BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 5 miesiąc temu #43310 przez baby_55
Justka śliczny brzusio, taki zgrabniutki :woohoo:
Gosiu nic się nie bój Twój niedługo będzie taki z dziewczynką :blush: zleci szybciutko nawet się nie obejrzysz :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43329 przez Gosia_Krupa
Okropnie mi się dłuży ten czas :( Jeszcze jak cały dzień spędzałam z synkiem to jakoś szybko,ciągłe zabawy,gonitwa,jakaś bajka po drodze,spacer. Jak się leży to straaasznie się nudzi i dłuży. Ale jakby nie patrzeć to kiedyś to zleci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43352 przez Magdzia
Macie śliczniusie brzusie dziewczyny :) Mój też już lekko się okrągli, ale nie ma mi kto teraz zdjęcia zrobić. Ja i tak mam wrażenie, że trochę się rozeszłam :/ Idzie mi w boczki...no cóż będę musiała po ciąży ostro zabrać się do spalania ;)

Dziś miałam mały stresik. Robiłam badania krwi i moczu. Wygląda na to, że wszystko gra :) Wyniki w normie, ciekawe co powie doktorek w poniedziałek ;) Mam też nadzieję, że moja szyjka daje radę (ostatnio nie było zbyt kolorowo)...ehh zobaczymy, zobaczymy.

U mnie też zima na całego :) Pada śnieg i ślicznie mrozi :) Dziś to nawet słoneczko poświeciło. Nie mogłam odmówić sobie zimowego spaceru :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43361 przez kasiunia89
Kochaniutkie super macie brzuszki :):) Ciesze sie razem z wami z waszego szczescia bo wiem co to znaczy heh :):) no moze ja ponizej pokaze moj malutki brzuszek :P:P buzki :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43362 przez kasiunia89
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43414 przez Justka
kasiuniaśliczny i nie znowu taki malutki ;) Patrząc na Twoje zdjęcie sprzed ciąży, to całkiem spory bym powiedziała :silly:
A że tak zapytam niedyskretnie-dziewczyny ile przytyłyście od początku ciąży :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43450 przez Gosia_Krupa
kasiunia,zgadzam się z justką,brzusio nie taki malutki,biorąc pod uwagę Twoją posturę i to jaki miałaś brzuszek przed ciążą :)
justka,jeżeli chodzi o wagę,to tak jak pisałam wcześniej ja przytyłam 1kg,myślę,że jeszcze troszkę mi przybyło przez te 1,5 tyg. od ostatniej wizyty,ale czy dużo czy mało to nie wiem,nawet nie mam wagi,żeby sprawdzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43457 przez Justka
Miałam nadzieję Gosia, że się pomyliłaś pisząc o swoim przyroście wagi :S Ja pewnie będę rekordzistką-mam już na liczniku 9 kg :ohmy: :huh: Zatem zaczynam licytację: kto da więcej? :unsure: :dry: Jestem niepocieszona :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #43461 przez baby_55
Kasiunia fajny brzuszek, a biorąc pod uwagę jaka chudziutka byłaś wcześniej to naprawdę duży :)
Justka Ja wg ostatniego ważenia na wizycie 8 kg :ohmy: ale to było prawie 2 tyg. temu więc już coś na pewno przybyło do dzisiaj. W poniedziałek idę na wizytę więc będę wiedziała dokładnie, to Wam napiszę :) Zobaczymy co słychać u Adrianka, codziennie kopie mamusię :blush: :lol: więc wygląda na to, ze wszystko w porządku, ale zawsze fanie podglądnąć co porabia :) :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43493 przez kasiunia89
Dziekuje kochane!! Ale kazdy to powtarza..no ja moze tego nie widze ale ktos szcbciej zauwazy moj brzuszek :) bo co dzien sie ogladam takze no... juz bym, chciala taki ogromny miec hihi :):) a co do wagi to przed ciaza wazylam 48kg hehe chudzielec!!!! A teraz mam 52,5kg troszke mi sie przytylo... hihi moze tez dlatego ze nie pale a palilam te papierochy hehe :) buziaki :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43516 przez Gosia_Krupa
Byłam na chińszczyźnie u znajomych i skorzystałam z wagi,pokazała tyle samo ile u lekarza,więc jeżeli przytyłąm przez te 1,5 tyg. to na prawdę nie dużo. Ja w pierwszej ciąży też miałam jakieś 7-8kg na plusie w tym czasie. Ale wiecie dziewczyny,ja nie należę do chudzinek(teraz 65kg :( przy wzroście 165cm),więc powinnam przybierać troszkę mniej niż wy. Nie ma się co licytować justka. Każda z nas startowała z innej belki i wzrostem też się różnimy,więc innym torem idziemy. Najważniejsze żeby nie przytyć za dużo,no i w miarę równomiernie przybierać na wadze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43518 przez Justka
Gosia mi właśnie chodziło o to, że według mnie i zresztą mojej lekarki też, przytyłam za dużo :dry: A patrząc na kg w parze ze wzrostem, to ja teraz mam jakieś 20 kg więcej (dokładniej rzecz ujmując przy wzroście 178-ważę teraz 96 kg :ohmy: )I to jest takie niepokojące-chociaż jem wydaje mi się tyle aby zaspokoić głód a nie żeby się obżerać :dry:
A sam pomysł licytacji był jedynie moim okrzykiem rozpaczy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43524 przez Gosia_Krupa
Oj :huh: Duża jesteś jak piszesz chociaż nie widać tego po zdjęciu. Różnie to jest,jeden je dużo i chudziak jest,inny jak kot napłakał i ma gdzie niegdzie więcej,taka sprawiedliwość :/ Ja też raczej nigdy się nie objadałam,a kg przybywało. Po porodzie zrzucisz,zobaczysz! Synek z Ciebie wyssie co w nadmiarze ;) Będzie dobrze :) Nie łam się :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43531 przez Justka
No ja właśnie miałam zawsze taką przewagę, ze po mnie widać nie było - jakoś tak zawsze się fajnie rozkładało to ciałko. No i mam taką cichą nadzieję, że nadmiar zejdzie po porodzie w natłoku obowiązków. Dzięki za dobre słowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43533 przez Gosia_Krupa
Zejdzie,zejdzie :) Przed pierwszym porodem leżała ze mną w szpitalu dziewczyna,która ważyła 98kg (w dzień cesarki-była po terminie),tyle,że nie była aż taka wysoka,tak mi się przynajmniej wydaje. Spotkałam ją troszkę ponad rok po urodzeniu dziecka i jej nie poznałam,zeszło z niej wszystko i jeszcze więcej,przez to nawet na twarzy wyglądała inaczej,ale wyładniała bardzo :) Jak to macierzyństwo na nas wpływa ;)
U mnie to się odkłada na brzuchu i biuście,więc ja to szczęśliwa nie jestem. Kiedyś płakałam,że mam tą miseczkę B,teraz oddałabym niemal wszystko,żeby do niej wrócić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl