BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

8 lata 11 miesiąc temu #983207 przez katarzynaxxx89
ja dziś po wizycie i wychodzi 11 tydzień no i jest wszystko dobrze serducho bije no tylko zdjęć nie daje nasz gin szkoda. A co do wózka na wyjścia co to za większa wyjścia na które by wam był potrzebny dla dwojga czy tam ta dostawka, kurcze ja nigdzie nie biorę wózka nie wiem gdzie by miał mi się przydać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983212 przez Nefri
Mała no widzisz każdy ma inne doświadczenia, bo i inne dzieci. Moja siostra ma dzieci z mniejszą różnicą wieku, bo rok i 8 miesięcy i używała tej stojącej dostawki. Córka tej znajomej, u której byłam w sobotę, nie jeździ w ogóle w wózku odkąd skończyła rok i 7 miesięcy i teraz ma 2 lata i 4 miesiące i wózka już się całkowicie pozbyli.
Ja kupię tylko taką dostawkę stojącą a jeśli się nie sprawdzi to dopiero będę kombinować. Jak będziemy wychodzić na spacery z mężem to na dwa wózki, które i tak już mamy. Ale Tymek już bardzo nie lubi w wózku jeździć, ja na spacery zabieram wózek, ale on w nim nie jeździ. A nie śpi w wózku już od wielu miesięcy, więc spacer w trakcie drzemki Tymka jest niemożliwy, tzn, nawet jak wychodzę z nim w godzinie drzemki, to po prostu zasypia później, jak wracamy do domu. Na spacery wychodzę na max 2 -3 godziny, ale to latem, zimą znacznie krócej, więc na pewno damy radę bez podwójnego wózka.
Dzisiaj zjadłam sama całą paczkę sunbites słodka papryka. Taka alternatywa dla chipsów, trochę zdrowsza, ale jednak też ma w sobie trochę syfu i mam straszne wyrzuty sumienia. I jeszcze dwa pączki zjadłam :( od jutra obiecuję sobie żadnych słodyczy i innego syfu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983220 przez ete21
Nefri to co od jutra nie jemy słodyczy? Ja codziennie sobie obiecuje ze nie zjem a jem cos bo o dziwo po czekoladzie nie wymiotuje. Jeszcze zauważyłam że suche wafle takie tortowe czy do lodow dobrze robią mi na mdłości i inne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983224 przez Nefri
ete21 no ja to na pewno, bo naprawdę przesadzam ostatnio. nigdy nie lubiłam słodyczy, a teraz... masakra. też się po nich dobrze czuję ;) dzisiaj znowu wymiotowałam, drugi raz w tej ciąży :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983235 przez ete21
Nefri ja Juz przestałam liczyć. ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983260 przez ete21
Miłego dnia mamusie :) Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy Dla mam z bankami w brzuchu i poza brzuchem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983271 przez basiunialis
Hej.ja mam badania prenetalne na 8 czerwca i martwie się nimi.we czwartek mam wizyte u gina wiec moze sie uspokoje.mojego nie ma caly dniami wraca wieczorem.ja boire falvit mama.jestem z Krakowa dolegliwości z mdlosciami itd mam juz za soba, za to przez dwa dni glowe mi rozsadzalo..pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983280 przez KingaK
Witam laseczki :)

dawno się nie odzywałam, ale nie miałam czasu. Ja biorę duphaston ale mnie wysypało przed tym jak zaczęłam brać i dobrze się po nim czuję. A co do wózka to Janek bardzo lubi w wózku jeździć, aż się boję co to będzie jak junior przyjdzie na świat. Staram się ostatnio nie zabierać wózka, żeby młodego oduczyć a chcę kupić dostawkę do wózka, widziałam takie ze składanym siodełkiem jak do roweru. Ja USG prenatalne mam 10 czerwca. Czekam już z niecierpliwością na moją gin bo mi TSH źle wyszło w ostatnich badaniach.

Miłego dnia i wszystkiego co najlepsze z okazji naszego święta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983281 przez fredo
jak jak nie urodzę przed terminem to będzie cud, moja genialna córka zamknęła mnie wczoraj na balkonie, dobrze, ze zamki chwyciły tylko w górnej części drzwi i po 15 minutach udało mi się je otworzyć pchając z całej siły.

basiunialis też czwartek idę na usg :)

KingaK ile ci wyszło tsh?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983298 przez mała82
katarzynaxxx89 super, że na wizycie wszystko dobrze :) Ja myślę, że wózek przyda się np na zakupy, całodniowy wypad do zoo, parku, wyjazd za miasto :) Na codzienne zakupy czy spacery koło domu to myślę, że damy radę z chustą i za rączkę :)

Nefri Tymek 2-3 godz na spacerze na nóżkach wytrzyma? Filip to połowę na rękach by chciał z tego, ale w wózku to nie. Eee dwa pączusie od czasu do czasu to nie grzech.

basiunialis też się stresuje każdym badaniem i nie mogę doczekać się kolejnego!

fredo to ci córka przygodę zafundowała :)

KingaK jak masz to podrzuć linka z tym siodełkiem składanym do wózka

ete21 wzajemnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983300 przez fredo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983301 przez ete21
Ja juz po badaniach krwi. Wyniki po 15. Właśnie wciagnelam mufinke która synuś dal na dzień mamy plus soczystego buziaka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983310 przez Nefri
ete21 nic mi nie pisz o słodyczach, ja dzisiaj twardo trzymam się postanowienia.
Mała teraz 1,5 godziny wytrzymuje spokojnie, a na przyszły rok będzie starszy przecież, zimą tyle czasu spacerować nie będę, zresztą ja planuję zakupić ten podnóżek, więc jak się zmęczy, to sobie będzie na nim stał.
W poprzednim poście przesyłałam linki do takich dostawek co fredo
allegro.pl/buggyboard-maxi-lascal-dostaw...zka-i5174947944.html
allegro.pl/dostawka-do-wozka-buggypod-sm...rma-i5380913627.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983339 przez Kasztanowa
Wszystkiego najlepszego, Mamusie :)



Ja jem owoce na kilogramy dosłownie, teraz truskawki rządzą :)
Jutro mam wizytę, a usg 2 czerwca. Strasznie ten czas leci szybko, w pierwszej ciąży jakoś dłużej na to usg czekałam i 11-13 tc wydawał mi się taki wysoki już :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983342 przez KingaK
Mała Ja będę polować na taką dostawkę www.litaf.com/Site_Pages/Product.aspx?id=32 jeszcze nie wiem gdzie można kupić ale mam jeszcze trochę czasu.

Fredo TSH 0,041 mlU/l a norma jest od 0,33 w tym labie co robiłam badania.

A słodyczy strasznie dużo pochłaniam więcej niż normalnie, ale muszą być kwaśne i owocowe, np kwaśne żelki :) a w sobotę opitoliłam cały słoik ogórków kiszonych, aż dziwne że wieczoru w toalecie nie spędziłam. Za to poszłam na urodziny koleżanki i ogórki poprawiłam śledziami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl