BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 miesiąc temu #52790 przez Ornella
Cześć Wszystkim ;)

Dawno mnie tu nie było.Musiałam nadrabiać zaległości w szkole i chodziłam do lekarza. Słyszałam bicie serduszka mojego maleństwa. ;) Takie to słodkie było. ;) No a 18.01 idę na usg.;) A co do brzuszka to ja zaczęłam 20 tydzień i dalej nic nie widać ;P Może i dobrze, przynajmniej nauczyciele nic nie mówią..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52895 przez Urszula
Witam Agi-p jesli o mnie chodzi tez czasami mi doskwieraja bole glowy a od tygodnia zgaga. Poza tym czuje sie dobrze. Ide na USG 21 stycznia bedzie juz wiadomo plec. Dzieciatko mam nadzieje ma sie dobrze...od tygodnia czuje niesmiale ruchy :) Pozdrawiam serdecznie!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52931 przez agi-p
Hej Mamusie :)
Urszula super , że u Ciebie bez większych problemów ciąza mija . No i widzę,że też z niecierpliwością czekasz na poznanie płci.Nie ma u nas Mamusi , która chciałaby poczekać do porodu :):):)
Magdallena u mnie też pare osób mówi,że za wcześnie z tymi ciuszkami szaleję , ale co tam.Nie wierzę w zabobony i nie będziemy czekać na ostatnią chwilę.No i kasa wydawana na raty to lepsze rozwiązanie.Wiadomo...wszystko dla dzieciaczków jest drogie,wiec co miesiąc coś kupię i zawsze to mniej odczuwalne :)
Co do zachcianek,to odrzuciło mnie od 3 dni od słodyczy.Jak juz pisałam jestem w szoku:)Ale właśnie jem śniadanko i od 2 dni wygląda tak samo(serek danio waniliowy i chlebuś) Mniam..... :silly: i dziś znowu będę smażyć naleśniki:)Mnie zachcianki męczą strasznie.Ale to falami mam...przeszłam już rózne fazy.Od pikantnych po słodkie i owoce(najbardziej te , których nie ma).Jednego dnia nawet chce mi się zupełnie sprzecznych rzeczy.Ale odrzuciło mnie od mojej ukochanej kawusi i w ogóle nie jem kapusty i ogórków.

I znowu pada...więc dziś pozostaje mi zamulanie w domku :(

Miłego dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52940 przez karolena
Hej dziewczynki :) Mnie tez juz dawno nie byo.
brzusia mi jeszcze bardzo nie widac chyba ze ktos sie przygladnie to jest widoczny. ja mam usg 31.01 i oszaleje do tego czasu :lol: juz sie nie moge doczekac. ja mam wiczne zachcianki na owoce i slodycze ale nie wszystkie- glownie lody :silly:
ah jak ja bym chciala juz czerwca.
tez w srode bylam pow nisoki kredytowe i sie zalamuje a musimy wziasc kredyt :(

wczoraj glowa pekala mi i caly dzien przespalam :)
milego dzionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52944 przez Groszek
Karolena ja też długo brzusia nie miałam a potem jak się piłeczka pojawiła to na koniec ciąży miałam 110 w pasie :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53048 przez AgaDolata89
od wczoraj mam przeprowadzke jestem wykonczona na maksa spalam nie cale 2 godz i to nad ranem zaraz ide sie polozyc bo padne z wykonczenia buziaki dla wAS

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53057 przez kasiorek0310
Witam dziewczyny w ten paskudny deszczowy dzień :( ani sie ruszyć w taka pogodę

karolena
my na szczęście maraton po bankach zaliczony teraz tylko znaleźć coś na kieszeń jakieś lokum i składać papiery o kredyt oby się udało mamy dwie rzeczy na oku tylko jeszcze je obejrzeć i będzie wszystko wiadomo. Powodzenia w załatwianiu kredytów i cierpliwości bo dziś bez tego ani rusz w tych bankach sie nie da :0 (tylko najweselsze jest to że mówią ze sie czeka miesiąc od złożenia do podjęcia pieniędzy a czytałam w necie że czasami to nawet 2 3 miesiące są :angry: )
A mamy podobne zachcianki na słodkie bo mnie tez tylko na lody bierze :D

Ja tam na razie oglądam wybieram wózek żeby już było co nieco wybrane a co do ciuszków to od lutego może marca zacznę coś kupować jak już będzie wiadomo co z tym kredytem.

A co do zachcianek to wiele ich nie ma poza tymi lodami i o dziwo smak na kawę mi wrócił :lol: bo jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży to mnie od kawy odrzuciło że sie śmiałam że mi zbrzydła to powodem była fasolka :0 I czasami mam takiego smaka na kefir :blink: że jak nie wypije to potem całymi dniami "chodzi" za mną

Nic idę oglądać jakieś mieszkanka na necie może coś wynajdę jeszcze bo niestety czas coraz krótszy jest :(

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53167 przez Anja
Witajcie !

Urszula ja też mam usg 21.01 i też mam wielką nadzieję, że poznamy płeć !!!
Zresztą babcia będzie w niebowzięta! Powiedziała, że to będzie jej prezent na dzień babci :laugh: :laugh: :laugh:
I w końu zaczniemy kupować konkretne ubranka :lol:
Ajjj jak fajnie nam teraz w tej ciąży :blush: :blush: :blush: :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Nic nie dolega, już w miarę dobrze się śpi, włoski są grubsze, lśnią...
Mam nadzieję, że będzie również ok w 3 trymestrze :blink: :blink: :blink:
A co do wózka, ja zamówiłam w Niemczech (mama tam mieszka) i w przyszłym tygodniu mi wyśle :)
Wózek 2 w 1 (głęboki i spacerówka) czarno-fioletowy. Bardzo ładny, uniwersalny.

Tymczasem mamusie idziemy na mały deser, dzidzia się upomina :lol: :lol: :lol:
Uwielbiam ten stan ! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53182 przez agi-p
Hahaha...Anja ja też zawsze mówię , że Dzidzia sie dopomina.Nawet śmieje się ze mnie Mężuś i Córcia,bo zawsze mówię , ze ja to na diecie jestem , a jem tyle , bo Mała się dopomina:):):):)
No i popołudniu wróciła mi niestety ochota na ciasteczka:( oj niedobrze,bo tego powstrzymać nie mogę . Oby tylko poszło wszystko w brzuszek,który mam nadzieję stracić po porodzie ;) przynajmniej tak sobie tłumaczę :):):)

Aga Ty sie oszczędzaj i odpoczywaj więcej . Troszkę dłużej potrwa rozpakowywanie i urządzanie , ale Ty musisz dbać o siebie i Dzidzię :) Chociaż ja pewnie też będę chciała jak najszybciej mieć wszystko super porobione.Takie zmęczenie i euforia w jednym:):):)Nareszcie swoje Mieszkanko :)Super Aguś , ale wypoczywaj i śpij więcej :kiss:
Teraz widzę , ze wiekszosć z nas na etapie swojego lokum jest:) Karolena powodzenia z kredytem , a Tobie Kasiorek powodzonka w szybkim znalezieniu odpowiedniego mieszkanka :)

Anja super , ze wózeczek będziesz już miała.Ja swój odbieram w kwietniu.Zdecydowaliśmy sie na wózek 3w1...zielony :)

Właśnie dzwonił mój Mężuś , ze wraca dziś wcześniej(ostatnio wraca ok 21-22,bo kończy nasz Domek), ale wpadną do nas znajomi.Kurcze ostatnio to już zapomniałam prawie o zyciu towarzyskim:( Mam nadzieję , ze to sie unormuje jak sie przeprowadzimy i odzyskamy "normalność":):):):)

Buziaczki Dziewczynki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53304 przez agi-p
Dzień dobry Mamusie :)
No to zaczynamy weekend:) Moja ulubiona część tygodnia.A już najbardziej lubię niedziele , bo mój M ma wtedy wolne i mamy cały dzionek dla siebie :)
Wczoraj świetnie się bawiłam i uśmiałam okropnie.Wizyta znajomych dobrze mi zrobiła:)
No nic teraz trzeba doprowadzić mieszkanko do ładu i zjeść śniadanko:)

Milusiego dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53358 przez kasiorek0310
Witam dziewczyny ale cisza tutaj jakaś jest :(

U mnie dzień się zaczął od wizyty na uczelni na szczęście tylko po wpis i do domku :)

A tak to przez ta pogodę to tylko spać mi sie chce najchętniej to bym cały dzień przespała a szukanie lokum spadło na mnie mój za bardzo wybrzydza w tym wszystkim niestety :( i robi tak żeby nie znaleźć bo u mamusi mu dobrze a nawet za dobrze.

Poza tym to nic tylko coś mnie łapie albo gdzieś mnie zawiało bo nic tylko kichanie i katar łapie nie mówiąc już o dreszczach z zimna :angry: jeszcze tego by brakowało żebym się rozchorowała z tego wszystkiego.

Maluch coraz częściej daje znać o sobie i coraz wyraźniej co mnie cieszy bo tylko ja je czuje puki co :lol:

Nic miłego dnia wam życzę ja chyba cały spędzę w łóżku pod kocykiem i dobra herbatka wpadnę tu wieczorem ile się dobrze będę czuć i mi się nie pogorszy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53365 przez agi-p
Ja pojechałam popatrzeć jak tam idzie wykańczanie Naszego domku i do sklepu sie przy okazji wybrałam.Ale teraz już po obiadku jestem i też popijam ciepłą herbatkę :)Brr zimno i nieprzyjemnie.Nienawidzę takiej pogody.Zamierzam resztę dzisiejszego dzionka spędzić na sofie ,oglądając tv i zajadając sie pysznościami :)
Kasiorek teraz właśnie taka głupia pogoda i o przeziębienie łatwo,więc odpoczywaj i wygrzewaj się :):):)
PS faktycznie cisza u Nas na forum okropna ... pewnie przez ta pogodę .
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53422 przez Anja
Hej dziewczyny !
A ja właśnie wybieram się na spacer :lol: :lol: :lol:
Pięknie słoneczko świeci i 4 stopnie, zero wiatru, więc całkiem przyjemnie :laugh: :laugh: :laugh:
Obiadek zjedzony (jak zwylke za dwoje), dziś wciągnęłam kopiec puree i wieeelkiego kotleta schabowego i brokuly!
:lol: :lol: :lol:

Agi-p cieszę się, że nie tylko ja sobie wmawiam, że to dzidzia chce słodkiego hihi...Moja siostra tak samo mówiła :lol:

Zbieramy się na spacerek!


Pozdrawiam mamy i życzę baardzo miłej soboty :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #53658 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53712 przez kasiorek0310
Cześć

Gosia napisz coś więcej na kiedy masz termin i jak tam przechodzisz ciąże do tej pory i czy może już wiesz kto tam w twoim brzuszku mieszka

U mnie nic ciężki weekend ale cóż zobaczymy co będzie dalej,
poza tym miałam dobre 4 dni dole w dolnej części brzucha okolice chyba jajnika jak się nie mylę wzięłam dzisiaj w ostateczności tabletkę bo już nie dało się normalnie ruszać ani leżeć na szczęście tylko Apap więc nie powinno zaszkodzić poza tym bez zmian maluch coraz bardziej wyczuwalnie daje znać o sobie a brzuch bez zmian dalej taki sam :(

A co tam u Was bo tu taka cisza że chyba każda zajęta w weekend przez odwiedzającą rodzinkę
dajcie znać jak się czujecie i jak po weekendzie.

Trzymajcie się i spokojnej nocy mamusie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl