BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 4 miesiąc temu #44019 przez magdallena155
To chyba musze się wybrac na zakupy po kosmetyki pielegnujace;) :) jak to mówią to lepiej zapobiegac niż leczyc.. ;)

Odebrałam dzisiaj wyniki badań i trochę się zmartwiłam bo wyszło mi podwyższone krwinki białe i i coś w moczu ale tak myśle ze to w moczu to pewnie ten mój pecherz:( miała któraś z was podwyzszone krwinki białe ? to normalne?

a co do usg 3d i 4d to ja chce się wybrac ale chyba teraz jest jeszcze za wczesnie na to?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44099 przez agi-p
Hejka :laugh: Ja dopiero dziś byłam na badaniach,więc nic Ci nie pomogę . Do tej pory poza tarczycą mam wszystkie wyniki dobre.
Na usg 3d lub 4d najlepiej wybrać się między 18 a 22 tyg.Wtedy najlepiej widać wszystko .
U nas to koszt ok 300 zł :( Więc porozmawiam z moim lekarzem czy jest sens to robić .Jak będzie w stanie po zwykłym usg stwierdzić , ze jest oki to nie idę na 3d.Wolę tą kasę przeznaczyć na rzeczy dla Maleństwa :) Mojej koleżance powiedział , że na 3d może sie wybrać jak chce lepiej zobaczyć dzidzie(jej zarys twarzy itp)czyli dla swojego "widzi mi się",bo on na zwykłym wszystko widzi .
Ja będę w piątek u lekarza więc się dowiem :)
Pozdrowionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44156 przez AgaDolata89
w styczniu wybieram sie na 3d u nas kosztuje 80zl :P
czuje sie tak ze nie mam sil, rano posprzatalam, ucielam komara i gotuje obiad :P
ps- moze macie jakis pomysl na spedzenie rocznicy slubu :P? [bede wdzieczna za jakies rady]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44158 przez agi-p
Aga to fajnie , ze u Was tak tanio...nawet bym się nie zastanawiała :)
Co do rocznicy to zapewne najlepszy prezent nosisz już w brzuszku :) Ja na naszą chciałabym jechać do hotelu , w którym spędziliśmy noc poślubną(było mega romantycznie za sprawą Naszego przyjaciela , który zadbał o każdy szczegół np:szampana,kwiaty itp)
Zawsze mam dylemat jeśli chodzi o prezenty , ponieważ możliwości już się wyczerpują .Więc stawiam na romantyczny nastój,kolację lub jakiś wypad weekendowy :laugh:
Swoją drogą wielkie gratulacje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44163 przez AgaDolata89
17.12 wypada rocznica chcialam isc wtedy na usg 4d ale to bedzie 16 tydzien sie zacznie tio lepiej chyba troszke poczekac, tak wlasnie mysle.
odnosnie rostepow slyszalam ze najlepsza jest oliwka ^^
usg -tak mi lekarz mowil ze bierze tyle prywatnie za to usg 4d :P z plattka i zdjeciami :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44337 przez magdallena155
Hej Kochane!

Mam do was pytanie ponieważ byłam dzisiaj na wizycie i zastanawiam się nad zmiana lekarza.Chodzę do niego prywatnie i ostatnio jak byłam lekarz kazał mi wykupic tylko usg wiec tak też dzisiaj zrobiłam..lekarz zrobił mi usg z dzidzia wszystko ok..no i pokazałam mu wyniki badan on ledow rzucił ok i się pytam czy wszystko jest ok a on ze wyniki rewelacyjne( białko podwyzszone i w moczu tez wyszly jakies bakterie) i mowie mu ze ostatnio miałam przeziębiony pęcherz a on znów zobaczył badania i mowi no faktycznie proszę cos brac z zurawina..kolejna sprawa to wogole nie wypelnił mi karty ciazy ja pytam czy nic nie musi tu wypelnic a on ze to nie konieczne..ani razu nie byłam mierzona ani ważona cieśnienia mi tez nie mierzył.. i wydało mi sie to wszystko trochę dziwne a najlepsze było na koniec jak mi powiedział ze musze za zwolnienie zapłacic bo wykupiłam tylko za usg..co o tym mysliscie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44345 przez AgaDolata89
Madzia ja trafilam na pierwszego ginekologa ktory mnie bardzo rozczarowal. polecily mi znajome innego. poszlam do niego prywatnie i przepisalam sie na nfz. owszem nie wazy mnie i nie mierzy ( ale on poprostu chyba nie ma tej mozliwosci, bo w tym osrodku raczej nie ma poloznej, i slyszalam ze robia to czasem pielegniarki ) tak poza tym to mnie bada. przepisuje mi rozne srodki na zlagodzenie ciazy, ktora zle przechodze. z pecherzem tez mialam brac zurawine i przeszlo mi :) to znaczy lepiej pic bo ta pora roku czesto to wraca. odnosnie zwolnienia chodze co 2 tyg i co 2 tyg na 2 tyg mam wypisywane zwolnienie I NIE MUSZE ZA TO PLACIC, poprostu zle ciaze znosze i moj lekarz o tym wie. moja kolezanka tez chodzi prywatnie, i tez za zwolnienie placi co miesiac, ale usg i inne badania ma praktycznie za darmo ( tak ja zrozumialam).zmien ginekologa bo taki moze ci krzywde zrobic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44347 przez agi-p
Hejka :)
Radziłabym Ci zmienić lekarza...ten to chyba "za karę" tam siedzi i z tego co piszesz to nawet nie interesuje sie wynikami . Gdyby nie to , że nakierowałaś go na problemy z pęcherzem to nic by nie powiedział :ohmy: Mój lekarz jest rewelacyjny.Za każdym razem szczegółowo mi wszystko objaśnia i tłumaczy . Co prawda nie ważył mnie , ale pytał czy znam swoja wagę i wpisał taką jaką podałam . Kartę ciąży wydał mi już ostatnio i wpisał tam wcześniejszą moją wizytę . Mówi , ze to na wypadek , gdybym nawet wylądowała u lekarza "zwykłego" to lepiej , żeby miał wgląd do przebiegu ciąży i wyników.Byłam u endokrynologa i on też tam notuje swoje spostrzeżenia i sposób leczenia . I dziwne jest też to , ze za wszystko oddzielnie płacisz...przecież on wykończy Cię przez ciążę finansowo.Ja wiem , że chcemy dla Dzidzi jak najlepiej , ale to na 100% Maleństwu nie pomoże . Ja raczej zmieniłabym lekarza . Wybierając swojego najpierw przeczytałam opinie o nim i póki co nie zawiodłam się .
Ja jutro idę i już cała sie trzęsę :( Boję sie , że przez moją niedoczynność coś jest nie tak .

Aga o usg 3d czytałam nawet u nas na forum w innym wątku i dziewczyny tam radzą iść na nie ok 18 tyg . Ale w sumie to byłby piękny prezencik rocznicowy...zobaczyć maluszka :kiss:

Pozdrawiam dziewczyny :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44352 przez magdallena155
Dziekuję wam za opinie bo już myslałam ze ze mna jest coś nie tak i ja zle to wszystko odbieram:) musze sie rozejrzec za nowym lekarzem:) ale jedyny plus wizyty to to ze widziałam dzidziusia i nawet jak skacze:) coś niebywałego i moj gigant ma już 5 cm:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44355 przez sylka
agi-p nie martw się niedoczynnością jeśli bierzesz leki to wszystko będzie ok. Sama mam stwierdzoną niedoczynność która ujawniła się dopiero w ciązy w 17 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44367 przez agi-p
Dzięki sylka :) mi stwierdzono w 12 tyg i od tego czasu biorę leki . Ale endo nastraszyła mnie , że to moze być groźne dla dzidzi , bo to były najważniejsze tygodnie.W necie też znalazłam same niepokojące info na ten temat . Mam nadzieję , że mój Gin będzie w stanie stwierdzić po zwykłym usg czy wszystko oki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44370 przez sylka
Stwierdzi napewno mój powiedział że dla bezpieczeństwa dziecka lepiej jak przyjmuję lek niż bym go miała nie brać. Co przyjmujesz bo ja euthyrox 50

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44374 przez AgaDolata89
agi-p poczekam do stycznia i wtedy pojdziemy :D na to usg w 4d :P jakos trza wytrzymac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44389 przez agi-p
Sylka ja też biorę euthyrox N50,w dawce 1 tabl rano . Mam nadzieje , ze to wystarczy . Jutro moje obawy się wyjaśnią mam nadzieję . Pociesza mnie to , że u Ciebie wszystko oki i podnosi mnie to na duchu.Cieszę sie Twoim szczęściem. :laugh:

Aga do stycznia to już rzut beretem hihi :)Koniecznie zdaj relację i jakieś zdjecia pokaż :) to musi być niesamowite zobaczyć tak dokłądnie Maleństwo . Ta technologia idzie to przodu . Jak była w poprzedniej ciąży to nawet zwykłe usg nie było tak dokładne .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44391 przez sylka
Napewno wystarczy ja biorę tę samą dawkę co Ty codziennie rano. Jutro mam wizytę robiłam tsh3 i z 4,485 spadło na ok. 0,8... coś dokładnie teraz nie pamiętam także lek pomaga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl