BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 10 miesiąc temu #994656 przez MoNiQa89
Dodam jeszce ze przy karminiu piersia zanim mi sie piersi zachartowaly przyzwyczaily do ssania to straszne rany na sutkach mi sie robily i bolaaaaalo bardzo hehe :laugh: :) zaden krem np bepanthen mi nie pomagal i w pomencie przystawiania go do piersi mocno zaciskalam zeby z bolu no ale co kobieta nie zrobi dla dziecka hehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994693 przez paalinkaa
Czesc mamuski:) ja jestem z grudniowek ale chcialam Was o cos zapytac. Powiedzcie mi jak u Was bylo z tym prognozowaniem masy ciala dziecka? Jak mialyscie na ostatnim usg przed porodem powiedziane a jak Wam wyszlo po porodzie? Duze roznice u dzieciatka?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994694 przez Patuśka
paalinkaa Hej :) Ja sie nie wypowiem bo my dopiero na listopad mamy rozwiązanie :P

Ostatnio mnie nie było bo jakoś miałam złe dni :P źle się czułam, nic mi się nie chciało i ogólnie wszystko doprowadzało mnie do wściekłości :)
Ale już jest lepiej :) posprzątam, ogarnę się i wrzucę zdjęcie :P
Co do łóżeczka to ja jeszcze nie mam mam zamiar kupić we wrześniu a jakoś w październiku wystawię żeby już czekało na małego :) bo wcześniej to będzie zbierało kurz itd. Z cycochów nic mi nie leci póki co :) A też bym chciała karmić piersią chociaż zobaczymy jak to będzie :)
Zapowiadają po 20 stopni a rano okazuje sie ze 30 na plusie i znowu aż mi sie nic nie chce .. No ale co zrobić .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994695 przez iwkaa
paalinkaa u mnie miała ważyć 3500 a ważyła 3960 przewaznie waga jest zawyżona z USG a później wychodzi mniej a u mnie było odwrotnie :)

Ja juz po odpoczywałam (mozna by tak to nazwać) bo w upaał raczej lezenie ejst tez męczące :)
Ja łóżeczko będę skaładać zaraz przed porodem jak nie zdążymy mąż złoży sam :) po co ma się kurzyć zresztą to robota dla tatusiów więc nie ma co się śpieszyć
A karmic też mam nadzieje że będę przynajmniej 3-4 miesiące W pierwszej ciąży też karmiłam ale krótko jakieś 2miesiące póżniej zaczęła się szkoła i musiałam zrezygnować ale wiem co to jest ból i rany na sutkach boli jak cholera aż wyć się chce :) no i zapalenie piersi też miałam tez boli strasznie!i gorączka coś strasznego Duzo wyzwań przed nami :)
Ja po zwiększonej dawce magnezu czuje się na szczęście lepiej ale martwie się bo tyle tych leków w ytej ciązy biore żeby to sie nie odbiło na dziecku... choć wszystkie sa do stosowania w ciąży ale jednak to są leki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994727 przez agadzie84
Hej hej:)
Zmienilam dziś przychodnie i lekarza, znaczy się zapisała się w tej miejscowości w której bede mieszkała. .kurcze, ją myslalam że juz mam dobra opiekę, a tu okazuje się jeszcze lepszą... Od razu dostalam termin do położnej i lekarza- na wtorek. I do dentysty profilaktycznie- na czwartek. Matrona ponoć super, od razu zapisze się u niej do szkoły rodzenia :) od połowy września w poniedziałki po południu.
I w końcu pierwszy raz od kilku dni przespalam całą noc! Zupełnie inaczej człowiek się czuje :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994734 przez Patrizia
iwkaa najważnejsze że czujesz sie lepiej ja tez w tej ciąży mam tyle tego do łykania że też sie martwie chociaż wszystko dla ciężarnych ale mam tego troche

agadzie84 jak to dobrze trafic z dobrego na lepszego niz odwrotnie :D a szkla rodzenia fajna sprawa POLECAM, bedziesz miec USG robione teraz we wtorek?? ja musze sie wybrac do dentysty bo cos mi sie z dw ójką na dole porobilo nie wiem czy gdzies ubilam czy zgrzytalam zebami w nocy :P :P ale jak cos ugryze to az mnie poraza i nagle tak jakbym miala odsloniety nerw strasznie nie mile uczucie :/

Kupiłam bąblowi kurteczke na zimę :) nie mgłam sie powstrzymac :)




Ksawerek(*)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994745 przez iwkaa
kurteczka fajna! Ja jakos przez te moje ciagłe dolegliwości nie patrze w sklepie nawet na takie male ubranka jakoś sie boje kupowac żeby nie zapeszyć choć w ten przesąd nie wierzę ale jakos tak mnie nie ciągnie do kupowania i osobiście nie mam nic nowego. Czasem coś oglądam na allegro i to wszystko.
Dzisiaj mamy wyjazd jedziemy do Krak do brata i moze jakies male zwiedzanko bo jak teraznie wyruszymy to nie wiem czy uda nam sie gdzies wyruszyc jeszcze we trójkę. Odezwę się po weekendzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994756 przez Patrizia
iwkaa kurteczka niby uzywana ale rozmiar 56 wiec malutka i w świetnym stanie :) z tymi przesądami to wiesz powiem Ci tak ja wierze w te co chce wierzyc :P jesli chodzi o kupowanie i szykawanie to nie wierze ale jest przesąd żeby nie nsić łańcuszka w czasie ciąży i jak sie dowiedziałam ze są dwie kreski ściągnełam i nie zakładam aż do konca:)

Rozprawiłam się z łóżeczkiem rozpakowałam z kartonów i wpakowałam do szafy materacyk jest gryka-kokos wiec oki ale bylam święcie przekonana ze to łóżeczko zamówiłam ciemne i z grawerowaną żyrafą bo bokach a tu rozpakowałam i jest takie zwykłe najzwyklejsze :/ troche się zawiodłam jak je zobaczyłam ale juz sie oswajam kupię jakąś ładną pościel i odrazu będzie lepiej wyglądać :)
Jak narazie to wygląda tak allegro.pl/pietrus-alek-lozeczko-z-szufl...cha-i5555286388.html

Jak tam mija dzionek?? Patuśka nie zapomniałam o Twoim brzuchu :D pochwal sie :)
Ja chyba zabieram sie za szafy musze cos wykąbinować żeby podkraść szafe mojemu bo on ma półeczki i szuflady a dla małęgo byłaby jak ulał taka szafa wiec zrobie to sposobem wyprasuje mu wszystko pozawieszam w innej szafie gdzie sa tylko wieszaki i jedna półka takie ładne wyszystko wyprasowane wiec tak zgarne jego szafe i urzadze małemu :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994771 przez Patuśka
Patrizia Jest zdjęcie tak jak obiecałam :P a kurteczka cudna :) A co do łóżeczka jak udekorujesz to też będzie śliczne ;) ale widze że myślimy o tym samy bo ja chcę łóżeczko białe z grawerowaną żyrafką albo misiami :P

Mnie dziś zabija ból głowy :( masakra normalnie i oczywiście te spuchnięte wielkie stopy .. ja już stanowczo chcę chłodne dni !
Idę zaraz wezmę prysznic czekam na mojego jakieś zakupy w sklepie i jak się położę tak nie wstaję do jutra :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994772 przez Patuśka
Jaka ja gruba jestem na tym zdjęciu :O :O :( No ale cóż :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994773 przez Patrizia
Patuśka jaka gruba wygląda jakby ci ktos piłkę wsadził ślicznie :) a łóżeczko faktycznie już od paru lat mam tą żyrafę w głowie no ale cóż kupię żyrafę maskotke :P :P a jeśli chdzi o pogode to ja też wolę chłodniejsze no chociaż te 20 stopni i można chodzić a tak cały czas koło 30 i duchota straszna

Jutro u mnie jest festyn w mieście :D trzeba bedzie iść poszaleć :P a widziałyście tego szumisia drogi jest ale muszę go mieć jest superaśny :) allegro.pl/whisbear-szumis-turkus-szumia...24h-i5512421763.html




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994774 przez Patuśka
Patrizia w nogi mi poszło strasznie i w tyłek :P ja przed ciążą ważyłam 48-50 kg :P a tu taki grubasek rosne i rosne z dnia na dzien coraz większa :P a tego misiaka nie widziałam ale zaraz poczytam tą aukcję zapoznam się z nim :)
Ja już chyba nie mogę doczekać się października haha :p i tego chłodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994775 przez Patuśka
Mi się to jeszcze bardzo podoba ale chciałabym takie ale na allegro nie bardzo mogę znaleźć :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994776 przez agadzie84
Hej hej:)

Patuska ale masz brzuszek ladny:)
Patrizia zarebisty ten szumis, nawet pojęcia nie mialam że coś takiego istnieje;) może się pokusze...kurteczka śliczna:)
Do lekarza takiego zwyklego ide...w zasadzie nie wiem po co ale jak mówią że iść to ide :p
A USG bede miala 5.08, bo mam wizytę u mojej ginki w PL, to poprosze o połówkowe żeby mi jeszcze raz zrobiła. Ok, już mialam, ale chce mieć po polsku na papierze że wszystko ok :p
Byłam teraz że szwagrem na plaży bo moj mąż się wykrecil, posiedzielismy dwie godzinki (strasznie szybko mi na plaży czas leci) a teraz chłopaki ida do kina na terminatora a ją się oddam babskim przyjemnościom czyli polaze po sklepach;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994780 przez Patrizia
Patuśka łóżeczko i pościel przecudowna no jak marzenie zakochałam sie :) jak mi sie rzuci w oko na allegro to dam ci znav bo ostatnio szaleje na tym allegro :P , to Ty drobniutka byłaś ja 48kg to miałam chyba ostatni raz w posdtawówce :P :P a teraz jak dostałam książeczke mamy w 11tyg to zaczynałam od 58kg i tez mi teraz szybko idzie :P

agadzie84 fajny ten misiu fajny ale pozekam z nim do nastepnej wypłaty teraz musze zamówic na allegro butelki laktator termometr i przescieradła na przewijak i na materacyk i jakies inne pierdułki wiec na misia nie starczy :( ale bedzie moj za miesiac :) no to nie całe 2 tyg i bedziesz sie widzec z Zuberkiem :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl