BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 4 miesiąc temu #42977 przez acronka
Witajcie!
Jestem po USG, które na 100% potwierdza DZIEWCZYNKĘ :)
Rozwija się prawidłowo, narządy prawidłowej budowy i na swoim miejscu. Waży 320g i ma ok.20cm. Bardzo ładnie się wypinała doopką żeby pokazać, co ma między nogami :)
Emocje już opadają, bo jak przed każdym badaniem napięcie wzrasta, czy wszystko dobrze.

Myślę, że terminy trzeba zostawić tak jak są. Z każdym badaniem USG bedą się teraz zmieniać. U mnie też się dzisiaj niby przesunął o 2 dni, ale lekarz stwierdził, że nie ma się co tym sugerować. Więc zostaje jak jest.

Dyskusje nad imieniem się zaczynają, więc na razie nie podaję sugestii, bo to się może jeszcze zmienić.

[*] 24.07.2009 Julianek. Na zawsze w naszych sercach [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42979 przez Justka
acronka cieszę się bardzo, że wszystko z Dziewusią tak jak należy :) Cudowne są te spotkania z naszymi Kruszynkami podczas usg. Takie krótkie, a dają całą masę szczęścia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43009 przez Magdzia
Witajcie dziewczyny :)

jestem zupełnie nowa i dopiero raczkuję na forum ;)

Tak jak Wy mam termin na kwiecień. A dokładnie na 23.04.2011, wielkanocna dzidzia :)

Wyczytałam, że niektóre są już po USG połówkowym i wiedzą jaką dzidzię noszą pod serduchem :) Ja jeszcze nie wiem, ale tuż przed świętami chyba się dowiemy :)

Nasz maluszek już nieźle dokazuje w brzuszku:) kiedy poczułyście pierwsze "stukanie" dzidziusia?

Myślałayście już może o imionach dla Waszych maluszków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43013 przez Gosia_Krupa
Witamy Cię Magdzia w gronie kwietniówek :) no i dopisujemy do listy :D
miniaturka - 4 kwietnia (chłopiec)
baby_55 - 9 kwietnia (Adrianek)
Gosia_Krupa - 9 kwietnia (dziewczynka)
czekoladka2904 - 11 kwietnia (Michaś)
ninka2601 - 12 kwietnia
Justka - 13 kwietnia (chłopiec)
ulcia85 - 19 kwietnia
acronka - 21 kwietnia (dziewczynka)
mala1234 - 23 kwietnia
Magdzie - 23 kwietnia
kamciap1 - 26 kwietnia
PM - 27 kwietnia (Hania)
kasiunia89 - 27 kwietnia (?)

Ja ruchy poczułam na przełomie 16/17 tyg.,jakoś tak (nie zapisałam sobie daty :( niestety),więc teraz Niunia dokazuje już nieźle :) i chyba ma swoje pory.
A nad imieniem myślę,że zastanawia się każda z nas :D Ja mam na "oku" Hanię,Emilkę i Lenę,no ale jeszcze troszkę czasu,żeby się zdecydować,kto wie,może będzie całkiem inne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43015 przez baby_55
Acronka gratuluję córci i 100% pewności :blush: :woohoo:
Magdzia witamy wśród kwietnióweczek :blush: ozgość się i pisz :woohoo: :laugh: ja ruchy poczułam ok. 16 tyg. mniej więcej i teraz są już dość mocnezwłaszcza wieczorami i rano :silly: imię już wybraliśmy będzie tak jak wpisane na liście Adrianek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43178 przez Justka
Co tam Dziewuszki u Was? Jak znosicie minusowe temperatury? Ja to na dworze czuje się znakomicie, z czego zadowolony jest mój pies, bo ciągam go ma dłuższe niż zwykle spacery :) Z kolei jak wsiadłam do zatłoczonego tramwaju zrobiło mi się słabo i prawie zemdlałam :X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43182 przez Gosia_Krupa
Justka,no w końcu u nas spadł śnieg :D Ja co prawda za bardzo nie skorzystam,ale wysłałam dzisiaj synka z dziadkiem na sanki. Nie za bardzo chciał siedzieć,wolał ganiać,za to jak wracał to nam zafundował koszmar-histerię-szał,sama nie wiem jak to nazwać,w każdym razie tak mu się podobało na śniegu,że po prostu nie chciał wracać. Z tym omdleniem to miałam tak jakiś czas teu w kościele. Nigdy w życiu nie zemdlałam,ale wiedziałam,że jak nie wyjdę na zewnątrz to będzie ten pierwszy raz.
Jak Wasze brzuszki,dziewczyny,bo mój chyba rośnie :) Tak mi się wydaje,chociaż na centymetrze tego za bardzo nie widać :( Nie ma mi kto zrobić porządnej foty,ale na tej cosik tam widać:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43186 przez Justka
Gosia pewnie, że widać :) A, że na centymetrze za bardzo nie widać, to wyrzuć go póki co w kąt, albo mierz co dłuższe odcinki czasu :) Będzie większa frajda później :) Mój brzunio też jakby zatrzymał się w miejscu ale myślę, że teraz są subtelne zmiany, których właśnie możemy nie zauważać. A później jak wywali, to miarki zabraknie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43220 przez baby_55
Gosiu śliczny brzuszek taki fajny zgrabniutki :blush: mnie już tak wywaliło do przodu, że znajoma myślała, że to już co najmniej 7 miesiąc B) :ohmy: cieszę się tylko, że robi mi się piłka z przodu, a nie idzie w boczki :) łatwiej będzie to potem zrzucić :) :silly: :woohoo:
Justka ja się bardzo cieszę z powodu śniegu, uwielbiam zimę pod warunkiem, ze za oknami leży śnieg i jest minusowa temperatura :) :woohoo: mam nadzieję, że śnieg utrzyma się do świąt albo najlepiej jak go jeszcze trochę napada :laugh: byłoby super :lol:
Mnie się tez kiedyś zdarzyło prawie zemdleć w autobusie, zauważyła, że jak jade w zatłoczonym i nie mam gdzie usiąść to jest najgorzej, wtedy zaczyna mi brakować powietrza i kręci mi się w głowie... :angry: muszę teraz wsiadać do autobusu i rzucać się na pierwszze wolne miejsce jak chcę przejechać dalej niż 2 przystanki :silly: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43249 przez Gosia_Krupa
Mnie zawsze strofowali,że lubię zimę i śnieg,no ale co ja na to poradzę?! Po prostu lubię! Mi też się marzy śnieg na Boże Narodzenie :) Podobno ma być,ale w górach :( Więc baby masz szansę ;) Z Krakowa bliżej niż ze Szczecina :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43259 przez baby_55
To trzymajcie kciuki, żeby góry "sięgały" do Krakowa :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43288 przez Justka
Teraz ja pokażę swój brzusio :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43295 przez Gosia_Krupa
justka,superaśny ten Twój brzusio :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43297 przez Gosia_Krupa
Ja to bym chciała mieć taki jak poniżej,tyle że to było 32 tyg.z synkiem...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43305 przez Justka
nooo śliczniuchny, ale co-jeszcze ok. 10 tygodni i będzie taki z córcią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl