BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 10 miesiąc temu #994276 przez MoNiQa89
agadzie84 oj znam ten bol ja juz przeszlam 3 przeprowadzki i przy kazdej jednej na poczatku wydawalo mi sie ze nigdy nie skoncze hehe a przy koncowce to juz trwalo dla mnie wiecznosc :cheer: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994278 przez Patuśka
MoNiQa89 Ja teraz jak sie wyprowadzę to będę bez zwierzaka bo moja Tośka narazie zostaje u mojego taty :) Bo to mały wariat skacze, gryzie, szczeka jak to młody pies więc narazie nie nadaje sie do małego dziecka :) może wyrośnie z tego :P Poza tym ona za moim ojcem jest bo on jej pozwala na wszystko więc sie dogadają :)
No mnie męczy i to coraz bardziej czasami w nocy jak mnie obudzi to masakra jak by mi gardło wypalało .
Trzeba bedzie sie pochwalić brzuchami :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994279 przez Patrizia
MoNiQa ja to sie obawiam ze ta moja Teqilla t sie bedzie kładła obok maluszka krzywdy mu nie zrobia to wiem na pewno juz od małego miały styczność z noworodkami więc przeszły każdy etap dorastania od mojej przyjaciółki syn to razem z nimi dorastał i gryzł je np w ogon ciągnoł za uszy a one nic taz Teqilla bo Afera cwaniaczek zawsze uciekła i nie dała sie złapać :)

agadzie84 co Ty to Kilogram w dół!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żeby mi to było ostatni raz my tu wszystkie rośniemy a ta gubi kilogramy :P :P ale w PL już sie Tobą zajmą wiec jestem spokojna :D :D

iwkaa jak tam samopoczucie dzisiaj?? zrobiłaś sobie od nas detoks?? :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994280 przez MoNiQa89
Patuśka no to masz szczescie ze twoj tata bedzie mial tego pieska ja niestety nie mam mozliwosci dania jej a z 2 strony bardzo ja juz pokochalismy a szczegolnie moje dzieci wiec jakos sobie poradzimy hehe :) :laugh:
Swietny pomysl z tymi brzuszkami lecz ja fotke dopiero jutro moge wstawic jak sobie zrobie nowa hehe :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994281 przez Patrizia
Patruśka właśnie jutro pstrykam zdjecie brzuchola teraz tak co 2 tyg robie :)

A cwiczy juz wasza macica te skurze braxtona moja juz zaczyna twrdnieje brzuch i zaraz przechodzi :) przygotowania pełną para :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994282 przez Patuśka
agadzie84 to ja wyglądam jak pączek a Ty chudniesz mi by sie przydał ten kg w dół :P

MoNiQa No akurat mam ten plus że może zostać z moim tatą :)

Patrizia to jutro sesja brzuszków :P
szczerze mówiąc nie zaobserwowałam tego.. Hmm co prawda ja po całym dniu mam twardszy brzuch ale rano jak wstaje jest miękki :P ale w takim razie zacznę to obserwować :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994283 przez MoNiQa89
Patrizia a mnie sie wydaje ze twoj kotek skoro mial juz stycznosc z noworodkami to bedzie wszystko miodzio hehe :laugh: a co do skurczy tak mnie juz zaczely sie od 2 tygodni tak wyczuwalnie odczuwac no niestety przy niektorych skurczach odczuwam bol ale moja gin wie o tym i kontroluje sytuacje :laugh: :)
Patuśka ale ty nam tutaj juz pokazuj twoj brzuszek hehe skoro zaproponowalas to chyba juz masz naszykowany piekny brzuszek do pokazania hehe :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994285 przez Patrizia
Patuśka tez musze obserwowac bo tak na codzien nie czuje ale jak juz siedze na du....e troche albo patrze na brzucha to czuje takie twrdniecie i jak dotykam to jak skala twardy ale za chwile juz schodzi moze pare razy na dzien uda mi sie to zaobserwowac a tak to nie czuje :) No to jutro BRZUSZKI oglądamy :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994288 przez Patuśka
MoNiQa89 zaproponowałam ale szczerze mówiąc nie mam :P jutro jak będę wyglądała jak człowiek to zrobię zdjęcie :P
Patrizia koniecznie :D chcoiaz ja sobie mierzyłam to nic mi nie przybyło :P nadal jest 107 cm :D narazie mi stanął w miejscu albo mi się wydaje :)

Wiecie co nie wiem czy to normalnie ale podejrzewam że tak a mianowicie puchną mi stopy i jak już usiądę odpocznę i zaczyna mi schodzić opuchlizna to jak sie dotykam w stopy to mnie tak bolą jak bym miała jakiegoś siniaka :/ a czasami jak leże i poruszam stopą to czuję jak mi się woda przelewa hah :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994289 przez MoNiQa89
Dobranoc dziewczyny :) uciekam juz spac zycze kolorowych snow do jutra :) :cheer: :) :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994290 przez Patrizia
ja tez uciekam :) Dobranoc :) do juterka

Patuśka widocznie gromadzi Ci sie za duzo wody w organizmie :/ ale teraz dla nas najgorszy czas brzuchy juz duze i jeszcze takie upały




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994291 przez Patuśka
Ja też dziewczynki uciekam spijcie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994319 przez agadzie84
Hej dziewczyny

Jezu 3 noc z rzędu kiepsko przespana, już mam dość, naprawdę... nawet wentylator nie pomaga, gorąco w nocy jak jasna cholera, kilka razy wstawałam pod zimny prysznic, co przysnęłam to znów gorąco mnie budziło ...i tak już 3 noc z rzędu przeleciała. Wyglądam jak zombie.

Jak tylko chwilkę będę miała to wstawię brzucha, tylko to może być wieczorem, bo dziś chcemy ogarnąć tą resztę co nam została. Resztę...za małe słowo. Taki sajgon mam teraz w domu że masakra :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994323 przez iwkaa
hej dziewczyny jakos wczoraj nie mialam sily do was zagladac Dzwonilam wczoraj do swojego gina i zwiekszyl mi magnez na 3x2 iparacetamol 2x1 bo moze te bole sa od kregoslupa wieczorem bylo juz troche lepiej to moze akurat ten magnez sie podniesie i bedzie dobrze
Od poniedzialku Maja idzie do przedszkola to bede miala wiecej czasu na odpoczynek bo juz sie zrobila taka niegrzeczna ze nie mam sily wogole sie nie bawi tylko siedzi przy mnie i lazi za mna a na mnie to dziala jak plachta na byka zrobilam sie taka nerwowa ostatnio ze czasem nie moge sie opanowaca to tez zle dziala na malego
Dzisiaj jade do mamy wroce jutro to troche odpoczne wiecej jak u siebie w domu. Trzymajcie sie! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994392 przez Patrizia
agadzie84 współczuje tych upałów i że musisz sie tyle meczyc masakra ja dzisiaj mam drugi dzien takiej duchoty ze nie ma czym oddychac i czuje sie jak wypluta a jak wezme odkurzacz to chyba bedzie sie ze mnie lalo :/

iwkaa miłego odpczynku :) to jak mmała wroci do przedszkola to sobie troche dychniesz i nerwy tez pewnie sie uspokoja

zdjecie brzucha zrobiona w pasie mam 105cm B)




Ksawerek(*)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl