BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 4 miesiąc temu #51759 przez kasiorek0310
Ja mam ale nie taki jakiś szałowy drogi czy coś zmieszczę się w 600 700 zł wózek głęboko-spacerowy plus do tego fotelik dla dziecka do samochodu wiec szaleć nie zamierzamy z reszta dziadkowie się zdeklarowali że kupią więc trochę lżej z łóżeczkiem podobnie tylko wahamy się miedzy turystycznym a tradycyjnym drewnianym wiec zobaczmy :)

A tak to cały dzień w porządku agi-p mnie tez pobolewa od dwóch dni ale tak delikatnie więc pewno tam wszystko rozciąga ;) ale cóż jakoś trzeba to wytrzymać.

Słodkich snów dla wszystkich ja tez już zmykam do spania :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51796 przez karolena
HEJ DZIEWCZYNKI :) JA W PRACY JESTEM I SIE NUDZE :lol:
MARTWIE SIE BO U MNIE PRAWIE NIE WIDAC BRZUSZKA A ZA TYDZIEN ZACZNE 5 MIESIAC :(
LEKARZA MAM NA 31.01 ZNOW WARIUJE. INNA SPRAWA ZE JA NIGDY DO SZCZUPLYCH NIE NALEZALAM MOZE DLATEGO :)
NAPISZE POZNIEJ BO MOJA SZEFOWA WESZLA :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51813 przez agi-p
Hej Mamusie :)
A ja dziś w kiepskim stanie jestem.Głowa i brzuch mnie od wieczora bolą.Często mnie pobolewa , ale nie tak jak teraz:( w brzuchu ciagnie jak cholera...aż sie wyprostować nie mogę , a głowa...chyba mi pęka.Mimo , ze od kawy odrzuciło mnie na początku ciąży to próbuje sie zmusić kolejny raz do małej filiżanki.Mój Ginekolog ostatnio powiedział , żebym sobie wypijała codziennie , bo przy moim niskim ciśnieniu to pomoże (tylko , że ja po 2 łykach mam już mdłości).Teraz ta pogoda tak wariuje , że ja chodzę jak pijana.
Karolena nic się nie martw...wybije Ci brzuszek nagle i będziesz miała piękny balon:):):)Mi już widać bardzo brzuszek...normalnie nawet w płaszczu jak ide to ludzie zwracają uwagę.
Ciekawe jak to będzie z kasami pierwszeństwa dla Nas . Czytałam u Dziewczyn na innym wątku , ze ludzie potrafią być okropnie nieuprzejmi i wręcz bezczelni . Zwłaszcza przed świętami :(
Ja wczoraj stałam pół godz w banku i już myślałam , że tam zemdleje.A co dopiero w kolejnych m-cach.Jak pójdę z Mężusiem to on nie będzie patrzył na opinie innych tylko zrobi co trzeba , ale jak pójdę sama to pewnie nie raz nerwicy będę dostawała.

No i mam juz termin kolejnego badania genetycznego i usg 3d:)Już nie mogę sie doczekać , bo na tym etapie zbadają Dzidzie pod kontem neurologicznym. 5 lutego będę juz wszystko wiedziała :):):)
Kurcze nie mam siły głowy trzymać...normalnie chyba jednak appap dziś to konieczność będzie.

Buziaczki Mmusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51991 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny

Jak tam dzień wam mija u nas dobrze coraz częściej mnie łaskocze i stuka w brzuchu :D
Poza tym bez zmian nudy jutro do banku załatwiać kredyt na własne lokum zobaczymy jak nam pójdzie aż się boje ale cóż.

A tak to mamy już datę na badanie 3D idziemy 15 lutego w końcu zobaczę buzie naszego skarba i poznamy kogo nosze pod sercem już doczekać się nie mogę. :lol:

A tak to jutro jeszcze wizyta u dentysty a ja tak nie lubię do nich chodzić :angry: ale cóż jak trzeba to trzeba :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52091 przez Urszula
Witam tez mam termin na 10 czerwca pozdrawiam!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52106 przez Urszula
Witam! Tez mam termin na 10 czerwca! Pozdrawiam!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52115 przez agi-p
Hej Mamusie:)
Kasiorek do dentysty...brrrr....aż mnie zęby zaczęły boleć:):):)Ja omijam szerokim łukiem...wiem , ze to niedobrze ale panicznie sie boje dentysty , po tym jak kiedyś trafiłam na dentystę - sadystę :)
No i powodzonka z załatwianiem kredytu:)Uzbrój się w cierpliwość:)

Urszula może napisz coś więcej...jak się czujesz,jak Maleństwo ???

Ja wczoraj cały dzień nieprzytomna chodziłam przez ten ból głowy i brzucha , ale dzis już wszystko przeszło :) ufff,jaka ulga:)

Pozdrawiam Was :laugh: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52162 przez magdallena155
Czesc:)

Widze że wczoraj wszystkie nie najlepiej się czułysmy :dry: no ale mamy nowy dzien i mnie tfu tfu jak na razie nic nie boli nawet głowa która ostatnio dałam mi niezle znac..a dzis od rana już zaliczyłam lekarza tzn robiłam badania na toksoplazmoze i cukier no i tez mnie niestety czeka wizyta u dentysty :unsure:

A wczoraj zrobiłam sobie prezenci i zamowiłam taka koszulke:) moda.allegro.pl/my-tummy-cudne-t-shirty-...w-l-i1393595483.html

z pszczołka na listku:) po prostu słodkie sa:)

Karolena nie martw się u mnie tez nie bardzo widac ten brzuszek choc dzisiaj stwierdziłam ze chyba cos sie powiekszyło bo koszula jakas taka opięta się zrobiła:)
a no i wczoraj dostałam arbuza :lol: :lol: :lol: i całego zjadłam razem z bratem ktory ma 4 lata :) a arbuz dobre 4 kg wazył:)

Uciekam maminki na pączusia ;) buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52165 przez Groszek
Magdallena super ta bluzeczka :) Jak byłam w ciąży to też przez kilka dni miałam taką ochotę na arbuzy że sama całego na raz zjadałam :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52168 przez magdallena155
:) coś w tym arbuzie jest;) ja przed wczoraj poł miasta zjezdziłam w poszukiwaniu arbuza i kuzynka znalazła w biedronce wiec odrazu pognałam i ostatniego kupiłam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52169 przez Groszek
A znasz już może płeć dziecka?? Oj mąż też się nalatał za arbuzami i grejpfrutami :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52227 przez magdallena155
Jeszcze nie na pewno jak byłam na wizycie to lekarz tylko powiedział ze wydaje mu sie ze dziewczynka ale teraz w poniedzialek mam wizyte i sie dowiem:) i mam nadziej na chłopca:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52229 przez Groszek
:) ja chciałam chłopca od początku i takowego mam :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52244 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny

magdallena155
mnie niestety nie ominie bo do tej lekarki co chodzę to ona strasznie to pilnuje wiec niestety nie ma odwrotu :angry: ale byle zrobił co trzeba do porządku i z dala od nich :)
A bluzeczka słodka aż się chce taka mieć :)

Z tego co widać to każda wczoraj miała kiepski dzień może przez pogodę że tak się ona zmienia co chwile i to ciśnienie nieszczęsne

Ładne macie te smaki na arbuzy mnie puki co nic teraz mam wstręt do wszystkiego żeby zjeść nic mi nie smakuje :(

No zobaczymy czy cierpliwość będę miała bo z nią to u mnie kiepsko teraz jest tym bardziej jak już jedna z forumowiczek tez załatwiała z takimi kłopotami wiec czarno to widzę a dzisiaj przez to same koszmary mi się śniły :dry:

Nic miłego dnia mam nadzieję że z dentysta szybko zejdzie a kredyt dadzą bez problemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52326 przez Anja
Witajcie drogie Mamy.


A ja dziś z rana odebrałam od lekarza niemiły telefon....Dzwonił powiedzieć, że dokonali analizy moczu.....i ..... niestety jest jakaś infekcja ;( Przez 10 dni muszę brać antybiotyki...
Kiedyś miałam na to operacje ( w ciągu roku kilkakrotnie dochodziło u mnie do zakażenia nerek) i mam nadzieję, że tym razem będzie drobnostka... Lekarz powiedział, że jeśli dwudziestodniowe leczenie nie pomoze, trzeba będzie zbadać mnie pod kontem tamtej operacji ;(
Ajjjj już mam dość tego wszystkiego!! Oby się poprawiło!


Pozdrawiam mamusie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl