BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 8 miesiąc temu #1005919 przez Patrizia
Patuska no taka srednia mi ginekolog wyiczya bo jest w przedziale 2,6kg a 3,6kg wiec tak po srodku wychodzi 3kg :D ale troszke sie przerazilam bo zeby nie bylo jak w moim snie ze nie dam rady go udzwignac :P :p :P :P :P ale ciesze sie ze ta hemoglobina tak bardzo podskoczyla ze tej francowatej bakterii nie mam no i ze lozysko w porzadku ale o teraz mi sie przypomnialo jak mi powiedziala podczas badania ze ta wewnetrzna szyjke mam zamnieta a ta druga moze byc otwarta bo juz rodzilam hmmmmm to mamy dwie szyjki :P ???? kurcze nie wiem o co jej chodzilo i zapomnialam zapytac bo oczywiscie zaraz mnie czyms innym zainteresowala




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005932 przez Patuśka
Patrizia no rozumiem ale to i tak będzie kawał chłopaka :) Udźwigniesz z miłości da się zrobic wszystko :D :P
2 szyjki ? hmm.. to w takim razie i ja jestem ciekawa o co chodzi bo nie mam pojęcia :)

Oliwkę dziś zabrali wcześniej a ja pierwsze co do łóżka i spać poszłam jak niedźwiedź :P A zgaga mnie pali od wczoraj .. jeeeezzzuuu bleee :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1005950 przez ElizaZ
O dwóch macicach to słyszałam bo ma coś takiego znajoma ale o dwóch szyjkach to nie... Najważniejsze że wszystko jest w porządku i mały zdrowo rośnie, a wagą też bym się nie przejmowała bo mój ważył Ponad 3 kg na usg a cztery dni później jak się urodził 2280....więc wiem że to waga szacunkowa.
Patrizia czasami tak się układa życie i podziwiam Cię że dałaś radę bo wziąć na swoje barki taki ciężar w wieku 19 lat to duża odwaga.. ja miałam w swoim życiu dwie historie których nie wspominam dobrze.. przed moim mężem byłam 9 lat z kimś od dziecka chorym..szpitale były normą. Więc wiem jak to wygląda, potem umierał mój Tata i wtedy cieszyłam się że mam rodzeństwo bo samej byłoby okrutnie ciężko... ale jak to się mówi co nas nie zabije to nas wzmocni, być może takie przeżycia sprawiają że wyrastamy na dobrych ludzi...

Patuśka pilnujesz Oliwkę bo siostra jest w szpitalu ? wszystko u niej na dobrej drodze do powrotu do domu?

Mi moja gin wypisała tonę badań i właśnie różne posiewy przed szpitalem już...mam zrobić przed 5.10
Nie wiem czy Wam pisałam ale jak byłam w szpitalu i robili i to KTG, była dwie dziewuszki o czasie i po czasie i jedna miała co chwila skurcze.... położna jej powiedziała że to na pewno dzisiaj... to trochę jej pozazdrościłam (ale nie złośliwie) że wreszcie przytuli swojego szkraba...i oczywiście nie chcę przed czasem urodzić ale chciałabym już ją wyściskać....
Tak czy siak stracha ta moja kruszynka mi narobiła, dzisiaj dzień spędzony w domu więc wszystko poprasowałam... poukładałam rozmiarami a jak Maż wrócił do domu pokazałam mu która to półka szpitalna i co ma zabrać... torba uprana zapakowana żeby się nie kurzyła... tylko wrzucić jakby co.... wszystko w jednym miejscu czeka na sygnał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1005953 przez Patrizia
hahaha dziewczyny wiem o co chodziło mojej gince :P ze mam szyjke od wewnątrz zamknięta a z zewnątrz otwarta ona mi po prostu źle to powiedziała ( siedzi tu w Niemczech ponad 20 lat) czasem jej brakuje slow i o to jej chodziło wyczytałam w necie nic groźnego jeśli już sie rodziło to tak może być ale ważne ze wewnątrz wszystko zamknięte :D
Ja mam dzisiaj szalony dzień caly czas na telefonie wszyscy chcą sie dzisiaj wygadać i tak dopiero teraz siedzę i odpoczywam :D

Patuska ja tez od wczoraj mam zgage a jak sie jeszcze poschylam to jeszcze gorzej

Eliza tez jestem zdania ze co nas nie zabije to wzmocni tez mi teraz pobierali cala próbkę krwii na te końcowe badania za 2 tyg wizyta i wtedy dadzą wyniki chyba ze cos nie tak to zadzwonią




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005954 przez Patrizia
Eiza ja zaciskam nogi zęby dotrwać do 36tyg później już sie nie będę stresować :D na szczescie nie musze brac duzo do szpitala wiec to chwila moment gorzej jest z odlegloscia bo mam 40km obym dojechala jak juz sie zacznie :P :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005961 przez iwkaa
Patrizia zdążysz mimo tych 40km ;)
super z ta hemoglobiną ja też mam lepszą bo z 10 na 11,7 wiec jest norma ale faktycznie to co mam żelazo w tabletce teraz będę popijać sokiem z porzeczki i zobaczymy :)
Ja tez jestem po wizycie wszystko w porządku szyjka zamknieta ilosc wód w normie mały waży 1800 wiec też sporo urósł przez te 3 tyg i nie wieadomo z kąd te bóle brzucha bo z badań jest wszystko w porządku jak coś bedzie nadal pobolewać to następnym razem bedziemy robić posiew Moja kolejna wizyta za 3 tyg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005965 przez Patuśka
ElizaZ tak pilnowałam bo siostra z młodszą córcią w szpitalu była ale dziś porobili jej badania i po 5 dniach wróciły do domu :) Oliwka była szczęśliwa nie mogła się doczekać aż zobaczy mamę i siostrę dziewczynki jak się zobaczyły to się poprzytulały buziaka sobie dały więc siostrzana miłość miedzy nimi jest :)
Ja też już chciałabym zobaczyć mojego małego i przytulić no ale jeszcze troszkę :)

Patrizia ja to mam taka zgage że szok czy leze czy siedze to az mi się na wymioty bierze :(

iwkaa no to super że u Was też wszystko w porządku :)

Mam pytanie . Macie może tak że jak siadacie czy kucacie to macie wrażenie że czujecie główkę dziecka ? bo mnie czasami aż zaboli taki ucisk odrazu czuje na dole brzucha . No i co i raz mnie pobolewa brzuch ale nie mocno całe szczęście .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005973 przez Patrizia
iwkaa no i dzisiaj same dobre wieści :) super ze wszystko w porządku i tak niech będzie do końca :)

Patuska ja mam wrażenie jak wstaje ze strasznie go tam uciskam no nisko siedzi nie dam rady całkiem sie schylić i zerknąć np pod łózko bo mnie od razu boli wiec to chyba normalne :)

Sistra jutro jedzie do Polski na wekend bo jej przyjaciółka ma mieć wywołanie porodu i chce z nia isc ciekawe czy jej sie uda bo jakos jej nic nie rusza a juz jest tydzien po terminie odrazu przypomnialam sobie ze ktoras mi tu chwalila lactacyd wiec ja wykorzystam niech kupis siostrze bo jakos sie lubia do mnie przylepiac te dziadostawa w tej ciazy :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005986 przez Patuśka
Czyli to chyba normalne :-)
Ja jeszcze jak leze i chce np podniesc jedna noge do gory to mam wrazenie jak by mial mi sie krok zaraz rozerwac a boli jak nie wiem co..

Leze juz w lozku ale jak zwykle nie moge zasnac.. dobrze ze moj ma wolne od niedzieli 4 dni to moze pospie normalnie :) a ta zgaga to jest taka meczaca ze chyba spedze dzis noc na siedzaco :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005990 przez agadzie84
Patuśka zjedz kilka migdałów, podobno dobre na zgagę, ja jeszcze nie próbowałam bo mi mleczne rzeczy pomagają, ale ponoć migdały niezawodne :) Jak nie możesz zasnąć to pomrugaj minutę bez przerwy powiekami:) Fajnie że siostra z małą wróciły:)

Patrizia i Iwkaa, super że u Was wszystko ok z maluchami:) Ja mam jeszcze miesiąc do USG, i wtedy może mi bardziej ten termin porodu określą, ale strasznie bym chciała jednak w listopadzie... bo bardzo chciałabym na Święta do domu...zwłaszcza że mój teraz będzie zmieniał pracę, teraz tydzień na statku, tydzień w domu i z naszych obliczeń wynika że akurat Święta pracuje...a ja się tu sama chyba zapłaczę, ok będą teście, ale to nie to samo, naprawdę chyba wolałabym być wtedy z małym w domu, w Polsce znaczy. Jeśliby się urodził w listopadzie to byłaby duuża szansa że uda się pojechać.

Patrizia cieszę się że bakterii nie ma, a reszta to już małe miki;) Spróbuj jeszcze Białego Jelenia, albo Mamma Mia z Ziaji :) takie fajne, delikatne są:)

Elizaz fakt, co nas nie zabije to wzmocni:) Banalne ale prawdziwe.
Fajnie że tak wszystko już sobie przygotowałaś, i dobrze że każą Ci badania robić, to dla Waszego dobra:)

Mam kolejny dzień pod tytułem "ściana płaczu". Niech te hormony się wreszcie uspokoją bo oszaleję :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005996 przez Patuśka
agadzie nie mam migdalow w domu ale w takim razie jutro kupie! Zawsze pomagal mi zimny jogurt a teraz nic nie dziala :(
No tak swieta z najblizszymi powinno sie spedzic.. rozumiem Cie .
Lepiej poplakac jak trzymac w sobie :) chociaz i ja mam kiepskie dni czasami .

Kurde mam takie rozstepy na brzuchu ze szok! No straszne poprostu w ciagu miesiaca caly brzuch.. najpierw sie zrobily na dole brzucha do pepka a teraz patrze ze juz zaczynaja wyskakiwac od pepka w gore :(:(:(...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1006000 przez Patrizia
agadzie84 swieta z rodzina sa bezcenne my z mezem na ostatnich swietach musielismy zostac tutaj sila wyzsza bylismy sami chociaz smialismy sie i odpoczywaismy to i tak serce pekalo straszne to bylo

Patuska ja sie tutaj smarowalam oliwka i nic nie mialam moj mi powiedzial ze smerdzi ta oliwka i nie moze tego przetrawic wiec postanowilam ze przezuce sie na balsam i co niecale 2tyg na balsamie (i jak nie mam tendencji do roztepow) to po bokach pojawily mi sie z jednej strony 4 a z drugiej 3 takie grubsze a krotkie czerwone :( wiec odrazu wrocilam do swojej oliwki powiedzialam ze trudno juz nie duzo zostalo




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1006008 przez agadzie84
Dziewczyny polecam Wam oliwke dla kobiet w ciąży, ona jest super! Dostaniecie w rossmanie, jest troszkę gestsza niż normalna i przyjemnie pachnie:) jeszcze nie mam żadnego rozstepu (tfu tfu!)

Eh no właśnie, święta z rodzina to jest to...no i w Polsce bardziej uroczyście się obchodzi.... A jakby jeszcze Juana nie bylo tylko sama z tesciami...
Nie wiem czy biletu nie kupie już teraz, póki są tanie, najwyżej strace ale bede miala spokój że w razie czego są kupione.
Jutro znów zostaje sama, ale mam sporo zajec - dziś montowali szafkę w łazience i trochę bałaganu się narobilo, no i poukladac rzeczy na nowo trzeba...i iść do sklepu z mydłem i powidlem i koszyki na pierdolki kupić. Wreszcie mam miejsce na poukładanie wszystkiego, bo było poupychane:)

Rany ale mi się młody zaktywizowal, brzuch mi skacze cały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1006024 przez Patuśka
Ja już 3 razy zmieniałam te kremy, balsamy na rozstępy i co ? i du..a !! :( Teraz to i tak już po ptakach bo mój brzuch jest cąły w czerwone paski , boki no i uda ale uda miałam od samego początku wiem jakoś je strawiłam :) a na brzuchu no nie bardzo bo to nie ladnie wygląda później jak się robią białe to taki paski zostają no ale pozostaje mi tylko nie patrzeć na nie :)

A święta widzę że każda zaczyna o nich myśleć :) Ja ostatnio też się zastanawiałam gdzie pojedziemy na święta ale stwierdziłam że wigilia obowiązkowo u babci jak co roku a reszta świąt do dyspozycji innych :P

A ja znowu miałam taką sobie nockę budziłam się kilka razy, biodra to mnie tak bolały ze nie mogłam się ruszyć dosłownie nawet centymetr bo bolały jak głupie :( a o 2 w nocy obudziła mnie burza i zasnąć nie mogłam i tak ciągle cos ..
Ja mam jakoś coraz niżej brzucho jak się kładę czy siadam to mam wrażenie że gniotę małego . No ale chyba tak powinno być .
W ogóle jak wstaje po nocy to mam takie dziwne uczucie no ale to już wam mówiłam nie będę się powtarzać :)
Aaa :P jeszcze obudziłam się o 4 bo musiałam zjeść ogórka kiszonego bo nie mogłam dalej spać :laugh: :laugh:
Wczoraj walczyłam ze stopami chciałam już sobie zmyć i obciąć żeby mieć spokój ale to jest jednak wyzwanie pół godziny ścierałam czerwony lakier a obciąć ? :blink: jezuu tak musiałam się wygimnastykować a dziś boli mnie stopa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1006061 przez Patrizia
Patuska wspoczuje znow nieprzespana noc ja o dziwo nawet raz na siku nie wstalam obudzilam sie po 8 i tak jeszcze polezalam do 9 :) a jesli chodzi o paznokcie to ja mam resztki hybrydy i tez walczylam ostatnio i dalam rade zrobic jedna noge :P teraz chodze jak wariatka jedna zrobiona a druga z resztkami czerwonej hybrydy no ale nie miala kiedy zrobic tej drugiej nogi moze dzisiaj sie uda ale w planach mam zrobic pierogi ruskie :)

Dziewczyny dajcie zdjecie brzucholi dawno nie bylo :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl