BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 9 miesiąc temu #178188 przez MlodaMama
Hej ja tylko na chwilke, mój mały coś lepiej zaczął spać w nocy budzi się co dwie godzinki już :) super :) :laugh:
a my wczoraj bylismy nad rzeka i opalilam sie wkoncu ale tylko jedna reke na czerwono hehe bo tak siedzialam sobie z malym akurat pod parasolem i tylko jedna reka mi wystawal na slonce hehe...

miałam jeszcze cos wam napisac ale wyleciało mi z głowy napradwdę, jak przypomnę to napisze...

Magdzia ja jeszcze z pytankiem do Ciebie :) bo twój maluch też ma skae białkową i ty powoli zaczynasz jeść nabiał ?czy nie? może twoja lekarka to znaczy twojego szkraba malutkiego jest lepsza od tej co my byliśmy i jakoś ci to wytłumaczyła ?bo ja się niczego nie dowedziałam naprawde :/

pozdrowionka :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178213 przez Dave
A moja Mysza spała dziś 10 godzin :ohmy: :ohmy: A od dwóch godzin znowu sobie śpiocha :woohoo: :woohoo:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178276 przez Gosia_Krupa
Justka,ja pamiętam że Mati jest z 13-go :) ale nie pamiętam nigdy żeby złoży życzonka :(

My siedzimy u brata,bo mój Michu na noc się wyniósł do "Paweła" :blink: Nie chciał wracać do domu,zadzwonił powiedział:"Mamo przynieś mi piżamę",więc bratanica przyszła,dałam pizamę,pieluchę na noc i gitara. W końcu spałam z mężem :side: i nie wstawałam do małej,bo on to zrobił :lol:

Uciekam,bo głupi przyjść na kawę i siedzieć przy kompie. A do domu iść nie mogę,bo Hanula usnęła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178302 przez baby_55
Dziewczynki po pierwsze to zaległe życzonka dla Matiego dla Hanuli, Majeczki, Lusi i Aleksa (od Kasik88)

u nas niezbyt pogoda dzisiaj dopisuje, chociaż zaczęło się przejaśniać :)

mam masę roboty wię chyba nie nadrobię ale odezwę się później :)

buziaki dla wszystkich :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178477 przez Magdzia
Znowu wpadam na chwilkę. Miałam dziś ekscytujący i nerwowy dzień.

Mąż miał wolne. Pojechaliśmy sobie z Krzysiem nad jezioro na spacer. Była śliczna pogoda. Zleźliśmy kawał drogi, aż mi nogi w tyłek włażą :)

Zadzwonił do mnie szef z pytaniem czy mogę wpaść do pracy podpisać kilka dokumentów. Wkońcu doliczyli się ile mam urlopu :angry: I wyobraźcie sobie, że wypisuje urlop a on podsuwa mi pismo do podpisania. Ja kurka patrzę, a to wypowiedzenie :ohmy: Ale się wkurzyłam. Kilka dni temu gadał ze mną zupełnie inaczej, że mamy jeszcze czas, że przez dwa miesiące może się coś zwolni i taki kity mi wciskał. A tu mi świńsko podsuwa papiór do podpisania :angry: Wkurzyłam się, powiedziałam że mam prawo do wychowawczego, a co za tym idzie do skrócenia czasu pracy :angry: A on do mnie, że nie ma dla mnie miejsca ani kasy, żeby wypłacać mi pensję :ohmy:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Mówi mi jeszcze, że nie może przyjąć mnie na stare stanowisko tylko najwyżej na doradcę. A jak to będzie wyglądało, że doradca ma pensję kierowniczą :angry: SZOK :ohmy: Co, kogo obchodzi jaką ja mam pensję :ohmy: :unsure:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Idę odpocząć, bo cała dygotam z nerwów :angry: :angry:

MM Lekarka Krzysia to jakiś konował. Jak coś się dzieje to jedziemy do prywatnego pediatry. To on zachęcił nas, żeby po trzech miesiącach diety zrobić prowokację na mleko i gluten. Jak nie będzie natychmiastowej reakcji to nie była skaza, ani alergia. Nie ma żadnej reakcji alergicznej, dlatego zaczęłam jeść normalnie. Właśnie opycham się ciastkami :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178504 przez Justka
baby dziękujemy za życzonka :kiss:

Gosia zrozumiałe- ale pij, pij kawkę spokojnie, zobacz jakie tu puchy :silly:

Magdzia brak słów, jestem lekko mówiąc oburzona :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Jesteś fajterką Magdzia, dasz radę, nie odpuszczaj palantowi, przełóż swoje emocje na siłę do walki z dupkiem :kiss: :kiss:
Dobrze słyszeć, że wsuwasz już wszystko :) A swoją drogą niech żyje publiczna służba zdrowia :angry:

dave u mnie Mat wczoraj pobił rekord, jak zasnął o 16.45 to obudził się o 22.30, a w nocy spał 11 godzin :huh: :ohmy:

MM fajowe są takie wypady, ja śmigam do lasu, bo obok mieszkania jest las :)
Cieszę się, że Piotruś pozwolił Ci trochę odetchnąć. Trzymam kciuki, żeby conajmniej zostało tak jak jest teraz :)

Ja dziś też byłam w pracy i oświadczyłam, że na 90% przechodzę na wychowawczy w listopadzie. Tyle, że u mnie na odwrót-byli zniesmaczeni, że nie wracam, bo rąk do roboty brakuje. Ale cóż... B)
I kupiłam Matiemu słoiczki, będziemy testować w następnym tygodniu po powrocie z weselicha. Ciekawa jestem jak zareaguje, już się doczekać nie mogę :blush: A Wy laseczki już coś kombinujecie z "normalnym" żarłem? I co wybieracie?
A i mam pytanko-jak kąpiecie szkraby to buźkę myjecie przed wsadzeniem do wanny a później już tylko cała reszta, czy myjecie buziaki tą wodą z wanny :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #178524 przez asz_ka
Hej Kobitki :)

Właśnie położyłam Zosi spać i mam chwilkę dla siebie :)

Madzia Współczuję Ci całej tej sytuacji. A swoją drogą masz szefa d**ka :angry:


Powiem Wam dziewczyny że jestem trochę załamana :( do tej pory nie było problemu, że jak gdzieś wychodziłam żeby Zosia zjadała mleczko z butelki. Dzisiaj postanowiłam znowu jej dać tyle że nie moje tylko sztuczne i wogóle nie chciała wziąc tego do buzi :( i nie wiem czy jest problem w mleku czy w butelce. A w perspektywie zbliżającego się wesela to kiepsko to wszystko się zapowiada. Jutro spróbuje jej dać też butelkę tyle że z moim mlekiem i zobaczymy jak będzie. Trzymajcie kciuki żeby chciała ssać...Bo inaczej nie wiem co zrobię :(

A to zdjęcie z naszego wyjazdu na działkę :) tak sobie zwiedzałyśmy z babcią okolice :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178529 przez sylka
Magdzi mialaś umowę terminową, jak nie to po pierwsze nie może ciebie zwolinić a po 2 to możesz iść na wychowawczy i wtedy też cibie nie ruszy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178548 przez divette
Magdzia walcz. obniż wymiar pracy i tyle. będzie mógł cię cmoknąc, a co z tego, że niższe stanowisko to niższa pensja? nie może cię zdegradować. będziesz tylko wykonywac inne obowiązki. nazwa i pensja zostanie ta sama.
asz_ka a może niech ktoś inny małą nakarmi twoim mlekiem z butli? no i na weselu mama ci na pewno pomoże przystawić choć raz małą, bo ci cycki wybuchną ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178553 przez asz_ka
divette jutro bedziemy próbować i mam nadzieję że się uda :) oby oby!!!! bo i bez tego juz mam sporo stersów :(

A na weselu napewno będzie przynajmniej jedno karmienie i dodatkowo wezmę ze sobą laktator jakbym w nocy zbyt dużo mleka wyprodukowała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178592 przez baby_55
Asz_ka może ona nie chce butli od Ciebie, bo woli cycusia, może niech ktoś inny poda butlę...

Magdzia co za palant z gościa :angry: :angry: :angry: u mnie podobnie jak u Justki chcieliby, żebym wróciła a ja idę na wychowawczy...

Chciałam wrzucić kilka fotek po weekendzie ale co chwilę error wię zrobię to jutro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178629 przez MlodaMama
Hej kobitki ja dzisiaj pierwza, w nocy tako sobie było :(

Mój mały obudził się o 6 i ani myśli spać a mi sie oczy kleją że szok..

asz_ka ja nie zabardzo mogę cidoradzić w tej kwestji bo mój wogóle butli nie chce czy to z moim mleczkiem czy to z tym MM , ale czytałam gdzieś że tak ćzęsto jest i wtedy trzeba stopniowo wprowadzać te MM poprostu mieszaj je ze swoiem mleczkiem i dodawaj coraz to więcej MM a mniej swojego''trzymam kciuki''

Magdzia szoook w tej kwestji też się nie wypowiem zbytnio bo ja wogóle nie pracuje ale z tego faceta cham i tyle!!!!!!!!

A i może ja też zrobie taką prowokację na nabiał? kto wie? może u mojego to też nie jest ta skaza białkowa?? ale co trzeba wypić litr mleka i czekać 24h? i jak na buzce nic sie nie pojawi to wszystko jest ok??

A i mam pytanko bo wczoraj ta koleżanka wpadła do mnie w odwiedziny z dzieciakami i one jadły flipsy i ta Dorota namawiała mnieżebym dała posmoktać flipsa dla mojego małego, ale ja się bałam , jak myślicie można dać flipsy czy nie? a i sie pytała czemu nie sadzam małęgo na kolana, też chyba ni można samemu sadzać prawda? ale ona wychowuje dwójke to trochę więcej wie niż ja , ale wolę się też i was zapytać:)

I mam jeszcze jeden problem bo mój mąż się uparł że bęziemy dokarmiać małego od 5 miesiąća ...kaszki, zupki itd..... a ja bym wolała od 4 bo i tak mam problem z pokarmem i czytałam że można od 4 , czy też się myle a mój mąż ma rację??

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178631 przez Dave
Halli to ja. Wpadam i wypadam :)
Odpiszę później :kiss: :kiss:

Miłego dnia kobietki :)

p.s. póki co wita mnie słoneczko :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178633 przez Dave
A i piejące koguty gdzieś w oddali :lol: :lol: Jakieś zaspane :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #178659 przez MlodaMama
Justka twój szkrab ma już dwa ząbki? a kiedy zaczeły iść??

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl