BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 4 miesiąc temu #50809 przez Anja
Witamy kolejną mamusię Ornellę ;-)


Tak właśnie patrzę na Twojego suwaczka, masz termin na 12.06 a ja i Hasia_86 na 10, więc albo my coś pokręciłysmy albo Ty....
Tak jak już dziewczyny pisały nikt Cię tu potępiać nie będzie ;)
Serdecznie Ci gratuluję !

Pozdrawiam i życzę miłej nocy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50845 przez Ornella
Już Wam tłumacze. Termin z USG mam na 12.06., a położna ustaliła mi termin na 1.06. Ale, że na zdjęciu z USG powypisywała datę 12.06 więc tym się zasugerowałam. Jeśli się mylę to wybaczcie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50847 przez agi-p
Hej Mamusie :)
Wstałam dzis o 6 , zeby mojemu M kanapeczki do pracy zrobić , ale jako , ze siedziałam wczoraj do późna to jeszcze się poszłam położyć . Wstałam o 8 i czuję się okropnie.Głowa mnie boli.Jeszcze ta paskudna pogoda...fleee...a wczoraj było tak fajnie i cieplutko.
No nic ubieram sie i idziemy z Paulą do sklepu i na ploteczki do kuzynki.Moze mi się humorek poprawi :)
Życzę miłego dzionka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50848 przez AgaDolata89
ja zrobilam kanapki mezowi do pracy, pol nocy nie przespalam. czasem zastanawiam sie kto sie bardzoerj wierci ja czy dziecko :D? hehe albo ja wiecej bo przez nie :blush: moj tez do pozna ze mna gadal w lozku bo nie mogl zasnac :P
KASIOREK ja tez wczesniej nie wychodzilam bez meza :side: ale od kad go przeniesli na dniowki to musze sama chodzic :angry:
ORNELIA jesli masz termin na 1 czerwca to bys byla w 20 tyg :P a dokladnie 19 tyg i kilka dni :P a ja mam na 9 czerwiec :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50888 przez magdallena155
Hej Mamusie:)

No troszkę mnie uspokoiłyscie:) :kiss: fajnie ze jest takie forum i mozemy sie wyżalic pochwalic itp bo kazda z nas przezywa mniej wiecej to samo:)

Co do krecenia w nocy mi tez coraz trudniej znalesc odpowiednia pozycje do spania a co bedzie potem;):) :lol:

Dzisiaj miałam jakiegos powerka od rana i zrobiłam faworki choc troszkę sie przy tym zmeczyłam i niedługo na spacerek idę bo taka ładna pogoda prawie wiosna zapachniało :lol:

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50894 przez agi-p
A u Nas dziś pogoda do niczego.W połowie drogi do kuzynki musiałyśmy zawrócić , bo zaczęło padać.Ale wstąpiłam do sklepu agd i rtv i zamówiłam zmywarkę i tv :):):) Już do Naszego domku...najbardziej cieszę sie na zmywarkę marzyła mi sie od dawna i uprosiłam Mężusia:)

Właśnie skończyłyśmy sprzątanie,pochowałam wszystkie rzeczy do których się juz nie mieszczę i mało co mi w szafie zostało :P Masakra,niech już się wiosna robi , zawsze to w tuniczkach i sukieneczkach samych mozna pośmigać , ale i te będzie trzeba nowe kupić(pewnie w rozmiarze XXXL hihihi ) .

No nic uciekam robić racuchy , bo mi córa żyć nie da...i ta w brzuszku też już sie dopomina o porcję kalorii:)

Pozdrowionka i miłej reszty popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50911 przez hasia_86
witajcie!!!

widze że prawie każda z nas miała ciężką noc, ja poszłam spać o 21 i obudziłam sie o 23.30 - nie spalam już do 6 rano :( tak się zdenerwowałam bo mój głupek na rauszu wrócił :angry: ale juz nie bede się denerwować bo to nie mi najbardziej szkodzi :( lepeiej sie wiec nie nakrecać
ja sie tam nie odzywam a ten niech se dalej skacze, przynajmniej jakiś pożytek z niego...

wczoraj wogóle zgaga mnie dopadła myślałam że zdechne, a u was też się już pojawia??? i jak z nia walczycie bo mnie to wkońcu mleko uratowało ...

eh ... pogoda naprawde nie zachęca, u nas jeszcze jakas mgła sie trzyma, tylko o spaniu myśle bo głowa boli :(

agi-p ja też marzę o zmywarce ale najpierw jednak własne M a potem przyjemności :) a tak poza tym to podziel się tymi racuchami, krurde co zobacze (w tym przypadku przeczytam) to od razu mi się chce, tv jest normalnie niebezpieczna :)

do napisania później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50920 przez kasiorek0310
Witam

Zgadza się pogoda paskudna deszcze co wcale nie zachęca do niczego poza spaniem :P
A tak to dzisiaj przynajmniej krótko te zajęcia były ehh… dłużej bym chyba nie wytrzymała siedząc na wykładach :angry:
A co do spania to tez się cała noc wierciłam raz na lewym raz na prawym albo na plecach bo na brzuchu nie da rady do mnie boli jak zaczynam leżeć wiec odpada.

Ale na szczęście ja się jeszcze mieszczę w niektóre ciuchy ale już sobie zamówiłam z allegro spodnie ciążówki i taka tuniczke wiec jakoś damy rade zawsze trochę ten panel ze spodni zasłania jakby bluzka przy krótka była :D

A tak to mam do was pytanie wy bierzecie jakieś witamy co wam lekarz przepisuje na receptę czy same kupujecie je bez recepty i czy w ogóle takie owe są bo ten mój to tylko gada żeby ten kwas foliowy zwykły brać i tyle czasem coś tam da mi z tych ciążowych te próbki co dostają a mi się wydaję że to może mało tak sam kwas brać bo więcej jak to z witaminami jest nie zawsze da się tak zjeść żeby było ich pod dostatkiem.
Jeśli tak to jakie bierzecie pomóżcie.

Nic ja zmykam małe porządki zrobiłam teraz czekam na miśka i potem jakieś małe zakupy :D

Miłego popołudnia mimo paskudnej pogody :)




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50925 przez hasia_86
kasiorek mi kazała kupić femibion najpierw na 1 trymestr a potem na 2 i nie kupiłam. przez 1 try. brałam kwas foliowy folik czy jakos tak, a potem chciałam kupic te na 2 try. farmaceuta dał mi zamiennik bo niestety kosztowały 65 zł :ohmy: i jak nie zapominam to biore 1 dziennie a nazywaja się feminatal. sa bez recepty i na cała ciaze i na okres karmienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50933 przez kasiorek0310
hasia_86
femibion o tym słyszałam ale jak zobaczyłam cenę to się przeraziłam wiec może ten feminatal sobie kupie bo kwas to taki zwykły mam co są takie malutkie tableteczki a buteleczka ma ich 250 dzięki za odp to teraz mogę spokojnie iść na zakupy i spokojniejsza że za mało witamin nie mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50953 przez agi-p
Dziewczyny ja do 2 m-ca brałam sam folik , później przepisał mi Gin pregna plus(45zł).Brałam to przez miesiąc , a potem mój endokrynolog ze względu na niedoczynność tarczycy kazał mi przerwać przyjmowanie tego preparatu , ponieważ zawiera jod (jak większość witamin dla ciężarnych)i kupić coś bez jodu.Farmaceutka poleciła mi prenatal classic (kosztują 20 zł na miesiąc).Powiedział też , że wszystkie preparaty dla ciężarnych są dostępne bez recepty i tak naprawdę to obojętne na jakie sie zdecyduje , bo one mają bardzo podobny skład.
Kasiorek kup sobie jakieś witaminki , bo sam folik to za mało.Większość Ginekologów zaleca przyjmowanie wit od 2-3 m-ca ciaży.Tym bardziej , ze teraz nie ma dostępności do tylu świeżych warzyw i owoców co w lecie , więc ciężko uzupełnić brakujące witaminki .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50954 przez agi-p
Kurcze i dalej mnie ta głowa boli...już siły nie mam,aż mi niedobrze:( Spałam prawie 1,5 godz , ale nie przeszło.Bronię się przez appapem , bo już w poniedziałek brałam. Muszę powiedzieć na wizycie o tych bólach , bo są coraz częstsze i bardziej uciążliwe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50960 przez hasia_86
no ja to wogle tabletek nie lubie jak każdy chyba i tak myśle jak głowa boli że może jednak ale zaraz mi się przypomina że przeciez apap nigdy mi nie pomagał to po co dzidzi truć :) i nie biore

agi-p ide smażyc placki :P tak mnie nakreciłaś, ale musze wam powiedziec że ja to chyba mam jakiegoś żarłoczka w środku - zresztą i ja i Tomek lubimy zjeść więc czemu miało by być inaczej - teraz co 2 godziny (a czasem i częściej) robie się strasznie głodna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50961 przez hasia_86
a właśnie kasiorek - femibion i feminatal to sa te same tabletki tylko femibion to ich nowa nazwa czy jakoś tak, zmienili opakowanie tak mi w aptece tłumaczyli,

ja za 6o tab. zapłaciłam 35 zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #50965 przez karolena
Witajcie, tak się rozpisałyście że "hej" :lol:
Ja dziś miałam zjazd w szkole i jutro tez :( głowa mnie dziś przeraźliwie boli, ale to chyba przez ta pogodę :(

ja miałam tak samo jak wy czytałam o tym jak przestało bić serduszko itp. szło zwariować wiecznie o tym myślałam i najlepiej by było co dziennie chodzić na usg, w końcu POWIEDZIAŁAM SOBIE DOŚĆ co ma być to będzie i nic nie zmienimy :) a trzeba wierzyć i być dobrej myśli że w czerwcu wszystkie obejrzymy nasze maleństwa :)

Witaj Ornelia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl