BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

8 lata 11 miesiąc temu #983005 przez ete21
O rety jaka nuda. ...
ja juz o 9 miałam obiad zrobiony. Dziś naleśniki z truskawkami bananami i nutella ( choć nic z tego nie skorzystam bo pewnie wyląduje w wc.) Igus będzie miał pieczone ziemniaczki i ja pewnie się przykoleguje do niego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983009 przez mała82
katarzynaxxx89 właśnie o tym samym pomyślałam, że wyskoczenie na krótki spacer czy na zakupy będzie łatwiejsze z niemowlęciem w chuście i dwulatkiem za rączkę niż z wózkiem. Mieszkam w bloku w domku jednorodzinnym byłoby to o wiele prostsze :) Wózek też kupimy taki rok po roku na dłuższe spacery i wyjazdy.

ete21 nasz Filip jeszcze nie polubił ziemniaków, woli makarony i pieczywo :) Ale naleśniki brzmią nieźle :) U nas rosołek dzisiaj będzie, ale dopiero się gotuje :)

Noc była ciężka, wczoraj jeszcze gorączka dopadła małego i w nocy się męczył :( Jutro chyba przejdę się z nim do lekarza.
Poza tym mdłości nadal mnie męczą. A na zgagę odkryłam, że pomagają mi chipsy lays :D:D: <szok> Przez przypadek na to wpadłam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983014 przez Nefri
Mała ja niestety też przez przypadek odkryłam, że chipsy dobrze mi robią, ale staram się nie jeść :laugh:
też się zastanawiałam nad wózkiem, ale wczoraj byłam u znajomych, którzy mają też dzieci z różnicą wieku dwa lata i też urodziły się zimą i ta znajoma mówi, że ona nic nie wymyślała specjalnego, bo syn jak miał dwa lata to już chodził przy wózku a nie jeździł w wózku. Ja się raczej zdecyduję tylko na taki podnóżek do wózka dla małego, żeby sobie stał na nim jak już się zmęczy chodzeniem. Od tygodnia jakoś i tak już właściwie nie jeździ w wózku, bo robił mi strasznie histerie a jak go wysadzam, to sobie idzie obok mnie elegancko i się nawet pilnuje i jest zadowolony, więc faktycznie za te kilka miesięcy tym bardziej taki podwójny wózek nie będzie nam potrzebny. A myślałam o czymś takim: allegro.pl/buggyboard-maxi-lascal-dostaw...zka-i5174947944.html
jeszcze jest coś takiego allegro.pl/dostawka-do-wozka-buggypod-sm...rma-i5380913627.html , ale raczej się nie zdecyduję a nowego wózka nie planuję kupować, będę używam tego po Tymonku.
Co do chusty, to kupiłam dawno temu dla Tymonka, wiąże się łatwo i ogólnie byłoby wygodne, gdyby nie to, że młodemu podobało się to tylko pierwszego dnia, więc zrobiłam z niej obrus ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983034 przez Kasztanowa
Oooo, muszę spróbować chipsów :P mnie męczy głównie rano, na pusty żołądek lecę rozmawiać z wc, brrrr...

Ja mam nosidło Tula, fajna sprawa, ale dla siedzącego dziecka. Na razie Błażej lubi spacery w wózku, zresztą my dużo chodzimy, więc na nóżkach by było ciężko. Poza tym kosz na zakupy, torba na drobiazgi i nic nie niosę, tylko pcham wózek ;) Zastanawiam się nad podwójnym, szczególnie że to zima będzie i spacer koło wózka może być trudny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983073 przez ete21
A ja dziś znów mam gorszy dzień. Od czasu do czasu taj mnie w podbrzuszu zakluje ze hej. Mam nadzieje ze jutro będzie lepiej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983099 przez fredo
my wózek musimy kupić nowy, bo po córce sprzedałam, bo wtedy twierdziłam, ze kolejnych dzieci nie będę miała :) a teraz żałuje, bo go lubiłam i chętnie bym kupiła ten sam. Moja będzie miała prawie 3 lata jak młodszy szkrab się urodzi i chcę kupić własnie dostawkę i trzecią rękę.
Macie poduchę do spania w ciąży? Jaką polecacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983102 przez ete21
Fredo ja mam dwa Rogale 170 cm jeden to cebuszka mało go używam i jest nabity ma w środku jakieś wypełnienie wyglada jak styropian ale to coś ekologicznego podobno (Wygrałam Go tutaj na forum) 2 rogal kupiłam na allegro i on ma kulkowe styropianowe wypełnienie i poczatkowo tez był ubity ale z biegiem czasu się zrobił milusi. Ona zdają egzamin i w spaniu i w karmieniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983103 przez fredo
własnie myślałam o cebuszce albo z motherhood

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983107 przez Panama
Dziewczyny u Nas dziś taka piękna pogoda,ze w domu się siedzieć nie chce.Oby jutro tak było.Moje dziecko jutro w przedszkolu będzie miało dzień matki ;-)

Brała lub bierze któraś z Was duhaston?Strasznie mnie na buzi wysypało i oczywiście już najgorsze myśli miałam,że tak jak w pierwszej ciąży coś się dzieje niepokojącego.Przeczytałam ulotkę i tak jest,ze może wystąpić wysypka uczuleniowa na twarzy.Miała któraś z Was tak?

Co do wózków to też oglądam już,ale te na moją kieszeń nie robią szału zbytnio.No a znowu te szałowe to takie ceny,że ho ho.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983124 przez ete21
Panama ja w 1 ciąży brałam duphaston bo brałam tez bromergon. Cerę, włosy miałam super Ba depilację bikini mogłam robić raz na miesiąc a nóg raz na 3. a Twraz nie biorę tego i tez jest dobrze choć ten luksus z depilacja to już marzenie ....włosy tez częściej musze myć....bu

Ja wózka nie zmieniam mam 3w1 i jestem zadowolona. Plus parasolke na szybki wypad. Planuje malucha nosić w chuście lub w gondoli będzie jeździł a igi godzinny spacer przedrepra albo jego wtedy na plecy i do Manduci :)

A mnie coś od wczoraj brzuch boli. Mam jakieś klucia albo ból taki jak za przeproszeniem cisnie was na 2 a jesteście akurat w autobusie i trzeba wstrzymać buuuu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983134 przez katarzynaxxx89
wózek mam po strszym a nie myślę innego kupować bo jak młodsze się urodzi to będzie miał 2 latkai 4 miesiące a w sumie już od dawna wózka wogóle nie używam za ręke chodzii ładnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983138 przez basiunialis
Witam.u mnie 10 tydz minął. Mdlosci juz przestaja dokuczac a byly na kazdym kroku.termin mam na 22 grudnia.prezent pod choinkę:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983144 przez ete21
Basi :) ale masz skomplikowany NIK. ..Witaj w grupie. To będziesz miała prezent na święta :) fajnie ze lepiej się czujesz :) napisz cos o sobie. Która ciąża skąd jesteś i w ogóle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983176 przez Igulka27
Ja już jestem po piątkowej wizycie, i dopiero dorwałam chwile żeby cos napsać, Tak więc okazało się że jest to 8t i 6 dzien czyli dzisiaj 9 t i 2 dzien. Termin na 26 grudnia. Dzieciątko się juz ruszało i miało małe rączki i nóżki, serducho biję. i ogólnie fajnie było go zobaczyć, chociaż fotke mi taką zrobiła beznadziejną że nic na niej nie widac, :/ Ale następne usg mam 10 czerwca To może dostane ładniejszą fotkę ;)

Ete co do bólu brzucha ja mam go ciągle praktycznie od początku, miałam chwile że przestał i już się cieszyłam przez pare dni ale wróciło i już pod koniec dnia to ledwo chodze. Mam nadzieje że to przejdzie z końcem I trymestru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983195 przez mała82
Nefri czyli coś jest w tych chipsach :D:D:D ja też myślałam o tych dostawkach do wózka, ale znajoma mi trochę je odradzała. U nich troszkę większa różnica była wieku między dzieciakami. Ale ta starsza nie zawsze chciała na tej dostawce śmigać, tylko ryczała, że też chce siedzieć. Ja nie mówię o takich godzinnych spacerach tylko o dłuższych wyjściach i do tego w czasie drzemek. NO jeszcze trochę czasu mam na przemyślenie. Teraz też bez wózka chodzimy na spacery, ewentualnie rowerek. U nas z Filipem chusta też by się nie sprawdziła, dostałam od znajomych nosidło. I tak nie zamierzałam go używać, ale na próbę wsadziłam go czy w ogóle by siedział w czymś takim. Było kilka prób i wyrywał się za każdym razem. Chciałam kupić nosidło Tula, żeby nie bawić się w wiązanie chusty. Ale może drugie dziecko polubi :)

Kasztanowa i jak dały radę chipsy u Ciebie też? :D

ete21 mnie też czasem coś w podbrzuszu zakłuje :(

fredo jaki wózek miałaś?

Panama niczego w ciąży nie brałam więc nie pomogę. NO niektóre wózki mają ceny z kosmosu!

basiunialis z pierwszym dzieckiem miałam też termin na 26 grudnia a urodził się 31 :D Gratulacje :)

Igulka27 super, że wszystko dobrze po wizycie, ja nie mogę doczekać się swojej! A wygląda na to, że z przyspieszenia wizyty nic nie wyjdzie, bo jeszcze się nie odezwali do mnie :( Więc idę dopiero 3 czerwca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl