BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 4 miesiąc temu #50987 przez agi-p
Dokładnie Karolena...pozytywne nastawienie i musi być dobrze :)
Mnie o dziwo głowa przestała troszkę boleć ...ufff jaka ulga:)
A hasia ja też tak mam , ze co chwilę głodna sie robie i to tak okropnie , ze jakbym nie zjadła to w momencie mi niedobrze:)Nasze głodomorry domagają się i tyle:) Jak tam placuszki wyszły ??? hihihi...:)Mi też wystarczy choćby mała zachcianka i już muszę to mieć :) szkoda , tylko , ze nie wszystko da sie tak od razu spełnić.
Kurcze do czerwca to my wszystkie oszalejemy chyba....cały czas coś .No i ta mega chęć zobaczenia i tulenia tego Maleństwa.Chociaż jeszcze przyjdzie czas , kiedy zatęsknimy za tym jak były w brzuszku hihihi:)
Miłego wieczorku...buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51022 przez magdallena155
Mnie dzisiaj wyjątkowo głowa nie boli może dlatego że zrobiłam sobie dosc długi spacerek za nim zaczął padac deszcz :angry:

a co do witamin to ja najpiewr jak kazda chyba z nas brałam folik a teraz femibion i fakt tanie nie sa bo coś koło 56 zł za nie dałam ale nawet nie wiedziałam że jest jakiś zamiennik do nich :unsure:

Agi no fakt też mam takie wrazenie ze powariujemy ja to zauwazam ze mam coraz wieksze zachcianki albo jak cos widze w tv to zaraz mam na to ochote;))) ale troszke staram sie ograniczac w tym jedzeniu;)

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51061 przez hasia_86
hmmm... wiecie co nasze forum jest wsaniałe !!! :)
normalnie aż lżej się robi kiedy się czyta że te objawy mają też inni i że przede wszystkim jest to normalne!!!

agi-p u mnie jest identycznie jak tylko poczuje ssanie od razu musze cos zjeść, bo jak to zignoruje to jest mi niedobrze i zaraz zaczynam wymiotować samą żółcią bo przecież nic nie zjadłam :( uczucie masakryczne

ale zmieniając temat na przyjemniejszy to racuszki sie udały ale jakoś zjadłam ze 2 i już nie mam na nie ochoty chociaż przyszne są :)

ja musze słodycze odstawić bo nigdy nie wróce do formy, a do tego jeszcze mam zgage po nich wiec wszystko na dobrej drodze do odstawienia :)
nbajbardziej to mi sie chce owoców, świeżych truskawek, czereśni .... eh.. bo sie jeszcze nakrece :)

dobranoc dziewczynki, dzisiaj chcę isc spać normalnie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51084 przez AgaDolata89
agi-p ja nie musialam prosic o zmywarke mezusia sam nawet po nia poszedl i model wybieral :D wystarczylo ze powiedzialam jeden dzien myjesz ty naczynia drugi ja, i powiem ci jestesmy bardzo zadowoleni, tania i energooszczedna :)
ja nie przespalam cala noc ale w dzien 2 godzinki byly nasze :P
kasiorek0310 ja mam witaminy na recepte PREGNA PLUS wczesniej bralam FEMININAL ostatnia nie biore zadnych sa dla mnie za ciezko strawne przy moim odzywianiu
HASIA_86 tez je bralam do 9 tyg kiedy nie zaczelam zwracac :P
dzisija jadlam nekatarynki za jedna placilam tyle co za kilogram w sezonie letnim :angry: ale pokusa i od dawna marudzenie ze chce nektarynki to w koncu je znalazlam i zjadlam 2 :D :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51086 przez hasia_86
o ktos nie spi ;)

mmm... nektarynki, jak dobrze ze w pon. wypłata ;)

ja u siebie zauwazyłam takie dziwne zachowanie - na samym początku ciąży gdy jeszcze nie wiedziałam miałam straszna ochote na mięso, wędliny, kiełbasy, aż sie wszyscy ze mnie smieli bo wiedzą że nie lubie :) potem miałam na zmiane tydzień kwaśny tydzień słodki i tak było kilka dobrych tygodni teraz ostatnio mnie na nabiał wzieło dzisiaj prawie 2 litry mleka wypiłam i tak strasznie chce mi się owoców, gdzie wczoraj tylko kisiel cytrynowy bo kwaśny, szczawiowa bo kwaśna, a tydzień temu słodycze pochłaniałam kilogramami ....

smieja sie ze mnie że mam bliźniaki bo po moim jedzeniu nic nie można stwierdzić :)

a co do witamin ja mam wrażenie ze też sie po nich żle czuje :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #51103 przez AgaDolata89
HASIA bo mi dziecko nie pozwala spac :P :blush: jednak to prawda charakterek pokazuje juz w brzuszku :side: a nektarynki przed wczoraj mowilam do meza ze za nim urodze to kupie w maju 5 kg nekarynek najem sie nimi zeby miec obrzydzenie do konca zycia, za to ze jak na zlosc ich nie ma w tym sezonie i to wtedy kiedy ja je tak bardzo chce :P a i co najciekawsze nektarynek nigdy nie lubialam polubilam je we wrzesniu juz nie wiem czy przez to ze moj maz je jadl kilogramami czy dlatego ze juz wtedy bylam w ciazy o czym nie wiedzialam :woohoo:

ile przytylyscie dziewczyny do tej pory :blush: ???

ciekawy wierszyk mam dla nas wszystkich mamusiek :cheer:
JA JAKO PIERWSZA POD SERCEM CIE NOSZE, O TWE ZDROWIE NAJGORECEJ PROSZE. JESTEM PRZY TOBIE OD PIERWSZEGO GRAMA , TYS MOJE DZIECKO JA TWOJA MAMA :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #51115 przez agi-p
Witam Dziewczyny :)
Od rana miałam problemy z netem :( ale już działa.My już po spacerku , zaraz jedziemy do teściów na obiadek a potem na zakupy paneli itp:)
Co do witamin to kurcze dziwne , ze sie po nich źle czujecie...biedulki . Ja na szczęście mogę je jeść i nic mi nie ma . Też miałam pregna plus na początku i one też nie są na receptę.
Mi też chce sie wszelkich owoców i szkoda , ze na sezon na nie musimy jeszcze tyle poczekać:( ale w końcu nadejdzie :)Hasia u mnie podobnie ja u Ciebie...w 1 dzień dostaje "pypcia" na jedno a w 2 juz jem coś innego.Nawet w ciągu jednego dnia mam ochotę na zupełnie sprzeczne rzeczy...uroki ciaży.Nawet na coca colę miałam mega ochotę i piłam ja przez 2 dni , momo , ze jej nie lubię :)I ja tam nie wierzę , ze na dziewczynkę to słodkiego się chce a na chłopca kwaśnego czy odwrotnie.Nasze smaki nie mają z tym nic wspólnego .

Jeśli chodzi o wagę to ja mam 4.5 kg na plusie.Jak na razie poszło mi większość w brzuch i chyba w biodra trochę . Chciałabym przytyć max 10 kg , ale to chyba niemożliwe,ponieważ wkraczamy w miesiace gdzie się szybciej przybiera.

Aguś wierszyk cudny:):):):):):)Rozczulający:)
Miłego dzionka i do spisania wieczorkiem :)Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51126 przez Anja
Witajcie kochane.

Ja też miałam takie zachcianki- tydzień słodki, tydzień kwaśny... :blush:
A teraz jem wszystko razem, dzięki czemu przytyłam 4,3 kg :side:

Co do snu, drogie mamy ja też mam problem :angry:
Kładę się spać o 22 i do 1-2 spać nie mogę a później wstaję o 12 :angry:
Wkurzam się przez to.


A wierszyk cudny- chwyta za serduszko ;)

Pozdrawiam mamki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51165 przez magdallena155
Hej maminki:)

Kurcze ostatnio często jak pisze coś na forum to jak chce isc dalej to mnie wyrzuca grrr :angry: cos im chyba szfankuje no nic to jeszcze raz pisze;)

AgaDolata89 : ale ochoty narobiłas na te nektarynki nie ma co:) za mna tak chodzi arbuz i tak mysle ze jutro musze go gdzies upolowac:) i calego zjem:) :lol:
i prze piekny wierszyk fajny prezencik nam mamuska zrobilas :kiss:

Ja to na razie przytylam 2-3 kg i wszystko w brzucho poszlo choc ostatnio nic ten brzuszek sie nie powieksza;/ i juz sie martwie czy wszystko wporzadku :dry: a wizyte za tydzien dopiero mam no ale dowiem sie czy chlopczyk czy dziewczynka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51177 przez AgaDolata89
magdallena155 arbuza najlepiej dostac w biedronce jesli gdziekolwiek sie go dostanie :woohoo: bo jesli jest to tam go wlasnie kupuje i sama czekam kiedy z nim przyjdzie dostawa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51185 przez kasiorek0310
Witam,
Ja mam dość na dziś nogi mnie masakrycznie bola i takie ociężałe są :/
Co do smaków to jem różnie czasem w ciągu dnia mi się smak zmienia ze słodkiego na kwaśny ale najlepsze są śledziki je bym mogła jeść non stop. Za owocami nie bardzo przepadam chyba że mój Misiek jest to mi obiera bo ja nie znoszę tego jak mi z pomarańczy psika w oczy sok :angry: ale to głownie pomarańcze, mandarynki, banany i grejfruty bo je to uwielbiam od małego ale te gorzkie czerwone w środku :D


AgaDolata
Ten wierszyk śliczny ty to masz smaki straszne ja tego etapu chyba nie mam przynajmniej nie czuje żebym miała aż takie zachcianki.

Za to wieczór bez lodów być nie może choćby nie wiem co jakoś po zjedzeniu lodów lepiej mi się zasypia bo już ok. 23 albo 12 śpie jak zabita za to rano wstać to ciężko ale na szczęście mogę spać do woli :D

A tabletki kupiła ten feminatal zobaczymy jak będę na niego reagować jak źle to zmienimy na inne 

A jutro trochę przyjemności u fryzjera :D zobaczymy jak mnie obetnie :P

Ja ide na mały odpoczynek bo ten nogi to mnie strasznie bola a szczególnie łytki :/




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51190 przez agi-p
No proszę ja też jutro się do fryzjera wybieram i już nie mogę sie doczekać :)Zawsze mi się wtedy humorek poprawia . A dziś jeszcze idziemy do kina , więc też fajnie:)
Dzisiaj miałam mega powera i cudny humorek...dzięki pogodzie.Troszkę słońca i od razu człowiek lepiej się czuje:)Oby utrzymała się ta pogoda jak najdłużej :)
Widzę , że kłopoty ze snem wszystkie mamy...ciekawe jak to będzie końcem ciąży,jak ledwo będziemy się się obracały z boku na bok hihihi:)
Buziaki Mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51198 przez asia26
Kiedyś już wklejałam, ale nie Wam Mamusie :)
Miłego czytania :)

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:

- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?

- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie.
On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.

- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?

- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia.
I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.

- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?

- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.

- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?

- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.

- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?

- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.

- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.

- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.

W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.

- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał:
"MAMUSIU".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51206 przez Urszula
Tez mam termin na 10 czerwca. Pozdrawiam.



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51282 przez AgaDolata89
kasiorek0310 mowi sie jesli to prawda ze po smakach mozna stwierdzic plec to u ciebie obstawiam chlopaczka :D hehe
a mowi sie ze jesli owoce to dziewczynka :blush: a nam sie marzy Oliwka :woohoo: no wazne ze zdrowe :) poza tym jesli to prawda z brzuchem to moj rosnie na ksztalt arbuza a nie pilki :P
a wiecie co wam powiem za ciekawostke ze moja mama ktora rodzila teraz to objadala sie duza iloscia winogrona, ja tez jadlam kilogramami je tylko mowilam do mamy nie jestem w ciazy a z czasem powiedzialam ze jeden wspolny objaw ciazowy mialysmy :laugh:
asia26 ladne to opowiadanie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl