BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 8 miesiąc temu #178977 przez baby_55
Kolejny raz próbuję polubić to ostatnie i nie mogę... nie otwiera się niestety...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #178991 przez divette

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179000 przez baby_55
udało sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179009 przez asz_ka
Niedawno wróciłyśmy ze spacerku i było drugie podejście do butelki. Na początku było troszke krzyków i marudzenia ale ostatecznie udało się :) Tyle że znowu moje, może wieczorkiem spróbujemy z MM.

Baby Sliczne zdjęcia. Powiem Ci że z Twojego Adrianka to zuch chłopak jest :) Moja Zosia nawet jeszcze nie myśli o siadaniu :) póki co trenuje obroty i czołganie :)

Divette Głosiki poszły :)


A teraz powoli zmykam o 19.15 mam próbny makijaż :) a przed wyjściem muszę jeszcze trochę posprzątać bo niedługo będę musiała robić ścieżki żeby gdzieś się dostać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #179039 przez andzia2490
hej laseczki no i udało się szczyt zaliczony :lol:
Mały przespał całą drogę w nosidełku obudził się na górze zjadł, przebraliśmy pieluchę pofikał trochę na kocyku i przed zejściem znów zasnął i tak spał,aż do 16:30 :silly:

Baby zdjęcia super, faktycznie nieźle już Adrianek siada :blink:

a tu kilka naszych z dzisiejszej wyprawy

Mój mały turysta :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179112 przez Magdzia
Andziu widoki macie super :) Odpoczywajcie i oddychajcie górskim powietrzem.

Divette zdjęcia polubione już wczoraj :)

MM nie musisz wypić litra mleka ;) Ja zjadłam jogurt naturalny i czekałam chyba dwa dni. Nic się nie pojawiło, więc zaczęłam stoponiowo wprowadzać nabiał. A dziś jemy już wszystko :) AAAA nie możemy pomidorów...nadal :dry: Wczoraj zjadłam a dziś na brzuszku krostki :angry: Jeszcze liczę, że to potówki bo straszny upał u nas.

Baby Twój rycerz świetny. Przystojniak mały. I jak ładnie siada :kiss: Buziak od cioci :kiss:

My dziś mieliśmy szczepienie. Mój klops waży 7660g, jest zdrowy i ciekawski. Pani doktor podciągała go za rączki i sprawdzała jak podciąga głowę. Tak więc pięknie ciągnie głowę. Zaczął jej się na przewijaki obkręcać - tak więc też była zadowolona. i co on tam jeszcze wywinął...aha siedział jak stary na browarze i rozglądał się po gabinecie :lol: Mam zdolnego syna i jestem z niego bardzo dumna :kiss: :kiss: Mój też jak siedzi u nas na kolanach w pozycji półleżącej, to się tak podciąga i siedzi sam. Ale głowa mu lata na wszystkie strony :silly:

Dziś mąż mnie zaskoczył. Zaraezerwował nam krótkie wakacje nad morzem. Na 4 dni, bo nie dostał więcej urlopu :angry: Ale zawsze coś. Jedziemy tutaj www.kalmar-darlowo.pl/
Cieszę się jak dziecko :lol:

Dziewczyny, szukam łóżeczka turystycznego. Dobrego :) Możecie coś polecić, może któraś kupowała i orientuje się w dobrych niezawodnych firmach? Chcemy kupić, żeby stało u rodziców, jak Krzysiem będzie opiekowała się babcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179214 przez Magdzia
Jejciu jaaaaka tu cisza....

Wybyłyście na imprezę, a ja zostałam w domu :unsure: :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179249 przez Dave
Ja się melduje i odmeldowują jednocześnie.
Jedziemy dziś do rodziców i chyba zostaniemy na noc. Bo rodzinka pojedzie na wesele, a my będziemy pilnować dobytku :)

Dużo słoneczka :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179271 przez Kasik88
Hej, witam się i ja. Niestety nie dałam rady częściej mąż mial urlop, a ja w szpitalu na praktykach siedze, właśnie do Was z przed oddziału pisze.
Baby, Aleks dziękuje za życzenia. Mój maluch powiem wam codziennie mnie. Zaskakuje, już przewraca się z pleckow na brzuch i odwrotnie no i już siadać zaczyna.
Napisze więcej jak do domu wrócę, bo teraz to rękawy zakasac muszę i poruszać dużych i małych pacjentów.
Pozdrowienia Wam sle i przepraszam ze tak haotycznie, ale z telefonu nadaje.
Buzka, miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179301 przez Justka
No to ja mówię hej i znikam od razu. Dziś jedziemy za Warszawkę na ślub (około 9 godz. w trasie :huh: ), więc znikam na dłużej. Synek u mamy i wyć mi się chce, ale cóż-siła wyższa. Może uda mi się odezwać jak dojedziemy. Buziaki i miłego dzionka :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179341 przez baby_55
próbowałam wczoraj pisać ale co chwilę był error i poszłam spać :lol: młody marudził więc wzięłam go do siebie i spaliśmy bez pobudki do 3 :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179481 przez baby_55
a co tu dzisiaj taka cisza ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #179482 przez MlodaMama
PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ FORUM! JEST STOSOWNY WĄTEK Z PROŚBA O GŁOSY.
www.zapytajpolozna.pl/forum/czas-relaksu...k/Page-4.html#179523
^^MODERATOR

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179510 przez divette
mm zauważyłam ;) i już polubiłam ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179549 przez MlodaMama
dziekuje za glosiki:)

Ah ten error dopiero moglam wejsc bo mam dla was super wiadomosci:)

BIERZCIE UDZIAL W KONKURSACH !!!!!!!!!!

Ja jestem tego najlepszym przykładem , właśnei zadzwonili do mnie że wygrałam zestaw kosmetyków AVON i bilet do kina:):):) nie pamiętacie na jakiej to stronce można bylo to wygrac? bo ja juz w tylu konkursach bralam udzial ze nawet nie pamietam gdzie to bylo, ale pamietam ze takie cos mozna bylo wygrac:)
Ale sie ciesze :)

A ja znow sie poklocilam z mezem o byle błachostkę ale on sie teraz do mnie nie odzywa od wczoraj rana wiecie?? i wczoraj wyszedl bez slowa po pracy i dzisiaj i ja juz mam tego serdecznie dosyc, pojechalabym nawet teraz do mamy ale ona jest w belgi i wroci w poniedzialek nad samaym ranem to ja postanowilam i zdania nie zmienie ze pojade w poniedzialek do niej jezeli nic sie nei zmeini, a nawet jak sie zmieni to pojade do niej, niech ten moj mezulek wkoncu zrozumie jaka ma zone, tylko ziu i do kolegow a ja sama calymi dniami zajmuje sie malym az plecy mi odpadaja normalnie... mam wrazenie ze on juz mnie nie kocha... glupia jestem prawda?? przychodza mi do glowy rozne mysli , nawet nie chcem wymieniac jakie bo sa głupie, ale musze cos z tym zrobic bo normalnei wybuchne zaraz...
koledzy sie tylko mu licza i jak jakis problem to on z domu zaraz wychodzi bez slowa i wraca za 3 lub 4 godzinki a ja siedze jak ta glupia w domu, bym wyszla dzisiaj, bo wczoraj wyszlam do tej klezanki wygadalam sie , ulzylo mi i wrocilam do domu wieczorem , a dzisiaj nie wyjde bo wzial klucze od piwnicy a tam jest wozek,

przepraszam ze znowu wam sie zale ale komus musze... i jezeli rozmowa nie pomoze to czyny, bo ja jezeli mu mowie ze mam problem i nie daje sobie rady, ze on mnie inaczej trakyuje olewa mnie a on do mnie ''robisz z igły widły'' to nieee nie ze mna takie numery, moze z wierzchu udaje twarda kobiete ale w srodku sie sypie, mam ochote plakac jak on tak wychozi , wykrzyczec sie na caly glos , abo jak wraca i siada sobie przed komputerem i zaklada sluchawki na uszy to szlak mnie trafia a nie chcem odezwac sie pierwsza o nie nie teraz, jezeli mnei kocha to on niech to zrobi bo zawsze ja pierwsza wyciagalam reke, napisalam do niego jakas godzine temu ze ma wracc do domu bo musimy pogadac bo jest proelm i ze pojade do mamy , a on nawet nie odpisal i nei przyjechal, no powiedzcie co byscie sobie pomyslaly? ze was olewa czyz nie prawda?i ze woli kolegow..ja czaem mam ochote go uderzyc normalnie jak siedzi sobie i nawet sie nie odezwie i chyba kiedys tak zrobie ..

Jeszcze raz was baaaardzo przepraszam ale musilama to komus napisac ...

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl