BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 5 miesiąc temu #44202 przez baby_55
Gosiu mam taką właśnie kołyskę :blush: a łóżeczko też śliczne. Bardzo mi się podobają ciemne łóżeczka, tworzą fajny kontrast z jasną pościelą :woohoo: Cieszę się, że już Cię tak te bóle nie męczą. Jakby co to taranem się pchaj do gabinetu :silly: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44205 przez Gosia_Krupa
Kołyska się sprawdziła w 100% :D Kupiłam (w sumie to moi rodzice kupili ją w prezencie),bo czytałam,że lepiej na początku kołyska,bo bardziej przypomina mamusi brzuszek. No i chyba to prawda. Muszę powiedzieć,że synek czuł się w niej bardzo dobrze,wydaje mi się,że był spokojniejszy.

A jeżeli chodzi o łóżeczko to zależało nam na tym,żeby było pod kolor naszych mebli (niestety mieszkamy u rodziców i mamy jeden duuży pokoik). Okazało się,że łóżeczko nie tylko pięknie się prezentuje w naszym pokoju,ale jest solidne i bardzo dobrze wykonane :) Mimo,iż ma standardowe wymiary to można z niego zrobić tapczanik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44266 przez Gosia_Krupa
Umówiłam się prywatnie na wizytę na 17.30. Myślałam,że oszczędzę trochę,zarejestrowałam się na kasę chorych,niestety... Ale zdrowie mojego Maluszka jest bezcenne,więc nawet jakbym miała się zapożyczyć to warto. Mam takiego stresa,że głowa mała. Mam nadzieję,że wszystko dobrze :huh:
W nocy,jak tylko zasnęłam obudził mnie ten ból :( I płakać mi się chciało,bo charakterem przypominał ten porodowy,tyle,że był mniej intensywny. Wpadłam w panikę,nie mogłam zasnąć,a w głowie miałam tysiące czarnych scenariuszy :( Wzięłam tabletkę przeciwbólową i pomyślałam,że jak nie przejdzie to dzwonimy na pogotowie. Ale przeszło,a ja w końcu usnęłam :huh: Dzisiaj póki co jest spoko,ale jestem tak spięta i spanikowana,że cho cho.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44268 przez sylka
Gosia daj znać po wizycie co z maluszkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44271 przez Magdzia
Gosiu daj znać co Ci powie lekarz. Trzymaj się będzie na pewno wszystko dobrze :)

Czy któraś z Was, zmieniała lekarza w trakcie trwania ciąży? Czy są tego jakieś konsekencje? Co dzieje się z kartą ciąży? Czy zostanie przepisana przez nowego lekarza?

Chyba dojrzałam do zmiany...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44273 przez sylka
Karta raczej nie ulega bo zawiera ważne informacje o stanie dziecka i przebiegu ciąży. Zapewne lekarz podbije ją na str. frontowej swoją pieczątką lub dostaniesz drugą i b ędziesz musiała pilnować dwóch.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44278 przez baby_55
Gosiu trzymam kciuki, na pewno wszystko bedzie dobrze :) daj znać po wizycie co to było
Magdzia powinien Ci lekarz pisać w tej samej karcie ciąży, żeby była kontynuacja, Ja chodzę do dwóch lekarzy równolegle i dlatego mam dwie karty ciąży, ale przy zmianie lekarza pokazałabym mu wcześniejszą kartę żeby była ciągłość

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44387 przez Gosia_Krupa
Wszystko gra :D W sumie to lekarz nic mi nie powiedział,co by to mogło być,czasami tak po prostu jest :unsure: Zbadał mnie,posłuchaliśmy Maluszka... Powiedział,że ciąża ładnie urosła (teraz macica sięga ok.1cm nad pępkiem),serduszko bije prawidłowo :D Przytyłam przez 2,2 tyg. 1kg czyli tyle ile od samego początku do ostatniej wizyty. Myślę,że to przez to,że leżę te 6godz. dziennie,no i czasami zjem jakąś kostkę czekolady,czego wcześniej nie było. Rozwarcie,całe szczęście się nie powiększyło,więc zalecenia z ostatniej wizyty są aktualne,tylko kazał mi brać no-spę 3 razy dziennie. No,a jakby ból się pojawił mimo tego to mam dzwonić i przyjeżdżać. Jejciu,ale się cieszę,że wszystko gra :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44390 przez sylka
Gosie super że wszystko gra. No-spę spokojnie bierz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44407 przez baby_55
Gosiu bardzo się cieszę, że wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44446 przez ulcia85
cześć dziewczyny :laugh:
byłam na usg dzisiaj i prawdopodobnie będzie dziewczynka,ale przeżyliśmy szok,byliśmy pewni,że bedzie chłopak :laugh:
ale sie cieszę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44538 przez Magdzia
Gosiu strasznie się cieszę, że w brzuszku u dzidziusia wszystko gra :lol:

Dziękuję Wam dziewczyny za rychłe odpowiedzi w sprawie zmiany lekarza. Teraz mam dylemat. Lekarz, którego zamierzam zmienić pracuje w szpitalu gdzie będę rodzić i jak na niego czasem trafię, to może się mścić. Podejrzewam, że z gębusi mnie nie będzie pamiętał, ale pozna po swoich pieczątkach w karcie ciąży...ehh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44539 przez baby_55
Przede wszystkim aktualizuję listę:

miniaturka - 4 kwietnia (chłopiec)
baby_55 - 9 kwietnia (Adrianek)
Gosia_Krupa - 9 kwietnia (dziewczynka)
czekoladka2904 - 11 kwietnia (Michaś)
ninka2601 - 12 kwietnia
Justka - 13 kwietnia (chłopiec)
ulcia85 - 19 kwietnia (dziewczynka)
acronka - 21 kwietnia (dziewczynka)
mala1234 - 23 kwietnia
Magdzie - 23 kwietnia
kamciap1 - 26 kwietnia
PM - 27 kwietnia (Hania)
kasiunia89 - 27 kwietnia (chłopiec)

Ulcia gratuluję dziewczynki :woohoo: :blush:
Magdzia co do lekarza to proponuję w tej sytuacji chodzić do dwóch lekarzy,a tego drugiego poproś o założenie drugiej karty ciąży, ten pierwszy nie będzie się wtedy mścił, a będziesz się czuła pewniej jak porównasz sobie opinie dwóch lekarzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44541 przez Magdzia
Dzięki baby za podpowiedź :kiss:

Muszę to jakoś załatwić :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44551 przez baby_55
Ja chodzę do dwóch i jestem bardzo zadowolona, bo częściej widzę na USG mojego Adrianka :kiss: :blush: i porównuje sobie opinie dwóch lekarzy, to mnie uspokaja :) :blush: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl