BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 10 miesiąc temu #994782 przez Patuśka
Patrizia to Ty też chudzinka byłaś co to jest 58 kg :) ale nie ma się co martwić zrzucimy :D

agadzie dziękuję :) ja 3.08 mam glukozę pobranie krwi i siuśki a 5.08 tez mam lekarza i za pewnie USG więc zobaczę i ja małego :P
A powiedźcie mi co pakujecie w torbę do szpitala dla siebie ? Bo dla malucha się mniej więcej orientuje ale ciągle się zastanawiam czy nie zapomnę czegoś dla siebie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994787 przez Patrizia
Patuśka tu mam tak że nic nie biore do szpitala tylko ciuchy na wyjscie :) ale wiadomo tak jak w PL wezme swoje jednak: ręcznik,klapki pod prysznic, żel pod prysznic, TANTUM ROSA!!! musowo na podmywanie krocza po porodzie daje niewiarygodną ulge i tak nie boli koszule najlepiej dwie bo jedna sie pobrudzi w czasie porodu, szczotka do włosów szczoteczka do zębów psta :) wiem ze w PL brałam podkłady na łóżko bardziej mi sie komfortowo spało wiadomo jak sie krwawi to na taki podkład zleci a nie poplami cały materac :/ hmm co tam jeszcze




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994793 przez Patuśka
a to tak mniej więcej i ja o tym myślałam :) muszę wypisać sobie taka listę :) kurcze najadłam się i mały szaleje :P Czas się wykąpać na dobranoc i iść spać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994848 przez Patuśka
Hej dziewczyny :)
Dziś miałam jakaś ciężką noc było mi gorąco jak w piekarniku i wiatrak nic nie pomagał budziłam się co chwilę :/ aż w koncu jakoś jak zasnęłam o 6 tak wstałam o 12 :P wstałam wykąpałam się po kąpieli smaruję się i co zobaczyłam ? :( rozstępy .. :( co prawda nie duze ale na udach i bokach :( .. takie cudowne te kremy .. codziennie 2 razy dziennie używam i dup.. :(:( mam nadzieje że nie polecą mi większe :(

A co u was ? jakie plany ? :) Ja dziś siedze w domu jakoś nic mi sie nie chce plus ten upał robi swoje .. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #994867 przez Mamma Mia!
Hej Dziewczyny!! Trochę mnie nie było, ale prześledziłam Wasze wpisy także w miarę jestem na bieżąco (nie wzystko udało mi się doczytać). Moja mała (14 miesięcy) tak mi zajmuje dnie, że nie mam praktycznie na nic czasu. U nas teraz jest końcówka 23 tygodnia. Będzie druga córeczka!:) Tydzień temu byliśmy na usg połówkowym i wszystko ok, mała waży 400 gram. Trochę się obawiam ile będzie ważyła przy rozwiązaniu bo moja pierwsza córka w wieku 23 tygodniu w brzuchu ważyła mniej bo 370 gram a przy porodzie 4040 g i 58 cm :) nie pytajcie czy było łatwo...haha :)
W przyszłym tygodniu mam glukozę i pobranie krwi. Niestety teraz od 5 dni jestem przeziębiona, katar już znika ale mam straszny kaszel suchy:/ Moja córka to samo...ah to dopiero się dzieje jak dziecko chore i mama w ciąży chora.. urwanie głowy a sen w nocy to raczej przerywany. Ale nie narzekam, już jest coraz lepiej.

Paalinkaa - u nas waga też była wyższa przy porodzie niż na ostatnim usg. Ostatnie usg robione w 38 tygodniu pokazało wagę 3800 a córcia urodziła się dwa tygodnie póżniej z wagą 4040 g

Patuśka - super brzuszek! I wcale nie jesteś gruba, tylko w ciąży :D Ja póki co przytyłam 1 kg ale moja waga startowa to 68 kg. 14 miesiecy temu rodziłam pierwsza córkę i jeszcze nie doszłam do "swojej" wagi. Docelowo po drugiej ciąży chciałabym ważyć 60 kg :)

ps. dziewczyny jak wkleić teraz suwaczek na dole?? Szukam szukam i doszukać się nie mogę :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #994881 przez MoNiQa89
Mamma mia witam gratuluje coreczki ja rowniez bede miala coreczke wiec jestesmy dwie hehe co do wagi to tez sie zastanawiam ile bedzie wazyc i jaka bedzie duza bo moi synowie mieli po 4.150kg i 65cm i 4.200kg i 68cm kolosi hehe
Patuśka a twoj brzuszek tez jest sliczny hehe pisalas ze grubo wygladasz oj nie martw sie dzis w parku jak bylam z dziecmi na placu zabaw spotkalam kobiete w 25 tyg ciazy i ma 16kg na plusie normalnie masakra a co bedzie potem z nia to ja nie wiem hehe
Co do nocy oj to ja tez sie budze w nocy dojsc czesto odwracam sie z boku na bok masakra a w dzien chodzd jak jakis przymul hehe :laugh: :laugh:
Hmm... A rozstepy to przy tamtych ciazach to na maksa zniszczyly mi brzuszek pomimo ze stosowalam kremy gdzies czytalam ze jak sie ma takie sklonnosci w genach to zaden krem nie pomoze Mam taki brzuch chocby mi 50 kotow naraz drapalo pazurkami hehe :laugh: ale juz sie do tego przyzwyczailam
Patrizia daje zdjecie brzuszka z boku tak jak pisalysmy hmm tak sie przygladam naszym brzuszka i wszystkie troszke ida nam na sxpic chyba
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994883 przez Patuśka
Mamma mia dziękuję :) i gratuluje córci :) w takim razie mamy dwie dziewczynki :) Kilogram ? :ohmy: O matko ! jak ja bym tak chciała ! a u mnie ostatnio było 10 na plusie to teraz pewnie znowu przybrałam .. dowiem się 5.08 bo mam lekarza ;) więc ja to pulpecik jestem :P
MoNiQa89 Ja na brzuchu nie mam póki co ale już nie wierze w te kremy :/ też właśnie przeczytałam że to w genach a u mnie mamuśka i siostra mają więc i mnie nie ominą .. No ale co zrobić :) Twój brzusio też ładniutki :)

A ja wykąpana, zjem coś i będę się nudzić bo sie w dzień wyspałam a sama na noc jestem bo mój ma dziś nocke w pracy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994885 przez MoNiQa89
Patuśka ale naprawde w ciazy nie warto przejmowac sie kilogramami bardzo duzo kobiet po ciazy w momencie karmienia piersia bardzo szybko traca na wadze wiec moze byc bardzo ladnie :) :) najwazniejsze jest to ze ciaza sie zdrowo rozwija moja mama przytyla w ciazy ze mna 25kilo i po pol roku odzyskala swoja sylwetke ale zaparla sie to u niej jest naturalne hehe :laugh: jutro jak mi sie uda uchwycic moim aparatem moje rostepy nieszczesne to wam pokaze co pozostalo z mojego brzuszka a znajac zycie ta ciaza jeszcze doprawi mi caloksztalt hehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994886 przez Patuśka
MoNiQa89 Nie no pewnie że tak ! Oby mały był zdrowy i wszystko było dobrze :) a te kilogramy będę z nimi walczyć po porodzie :) a rozstępy opali się troche i nie będzie widać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994891 przez MoNiQa89
No ja raczej zrezygnowalam z opalania brzuszka przez lata i raczej stosuje jednoczesciowy kostium :) moze mam jakas taka fobie odkrywania brzuszka no ale to jest silniejsze ode mnie
A jak tam z waszymi obwodami brzuszka ja mam roznie rano mam 98cm na wieczor 100cm a 3 dni temu mialam juz 103cm heh teraz jak juz napisalam mniej :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994892 przez Patuśka
Ja mam już 110 :P Mój rośnie jak na drożdżach haha :P

Idę spać pomału :) śpijcie dobrze do usłyszenia :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994899 przez MoNiQa89
Dobranoc :) zycze milych snow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994900 przez MoNiQa89
Dobranoc :) zycze milych snow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994905 przez agadzie84
Dobry wieczór:)

Też mam rozstepy, na biodrach, na brzuchu mi się jakos nie robią, a czasem zapominam się nasmarowac :p
U mnie 5 kilo na plusie, byłoby 6 no ale ten jeden zgubilam...Zreszta we wtorek mam matrone, to się dowiem na świeżo;)

Patuska 5.08 to tak jak ja:) też mam tego dnia wizytę u swojej ginki, już w Polsce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994925 przez patruska91
Cześć dziewczyny ja znowu z opóźnieniem dodaje zdjęcie jakoś się zebrać nie mogę żeby tu zajrzeć i coś napisać :)
Wczoraj byliśmy oglądać miesięczną Anetkę , jak tak na nią patrzyłam to stwierdziłam że znowu trzeba będzie się do takiego maluszka :) bo moja Zosia już taka duża :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl