BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 4 miesiąc temu #51285 przez _aga86_
Mi sie podoba taki "wierszyk": Zanim zostalas poczeta- PRAGNELAM CIE!!! Zanim sie urodzilas: KOCHALAM CIE!!! Zanim minela pierwsze sekunda Twojego zycia: BYLAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC!!! Pozdrawiam Czerwcoweczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51291 przez kasiorek0310
AgaDolata89
zgadza sie mam taka nadzieje i przeczucie że bedzie chłopak jeszcze troche i sie dowiem :D
mnie na winogrona wczoraj wzieło chwila moment i znikneły :D <pycha>

Nic ja zmykam na odpoczynek nogi dalej czuje wiec chyba tylko sen pomoże a tak to czuła chwiel takie małe delikatne kopniaczki z lewej strony i nie wiem czy to mozliwe zeby to było juz jak jestem dopiero w 16 tyg i to moja pierwsza ciąża :)

Ale uczucie miłe :laugh:

Spokojnej nocy oby przespanej :)

Wpadnę po wizycie u fryzjera i od jutra zaczynam brać feminatal zobaczymy jak bede na niego reagować.




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51293 przez _aga86_
kasiorek mozliwe, ze to dzidzia. Ja pierwsze ruchy poczulam w 15 tyg. tyle, ze z prawej strony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51319 przez karolena
Witam :) ja dzisiaj byłam w szkole oraz na ORKIESTRZE WIELKIEJ POMOCY Z mężusiem i z dziadkami i poszliśmy na gigantyczna porcje lodów :lol: :)
dzisiaj rano jak się obudziłam to po lewej stronie brzucha miałam twarda gule- pewnie to dzidzia, jeszcze ruchów nie czuje ale to na pewno był mój skarb.
DOBRANOC MOJE KOBITKI :lol:

taka ochota naszła mnie na czereśnie nektarynki i arbuza ze cala noc będę o tym śnic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51325 przez agi-p
Dzień dobry :):):)
Widzę , ze owoce królują:)ale to raczej sie nie sprawdza , ze owoce na dziewczynkę.Ja przy Paulince jadłam i kwaśne i słodkie.Na równo,wszyscy mówili , że chyba bliźniaki bo jem to i to.Moja koleżanka była 2 razy w ciąży.Przy jednej jadła tylko słodkie i owoce, a przy 2 kwaśne i ostre a od słodyczy ją całkiem odrzuciło.W obu przypadkach urodzili się chłopcy:)Wariacja :)
Ale już niedługo wszystkie się dowiemy kogo nosimy pod serduszkiem :kiss:

Asiu po przeczytaniu opowiadania aż mi sie łezka w oku zakręciła...zaraz go kopiuję i prześlę cieżarnej koleżance:)No i koniecznie muszę pokazać Mężusiowi.

Aga a jak tam u Ciebie rozpakowałaś już się na nowym mieszkanku ??? i jak tam dolegliwości...polepszyło sie coś ??

Pozdrowionka dla Wszystkich :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51328 przez agi-p
Zapomniałam... Witaj Urszula :)Napisz coś więcej.Jak się czujesz,jak przechodzisz ciąże ???

Dziewczyny a na te wymioty i mdłości to próbowałyście jakieś "babcine"sposoby typu imbir,migdały itp???Moja koleżanka(8tc) ma te dolegliwości i pytała o sprawdzone metody a ja nie bardzo wiem co jej doradzić.Przy Paulince nic mi nie pomagało(nie stosowałam wszystkiego) , a teraz nic takiego mi nie dolega.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51392 przez Groszek
Witajcie Czerwcóweczki 2011 :) Och pamiętam dokładnie jak dołączałam do czerwcówek rok temu :) a teraz mój skarb ma 6 miesięcy :lol: Jak tam Wasze samopoczucia? Pozdrawiamy serdecznie

A oto facet z czerwca 2010 :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #51418 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny

Jak tam poranek się u Was zaczął u nas ok. Cała noc spokojnie przespałam bez przebudzenia a zawsze to w nocy kilka razy się budziłam a dzisiaj jak nic chyba po tej niedzieli na tej uczelni mnie tak to wymęczyło wszystko.

I już po fryzjerze :D niestety mój ulubiony odszedł od nich ale sprawdziłam taka jedna co tez dobrze tnie na szczęście zadowolona jestem a przy okazji dowiedziałam się co i jak przed weselem mam przyjść. Ale bardzo mi się podoba jak obcięła jak będę mieć foto to może wrzucę w nowej fryzurce

A ty jak tam agi-p już po czy przed fryzjerem a gdzie ty chodzisz się obcinać ja chodzę do Olivina na piastowskiej tam już długo i bardzo zadowolona jestem bo wszystko tam maja i kosmetyczne i solarium pełen kompleks :D

Zo baczymy jak misiek zareaguje na nową fryzurkę bo on nie lubi jak obcinam włosy 

_aga86_
Mam taka nadzieje że to ruchy jakieś malucha naszego bo to takie słodkie delikatne było i zawsze wieczorem tylko czuje a w ciągu dnia bardzo rzadko poczekam na wyraźniejsze ruchy tak żeby i misiek je poczuł.

AgaDolata
Jak tam na nowym mieszkanku powoli pewno już urządzone my na razie szukamy czegoś a potem walka o kredyty i przeprowadzka oby się udało bez takich komplikacji co ty miałaś idziemy w środę załatwiać kredyt oby szybko go przyznali.
A jak tam samopoczucie dalej masz takie stany ze czarno przed oczami i dzwoni w uszach czy już przeszło mi nawet tak bo coraz dłużej wytrzymuje w markecie na zakupach.

A co do przybrania na wadze to chyba nic nie przybrałam brzuch jaki był taki dalej jest  zobaczymy jak na wizycie wyjdzie przy kolejnym ważeniu bo na mojej wychodzi ze przybrałam a u nich na wadze że schudłam.:angry:

Miłego popołudnia idę trochę ogarnąć w domku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51442 przez agi-p
Ja właśnie wróciłam od fryzjera :) Ja chodzę do Moniq na Mickiewicza.To jest zakład mojej koleżanki , więc od dawna tylko tam uczęszczam:)Oczywiście też zadowolona jestem , ale ja tylko farbę nakładałam...zapuszczam póki co :) Ale po porodzie pewnie będę chciała zmienić fryzurkę :)
To będzie okres wielkich zmian , więc nowy fryz też się przyda:)
Wróciłam taka głodna , ze myślałam ze zemdleje po drodze,te napady głodu są okropne.Ale już zjadłam talerz zupy i jest lepiej.Teraz czas robić 2 danie.

Ale dziś widziałam łóżeczko , przewijaczek , komplety pościeli i karuzele dla Mojej Dzidzi:)Kupuję to wszystko łącznie z wózkiem od koleżanki.Kurcze nie mogę się już doczekać , zeby to wszystko do domku zabrać :):):)

Groszek boski ten Twój synuś...kofffaniusi:) Jeśli chodzi o samopoczucie to ile Nas tu jest , tyle różnych nastroi,zachcianek i humorów:)Wszystkie odliczamy juz czas do czerwca z niecierpliwością:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51455 przez kasiorek0310
Agi-p
ja tam farbować się trochę boje u mnie to taka delikatna zmiana fryzurki po weselu będzie już drastyczna zmiana na krótko bo będzie trochę wygodniej przy małym dziecku

Kojarzę ten salon ja mam bliżej na piastowska a to co za kolorek nakładałaś, mnie smak na kawę przyszedł czasami sobie wypijam bardziej mleko z kawa niż kawę ale to i tak dobrze robi :D

Ja te wszystkie rzeczy łóżeczko wózek przewijaki i resztę co do łóżeczka to z allegro będę ściągać ale dopiero po porodzie mój Misiek będzie zamawiał ja się nie mogę doczekać kupowania ciuszków na razie ani jednego nie kupiłam udaje mi się powstrzymać puki co czekamy na rzeczy z krótkim rękawem skoro w lato ma się urodzić to szkoda kupować z długim więc czekamy na wiosenno letnia kolekcję w sklepach :D

A wy jak tam macie już jakieś małe zakupy zrobione dla waszych Skarbów???

Mała przerwa od sprzątania :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51457 przez Groszek
Oj nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę brzuszków :) 6 miesięcy po porodzie a mnie nadal piłeczki brakuje :) Pamiętam jak dziś pierwszy kopniaczek (10.01.2010) :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51511 przez AgaDolata89
karolena widze ze owoce lubimy podobne
agi-p w sobote przeprowadzka ;) juz nie moge sie doczekac i dolegliwosci dalej mnie mecza ale brzuch mi rosnie po przeprowadzce wrzuce fotke
my dopiero z zakupow wrocilismy przynajmniej dziecko nie dokuczalo hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51607 przez agi-p
Kasiorek ja tam farbuję włosy spokojnie.Monia (ta fryzjerka)mówi , ze teraz są już takie farby że spokojnie można je nakładać i daje mi jakieś słabsze bez czegoś tam hihi:)Przecież to musiałybyśmy w ogóle nie używać żadnych kosmetyków typu balsamy ,kremy itp...
Ja jestem naturalna blondynką , ale od 2 lat farbuję na ciemne kolorki.Miałam już ciemne i jasne brązy i prawie czarne...teraz mam taką ciepłą czekoladę.

Aguś to nie forsuj się przy tej przeprowadzce i uważaj na siebie (Was) :)
Zazdroszczę Ci , ale tak pozytywnie:) Już tylko parę dni i będziecie na swoim. No i to urządzanie :) Super:)

Jeśli chodzi o zakupy dla Maluszka to ja już jakiś czas temu rozpoczęłam :)Ale najkochańsza jest Nasza Paulinka.Z kieszonkowego poszła na zakupy i w sklepie H&M kupiła boskie body z napisem I LOVE DAD i z takim ogromnym serduszkiem .Są śliczne i urocze.

No i jestem w szoku , bo dziś nie zjadłam nic słodkiego.Normalnie codziennie zjadam tonę słodyczy a dzis nic a nic.Szok:) Teraz mnie wzięło na marchewkę i właśnie sobie chrupię :) MNIAM :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51678 przez Anja
Cześć dziewczęta ! :)

Ja teraz przechodzę znów problemy- nie mogę spać!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
Dziś spałam tylko 3 h w nocy, wierciłam się z boku na bok. Ale już teraz czuję zmęczenie, więc tylko serialik obejrzę i pędzę do łóżeczka hihi :lol:

Co do nudności- ja kupowałam w aptece lizaka imbirowego ! Działa ! :lol:
A dowiedziałam się o tym całkiem przypadkiem, bo poszłam wieczorem na sushi i od razu po zjedzeniu kawałka imbiru zaczęło mi przechodzić. No i poszperałam w necie i kupiłam lizaczka! Na mnie działał :lol: :lol: :lol:


Kolejna mamka ma termin na 10.06 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ciekawe która będzie pierwsza!

Ja ide na sofkę oglądać tv.

Miłego wieczorku !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51710 przez agi-p
Ja uciekam już do łóżeczka.Normalnie padam ze zmęczenia i do tego dół brzucha zaczął mnie okropnie boleć:(

Dziewczyny a macie już jakieś typy wózków wybrane ???

Miłego wieczorku i do spisania jutro...kolorowych snów :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl