BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #66652 przez Anja
Hello mamuśki !!!

Witam Was gorąco w ten niedzielny dzionek ! :laugh:
Ledwo wstałam już się wkurzyłam: śnieg znów pada! Aaaaaa tej zimy końca nie widać :angry: A już tak ładnie się zapowiadało!
No ale cóż, trzeba jakoś przeżyć!

Nas dziś czeka małe sprzątanko, bo wczoraj sobie odpuściliśmy :laugh: Wczoraj byliśmy na siłowni i na basenie, Patricko wydawał się być zadowolony, bo ja tylko wyszliśmy z wody znów zaczął mamke kopać hihi.

A my w czwatrek idziemy do Pani położnej! Będziemy słuchać bicia serduszka naszego Lulusia.

Tymczasem idziemy coś przekąsić, bo mały się dopomina. :laugh:

Życzę Wam przyjemnej niedzieli. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66714 przez Madzia8288
Hey Mamuski :*
Kurde troche mnie tu nie bylo :x male zamieszanie rodzinne , no ale wszystko juz pozalatwiane ... jesli chodzi o ta moja zgage to cytrynka odpada - niestety nie pomaga ale te migdaly DZIEKUJE ZA PODPOWIEDZ super sprawa naprawde dziala :) ... moja mala kopie juz coraz mocniej i czesciej :) tak na 99% imie wybrane ... tak jak pisalam na poczatku strasznie mi sie podoba Antosia no ale z tym Antonina nie moglam jakos przezyc no i mojemu ANTONINA tez sie nie podobalo ale podejrzewam ze teraz sie zgodzi a nawet sam bedzie nalegal bo jego tata na drugie mial Antoni , ale niestety zmarl nam w srode :( .... wiec podejrzewam ze teraz nie bedzie sie buntowal i czekam az sam zaproponuje ANTOSIE :* ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #66779 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67048 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny
jak tam po weekendzie u nas nawet dobry był rano na targach ślubnych i widziałam cudne autko do ślubu ale aż sie boje ile sobie krzyknie :angry: i obrączki i sukienkę tez juz znalazłam wiec mam nadzieje że dadza rade mi taka uszyć taka jaka chce.

A potem był obiadek i wypad do Pszczyny na spacerek po tym parku a ludzi dużo mimo mroźnej pogody ale z tego chodzenia to nic tylko w krzyżu mnie rozbolało wiec na kawkę do teściowej sie wbiłam :lol: a co i była debata kto w tym moim brzuchu mieszka teściu mówi że dziewczynka siostra od mojego tez a teściowa nic nie obstawia za to my że chłopak będzie ale JUŻ JUTRO BĘDZIE WIADOMO O 16:20 :lol: :lol: :lol:
I DOCZEKAĆ SIĘ STRASZNIE NIE MOGĘ

a tak to maluch coraz częściej kobie obraca się i fikołki robi a najbardziej upatrzył sobie godzien 4 nad ranem i tak przez godzinę figluje w brzuchu :silly: że aż skórę wybrzusza do góry że gołym okiem widać jak to mój wreszcie poczuł to chyba do niego dotarło że będzie tata bo uśmiech z jego twarzy nie schodził cały weekend jak czul kopniaki i sie z nim droczył że on stukał a maluch mu odpowiadał i <szok> przeżył :woohoo: :woohoo: cały szczęśliwy :)

A u was jak tam walentynki mój niestety na II zmianie w pracy eh... :angry: ale mój nie obchodzi tego świeta bo to tylko na kase ktos to wymylił ale kwiatka dla swietego spokoju przyniesie. a wy jak obchodzicie walentynki ze swoimi połówkami ?? jakos szczegolnie czy nie bardzo ja mysle żeby jutro cos zrobic jakaś niespodzianke po usg tylko pomysłu mi brak może wy cos macie wypróbowanego??

Miłego dzionka ale sie rozpisalam.... eh.... :dry:

Gosiu gratulacje pierwszych zakupów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67142 przez Anja
Hej dziewczynki.

Taka cisza tu nas pewnie przez te walentynki :laugh: :laugh: :laugh: , mój niestety w pracy :dry: jak w każdy poniedziałek :pinch:
A ja dziś dostałam paczkę od mamy- wózek dla naszego Bobka! Jest w samochodzie (cale 20 kg) muszę poczekać aż mój wróci do domku i go dotacha a już się nie mogę doczekać aż rozpakuję! :lol: :lol: :lol:

Kasiorek tylko nie zapomnij jutro po usg wejść i dać nam znaka co w Twoim brzusiu tak mocno kopie ;)

Malgorzatta ja też zawsze się podniecam jakimś zakupem dla Bobka, nawet tym najmniejszym!
Świetna sprawa! Pewnie każda mamusia oczekująca swoego dzieciątka tak wspaniale się czuje!!!!

Kochane my idziemy robić obiadek dla naszego słodkiego tatka :laugh: :laugh: :laugh:

Miłego dzionka Wam życzymy! Do spisania :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #67148 przez hasia_86
hej mamusie :) witam serdecznie te które dołączyły jak mnie nie było :) jakos nadrobiłam zaległości i uwierzcie ze nazbierało się tego z 8 stron :ohmy: a wy tu na cisze narzekacie :)

ja nadal w szpitalu i jakoś nie wiem nic nowego na temat wyjścia. Przyczyna mojego pobytu to moje ciśnienie, wiec jak tu tylko trafiłam zaczęli mi szukac zatrucia ciązowego ale na szczęście nie znaleźli przynajmniej do teraz :) no a ciśnienie skacze mi praktycznie przy każdym, wstaniu z łózka, przespacerowaniu sie czy skorzystaniu z łazienki, do dzisiaj miałam duża dawke leku zbijającego to ciśnienie wiec nawet jakoś funkcjonowałam chociaż było mi po niech okropnie niedobrze. no teraz zobaczymy jak reaguje na zmniejszenie dawki leku ... wyniki mam robione co pare dni wiec na bieżąco wszystko wiem, jednak muszę powiedzieć ze tu jest tak dzisiaj wyniki dobre za dwa dni nie :( nie mam pojecia czemu, pełno tu jakiś bakterii ...

no a teraz Wam napisze co u Misia słychać :)
TAK: Michaś waży 711 gram!! wielkolud no nie :) badanie miałam robione równo w 23 tyg. a pan doktor powiedział że mały wygląda na 24 tydz. jest zdrowiutki i wszystko z nim ok co mnie najbardziej ucieszyło.

mój maluch oczywiście się zozkręcił i nieżle kopie ale zdazaja sie dni kiedy jest ospały i nie ma ochoty sie ujawniać, zazwyczaj jak słuchamy jego tętna to bawi sie w chowanego i trudno go znaleźć bo ciagle zwiewa :)
no a co do ruchów to sie położnej pytałam powinny byc minimum 4 na godzine, jak nie ma to informować!!!!

och szkoda ze nie moge tu z Wami na bieząco gaworzyc, normalnie się stesnilam ... mam nadzieje ze w tym tygodniu wrócimy juz do domu i bede miec stały dostep do neta i kompa

no wiedziałam ze wypracowanie napisze :) zazdroszczę ze możecie biegać po sklepach, do mnie jak na razie to dzwoni rodzinka i tylko kupiliśmy to a mamy tamto i tak mi smutaśno :(
miejmy nadzieje ze nie zatrzymaja mnie tu do porodu bo sfiksuje ...

wielki :kiss: walentynkowy 3majcie sie cieplutko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67556 przez AgaDolata89
hasia zdrowiej ;)
ps to twoj jest ogrooooooomny :lol: w porownaniu do mojego 24tyd i wazy 547g :silly: chociaz na tym usg niby 23tydz;p mi daje popalic coraz bardziej :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67585 przez kasiorek0310
Cześć laseczki
ale tu cisza nastała :angry:

ja mam już niezły stresik przed tym badaniem 4D boje się czy wszystko będzie w porządku bo u mojej lekarki na jej sprzęcie to wiele wad się nie dojrzy a ten co teraz idziemy to ma jeden z najlepszych wiec obawiam się żeby czegoś nie wynalazł strasznego :ohmy:
Mój to spokojny chodzi jak gdyby nic a nie potrafi zrozumieć że ja się boje strasznie.

Poza tym dobrze noc bez przerwy przespana chyba maluch czuł że się denerwuje i dał się mamusi wyspać :lol:.

A to jeszcze 2 h i zobaczę kto tam mieszka w moim brzuszku ale najbardziej jestem ciekawa reakcji miska na to jak zobaczy na usg swojego szkraba, a ostatnio się mnie pytał czy rzeczywiście chcemy znać kogo będziemy mieć a ja na to że tak przy drugim zrobimy sobie niespodziankę :kiss: bo to pierwsze wiec wolałabym wiedzieć tylko będzie dylemat czy rodzicom mówimy o tym kto będzie czy zostawić ich w niepewności ale ja nie umiałabym chyba jeszcze tyle czasu milczeć i sie prędzej czy później bym wygadała :side:

Trzymajcie kciuki za badania o 16.20 wchodzimy jak będę po to dam znać i wrzucę fotki jak będę mieć :silly: Ale już doczekać się nie mogę na szczęście skarba bede miała przy sobie to może nie będę się tak bardzo denerwować :unsure:

A jak tam u was po walentynkach i jak sie czujecie i w ogóle ?/

Aha i najważniejsze wreszcie PRZYTYŁAM :lol: AŻ 3,5 KG W CIĄGU 3 TYG WRESZCIE WAGA DRGNĘŁA OBY U MOJE DOKTORKI WYSZŁO ŻE TEZ PRZYBRAŁAM I TERAZ WAŻĘ 66,5 :lol:

MIŁEGO DZIONKA DZIEWCZYNY DO SPISANIA WIECZORKIEM :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67640 przez karolena
hej dziewczyny!!! cisza na naszym forum niesamowita:)
Hasia twój dzidziuś jest bardzo duży:) gratuluje :lol:

Kasiorek daj znać od razu jak wrócisz, ja na 4d idę dopiero w piątek na 18:30 także tez już nie długo, tez się :( okropnie denerwuje

Ja dziś dziewczyny przełamałam rodzinna tradycje i kupiłam Nikusiowi śliniaczki, skarpetki,dresik oraz body z czapeczką i czapeczkę, u nas w domu do narodzin się nic nie kupuje ale ja nie mogę wytrzymać poza tym jestem dobrej myśli :) a u nas takie głupie przesądy, zęby nie zapeszyć :(

buziaki, kasiorek od razu pisz!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #67725 przez agi-p
Hasia super ze sie odezwałaś.Michałek to duży dzidziulek:-)moja Amelka to kruszynka w takim razie ale może temu ze to dziewczynka:-)Trzymam kciuki żebyś szybko wyszła ze szpitala i żeby było oki. Kasiorek jak tam to usg?wiadomo już czy synus czy córcia?pewnie napatrzec sie nie mogliście. No i zazdroszczę ze dzidziulek już tak kopie ze twój może to wyczuć.mój Mężuś czeka z niecierpliwością na ten dzień. Net mi nie działa r pisze z tel.już kilka razy mnie wywalilo więc mam nadzieję ze tym razem sie uda. U mnie choroba dała spokój i czuje sie lepiej.dziś karpatkę robiłam bo chodziła za mną już tydzień. Oki to Trzymam kciuki za ciebie Hasia. No i czekam na wieści od kasiorka :-) buzka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #67740 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67804 przez Madzia8288
Hey Mamuski :) ...

hasia_86 twoj maluszek naprawde jest bardzo duzy :-) moja mala iskierka w 22tygodniu wazyla 489 gram :) ...

karolena slyszalam o tych przesadach , ale sama w to nie wierze ;-) takze zycze udanych zakupow bo napewno a tych to sie nie skonczy ;-) ...

kasiorek0310 Moja mala tez kopie i to najbardziej lubi jak juz ja chce isc spac :D ... wtedy jej sie zbiera na zabawe i nie ma mowy o zamknieciu oczu ;) ... a jak juz zasne to tak o 6 rano juz mi daje kopniaki :) moj to sie smieje ze mala dyscypline rodzicom wprowadza :D ... a My walentynki spedzilismy bardzo milo , z rana wzielam sie troszke za sprzatanie moj mial kilka spraw do zalatwienia na miescie wiec i ja sie wybralam na spacerek i przyokazji na zakupy kupilam maly upiominek mojemu walentemu pozniej Ugotowalam jego ulubiony obiadek i upieklam tez jego ulubione ciacho a wieczorkiem miiilo spedzilimy czass ;-) ...
POZDRAWIAM WASZYSTKIE MALUSZKI I PRZYSZLE MAMY ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #67864 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny

karolena
no to gratulacje że się przełamałaś zakupy widzę udane :)

agi-p
to dobrze jak już lepiej z tobą i choroba puściła no to twój trochę poczeka aż poczuje mój to co chwile chciałaby trzymać ręce na brzuchu i stukać i droczyć się z maluchem. Czasami to mam dość tych kopniaków jak tak godzinę figluje w brzuchu i skóra boli :angry:

Madzia8288
zgadza się jak ja spać to wtedy zaczynają się harce albo jak ktoś obcy jest obok co nigdy nie był albo bardzo długo a usłyszy to wtedy tez figluje bo coś mu chyba nie pasuje.

hasia_86
trzymaj się tam w szpitalu może niedługo wypuszcza cie i będzie ok oby jak najdłużej się udało utrzymać i doprowadzić do normy. trzymamy kciuki :)

A teraz najważniejsze BĘDZIE CHŁOPAK NA JEDNEJ Z FOTEK W TEJ W PRAWYM ROGU DOLNYM MAMY DOWÓD 100% I WIELKA STOPA NA 3,80CM :lol: WIEC SPORO
MALUSZEK WAZY 482G JAK TO LEKARZ POWIEDZIAŁ TROCHĘ WIĘCEJ NIŻ NORMA PRZEWIDUJE WIEC SIĘ CIESZYMY TERMIN TEN SAM ZOSTAJE CO BYŁ OD POCZĄTKU SERDUSZKO PIĘKNIE BIJA I NIE MA ŻADNEJ WADY NA SZCZĘŚCIE WSZYSTKO BEZ ZARZUTU WIEC TERAZ TO NIC TYLKO WYPARWKE KOMPLETOWAĆ :lol: :lol: :lol: ALE CAŁEJ DŁUGOŚCI NIE WIEMY BO JUŻ BYŁ DUŻY I NIE DAŁO SIĘ ZMIERZYĆ NIESTETY A PONIŻEJ KILKA FOTEK naszego NIKOSIA :)) tatuś dumny bo ród przeciągnie :woohoo: i od razu pokazał co ma miedzy nogami wiec tyle dobrze i przeczucie mnie nie myliło :side: CIESZYMY SIĘ OGROMNIE ŻE CHŁOPAK BO NA NIEGO SIĘ SZYKOWALIŚMY :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #67865 przez kasiorek0310
a to foto Skarba
fotka na dole pośrodku to wielka stopa naszego malucha a w prawym dolnym rogu to ptaszek na dowód że chlopak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67866 przez kasiorek0310
i uaktualniam nasza listę

AgaDolata89 - 09.06.2011/14.06.2011 - Jakub
Hasia_86 - 10.06.2011 - Michałek
Urszula - 10.06.2011 Michalek/Julcia
Anja - 10.06.2011 - Patryk
Madzia8288 - 10.06.2011 -
Ornella - 12.06.2011 ?
Agi-p - 18.06.2011 - Amelka
Marcysia83 - 21.06.2011 ?
Ksiorek0310 - 24.06.2011 Nikodem Józef(po moim tacie nieżyjącym)
Małgorzatta - 24.06.2011 - Borys
Magdallena155 - 26.06.2011 - Julia
Hagne - 29.06.2011 - ?
Karolena - 29.06.2011 - Nikodem
Marzeniam - 30.06.2011 ? Hania/Jaś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl