BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 5 miesiąc temu #40292 przez magdallena155
Witam

I dopisuje sie do wszystkich czerwcowek:)termin na 26 czerwca:) dzisiaj ide do lekarza i mam nadzieje już zobaczyc wiekszą fasolkę niż ostatnio

Pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41568 przez hasia_86
Cicho tu u nas, nic sie nie dzieje, czyżby wszystkie przyszłe mamusie odpoczywały zemdlone??? Ja to osobiście ciągle czekam że się skończą bo serdecznie juz bym chciała czuć się dobrze, chociaż mam dziwne przeczucia, że moge mieć to szczęście i przeżywać to dłużej :P
Piszcie dziewczynki co tam u Was słychać, jak się czujecie ???
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41601 przez pilar
czesc dziewczyny ja od początku ciaży żadnych obiawów , :laugh: dobrze sie czuje i czułam na poczatku termin mam na 4 czerwca pozdrawiam mamusie i życze wytrwałosci :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41739 przez magdallena155
Czesc:)

Trzeba przyznac ze nie za wiele się u nas dzieje i czas to zmienic;) u mnie jak na razie przebiega wszystko ksiażkowo tylko cos chyba za często dokucza mi bol brzucha ale dzisiaj ide do lekarza wiec zapytam sie jak to jest.. wam też tak dokucza?? na szczescie wymioty mnie o mineły :woohoo: nudnosci niestety nie ale jakos daje rade i aktulanie mam fazę na jabłka ktore jem w duzych ilosciach;) :blink: a jak tam u was jest??

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41806 przez pilar
a ja mam faze na mandarynki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41826 przez magdallena155
:woohoo: na mandarynki też miałam i pomarancze ale mi przeszło co cieszy moja tesiowa bo jak twierdzi nie powinam jesc cytrusów;)) wiec teraz bez jabłuszka nie ruszam się z domu;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41970 przez hasia_86
ja mandarynki moge jesc tonami, natomiast jabłka mnie odrzucaja, co do dolegliwości ja to mam chyba wszystkie z możliwych ale takie juz moje szczescie, u mnie przeziębienie konczy sie gorączką 40 stopni, juz sie wiec przyzwyczaiłam :P
co do bólu brzucha to mnie bolał nawet bardzo, ale moja gin powiedziała ze to wszystko jest normalne, ze niektóre kobitki tak mają i ze ogólnie rosnie wiec boli, jutro ide na USG bedziemy ogladać maluszka i juz nie moge sie doczekac :P
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42026 przez pilar
a ja jak na ciąże to podobno bardzo mało jem :( bo mam mała awersje do jedzenia , a brzusio czesto mnie pobolewa ale tak jak powiedziała koleżanka to raczej normalne , ja w przyszłym tygodniu ide na usg 3D może dzidzia da sie podgladnac bedziemy wiedzieli co to za płec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42048 przez magdallena155
HEJ Czerwcoweczki

Wczoraj bylam u lekarza i niestety nie poprawil mi on humoru .. bo stwierdzil ze ciaza jest zagrozona przepisal lek na podtrzymanie ciaży zowlnienie i kazal dużu odpoczywac..ale widzialam fasolke i jak bije serduszko wiec jestem dobrej mysli:)) a widac wam już brzuszki?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42053 przez alutka1011
pilar napisał:

a ja jak na ciąże to podobno bardzo mało jem :( bo mam mała awersje do jedzenia , a brzusio czesto mnie pobolewa ale tak jak powiedziała koleżanka to raczej normalne , ja w przyszłym tygodniu ide na usg 3D może dzidzia da sie podgladnac bedziemy wiedzieli co to za płec :)

Narządy płciowe o ile się nie myle kształtują się dopiero k.17 tyg. płeć można rozpoznać k.20 tyg. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42095 przez hasia_86
magdallena to teraz tylko musisz dbac o siebie i maleństwo, żeby było wszystko ok, a napewno bedzie :)

alutka na pewno masz racje, ja dzisiaj miałam okazję zobaczyć moje 5-centymetrowe maleństwo w całej okazałości no i niestety wypieło sie na nas :dry: juz pokazuje charakterek :lol: pani doktor powiedziała ża dzieciatko ułożyło sie najgorzej jak tylko mogło i nie chciało dać się zbadać. No i co do płci to miedzy nóżkami jest cos co ma 2 milimetry ale gin powiedziała że to stanowczo za wcześnie i że sie nie da powiedzieć na 100% bo może być jeszcze różnie, ale jeśli wyjdzie chłopak to można bedzie mu powiedzieć że juz w 12 tygodniu mu sterczał :lol: po tym tekście tak mnie rozbawiła że do teraz siedze i sie brecham sama do siebie. Ale ogólnie świetne uczucie zobaczyc rączki, nóżki, główke, wcześniej przecież widać było tylko fasolke :) Najważniejsze że jest zdrowe, teraz to mi obojętnie co to bedzie, chociaż tak bardzo chciałam chłopaka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42096 przez alutka1011
Hasia mój mąż też chciał syna a jak się dowiedział że będzie dziewczynka to skakał z radości... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #42098 przez hasia_86
ja wiem że mój na bank dalej chce synusia, ale wiem że jak się okaże inaczej to bedzie córeczka tatusia i dla niej zwariuje, taki już jest nasz Tomuś :)
a tak a propo to gin na podstawie charakteru stwierdziła że to może być jednak chłopak bo oni są juz w okresie prenatalnym wredni :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42099 przez alutka1011
Dobre :lol: Przeważnie córeczki są tatusiowe :lol: coś o tym wiem :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42100 przez magdallena155
Hasia Dziekuje , wiem dbam o siebie jak mogę i jestem dobrej mysli:)

Mój Rafał tez by chciał synka już chyba taki urok faceta:) a dla mnie ważne zeby bylo zdrowe:) to jak tam jest z waszymi brzuszkami?? widac juz cos?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl