BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu #1004986 przez ElizaZ
TORELLE odzież ciążowa...jak wpiszesz w wyszukiwarkę to znajdziesz co maja i gdzie i co oferują sprzedażą wysyłkową..
Ja jestem zachwycona bo nic mnie nie gryzie....jest miłe i mam przyjemność noszenia.... a dostałam bluzkę jest fajna ale sztuczna niestety i chodzę się i drapię w kółko.... zakładam ją tylko wtedy kiedy jest zimno i nie mam już czego dołożyć ....
wczoraj byłam z Jasiem na placu zabaw.. mam tu u siebie taki duży, dzieci ful... wyciągnęłam z auta wszystko co tam miałam... wyglądałam jak kosmitka, ale nagle zrobiło się tak zimno.... więc nie chciałam ryzykować przeziębieniem.

Też jestem ciekawa co mówią w takiej szkole rodzenia i czego się można dowiedzieć ... znajoma moja tylko w przelocie powiedziała mi że zajęcia są fajne i wiedza jej się przydała, była pewniejsza siebie... szczegółów niestety nie znam ale poczekam i poczytam chętnie..

Oprałam się dzisiaj niemal z wszystkiego.... jutro zaczynam prasowanie... podzieliłam półki na szpital i po... kosmetyki już tam leżą i moje koszule do karmienia... pampersy itd.. jak uprasuję rzeczy małej to dołożę... torba naszykowana, wyprana, zapakowana...potem tylko wrzucić wszystko i gotowe... bliżej oczywiście zrobię to sama, ale gdybym nie zdążyła to mój nie będzie panikował.... jeszcze kołderka i podusia została do uprania ale to poczekam na ładny wolny dzionek i po upraniu wyrzucę przed blok na słonko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004990 przez iwkaa
Eliza ubrania są świetne ładne i wogóle ale ta cena.... wiem że odziez ciążowa jest droga sama w pierwszej ciązy kupiłam kilka rzeczy w takim typowym sklepie ciązowym ale teraz na te 2 miesiące chyba jednak się nie skusze i wole poczekać na szał zakupów po porodzie ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005005 przez agadzie84
Prawie skończyłam, w sumie aż tak wiele nie miałam, tyle że ogarnąć kuchnię, i poodkurzać i podłogi wytrzeć. Pranie jedno powieszone, drugie trzeba zaraz wstawić i jeszcze tylko pościel zmienię i koniec, mam labę ;) no i na małe zakupy.

Mam tyle rzeczy dla małego że nie wiem gdzie to wszystko pomieszczę. Chyba pokupuję takie plastikowe pudła i poukładam do nich ubranka, tak wiekowo, od 0-3, potem 3-6 miesięcy itd itd. Okazuje się że jeszcze od kuzynki męża dostaliśmy matę edukacyjną. Rany nie wiem jak się tej dziewczynie wywdzięczę, cioci wczoraj zrobiłam ciacha z kremem, a kuzynkę chyba na jakąś kolację zaprosimy, tylko musimy poczekać aż tu przyjedzie ;)

Sama jestem bardzo ciekawa tej szkoły, boję się tylko że się będę czuła tam jak ostatnia sierota, bo jeszcze nie wszystko rozumiem. Ale Hiszpanie są raczej życzliwi, przekonałam się już o tym nie raz :)
Na pewno zdam relację.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005011 przez patruska91
Dzięki dziewczyny za miłe słowa :) ja dziś w domu na chwileczka wykąpać się i trochę zdrzemnąć we własnym łóżku . Miałyśmy dziś wyjść ale mała wczoraj wieczór znowu gorączki dostała no i dziś kolejne badania moczu i krwi. W prześwietleniu wyszło jej w sobotę zapalenie oskrzeli i mam nadzieje że już nic nowego nie dojdzie . Jak na razie najwcześniej w środę wyjdzie ... a ja normalnie już z sił opadam ... a w domu na małego jeszcze nic nie przygotowane ja nie wiem jak ja sie wyrobie z tym wszystkim do porodu żeby wszystko było gotowe :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005014 przez Patuśka
patruska to chyba jakaś epidemia bo moja siostra dziś też wylądowała w szpitalu ze swoją młodszą córką..
Prześpij sie odpocznij żebyś nabrała dużo siły :)

agadzie No właśnie tylko się tak mówi że mało sie ma ja tez tyle tego nazbierałam ze musiałam szafe i komode dokupić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005027 przez agadzie84
Patruska91 odpocznij ile możesz! Trzymam kciuki żeby się to szybko skończyło i żeby twoja mała była zdrowa:*
Nie martw się ogarnianiem dla małego, jest jeszcze czas, ze wszystkim zdążysz!

Patuśka no my mamy głownie dzięki cioci i kuzynce (jej córce), tak bym wcale wiele nie miała.
Jedynie dokupić muszę smoczki, butelki etc, komodę, i parę rzeczy dla dla siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005035 przez Patrizia
Cześć mamuśki :D

Ja przez weekend czułam sie nie za dobrze brzuch mnie pobolewa mały mniej aktywny do tego goście i nawet nie miałam kiedy wejść na komputer. Dzisiaj juz dobrze Jasiek szaleje jestem spokojna poprawiłam sobie humor i zamówiłam smoczki z aventu z grawerem będzie na nich kaczuszka i imię Jasiu :D przyszed mi tez ten brązowy śpiworek do wózka i fotelika wiec od razu micha sie cieszy :)
POLECAM szkole rodzenia tez chodziłam z nudów i bardzo mi pomogła nawet w czasie porodu porównywałam sobie czy ta nauka oddychania faktycznie cos pomaga i jest mega różnica tylko ze mój poród trwał 5min miałam dwa parcia i juz po wszystkim wczesnej tylko sie pomęczyłam bo mi skurcze zanikły i dowalili mi oksy wiec po oksy juz rachu ciachu jak to mowie kichlam i już po wszystkim

Patruska91 faktycznie taki kres sie teraz zaczol dziadostwa w powietrzu niech malutka szybko wraca do zdrowia, jeszcze czasu troche mamy na ogarniecie wszystkiego wiec sie nie denerwuj

Sprzatanie mnie czeka nic w weekend nie zrobiłam bałam sie cokolwiek sprzątać bo az mnie kulo tam w środku jutro wizyta u poloznej a nam sie auto zjeb....lo :angry: :angry: :angry: musze teraz kogos poprosic kto mnie zawiezie ale nie mam kogo :(




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005064 przez Patrizia
własnie podjęłam probe oglądnięcia moje 600gr szczęścia ale poległam po 2 min siedzę i łzy same lecą jakby mi ktoś kran odkręcił :(




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005070 przez Patuśka
Ja właśnie walcze i oglądam :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005073 przez Patuśka
O Jezu .. to nie dla mnie :( :( 620 gram ? O matko.. podziwiam tych ludzi a te dzieci .. brak mi słów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005080 przez iwkaa
dziewczyny co jest z wami owszem sciska za serce ale nie mozna tak tego do siebie brać! nie możecie się strasować i płakać bo brzuch wam się spina! :) ja juz ten odcinek oglądałam tydz temu byl o 11 w nocy także dzisiaj mnie nie ruszał ale super jest i to codziennie :D
Patrizia pewnie to głupio zabrzmi ale pocieszyłąś mnie tym że Ciebie tez brzuch pobolewa a ja już myślałam że tylko ja jakaś jestem dziwna i że może panikuje z byle powodu.... powiem wam że dzisiaj dostałam tel od mojego doktorka zadzwonił do mnie i pytał jak się czuje!!!!! :) i od razu umówił mnie na wizyte we czwartek
Przed chwilą dostała tel z przychodni żeby przyjść na szczepienie Mai a ja zdziwiona bo myślałam że dopiero w 6 r.ż, bedzie miała co ze mnie za matka jak mogłam to przeoczyć??!! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #1005082 przez ElizaZ
iwkaa wiem niestety cena jest wysoka...podpowiedziałam tylko bo są kobitki takie jak ja co to im wszystko przeszkadza.... oczywiście w tym stanie i wiesz co ja nie miałam wyjścia i kupiłam co musiałam a teraz wróciłam od doktor która mi powiedziała że wszystko może mnie ściskać bo mała jest bardzo nisko... co prawda szyją zamknięta i długa ale mała na samym jej końcu.... o rety aż się przeraziłam bo namawiała mnie dzisiaj na poród naturalny z tego względu....mówi że jest duża szansa na donoszenie.Umówi mnie na CC ze względu na wywiad i obciążenia ale może być tak że zacznie się i nie będzie czasu na cc i będę rodziła naturalnie... :( :( :( ja na razie tonie wiem czy się cieszyć czy płakać.
Nie martw się ja też tak myślałam ale to szczepienie o którym mówisz trzeba zrobić nie wcześniej niż w 5 roku a nie później niż w 7 ...... tak mi się wydaje że chodzi o to samo...ja spanikowana pobiegłam że nie zaczepiłam jak Jaś miał 5 lat i nic w książeczce a pielęgniarka wyjaśniła że taki jest przedział wiekowy a dzwonią jak dostaną szczepienia bo często brakuje... tych płatnych oczywiście i że nic się nie dzieje a czas jest.

Patruska91 trzymam kciuki żebyście wyszły w te środę i ani dnia dłużej... wiem że jesteście umęczone obie... ale dwa dni w domu i będziesz miała tyle energii że nadrobisz wszystko migiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005084 przez Patrizia
No masakra ja musiałabym płakać cały odcinek a do tego wspomnienia nie ma szans nie oglądam, jakiś dzisiaj leniwy dzień ae ciesze sie bo znajomi mnie jutro do położnej podwiozą a w czwartek mogą mi pożyczyć autko ale ich samochód tez tak jeździ jak chce wolałabym żeby mi sie na trasie nic nie wydarzyło bo do ginekologa mam ponad 40km




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005086 przez Patrizia
iwkaa no mialam troche stracha z tym brzuchem nie powiem nie wolno tak brac do siebie i sie stresowac ae ja sama nie wiem czemu zaczelam to ogladac i odrazu jak uslyszalam ze porod w 34tyg to mi wszystko wrocilo nie dalam rady :/ ale milo telefon od lekarza od razu czuje sie czlowiek jakos wyjatkowo super lekarz :)

Eliza ja nie narzekam na sn teraz tez bym tak wolala zobaczymy co mi ginka na czwartkowej wizycie powie




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005090 przez iwkaa
no tak w sumie Ciebie rozumie ty już tyle przeżyłaś ale teraz juz tylko bedzie dobrze! I do 38 tyg musimy dac rade wszystkie! bez wyjątków!!!! :D i tak bedzie :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl