BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 1 miesiąc temu #103366 przez Gosia_Krupa
Cisza...

Jedne rodzą,drugie zajmują się dziećmi,a ta trzecia kategoria nie może się doczekać :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #103377 przez baby_55
Ja właśnie otworzyłam mleczną krainę :silly: i mały zajada :) a ja jedną ręką próbuję do Was napisać...

Wiadomo co tam u Justki i Dave? ciekawe jak im idzie :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #103386 przez MlodaMama
Gosiu a jak Ciebie przyjeli to jak to wyglądało? Na początku jakieś badani czy cuś?

baby też jestem ciekawa co tam u Dave i Justki może juz mają maluszki przy sobie :) OBY :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #103398 przez baby_55
Jeśli tak to mogłyby się pochwalić :lol:

Zrobiłam sobie suwaczek utraty wagi bo podbudowało mnie, że mam 12 kg na minusie w ciągu kilku dni, początkowa waga w ciąży wynosiła 53,8 ale najlepiej mi jak mam 50 kg więc do tego chcę wrócić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #103401 przez kasiunia89
:kiss: Dziewczyny wlasnie mi taka dziewczyna na brzuszku napisala ze jak zlapie cie skurcz zeby sie wygiac do tylu a brzuch do przodu... ze podobno szybciej robi sie rozwarcie i ze jest szybszy i lepszy porod! hmmyy! :P :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #103424 przez Magdzia
Baby a ja właśnie zamknęłam mleczną krainę i Krzyś teraz pięknie śpi :)
Młody wcześniej spał 4h, więc jak się po spaniu przyssał...to SZOK :) Jeden cycek to za mało :)

A u nas dzisiaj była położna. Dowiedziałam się wielu bardzo ciekawych rzeczy :) O karmieniu, kąpaniu, przewijaniu, witaminkach, szczepieniach...teraz będę rozmyslała jak małego zaszczepić.

A śmiać nam się chce, kiedy tylko rozbieram malucha od razu dostaje takiej czkawki :D Pomaga tylko podanie piersi :)
Dziewczyny czy u Waszych maleństw jest też tak, że w trakcie karmienia puszcza bąki gorsze niż tata i robi kupkę :D Dzisiaj go nakarmiłam, przebrałam i oczywiście dostał czkawki...więc znowu dostawiłam do piersi i musiałam znowu przebrać :D Błędne koło :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #103433 przez Emme
żeby szybciej poszło (na porodówce) to trzeba położyć się na przeciwnym boku, po którym jest dziecko. ja miałam Tolę z prawej strony, więc leżałam na lewym, wtedy dziecko szybciej przesuwa się do kanału rodnego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #103434 przez baby_55
Nasz mały też tak ma, że jak sobie leży u mamy na rączkach i zajada cyca to zaczyna robić kupkę :silly: no i bąki faktycznie gorsze niż tatusiowe ;)
PS. moja mleczna kraina też się już zamknęła przynajmniej na jakiś czas :lol:

Kasiunia mogę polecić oddychanie przeponą wtedy skurcze mniej bolą i faktycznie brzuszek się do przodu wygina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #103441 przez kasiunia89
Baby a jak wykonywac te oddychanie przepona bo nie wiem!! :huh: Powiedz jak nacinaja to boli strasznie?? :unsure: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #103463 przez MlodaMama
Ja się BOOOJJJEEE!!! i to coraz bardzej wiecie? ale jak to leży po prawej lub lewej stronie? u mnie np mały ma plecki po prawej stronie jak patrze z góry to na którym mi każą się położyć??O właśnie strasznie boli? mi koleżanka mówiła że nawet nie poczułą bo nacieli ją w czasie skurczu...

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #103475 przez sylka
Ja na początku parłam na boku ale mi nie szło i wygodniej było na plecach 125 min i Kuba był z nami. Nacinali mnie w czasie skurczu nawet nie poczułam tego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #103493 przez Dorciaition
Widzę, że są już pierwsze szczęśliwe mamusie :) To cudownie- GRATULUJĘ! :kiss:
A reszcie życzę powodzenia na porodówce. Trzymajcie się kobietki :lol:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #103495 przez sylwira1721
Kasiunia ja nacinanie czułam tak jakbym żle obciela skórke koło paznokcia ;) chyba wiesz o co chodzi ;)

najbardziej bolalo mnie szycie ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #103498 przez aaasiunia91
no tak jak ja przychodze to wszystkie znikają :P


rozmawiaąłm z położną i ona mówiła że dopiero jak główkę zaczyna być widać to podczas skurczu wsumie finałowy ból najmocniejszy wtedy nacinają i wogóle tego nie czuć chociaż tyle hehe bo i tak wystarczająco się namęczymy :)


mnie znowu zaczął brzuszek boleć ehh


ciekawe czy sprawdzi się to co mój gin powiedział że na święta będę w szpitalu chciałabym już być z malutką moja mama twierdzi że też tak będzie bo to jeden z najlepszych ginów tu więc chyba zna się na tym ;)

ale niunia może zrobić psikusa i po terminie sie urodzić ehhh ;(

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #103506 przez aaasiunia91
sylwira1721 rozumiem że bez znieczulenia Cię szyli to tak wszędzie jest ??

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl