BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 9 miesiąc temu #178686 przez divette
poki sam nie usiądzie to bym nie sadzała. za słabe mięśnie ma. poza tym nie ma jeszcze 4 miesiecy.
młodej nie daje nic poa mlekiem. i nie mów, ze masz problem ;) przeciez piotrus rośnie jak na drożdżach ;) może jest tak jak u jednej z dziewczyn? ze on je na raty?

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178702 przez andzia2490
witam was dziewczynki i też zaraz spadamy na Rusinową Polanę po oscypki :P
Szlak ok. 1 godź w jedną stronę idziemy z małym 1-szy raz w nosidełku a jak nie damy rady to ja po drodze z nim przycupnę a chłopaki pójdą dalej i jak będą wracać to nas zgarną :silly: Zobaczymy jak to będzie :unsure: :huh: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178719 przez ulcia85
hej dziewczyny,mam za soba straszna noc,wieczorem zaczela mnie bolec glowa,ale to tak mocno,ze nie moglam zasnac krecilam sie na lozku,myslalam,ze moze to sa bole migrenowe,bo jak zgasilam lampke i bylo ciemno to jakos usnelam,ale wiadomo zaraz trzeba bylo wstac na karmienie :dry: a od rana bol jest coraz silniejszy,zaczelam wymiotowac(chyba z tego bolu),ciezko mi sie schylic i zrobic cos przy malel a maz na 14 do pracy :( wzielam wczoraj ibuprom,rano apap i nic,myslalam zeby wziasc ketanol,ale przy karmieniu piersia odpaada :( nie wiem czy dam rade z mala bo zrywa mnie na wymioty,oblewa potami i ten straszny bol glowy...nie wiecie co mogloby mi pomoc,jaki lek moge brac przy karmieniu piersia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178739 przez MlodaMama
ulcia jak masz długotrawe takie bóle głowy to ja bym na twoim miejscu się zgłosiła do lekaża bo też nie wiadomo jakie leki można brać podczas karmienia piersią :)

divette teraz stram sie go przetrzymać na ile się da i dopiero jak naprawdę będzie głodny to go karmic i troche pomaga, ''trochę'' bo cycki mam i tak puste prawie nawet jak wstaje z nocy... pije cherbatkę bocianek na laktację może to coś da bo nei chcem stracic pokarmu, ale jak narazie to pomiędzy karmieniem odciągam mleczko żeby pobudzic laktację, wolę odciągnąć żęby małego znowu tak często nie karmic ale nie odciągam też zbyt duzo żeby poziej Piotrus miał co jeść :)

I skladam spóznione życzonka dla wszystkich czteromiesięcznych bobasków :) Jak ten czas szybko leci :) Toż niedawno nie mogłyśmy się doczekać tego porodu a tu już cztery miesiąće szoook :) :) :laugh: :laugh: :ohmy:

U nas pogoda koszmarna spacer odpada co raz pada jakaś mrzawka, skzoda bo chciałąm iść na spacerek i do sklepu :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178742 przez MlodaMama
a to mój szkrab właśnie przed chwilką zrobiłam zdjęcie noi sami powiedzcie czy on nie jest troche za grubiutki?? może poprostu jestem panikarą''oby'' hihi

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178743 przez MlodaMama
a to mój szkrab właśnie przed chwilką zrobiłam zdjęcie noi sami powiedzcie czy on nie jest troche za grubiutki?? może poprostu jestem panikarą''oby'' hihi

[url=[url=http://
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178799 przez MlodaMama
kobitki biore udział w konkursie i mam nadzieję że wygram :) polubicie to?? plissss z góry dzękuje :)

www.facebook.com/photo.php?fbid=17862209...96386&type=1&theater

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178802 przez asz_ka
Hej dziewczynki :)

Ja tylko na chwilkę bo zaraz lece na spacerek. U nas dzisiaj słoneczko i cieplutko.

Chciałam powiedzieć tylko że pierwsze karmienie butelką zakończyło się sukcesem. W prawdzie nie obyło się bez marudzenia, ale w końcu się udało :) i nawet ode mnie wzięła butle :) póki co było w niej moje mleczko ale jestem szczęśliwa :) może potem spróbuje z MM :)

Miłego dnia Kobitki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178811 przez divette
MM polubione :) trzymam kciuki :0
a na bóle to lekarz. mie w szpitalu tylko aap pozwolili. nawet ibuprofen jest niedobry

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178830 przez MlodaMama
dziękuję dzvette :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #178857 przez sylka
MlodaMama napisał:

A i mam pytanko bo wczoraj ta koleżanka wpadła do mnie w odwiedziny z dzieciakami i one jadły flipsy i ta Dorota namawiała mnieżebym dała posmoktać flipsa dla mojego małego, ale ja się bałam , jak myślicie można dać flipsy czy nie? a i sie pytała czemu nie sadzam małęgo na kolana, też chyba ni można samemu sadzać prawda? ale ona wychowuje dwójke to trochę więcej wie niż ja , ale wolę się też i was zapytać:)

I mam jeszcze jeden problem bo mój mąż się uparł że bęziemy dokarmiać małego od 5 miesiąća ...kaszki, zupki itd..... a ja bym wolała od 4 bo i tak mam problem z pokarmem i czytałam że można od 4 , czy też się myle a mój mąż ma rację??

MM flipsy kategorycznie nie przecież mają gluten, najpierw trzeba dziecku go wprowadzić a po 2 Piotrus by się chyba udławił jakby mu w gardle stanął lub obkleił sie jakiś okruszek.

Na kaszkach pisze od 4 mies. co oznacz że dopiero w 5 się podaje. Myślę że nie musisz go dokarmiać skoro i tak dobrze przybiera na samym mleku. Przecież sporo chopak waży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #178876 przez baby_55
MM za kilka dni Piotruś skończy 4 mies. i będziesz mogła mu dawać różne inne rzeczy do jedzenia, owoce, warzywa, kaszki itp, tylko Ty wcale nie masz mało pokarmu i małemu na pewno to wystarcza, widać po tym jak ładnie przybiera, nie martw się a dając mu coś więcej rozepchasz mu żołądek i utuczysz go i tyle

Andzia udanej wycieczki :)

Asz_ka fajnie, że się udało :)

a teraz kilka naszych fotek będzie ich duuużo więc poczekajcie :)

prezent od mężula :) hopek delhi (dostał jakieś lewe pieniądze i kazał mi zamóiwć :)

moje łóżeczko :)
i jeszcze rodzinnie :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


gotowe wsio :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178897 przez ulcia85
baby Adrianek juz siada????w szoku jestem,moja tylko probuje siadac jak ja trzymam na kolanach,ale wczoraj przewrocila sie z plecow na brzuch :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #178914 przez baby_55
pisałam ostatnio, że wlaśnie w bujaczku tak sobia siada i siedzi :) troszkę go buja na boki ale ogólnie to nawet ładnie sie trzyma :)
a soczek marchewkowo jabłkowy robiony przez mamę bardzo mi smakuje jak widać powyżej :) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178976 przez divette

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl