaaaardzo slaba tak jakos z minuty na minute sie poczulam okropne uczucie napewno rano bedzie lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995404 przez iwkaa
Swietny ten spiworek bratowa taki miala to mam nadzieje ze go odziedzicze
A spiworki do lozeczka moja miala 2 i spala w nich do puki nie nauczyla się wstawac bo nie dala rady fajna sprawa ja polecam
Spolczuje bolu zeba oby nas nie dopadl w ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995413 przez agadzie84
Hej dziewczyny, wreszcie Was nadrobilam;)

Puchnięcie się już u mnie zaczęło, rano jak wstalam to lewą dłoń jak baniak, potem stopy i łydki, nie znosze tego uczucia..
Ja mam wizytę u dentysty w czwartek, tak pro forma, ale nic mnie nie boli. Jeśli mi powie że coś musi zrobić to powiem że po ciąży przyjdę, bo u mnie bez znieczulenia....nie da się.
Zaraz spać, bo padam, a pół dnia rozpakowywalam i ujladalam nasze klamoty. Sporo zrobilam ale jeszcze mi zostało. Niemniej wypakowac jest łatwiej niż zapakować. Zdecydowanie.

Moniqua fajne masz bąble dwa:)

Patruska91 gdzie nad morze jedziesz? Jaka miejscowość?

Patuska o masakro, bez znieczulenia i to kanalowe...ją bym chyba zwiala z tego fotela. Szacun!

Patrizia mnie też czeka zakup komody czy czegoś...w ogóle nie mam jak zrobić miejsca w szafie...

Iwkaa uważaj na siebie! I odpoczywqj kiedy tylko możesz!

Mamma Mia ją tez nie mam daty glukozy wyznaczonej;) Ale za tydzień mam lekarza i pewnie mnie skieruje. Akurat wypada mi to badanie w Polsce, więc dobrze bo wszystko zrozumiem;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995436 przez patruska91
Agadzie84 my jedziemy do Władysławowa , mam nadzieje że pogoda nam się uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995437 przez Patuśka
agadzie84 dzieki ale nigdy więcej się na to nie zgodze :P tak mnie bolał przez 3 tyg dopoki go nie skonczyla ze płakałam po nocach :P Dobrze że już trochę sobie ogarnęłaś z tym rozpakowaniem :) Mnie czeka pakowanie i rozpakowywanie za 3 tygodnie .. No ale ktoś musi to zrobić :)

Ja nie nie kupuje żadnego śpiworka do spania jakoś nie jestem do tego przekonana nie wiem czemu :) Albo po prostu się jeszcze nie znam :)
Kurde wczoraj od tego chodzenia cały dzień na wieczór jak się juz położyłam myślałam że stopy mi odpadną nie wspomnę o biodrach do 12 w nocy sie krecilam z bólu az ułożyłam sobie poduszki i spałam na siedząco bo wtedy mnie nie bolały :P I szczerze mówiąc jestem nie wyspana , połamana .. tragedia :( marzy mi się raz a porządnie wyspać :P Aaa i na dodatek wczoraj wieczorem jakoś jak się położyłam mały się nie ruszał ( a zawsze to robił) oczywiscie spanikowałam no i poruszałam brzuchem i jak się budził to się chyba zdenerwował bo później taka "arię" mi odstawił przez 2 godz. że już pod koniec brzuch mnie bolał więc po prostu spał a ja o obudziłam ..
A dziś znowu bedzie u nas ze 20-22 stopnie wiec jak dla mnie super ale dziś tylko do sklepu zakupy na obiad i wracam już nie wybieram się na wyprawę :P dziś mam dzień odpoczynku :) poza tym musze pranie wstawić , ogarnąć więc nie wymyślam nic innego :)
Miłego Dnia Kobitki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl