BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu #1005413 przez agadzie84
Co kraj to obyczaj :p Też wcześniej nie słyszałam o szczepieniach w ciąży, a tymczasem w Wielkiej Brytanii obowiązkowo szczepią na koklusz (albo bronchit, wiem że na coś na pewno bo mam znajomą w WB która niedawno urodziła), a tu na ...no właśnie się dowiedziałam, mąż mnie oświecił - na jakieś szkodliwe metale.

Patruska ja bym serniczek zrobiła, w sumie nie jest aż tak skomplikowany:)

Patrizia haha u mnie jest tak że jak mały się wierci i chcę to poobserwować to przestaje :p a najlepiej - jak jestem sama to się rusza normalnie, natomiast jak mąż jest w domu to szaleje za dwóch :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005414 przez Patuśka
Aaa no to faktycznie :-)
A co do sernika to ja jakos weny do niego nie mam :p
Kurde zamiast spac to ja leze i oczy nawet mi sie nie zamykaja .. jak na zlosc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005417 przez Patrizia
Patuska współczuję wstawania ja juz pod koniec tygodnia byłam taka zla ze muszę wstać ze myślałam ze pozabijam ale na szczęście Filip bajki ogląda przez 2 godziny to chociaż na chwile mogłam przymknąć oko :)

agadzie84 a no widzisz człowiek ciągle czegoś nowego sie dowiaduje :D a jesli chodzi o pieczenie to jestem beznadziejna nie chce mi sie piec jak do tej pory upiekłam tylko gotowe babki ze sklepu :P :D no i czasem coś tam bez pieczenia przygotuje :P
Moj szaleje ale mam wrażenie ze jak mój mężuś kładzie rękę na brzuch to jest o wiele spokojniejszy może dlatego ze ja to go ciągłe macam mąż sporadycznie :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005418 przez agadzie84
A ja właśnie piec uwielbiam, ciasta, ciastka, ciasteczka...strasznie lubię:) Książek z przepisami na słodkie mam dość sporo a i tak ciągle mi mało;)

Ehh lecę spać, jutro mąż ma wreszcie wolne i jedziemy po szafkę do łazienki.
Byliśmy dziś w innym sklepie z artykułami dla mam i dzieci....i jeszcze drożej niż w poprzednim :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005420 przez Patuśka
No ja niestety nie bede miala mozliwosci sie przespania bo Oliwia jak wstanie to juz do wieczora szaleje . I na dodatek jej ukochana zabawa to zabawa w sklep ktorej ja nie znosze :p
agadzie no to nie ciekawie ale chyba ogolnie rzeczy dla dziecka sa drogie :/

Kurde zjadlam dzis sernik a jest mi caly dzien tak slodko i nie dobrze fuu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005422 przez Patuśka
Kurde nie umiem się przyzwyczaić do tego większego pokoju po tym remoncie i do tego że łóżko stoi w innym miejscu no żeby zasnąć to jakaś masakra.. :( na dodatek leje deszcz i burza szaleje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005434 przez Patuśka
6:00 A ja na nogach ledwo widzę na oczy :P A co najgorsze ze wczoraj byłam u siostry w szpitalu ale dosłownie na 5 minut a głowa mi pęka, katar okropny, kicham co chwile.. Więc pięknie się zapowiada :( a tydzień temu walczyłam z przeziębieniem :(
Czekam na młodą bo mają mi ją przywieźć za kilka minutek i mam cichą nadzieję że może be dzie chciała się jeszcze zdrzemnąć :) A jak nie to zapałki w oczy :laugh:
A i muszę się wam pochwalić bo pierwszy raz w nocy wstałam tylko RAZ na siku ! :D :laugh: :laugh: :laugh:
Mały fika z samego rana, pręży się itd. więc dotrzymuje mi towarzystwa :)
No nic ide zrobie herbatkę jakieś kanapki żeby zjeść z Oliwką bo od czegoś trzeba zacząć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005469 przez iwkaa
Patuska to super może ci sie przestawi i bedziesz wstawać tylko raz A ja teraz wstaje raz na siku i raz przykryć Maję woła z drugiego pokoju w nocy o północy MAMO PRZYKRYJ MNIE!!!!! i to tak głosno masakra czasem tak się zrywam że nie wiem co się dzieje i ide po ścianie :)
Ale miałam dzisiaj piekny sen śniło mi się że już urodziłam i to Amelkę!nie wiem z kąt bo tak na imie córce bym nie dała a mimo to że tak wcześnie wypuścili nas do domu a ja nawet nie miałam jej w co przebrac bo ubranka nie poprane no masakra MAma mi na szybkiego wszystko prała i prasowała a ona ciagle przy cycku była bo taka głodna się urodziła :D
Sernik tez uwielbiam jeść i robić nie jest skomplikowany mikser wszystko za Ciebie zrobi :)
A mój maluszek od wczoraj jest spokojniejszy swoja droga to sprytne te nasze maluchy w jeden dzień sięna szaleją a w drugi odpoczywają i kopną delikatnie kulka razy zabawe z nami sobie urządzają :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005488 przez Patuśka
iwkaa O kurdę to ta Twoja córa wymagająca :lol: Zamiast się przykryć to stawia na równe nogi :laugh: :laugh:
Czyli miły sen :) Ja ledwo na oczy widzę, Oliwia nie dała mi zamknąć oka nawet na 5 sekund :( Bawiłyśmy się w szkole, sklep, sprzątaczki :laugh: i padam marzę o godzinie snu :P byłyśmy w sklepie bo zachciało się jej kanapki z MORTADELĄ myślałam że żartuje ale naprawdę ją zjadła :O :P
No ale ważne że w ogóle coś zjadła :) Zaraz siadamy do lekcji bo ma troche do nadrobienia chociaż broni się rękoma i nogami leniuch :P
Wzięła pozamiatała i wytarła kurze ja do niej mówię dziękuje a ona do mnie " zadzwoń do dziadka i powiedz żeby kupił mi Magdonalda ( napisałam jak się mówi ale mam nadzieję że wiecie o co chodzi :P ) za to ze posprzątałam a ja :blink: oczy jak 5 zł i myślałam że padnę ze śmiechu jest niemożliwa ja myślałam że zrobiła to z miłości do mnie a tu żeby zjeść hahaha :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005519 przez ElizaZ
Patrizia jeśli będziesz chciała to napiszę Ci przepis na ciasto z owocami, jest bardzo prosty i szybko się robi...to moja alternatywa jak mam lenia... :) :) :)

o moja malutka wczoraj napędziła mi stracha... cały dzień spała. Czułam tylko dwa razy jak się rusza... pomyślałam że zacznie fikać wieczorem bo często tak jest...ale jak pojechałam z Jasiem na jego kontrolną wizytę, to weszłam przy okazji do pielęgniarki...bo skoro już jestem .....tam sprawdzili aparatem serduszko ale dr. dał mi skierowanie do szpitala...pojechałam na KTG i przez pół badania mała spała, co chwila ktoś do mnie przychodził kazał się ruszać, usiąść, położyć itd... więc się zdenerwowałam trochę, ciągle pytali który to tydzień. później mała się obudziła i końcówka KTG była ładna, ale na wszelki wypadek zrobili mi USG z przepływami...jest wszystko dobrze. Wyszłam ze szpitala, a panieneczka zaczęła dopiero fikać na maksa.

Doktor który mnie konsultował powiedział że często tak jest że maluch pół dnia rusza się tak że nie czuć... że skurcze które mam są faktycznie przepowiadające i jak najbardziej normalne... ale że jak poczuję niepokój to przyjechać na KTG dla pewności za każdym razem jak poczuję niepokój..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1005547 przez Patuśka
ElizaZ To faktycznie mała napędziła Ci stracha.. ale najważniejsze że wszystko w porządku ! :) Pewnie lepiej jechać i się upewnić że wszystko jest w porządku niż siedziec i się denerwować .

Mój mały co chwile sie wierci chociaż wolę jak się wierni niż jak nie daje znaku :P
Jezu dziewczyny ja nie wiem ale siedze i przysypiam dosłownie muszę zaliczyc drzemkę dobrze ze zaraz moj tata przyjedzie to ja godzinę drzemki a on godzinę z wnuczką :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005596 przez Patrizia
Patuska moze zrob sobie mleko z czosnkiem i miodem na wszelki wypadek lepiej wczesniej zaczac dzialac zeby cie nie rozebralo, a mloda dobra agentka co Ty mysalas ze tylke pomocy t za usmech zmeczyla sie bidulka to i musi cos dobrego zjesc :P

iwkaa mi tez sie śniło ze mam syna ale on juz byl duzy tzn mial moze z 4 lata i tak patrzylam na niegi i zastanawialam sie dlaczego on ma blad bardzo jasny wlosy???? przeciez my z mezem ciemni :P no ale widzialam to dziecko bardzo wyraznie i dokladnie :P

Eliza super ze sprawdzilas maluszka wazne ze wszystko ok ale stracha na pewno napedzili w glowie juz pewnie milion mysli, a jak mowisz ze przepis prosty i takie beztalencie daloby rade to daj przepis a moze sprobuje upiec moje pierwsze ciasto :)

Jutro wizyta boje sie troche bo znajomy mi auto pozycza udalo mu sie naprawic i jade sama ponad 40km teraz mamy auto w automacie wiec wygoda a on ma w manualu bede sie musiala troche ponapinac bo to starsze auto no nerwowo na pewno bedzie :(
Jasiek sie rusza ale tak powoli obudzil mnie w nocy tak mocno sie wyginal nie wiedzialam jak sie ulozyc rano mnie biodra bolaly
Sorka ze bez polskich znakow ale mi sie cos w tym laptopie poprzestawialo i nie moge pisac tak jak sie pisac powinno :/ :angry: :angry:




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005627 przez Patuśka
Patrizia To super chociaż zobaczysz swojego maluszka jutro :)
To i ja zobaczę ten przepis może zrobię jak proste :D
Kurde przespałam się półtorej godziny i odrazu się lepiej czuje jednak muszę zaliczyć drzemkę w dzien :)
Śniło mi sie że zakładam akwarium i kupiłam wielkie ryby haha co to człowiek ma w głowie.. :P
Co do małej to zjadłam ale żeby już teraz posprzątać po sobie to nie ma mowy .. :dry: No ale jak to dzieci .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005650 przez Patrizia
Jak tam dziewczyny dzień mija?? u mnie znów leniwie ogarniam siebie przed jutrzejsza wizyta :P zaraz wskakuje pod prysznic i może trochę odżyje. Dostałam meila ze parę rzeczy które wczoraj zamówiłam już sa wysłane :D czapeczki zwierzątka tez już przyszły ale na polski adres wiec koleżanka w przyszłym tyg mi je przywiezie :) A teraz polowanie na Janka trwa :P muszę go złapać w końcu i nagrać :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005651 przez Patuśka
Patrizia Czyli niedługo pochwalisz się zakupami :)


My właśnie odwieźliśmy Oliwkę do domu i padam :P Jutro o 10 przywiozą mi ją to chwilę dłużej spania :)
Ja właśnie skończyłam ostatnie pranie Fabiana mego i zjadłam takie kuleczki ziemniaczane i mały zasnął :P Idę się wykąpać i dziś jak kura spać bo wymęczyła mnie mała paskuda ;)
Jakoś mnie poty oblewają , duszno mi chyba ciśnienie mi strasznie skoczyło bo normalnie aż mi ciężko ze wszystkim .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl