BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

8 lata 11 miesiąc temu #982311 przez MagdaM
Palinka do kogo chodzisz?

Hej, źle spalam. Łeb mi peka jak nigdy...
Wrr Miłego dnia

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982353 przez Igulka27
o to w takim razie juz może będę wiedziała konkretny wiek ciązy może juz po piątkowej wizycie. Troche mnie nastraszyłyście tym nie biciem serduszka, czyli to się niczym nie objawia? nie ma objawów że jest coś nie tak tylko na usg widac? no ale mam nadzieje że jest ok. musi być :)
Kurcze ostatnie dni tak sie dobrze czułam podbrzusze mnie nie bolało ale wczoraj dużo chodziłam musiałam na uczelnie, po młodą do szkoły, zakupy i po prostu juz ledwo do domu wrociłam bo ogólnie dużo chodze "z buta" mimo że mieszkam w warszawie. zawsze mi sie wydaje że szybciej dojde niż dojade :P hehe jak mam np, 2, 3 przystanki. I po prostu miałam taki ból okropny że nawet na leżąco był nie do zniesienia, ale jakoś udało mi się zasnąć i przeszło w nocy, dzisiaj nadal mam taki dyskomfort, ale już chyba znak żeby się nie forsować

Co do spania ja koniecznie musze się w tej ciązy zaopatrzeć w poduszke rogala, w poprzedniej nie wiedziałam że coś takiego istnieje i jaśki podkładałam albo zwijałam oddzielną kołdrę w rulonik i sobie podkładałam dlatego jak obejrzałam film "plan B" pare lat temu to stwierdziłam że muszę mieć taką poduchę:)

Co do spodni ciążowych moim zdaniem strata pieniędzy, skusiłam się za pierwszym razem i powiem wam że wkurzało mnie że mam coś na brzuchu i w końcu w nich nie chodziłam a są ogólnie droższe niż normalne więc już jak miałąm większy brzuch kupiłam sobie zwykle fajne rurki taki jegginsy w większym rozmiarze i to się u mnie najlepiej sprawdziło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982362 przez Nefri
Katarzyna wiem, że ogólnie nie zabrania się uprawiania sexu w ciąży, ale ja jakoś mam z tym problem po prostu, boję się i już. W poprzedniej ciąży po tym krwawieniu w 15 tygodniu lekarz zabronił nam współżyć, chociaż nie znaleziono przyczyny tego krwawienia. Skoro jednak w pewnych sytuacjach jest to nie wskazane, nie chcę kusić losu, ot co ;)
Igulka a gdzie będziesz rodzić, w jakim szpitalu? Ja też tak mam, że wolę wszędzie pieszo chodzić. Teraz od 3 lat mieszkam w Pruszkowie, więc tutaj to w ogóle komunikacją nie jeżdżę, tylko wszystko z buta. Ale całe życie mieszkałam w Warszawie i miałam podobnie. Przyznam, że mnie do tej pory w ogóle podbrzusze nie bolało, aż się zastanawiam, czy to normalne... ale może w drugiej ciąży jest inaczej, zwłaszcza, że w sumie rodziłam nie tak dawno, bo niecałe 1,5 roku temu, nie wiem... Ja na pewno rodzę na Żelaznej, sama też się tam urodziłam i Tymka też. Opieka jest tam super. Trafiłam tam w nocy i chociaż nie miałam wykupionej żadnej położnej, to trafiłam na piękną salę porodową, w której bylam tylko ja, mój mąż i czasem położna. Linki, drabinki, wanna, prysznic i inne bajery a nasłuchałam się wcześniej od znajomych i naczytałam na forach, że jak nie zapłacę za położną, to będę rodzić na izbie przyjęć :)
KingaK jak po usg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982374 przez MagdaM
Co do serduszka, a pierwszej ciąży przestało bić dzień po wizycie. 4 tyg chodziłam normalnie w ciąży i na kolejnej dowiedziałam się, że niestety :(
Dlatego teraz się tak bardzo boję...

Dołączam do tulacych kibelki...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982376 przez Panama
Magda kochana na pewno była jakaś uzasadniona przyczyna tego zatrzymania.Tez tak miałam w pierwszej ciąży.

My po wizycie i wszystko ok.Serce bije.Koniec 9 tyg.Za trzy tyg znowu.Więcej optymizmu we mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982382 przez ete21
Magda to tez mialas gdzie dolączyć.... ale w sumie mowią ze w "kupie" razniej.
Panama super ze wisyta udana i troche cie uspokoila teraz byle do przodu!
Igulka ja kupilam bedac w ciazy rogala XL jakies 170 cm i potem wygralam w konkursie tutaj na forum Rogala kolejnego XL i to jest najlepszy gadzet z jakiego korzystam do dziś. nie wyobrazam sobie spania bez rogala!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982389 przez Kasztanowa
Dziewczyny, ustawcie sobie awatarki, bo ciężko po samych nickach się rozpoznawać :)

Ja urodziłam synka w Krakowie w szpitalu im. Żeromskiego i byłam bardzo zadowolona z opieki, wszystkim polecam :)
Spodnie ciążowe kupiłam no-name, na ryneczku z ciuchami, za 70zł chyba :) Generalnie omijam te typowo ciążowe, w nich 3 razy drożej niż gdzie indziej, a np, luźną bluzkę czy sukienkę można kupić w zwykłym sklepie :) tylko kurtkę miałam ciążową, z tego zakupu byłam zadowolona, teraz znów się przyda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #982404 przez Igulka27
Nefri ja do lekarza się wybieram w szpitalu bielanskim i jakbym miała rodzic w Warszawie to pewnie tam oni od początku znają mój problem z blizną po cc i kolega który też tam pracuje na gin powiedział że tak by było najlepiej. Ale bronię się na początku lipca i planowałam już się pożegnać z Warszawą i wrócic co rodzinnego miasta - Zamoscia a to troszkę kawałem żeby dojerzać tutaj, z drugiej strony będę miała planowaną cesarkę więc jest to wykonalne ale zastanawiam się nad Lublinem bo bliżej i mam dużo znajomych które tam rodziły i są zadowolone, tylko najgorsze że będę musiała zmienić lekarza w połowie wiec jeszcze zobaczę jak to wyjdzie.

Ete to teraz już na pewno rogal będzie na mojej liście zakupów, a mąż ci nie podkrada? ;) a w sumie masz dwa :) moja koleżanka mówiła że jej mąż zabiera bo taki wygodny ;)

Ale mam dzisiaj senność jak się miałam uczyć o 13 tak zasnełam i dopiero wstałam. Jeszcze doszedl mi okropny głód... ledwo zjem zaraz mnie ssie, chyba waga wzrośnie w tym miesiącu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982414 przez ete21
Igulka mąż korzysta gdy mnie nie ma. Używam na razie jednego Rogala. dobrze ze mamy duże łóżko to nie jest nam ciasno.
ja tez czuje się głodna ale też cały czas mi niedobrze więc jem tyle o ile. ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982423 przez MagdaM
Dzidziuś żyje. Wzrost na 9 tc 6 dni. Rusza się. Ale mam krwiak i odkleja się owodnia. 3 tyg leżenia. Mąż wrócić nie może :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982435 przez paalinkaa
Ja chodzę do dr Korygi-Wszołek.

Kiedyś też myślałam o Żeromskim ale jak trafiłam tam z plamieniami przy pierwszej ciąży, którą poroniłam to podziekowałam - nie potraktowali mnie tam za miło, podejrzewali ciążę pozamaciczną i chcieli ciąż, dopiero dr Gach mnie "uratował" i zaczął szybko podawać luteinę 3 razy dziennie ale niestety się nie utrzymało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982442 przez katarzynaxxx89
co do spania to mi tam żadne rogale nie były potrzebne zawsze śpię na boku no i jakoś w poprzedniej cciąży dobrze mi się spało także myślę że będzie podobnie. A co do spodni ciążowych to takich typowo ciążówek co na brzuch sa to nie kupuje i te rozmiary jakieś dziwne widziałam w sklepie niby 40 a jak namiot ja mam takie co mają na kieszeniach materiał i to się rozciąga w sumie nie widać że to ciążowe i fajne są kiedyś pykne foto

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982447 przez ete21
Magda dzidziuś silny wiec da rade. A rodzice albo ktoś z bliskich nie mógłby ci towarzyszyć w tym czasie?

Co do spodni to mam 1 z takiego miękkiego dżinsu z panelem bo wszystkie spodnie które w ciąży nie zakrywa ja mi brzuszka zwyczajnie mnie denerwują. spodnie są dopasowane i mega wygodne. mam jeszcze leginsy materialowe tez z panelem i za nic w świecie bym ich nie zamieniła. Odzież kupiona na allegro spodnie koszt 40 zł a leginsy 20 zł (odzież nowa) ogólnie za grosze można dużo fajnych ubrań dostać :)

W rossmannie jest promocja na wszystkie kremy do twarzy 40%taniej wuec można się oblowic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982458 przez Nefri
Ja też lubię te spodnie z panelem. Na razie na nie za wcześnie, ale na pewno będe takie nosić. Mam kilka takich z poprzedniej ciąży i jeszcze sobie dokupię jak już będzie czas. legginsy z panelem też kupowałam na allegro. Ogólnie podobnie jak ete21 lubiłam mieć przykryty brzuch. Ja rogala używałam też, wkładałam go sobie między nogi, bo leżąc na lewym boku całą noc, bolały mnie biodra, a z rogalem było lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #982465 przez ete21
Ja całe życie spe z czymś między nogami ze względu żeby odciążyć stawy biodrowe a jak dowiedziałam się o rogalu to poezja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl