BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 9 miesiąc temu #179550 przez sylwira1721
boze MM nie dziwie ci sie :kiss: ja to bym nie wiem co zrobila ale napewno bym tak spojkojnie tego nie zostawila :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #179583 przez Dave
Właśnie wróciliśmy od rodziców (oni szaleją na weselu), a my podziałaliśmy na naszej działce przy budowie. I.....jesteśmy maxymalnie zmęczeni i zjarani.

Spotkaliśmy się z naszym kierownikiem budowy, bo wydawało się nam, że coś nie tak z odprowadzeniem kanalizacji mamy i....się okazało, że mamy fundamenty do rozbiórki :ohmy: :ohmy: Nie będę Wam łumaczyć co tam zostało spierdzielona, ale ogólnie to porażka :S :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #179701 przez Magdzia
łooo matko :ohmy: ale cisza :ohmy: co się dzieje :unsure:

Oczywiście też wpadłam tylko podpisać listę, bo padam na twarz :silly:

Wiecie co, ludzie są głupi i widzą tylko czubek własnego nosa :dry: Dziś byłam umówiona z szefem na podpisainie jakiś papierzysków i wyobraźcie sobie, że przysżłam i cmoknęłam w klamkę :angry: Okazało się, że koleś pojechał do domu dwie godziny wcześniej :angry: Normalnie myślałam, że mu te drzwi pogryzę....to ja organizuję opiekę dla Krzysia, lecę na złamanie karku, a on ma to w dupie :ohmy: :angry: Jeszcze do niego zadzwoniłam, a on do mnie że wczoraj musiał zmienić grafik i mogę wpaść jutro :angry: No żesz kur...a, czy on myśli że ja nie mam swojego życia :ohmy: A jutro Piotrek idzie do pracy na 9 do 22 i szef może mnie cmoknąć :ohmy:
No to się wyżaliłam, ale wogóle mi nie lepiej :lol:

Dziś miałam dzień zapraw. Zrobiłam przeciery dla Krzysia. Już mam kilka słoiczków moreli, jabłka z bananem, jabłka z brzoskwinią, banana z brzoskwinią. Jejciu jakie to dobre wyszło :D Obowiązkowo wylizywałam miskę :D Teraz czekam na marchew, warzywka i dynię od babci i będę przecierać :D

Dave, jejciu co Ty mówisz. ROZEBRAĆ :unsure: :ohmy: Ktoś się pomylił? No masakra. Trzymaj się kobitko :kiss:

Jejciu idę spać :) Buźka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #179728 przez Basiek.451
Witam się z rana!
Dawno mnie nie było, bo jakoś ciągle pod górkę ze wszystkim. Dostałyśmy skierowanie na usg brzuszka, idziemy w środę. Była może któraś? Babka mi powiedziała przez telefon żeby dziecko było na czczo! :cheer: Chyba nie usłyszała, jak mówiłam, że ma cztery miesiące. I jesteśmy na bebilonie pepti.
A tak poza tym Natalka bardzo dużo gada. To jest jej ulubione zajęcie teraz! :laugh:

Magdzia wierzę, że pokazesz szefowi, że z mamuśkami się nie zadziera!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #179733 przez MlodaMama
patrzcie jak kobieta pobila faceta hehehehehehehehehehe

i tu nie chodzi mi o to co oni maja robic tylko mi chce sie smiac z tej typiarki :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #179747 przez divette
Madzia jedź z małym. niech jeszcze popłacze mu to się odegracie ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #179779 przez divette
dziś nalot teściowej. jeszcze się odmóżdżam, bo ma być przed 12.a w domu bałagan ;)
jak przeniosłam pranie do drugiego pokoju to okazało się, że mam prasowania na tydzień ;)
trzymać kciuki, bo musze wysprzątać jeszcze lazienkę i pokój

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #179786 przez ulcia85
czesc ja tylko sie przywitac,lece do ksiegowej napisa c podanie o przedluzenie urlopu macierzynskiego o 2 tyg ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #179789 przez sylka
Magdzia napisał:

łooo matko :ohmy: ale cisza :ohmy: co się dzieje :unsure:

Oczywiście też wpadłam tylko podpisać listę, bo padam na twarz :silly:

Wiecie co, ludzie są głupi i widzą tylko czubek własnego nosa :dry: Dziś byłam umówiona z szefem na podpisainie jakiś papierzysków i wyobraźcie sobie, że przysżłam i cmoknęłam w klamkę :angry: Okazało się, że koleś pojechał do domu dwie godziny wcześniej :angry: Normalnie myślałam, że mu te drzwi pogryzę....to ja organizuję opiekę dla Krzysia, lecę na złamanie karku, a on ma to w dupie :ohmy: :angry: Jeszcze do niego zadzwoniłam, a on do mnie że wczoraj musiał zmienić grafik i mogę wpaść jutro :angry: No żesz kur...a, czy on myśli że ja nie mam swojego życia :ohmy: A jutro Piotrek idzie do pracy na 9 do 22 i szef może mnie cmoknąć :ohmy:
No to się wyżaliłam, ale wogóle mi nie lepiej :lol:

Dziś miałam dzień zapraw. Zrobiłam przeciery dla Krzysia. Już mam kilka słoiczków moreli, jabłka z bananem, jabłka z brzoskwinią, banana z brzoskwinią. Jejciu jakie to dobre wyszło :D Obowiązkowo wylizywałam miskę :D Teraz czekam na marchew, warzywka i dynię od babci i będę przecierać :D

Dave, jejciu co Ty mówisz. ROZEBRAĆ :unsure: :ohmy: Ktoś się pomylił? No masakra. Trzymaj się kobitko :kiss:

Jejciu idę spać :) Buźka


Magdzia pasteryzowałaś przeciery? Bez cukru robiłaś? Jak możesz podaj przepisy bo ja narazie to tak na oko robiłam małemu zapasy na kilka dni ale nie wiiem jak bez cukru przecier wytrzyma dłużej. Tkże czekam na dynie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #179796 przez sylka
Basiek.451 napisał:

Witam się z rana!
Dawno mnie nie było, bo jakoś ciągle pod górkę ze wszystkim. Dostałyśmy skierowanie na usg brzuszka, idziemy w środę. Była może któraś? Babka mi powiedziała przez telefon żeby dziecko było na czczo! :cheer: Chyba nie usłyszała, jak mówiłam, że ma cztery miesiące. I jesteśmy na bebilonie pepti.
A tak poza tym Natalka bardzo dużo gada. To jest jej ulubione zajęcie teraz! :laugh:

Magdzia wierzę, że pokazesz szefowi, że z mamuśkami się nie zadziera!

Ja niedawno robiłam i Kuba nie był na czczo robilismy od razu po otrzymaniu skierowania od neonatologa, kilka min i z wynikiem znów byliśmy u lekarza. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #179889 przez Magdzia
sylka napisał:

Magdzia pasteryzowałaś przeciery? Bez cukru robiłaś? Jak możesz podaj przepisy bo ja narazie to tak na oko robiłam małemu zapasy na kilka dni ale nie wiiem jak bez cukru przecier wytrzyma dłużej. Tkże czekam na dynie :)


Sylka pasteryzowałam i dodatkowo wkładałam do wyparzonych słoiczków. Ja uznałam, że trochę cukru dodam, choć tak żeby te przeciery zakonsewować mimo wszystko. Ale dodsłownie dodałam łyżkę. Ja robiłam tak: obrane jabłuszka, kroiłam na drobne kawałki. To do garnuszka i chwilkę pyrtoliłam na gazie. Jak wszystko trochę zmiękło miksowałam blenderem na gładką masę. Podobnie robiłam brzoskwinię i banan. Każdy produkt przygotowywałam w garnuszku osobno, a później mieszałam smaki ze sobą. Oczywiście wszystko na oko, a raczej na smak :) Przy okazji się najdałm. Strasznie to dobre :)

Ogólne proporcje owoców:
2kg jabłek
2kg bananów
2,5 kg brzoskwiń

Dziś dokupiłam jeszcze jabłuszek zrobię takie czyste :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #179891 przez aaasiunia91
MM ty sie martwisz że twój bąbelek dużo przybiera a ja odwrotnie wazy dopiero 5,3 tyje mi 100 g na tydzien a je 180 kaszki co 3 godziny i czasem zje cala miseczke zupki czy zje calego ziemniaka ehh nie wiem co jest jest strasznie chudziutka lekarka mowi ze jest ok ale 100 gram na tydzien :( a ciuszki na 74 ubieram bo 68 male juz widzialam ze pisalyscie o tym jakis tydzien temu hehe :)

pisalyscie tez o żelu na ząbki ja slyszalam od kilku lekarzy ze powinno sie smarowac dopiero jak zabek sie przebije bo inaczej to spowalnia.

musze chyba malej łóżeczko obniżyć bo łapie sie brzegów i podnosi i siada tak na chwilke bo sily nie ma zeby sie dlugo utrzymac ale mimo wszystko chyba dzis to zrobie.

slyszalam dziewczyny ze do startego jabłka mozna dodac biszkopta i sie fajna papka robi slyszalyscie o tym ?? moja mala juz je normalnie zupki i na miesku to biszkopt nie powinien jej zaszkodzic jak myslicie ??

a mam tez jeszcze pytanie jak lekarka mi pozwolila jej dawac soczki i cherbatki te po 4 miesiacu a kompotu z jablek nie pozwolila dawac nie wiem czemu moim zdaniem kompot jest zdrowszy niz te soczki tym bardziej ze mam jablka na ogródku.

dzis mialam dzien relaksu od 8 rano hehe fryzjer kosmetyczka paznokcie wkoncu odzylam :)

co u was slychac ?? bno ja nie nadrobie tego wszystkiego dopiero jak w pazdzierniku sie przeprowadzimy to bede z wami na bierzacao:) całuski :*

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #179897 przez Nula
Asia ja jestem przerażona co ty dajesz oliwi juz jeść :ohmy:
ona jest o 2 dni nawet młodsza od mojej jest i jakoś tego nie widzę

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #179899 przez aaasiunia91
zupki zaczęła dostawac bo mialyśmy kryzys przez 4 dni. nie jadla nic jak jej sie udalo wcisnąć tego mleka czy kaszki wymiotowala to i powiedziala zeby sprubowac zupki na warzywach i owoce te w sloiczkach i zaczełą to jeść dzięki bogu bo bysmy wyladowaly w szpitalu

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #179911 przez Magdzia
Asiu ja również nie mogę czytać co Oliwia już je!

Z tego co wiem to mięso i gluten wprowadza się po 5 miesiącu. Ale i tak zrobisz jak będziesz uważała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl