BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 4 miesiąc temu #44569 przez pulpecja
Gosia_Krupa napisał:

mojemu synkowi kołyska służyła 5,5 m-ca,bo potem się przeprowadziliśmy i przenieśliśmy do łóżeczka,ale jak byliśmy u rodziców to synek spał w kołysce,gdzieś do 6,5 m-ca,bo potem zaczął stawać i wędrować na około łóżeczka. Myślę,że to zależy od Maluszka,jak szybko się rozwija,bo jeżeli chodzi o wymiary to starcza na dłużej niż 6 m-cy.


Gosiu a nie było problemów,aby synek zasypiał po zmianie kołyski na łóżeczko??nie domagał się bujania??ja zastanawiam się ciągle nad łóżeczkiem-kołyską i sama już nie wiem?myślę o takim modelu.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44588 przez baby_55
Pulpecja Ja stwierdziłam, że na początek sama kołyska będzie wygodniejsza, bo można nią przejechać do innego pomieszczenia, no i jest mniejsza. Kupiłam używaną i wyszło mi dużo taniej niz za nową.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44596 przez pulpecja
baby_55 napisał:

Pulpecja Ja stwierdziłam, że na początek sama kołyska będzie wygodniejsza, bo można nią przejechać do innego pomieszczenia, no i jest mniejsza. Kupiłam używaną i wyszło mi dużo taniej niz za nową.


ja nie chcę typowej kołyski.jeśli nie kupimy łóżeczko-kołyski to po prostu tradycyjne łóżeczko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44627 przez miniaturka
Nie wiecie moze kobitki w ktorym tygodniu robi sie badanie na wysokosci macicy? :huh:

I jak takie badanie wyglada :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44628 przez kasiunia89
Hej dziewczyny ;) Jak ja sie ciesze ze u was wszystko wporzatku i oby tak do samego fffinishuu hehe :):) Sliczne mebelki do dzidziusia...!! ;p Ja wlasnie dzisiaj sobie zamowilam mebelki do malenstwa no i poczekam na nie jakies 3-4 tyg. :) No pochwale sie tez moimi :):) Prawda ze sa fajne... A co do pokoiku to urzadze(sciany) moze cos w tym stylu bo mi sie strasznie podoba!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44632 przez sylka
miniaturka napisał:

Nie wiecie moze kobitki w ktorym tygodniu robi sie badanie na wysokosci macicy? :huh:

I jak takie badanie wyglada :unsure:

Ja miałam przed połówkowym albo na, nie pamiętam już. Leżałam jeszcze na kozetce po USG i lekarz dotykał brzuszka, stwierdzając że macicę mam juz na wysokości pępka. Teraz już jest wyżej bo sama czuję że mały wyżej mnie kopie :)Badanie nie bolesne i całkiem zwyczajne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44640 przez baby_55
Mnie mój lekarz przy każdej wizycie sprawdza dokąd sięga mi macica i zawsze mi mówi. Gdy leżę na fotelu i sprawdza mi szyjkę to bada też ułożenie i napięcie macicy. B)

Kasiunia mebelki śliczne :woohoo: , my niestety nie mamy osobnego pokoju dla maluszka póki co, więc nie kupujemy specjalnych mebelków, ależ Ci zazdroszczę :silly: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44645 przez pulpecja
kasiunia89 prześliczne Twoje mebelki:))uwielbiam biel w aranzacjach dziecięcych pokoików:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44663 przez Gosia_Krupa
pulpecja,my nie kołysaliśmy synka,sporadycznie,raczej kołyska była zablokowana. Nie było żadnych problemów z przejściem na łóżeczko :) No,ale muszę powiedzieć,że synek miał taki etap,że chciał żeby go kołysano na rączkach,a już był z niego klocek,więc się troszkę męczyliśmy i wtedy żałowałam,że nie mamy biegunów :/ Ale te bieguny chyba można zlikwidować w każdym momencie,więc jakby się nie sprawdziły to nie ma problemu :)

miniaturka,mi lekarz podobnie jak u baby,mówi na każdej wizycie jak wysoko jest macica. Nie jest to jakieś dodatkowe badanie,wyczuwa to przy standardowym badaniu ginekologicznym. U mnie teraz z 1cm nad pępkiem.

kasiunia,wzór pokoiku super,podobnie jak mebelki. Bardzo mi się podobają w takiej kolorystyce,ciemny z jasnym :) Też Ci zazdroszczę tego osobnego pokoiku dla Maluszka. Ja to póki co mogę sobie tylko wzdychać nad takimi obrazkami,ale wierzę,że kiedyś się to zmieni ;) Przy następnym Maluchu sobie odbiję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44788 przez kasiunia89
Hej dziewczyny ;) Dziekuje wam bardzo o opinie co do pokoiku :) super ze wam sie podoba! :silly: I nie ma czego zazdroscic...kazda z nas kiedys bedzie miala taki pokoik..!! kiedys sama moglam pomarzyc o osobnym pokoiku dla malenstwa no i o takich mebelkach..poprostu nie bylo mnie stac na cos takiego no i nie mialam kiedys nawet warunkow! fakt zmienilo to sie i jestem bardzo wdzieczna bogu!! Kochane moje a ile wazy wasze malenstwo w brzuszku?? Moje ma 328gramow jak narazie..no ale rosnie jak na drozdzasch!! Pokaze moje zdjecie ze wczoraj hihi.... Uwielbiam jak mi ktos pstryka fotki :P:P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44801 przez miniaturka
Ja mialam usg w wtorek i moj maluszek wazy 564g :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44812 przez Gosia_Krupa
Ja pisałam już jakiś czas temu,że moje Maleństwo jest malutkie patrząc na Wasze. W 21 tyg. ważyło 291g,jeżeli dobrze pamiętam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44814 przez Gosia_Krupa
kasiunia,a brzusio masz superaśny :) Chyba tylko tam Ci poszło to co przybrałaś na wadze,bo nadal taka drobniutka jesteś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44820 przez kasiunia89
No ja chudzielec jak heheh ;);) Przed ciaza ja jadlam i jadlam i ciagle taka chuda bylam nie wiem ja chyba nigdy nie przytyje ;/ a chcialabym bardzo chociaz troszke no... :p
No ale moj Piotrek mowi ze pupa mi sie powiekszyla troche i ze jest za co zlapac hahaha :):) Kto wie po czy mi cos zostanie no ale mogloby hihi :):) :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44825 przez baby_55
Kasiunia brzusio super i w ogóle zgrabniutka jesteś :laugh: Ja zawsze miałam dużą pupę, trochę jak Jenifer Lopez :silly: :lol: a teraz jeszcze mi trochę urosła, ale co tam, po ciaży zrzucę jakoś :silly:
Mój maluszek tydzień temu ważył 460 gram, w poniedziałek mam wizytę u drugiego lekarza to dowiem się ile jest aktualnie :blush:
My póki co mamy sypialnię i duży salon z aneksem kuchennym, ale jest możliwość wydzielenia oddzielnego pokoju w salonie więc jak maluszek troszkę podrośnie to tak zrobimy, zresztą niedługo po tym będziemy chcieli drugie maleństwo więc trzeba będzie coś o tym pomyśleć. Zobaczymy na razie mamy jeszcze sporo czasu :woohoo: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl