BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 miesiąc temu #52347 przez agi-p
Oj Anja to oby antybiotyk pomógł...Te infekcje to widzę łapiemy raz jedna,raz druga.Ale antybiotyk u mnie nie był na szczęście potrzebny.Na początku ciąży brałam antybiotyk,ale to przez ostre przeziębienie.U Ciebie to widzę coś poważnego skoro nawet operacje miałaś...Trzymam kciuki , żeby przeszło:)
Ja uciekam na zebranie do Paulinki do szkoły...zakończenie półrocza :)
A wieczorem jedziemy po kafelki , więc pewnie zasnę dziś jak dziecko:):):)

Miłego popołudnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52527 przez agi-p
Dzień Dobry Mamusie :)
Ale tu u Nas cisza od wczoraj...szok:)Mam nadzieję , że wszystko dobrze u Was.
Ja już odprawiłam Mężusia do pracy a Córcie do szkoły.Zjadłam pyszne śniadanko i zastanawiam się co robić dalej :unsure: Pogoda paskudna...spacer odpada,chociaż do sklepu i tak musze się wybrać.Pewnie spędzę pół dnia na oglądaniu w necie rzeczy dla Dzidzi.
A wczoraj wpisałam sobie w wyszukiwarce hasło Najmłodsze Matki świata i doznałam szoku....najmłodsza matka miała 5 lat!!!!!Inne 8...10...12 !!!! to jakaś masakra , czytałam to i aż gęsiej skórki dostałam.

Mam nadzieję, że się odezwiecie i napiszecie co tam słychać.....
Buziolki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52573 przez kasiorek0310
Witamy

u nas bez zmian tylko wczoraj cały dzień brzuch mnie bolała a raczej tak ciągło strasznie w środku jakby się to tam wszystko powiększało na szczęście dzisiaj już jest dobrze.

A u dentysty spoko trochę bolało ale na jednej wizycie sie nie skończy :angry: niestety kolejna wizyta 18 i kolejne wiercenie ale cóż dla malucha zęby muszą być zdrowe bo z tego co czytała to one tez sa przyczyna wielu problemów w ciąży potem. Jakoś to strzymie :)

A z tym kredytem to łatwo nie będzie dzisiaj idziemy dalej po bankach sprawdzać gdzie nam dadzą najwięcej mam nadzieje że dość szybko się z tym uporamy. Bo po wczorajszym widząc minę moje miska to strach miał w oczach że z planów może nic nie wyjść :dry:

agi-p też ciuszki oglądam ale coraz ciężej mi sie postrzymać przed zakupem tym bardziej że to moje pierwsze to za bardzo nie wiem co i ile trzeba po każdym ciuszku.

A wczoraj wyczytałam ze podobno łóżeczko i wózek lepiej wcześniej trochę kupić żeby sie wywietrzył od tych zapachów produkcyjnych. Wiecie może coś o tym czy to prawda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52574 przez AgaDolata89
JA sie dzis i wreszcie PRZEPROWADZAM juz wszystko mam w kartonach i popakowane :) na nasze mieszkanko , jutro po porzadkach napisze wiecej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52585 przez Groszek
Kasiorek ja też tak słyszałam i tak zrobiłam :) bo łóżeczko faktycznie nowością pachniało :) a postało w pokoju i wywietrzało :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52593 przez agi-p
No dokładnie wszystko trzeba wcześniej rozpakować i wywietrzyć porządnie.Ja co prawda kupuję od koleżanki , ale też wezmę to do domku już w kwietniu lub maju.Raz to faktycznie żeby to odświeżyć i poprać co trzeba , a dwa to ja lubię mieć wszystko przygotowane i ustawione wcześniej:):):)Tak dla świętego spokoju.Zresztą wszystko może się zdarzyć......:)Końcem maja to juz wszystko będę miała przygotowane i zostanie tylko oczekiwanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52612 przez Groszek
Mnie lekarz nastraszył że pewnie na początku czerwca urodzę (termin na 18) a chodziłam do 29 czerwca :) i gdyby mi nie wywołali to pewnie jak słoń bym chodziła :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52627 przez agi-p
Hmmm Groszek ja mam termin właśnie na 18.06 :):):):) Co za zbieg okoliczności:)

Powiem Wam , ze mam dzis dobry humorek , ale jakiś leń we mnie wstąpił.Siedzę sobie od rana i tv oglądam , w necie szperam i nic innego mi sie nie chce....dopiero godz temu przebrałam sie z piżamy hihihi:) Kurcze muszę się zebrać do sklepu :silly: Dobrze , że obiad mi cały od wczoraj jeszcze został,wiec mogę leniuchować.No i czegoś mi się chce i nie wiem czego....chyba faktycznie musze do sklepu iść:)...mniam reklama serka Danio wygląda wyjątkowo kusząco hihihi.

No i jako , ze zaczynam 18 tydz , tak więc 5 m-c to kolejną fotę strzeliłam :):):)Brzuszek rośnie i rośnie :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52628 przez kasiorek0310
dzięki dziewczyny za podpowiedz bo my sie tak z moim zastanawiamy kiedy kupować i chyba będziemy zamawiać na początku czerwca albo końcem maja żeby to trochę postało o ile będziemy już na własnym M bo od tego dużo zależy.

A co do ciuszków to już kupujecie bo ja nie mam pojęcia po ile z każdej rzeczy ma być tak żeby potem całymi dniami nie prała tylko ja chyba zacznę kupować po 15 lutym jak już poznamy płeć malucha cały miesiąc czekania ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #52631 przez kasiorek0310
Agi-p śliczny masz ten brzuszek u mnie jeszcze tak nie widać a 17 dzisiaj zaczęłam może potem coś więcej urośnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52632 przez agi-p
Kasiorek co do wyprawki to tutaj jest lista www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79855,3297218.html Ale ja tak na oko będę kupowała :)Zobaczymy jaka pogoda będzie , bo od tego dużo zależy :)
A co do brzuszka to dzięki :kiss:.Każdej inaczej rośnie , ale zapewne na koniec wszystkie będziemy miały niezłe rozmiary:) Cudownie :)
Buziaczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52638 przez kasiorek0310
dzięki za pomoc Agi pewno tak u mnie trzeba się dobrze przyjrzeć żeby było coś widać a;e na szczęście czuje jak się wierci wieczorami albo z samego rana wiec chociaż tyle mam nic ja zmykam robić obiadek powoli i doprowadzić do porządku bo dzisiaj znowu idziemy za kredytem sprawdzić inne banki a potem batalia z papierami

trzymajcie sie ciepło i miłego popołudnia

wpadne tu wieczorem o ile jeszcze będę miała siłe na cokolwiek po tym maratonie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52707 przez Anja
Cześć mamy.

Dziś taka paskudna pogoda a mieliśmy zamiar wybrać się na spacerek :angry: :angry: :angry:
Ale jednym się pocieszam- dziś wielka wyprzedaż w sklepie dziecięcym, więc będę pędzić!!! Mam nadzieję, że coś ładnego wybiorę :woohoo:
A już za 8 dni drugie usg szkrabka! Mamy nadzieję, że się dowiemy jaka płeć :lol: :lol: :lol: :lol:

Tymczasem idziemy coś przekąsić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52763 przez wiola
Dziewczyny do was też zwracam się z prosbą o pomoc,potrzebuję najbardziej jedzenia,będę wdzieczna za kazdą pomoc,proszę zajrzyjcie do mam sierpniowych 2010,tam opisałam moja sytuację strona 403,404.,i proszę o kontakt na skrzynkę prywatna,dziekuję,mam nadzieję że nam pomożecie... :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52781 przez magdallena155
Hey Mamusie:)

Agi sliczny masz ten brzusio:)) u mnie jeszcze tak ładnie nie widac jak u Ciebie :unsure: no ale mam nadzieje ze nie długo też bede miec taka ładna piłeczke:)
A lista z wyprawka jest napawde praktyczna i mysle ze ułatwi nam zadania ja już troszkę ciuszków kupiłam :) choc mama mi marudzi ze to za wczesnie ale ja nie wierze w takie zabobony a łatwiej po troszku kupowac niz wszystko na raz:)
I znow cos mnie wzieło na arbuza :lol: a wy macie jakies zachcianki czy wam mineło?

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl