BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu #996248 przez MoNiQa89
Hej dziewczyny i ja dołączam do klubu nieprzespanych nocy też dzis było mi jakoś duszno miałam płytki oddech co utrudniało mi leżenie nawet na lewym boku . właśnie skończyłam sprzątać ,ale robiłam to w żółwim tepie.
Czytałam wczoraj , że od 27 tc wkraczamy w 3 trymestr ciąży ten najdrudniejszy dla kobiety znowu energia będzie od nas uciekala jak powietrze
Patuśka współczuję bolu zęba ale przeważnie tak jest że ból przychodzi rano a w poludnie jest ok i niestety powraca wieczorami oby u ciebie tak nie było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996256 przez Patuśka
A ja się tak broniłam żeby nie spać w dzień ze nic z tego nie wyszło :P i przespałam się godzinkę obym dala rade zasnac wieczorem :)
A jesli chodzi o zęba to póki co nie boli jak zacznie to jutro z samego rana po glukozie bede pędzić do dentysty .. ale oby nie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996258 przez Patuśka
Dziewczyny mówiłyście o tym Misiaczku tak przeglądałam strony i znalazłam :) przez cały weekend jest na promocji :) zawsze te 20 czy 30 zł tańszy :) to jest stronka do tej promocji www.mamissima.pl/whisbear :) Może któreś się przyda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996269 przez MoNiQa89
No faktycznie ladna promocja :) ja poluje teraz na posciel z ochraniaczem i baldachimem juz takie zwykle mam 2 ale nie umie sie zdecydowac i cenowo szukam opcji z baldachimem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996273 przez Patuśka
Oj ja też przeglądam tą pościel i nie wiem jaką :P poki co wybrałam jednak niebieską ale z druga mam problem :) tylko że ja bez baldachimu :) Jakoś niedługo zamówię łóżeczko i później tylko wózek zostanie . Ju mógłby być ten październik bo już się strasznie doczekać nie mogę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996306 przez MoNiQa89
Musze sie wam pochwalic ze hehe troszke smieszne ale tylko z lewej piersi leci mi juz siara :):):) z prawej jeszcze nie ciekawe dlaczego :laugh: :laugh: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996323 przez Patrizia
Hej mamuśki :)

Ja już sama w domu goście pojechali, burdel na całego jakby armagedon przez mieszkanie przeszedł :P :P ale muszę powiedzieć że zle mi już cięzko nogi , kręgosłup boli jak stałam lub ciągle się gdzieś chodziło to była masakra :/

MoNiQa ja to jakas wrażliwa jestem ostatnio i jak przeczytałam o tym jak dostałaś maluszka do przebrania to aż mi sie płakać zachciało :) uświadomiłam sobie że to będzie mega wyzwanie i czy ja dam rade nie mam tu nikogo rodzina w PL siostre tylko mam przy sobie doświadczenia też zero troche mnie to przeraża. Ale masz fajnie mi jak na razie nic nie leci :/ :dry:

Patuśka nie zdążyłam na promocje misiów :( daj znać jak tam po glukozie i masz wizyte też dzisiaj ???

agadzie84 Miłego wypoczynku w PL niech ci popada chociaż jeden dzień:P :P :P

a co z dziewczynami??? iwkaa Patruska91 co sie nic nie odzywacie??

Ja na 10 jade do takiej babeczki co pomaga w pisaniu tych wszystkich spraw na dziecko co gdzie i kiedy trzeba załatwić tego jest mase więc wole dać pieniążka i mieć wszystko wypełnione jak trzeba :) pózniej na 18 30 jade do położnej pogadać o tej miedniczce i w ogóle, mój mały już o wiele więcej sie rusza niż wczesśniej ale najwięcej rano i wieczorem i jeszcze sie nie ułożył główką w dół bo mi brzuch na boki rościąga ciągle :P :P oby sie odwrócił tak jak trzeba




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996328 przez Patuśka
Hej :) Właśnie się szykuję i wychodzę z domu na tą glukozę :/ oczywiście jak na złość jestem bardzo głodna i chce mi sie pić a trzeba być przecież nadczo .. Masakra :(
Patrizia nie dziś sama morfologia, glukoza i siuski a wizyta w srode :)
Powiem Ci że mój mały na ostatnim USG już był odwrócony główką do dołu a brzuch mi rozciąga na boki :P A odwróci się na pewno :)

MoNiQa89 mi też nic nie leci ;/ ciekawe kiedy zacznie .. za to nie mogę się dotknąć za cycka takie mam wrażliwe że szok ..

No nic odezwę sie po .. lecę bo nie zdążę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996329 przez agadzie84
Hej dziewczyny:) ją już w drodze na lotnisko, cholera by wzięła ten brak.snu, znów koszmar nie spalam...

Patrizia zaraz 3 trymestr u Ciebie! Patuska i Moniqua u Was też jakos nie? Bo termin macie na październik/listopad...
Mi się zaczął 6 miesiąc jakos na dniach, od 24 TC...czy Wam też tak szybko czas leci...? Mam wrażenie że dopiero co robilam test, a tu już nawet po półmetku...

Patuska kurcze nie zdążyłam na promocję a fajny ten misiek jest...

Moniqua mi też jeszcze nic nie leci z piersi, ale to jeszcze chwilą chyba:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996332 przez MoNiQa89
Patrizia ja tez jestem mega wrazliwa i na same wspomnienie o tamtej sytuacji tez mi sie chce plakac
Dasz sobie rade !!!! NAPEWNO! Ja w tamtych chwilach tez bylam sama i kolezanka z sasiedniego lozka szpitalnego mi pomogla zupelnie obca kobieta ale nie zapomne jej nigdy :):):) tobie tez sie ktos znajdzie do pomocy Pamietam ze przy drugim dziecku gdy widzialam zagubiona dziewczyne ktora nie wiedziala co zrobic to sama wychodzilam z inicjatywa i proponowalam pomoc :):):) jej usmiech wtedy BEZCENNE :):):):):):):):):)
Patuśka daj znac koniecznie jak przetrwalas glukoze :):)
Moja malutka tez ostatnio na usg byla juz odwrucona glowka w dol ale gin powiedziala mi ze jeszcze 100razy moze sie odwrocic inaczej
Jesli chodzi o mleko to pierwszym sygnalem zapowiadajacym ze cos sie dzieje to klucie w piersi choc moze byc roznie :):) a jak ciebie juz bola to bedzie lada moment :):):) dziewczyny pewnie ze jeszcze macie czas na to by mleczko lecialo hehe :laugh: moja prawa piers poczeka chyba na was :laugh: :laugh: bo nic nie ma hehe
agadzie84 tak ja juz jestem w 3 trymestrze ale ja mialam rozne etapy w tej ciazy byly momenty ze do chwili poznania plci czyli 21tc strasznie mi sie dluzyla ta ciaza och na maksa ale teraz do mojego 27tc nawet nie zorientowalam jak to szybko przelecialo :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996336 przez Patrizia
Patuśka trzymam kciuki dasz rade &&& najgorszy chyba ten głód :P :P mój na ostatniej wizycie wyglądał jak z filmu egzorcyzmy emily rose hehe niby leżał w zdłuż ale nogi miał już nad sobą i zrobiony szpagat :P :P :P może faktycznie się już obrócił hehe okaże sie 13-tego na wizycie :P

agadzie84 boziu 3 trymestr straszniee szybko mi to zleciało :) teraz mam jeszcze miesiąc wolnego i od września ruszam pełną para jesli chodzi o szykowanie wszystkieg dla Bąbelka :) teraz za tydzien jeszcze moi rodzice przyjezdzaja na 2 tyg

MoNiQa no musze dac rade bo ja z tych "zosia samosia" :P :P :P ale pomocą nie pogardzę oczywiście pewnie pooglądam na youtube jak to tam mniej więcej wygląda tak obsługa maluszka

aha Szwagierka przywiozła mi reklamówke ciuszków i pierdułek dla małego :) i zrobiła kocyk na drutach zrobie pózniej zdjecei to sie pochwale :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996340 przez Patuśka
Jestem w przychodzi wypilam juz ta glukoze .. masakra !! Co 3 minuty wszystko podchodzi mi do gardla :( obym tylko wytrzymala .. obrzydliwe jak wypilam to zrobilo mi sie goraco, niedobrze i wgl. Fuuuuuuu ! :-( sorki za bledy ale na telefonie pisze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996343 przez MoNiQa89
Patuśka no uwazaj na te uderzenie goraca zebys tam tylko nie padla tak jak ja ale dasz rade napewno :) moze popros zebys mogla byc przy otwartym oknie jesli jest taka mozliwosc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996344 przez Patuśka
Drzwi sa otwarte .. ale to obrzydliwe naprawde :( a jestem taka glodna :p jejciuu a tu trzeba siedziec do 10:40 chyba padne :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996354 przez agadzie84
Patuska ale przynajmniej bedziesz miała to za sobą;) a mnie to dopiero czeka :unsure: w środę mam wizytę to dostane skierowanie pewnie.
Pociesze Cię że minrez gorąco, niby klima na lotnisku jest ale przy takiej ilości ludzi...
A w nagrodę za glukozę zrób sobie królewskie sniadanko;)

Patrizia a ją dziś zobacze co tam.mój mały dostał od ciotki;)

Moniqua a to ładnie że pomagasz;) pewnie też bede miala tak że nie bede wiedziała jak podejść do obsługi niemowlaka...zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl