BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 2 miesiąc temu #64481 przez SISUNIA88
kasiorek jak mogę doradzić-ja nie kupowałam na początku przewijaka ale już na 2 dzień po powrocie ze szpitala wysłałam męża do sklepu..bardzo się sprawdził i przydał.. nie trzeba było się schylać do łóżka co po porodzie bywa uciążliwe i przede wszystkim łóżko jest miękkie i źle się przewija...a przewijak miałam przy łóżeczku-super sprawa:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #64500 przez Madzia8288
kasiorek0310 jutro zrobie jakis fotki :P co do przewijaka to ja tez mialam watpliowsci tez uwazalismy ze przeciez mozna przebierac na lozku ... zreszta siostra MOJEGO ma corcie :)ktora 21-go konczy roczek :) wiec tez troche wydadkow nam odejdzie :P miedzy innymi przwijak , zreszta szwagierka mowila mi ze uzywala go tylko przez pierwsze tygodnie pozniej bylo jej latwiej na lozku ... wiec szczerze mowiac nie wiem czy ten zakup jest az tak konieczny :x ... a ja wlasnie jestem w trakcie malych internetowych zakupow -> allegro.pl/body-62-nowa-kolekcja-zima-20...ami-i1439168897.html te wszystkie body z napisami sa boskie :D MOJEMU najbardziej sie podoba z napisem "uroda po mamusi rozum tatusia" :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64521 przez kasiorek0310
madzia słodkie te body :)
a co do przewijaka to nie wiem zobaczymy może kupimy ale to w ostatniej chwili jak juz by się coś zmieniło nic zmykam spać bo mały sie cos dobija w brzuchu o spanie wiec ide troche poleżeć

Miłej nocy mamusie i do spisania jutro :lol:

wpadne po sprzataniu bo taki plan jutro mam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #64556 przez Madzia8288
kasiorek0310 a mnie wzielo jednak dzis na fotki :) i zrobilam az dwie :D -> taki mam teraz brzusio :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #64587 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64600 przez Madzia8288
Malgorzatta ja przed ciaza wazylam 52kg a teraz waze 56,5 a szczerze mowiac to bardzo malo jem jakos nie mam apetytu i po jedzeniu wcale nie widac ze jem za dwoje...
a co do lozeczka to mam troche inny gust podobaja mi sie bardziej delikatniejsze te to takie skrzynie masywne duze ... no ale co kto lubi no i zalezy od wnetrza pokoju :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64603 przez Urszula
Witam Kochane!!!

Widzialam Wasze lozeczka fajne wiec i ja pokaze Wam moje:
www.mothercare.com/Humphreys-Corner-Cot-...97201341/ref=sr_1_8/ nie wiem czy dobrze wkleilam mam nadzieje, ze uda sie zobaczyc!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64604 przez Madzia8288
hey Urszula :* to lozeczko super chyba sama pomysle nad nim ... co prawda chcialam bardziej prkatyczne ze szczebelkami zebym mogla widziec moja mala iskietke z kazdej strony no ale szczerze mowiac takie bardziej mi sie podobaja a to jeszcze ma funkcje przerobienia no i cena konkretna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64605 przez Urszula
Udalo sie wkleic :) wiec to lozeczko rozklada sie potem w male lozko i przyda sie dziecku na dluzej :):):) bardzo fajna sprawa :):):) polecam!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64607 przez Urszula
Madzia8288 tam sa szczebelki mozna dzidzie widziec a do tego lozeczko ma opuszczany bok co sie bardzo przyjade. Solidne wygodne i praktyczne!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #64610 przez Madzia8288
Urszula no tak szczebelki sa ale ja jednak uwazam ze cale ze szczebelek jest bardziej praktyczniejsze ale to zalezy tez od ulozenia lozeczka w pokoju :) ja do konca jeszcze nie wiem jak bedzie bo planujemy przeprowadzke w nastepnym miesiacu wiec czekam z tym zakupem i z podjeciem decyzji aczkolwiek podoba mi sie lozeczko na tej stronie jest pod nazwa RADEK VI tylko ze ja sie uparlam na bialy kolor www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...1/Page-49.html#64600 no ale tak jak mowie wszsytko zalezy od tego jak zrobimy pokojik dla malej :) ... no i jesli chodzi o ten opuszczany bok to jednak jestem zdania ze lepsza opcja jest ze szczebelkami wyciaganymi bo jak dzidzia bedzie juz wieksza to bedzie mogla sobie sama wchodzic i wychodzic a przy opuszczanym boku niestety juz nie no ale to akurat moje zdanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64616 przez Urszula
Madzia8288

Tak rozumiem...to lozeczko najbardziej przypadlo mi do gustu :) widzialam wiele, mam juz upatrzone poscielki :) w kolorze cream, ze slicznym misiem tez z mothercare, poniewaz nie znamy plci i juz nie poznamy, kupujemy neutralna wyprawke. Mialam ostatnie usg i dzidzia nie chciala sie pokazac wiec bedziemy czekali do porodu :):) na niespodzianke!! Pozdrawiam!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64634 przez agi-p
Hej Mamusie :)
Co do przewijaka to ja jestem jak najbardziej za :) Przy Paulince miałam taki duży , który mogłam nakładać na łóżeczko nawet.Sprawdził sie w 100% i długo z niego korzystałam .Jest to bardzo praktyczny mebelek.Ja będę go tym razem trzymała na komodzie i obok będę miała wszystkie przybory do przewijania pupeczki mojego Aniołka :):):)
Wszystkie łóżeczka są fajne,w każdym jest jakiś urok.Ale ceny niektórych powalają poprostu. My mamy zwykłe z wyjmowanymi szczebelkami w kolorze drewna. Wcześniej miałam z opuszczanym bokiem(super sprawa) i szczebelki też sie wyjmowało.
Madzia brzuszek superowy !!!! Rośniemy i rośniemy :)
Co do ubranek to kupiłam trochę na 56 , bo jak urodzi sie maluszek to musi mieć co ubrać :) Ale większość biorę na 62 i 68 :) Mam już bardzo dużo ubranek , ale i tak cały czas cos dokupujemy :) Teraz licytuję na allegro zestaw ciuszków :)
Ale już sobie obiecałam , ze teraz zacznę kupować inne rzeczy z mojej listy,czyli kosmetyki , przybory i akcesoria :) No i pare rzeczy dla siebie , które przydadza sie też po porodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64854 przez kasiorek0310
Hey dziewczyny ja już po sprzątaniu ale mnie wzięło z rana na porządki ;P ale w nocy spać nie mogłam tylko szpital mi się śnił i że nie potrafię wykąpać ani przewinąć małego okropne sny są :angry:

Madzia8288 ładny brzusio a jaki duży ja w porównaniu do waszych to mam malutki może temu że nic nie tyje :huh:

Widze że temat łóżeczek rzeka ale dobrze bo można coś każdej doradzić jak juz wszystkie są piękne tylko tak jak już mówiłyście do każdego wystroju pasuje inne :)

ja przed ciąża warzyłam coś ok 60-62kg przez to że przed nią sama trochę przytyłam po odstawieniu tabletek bo brałam już dość długo i trzeba było zrobić przymusowa przerwę a efekt przerwy w czerwcu :lol: a teraz nie wiem ile po ostatnim badaniu wyszło 63 kg wiec może kg przybrałam ale to i tak mało

Urszula no to będziecie mieć niespodziankę ja mam nadzieje ze mój maluch sie pokaże co ma miedzy nóżkami :)

Agi
szalejesz z zakupami ja tam powoli kupuje ale pewno na maj będę chciała mieć już wszystko kupione zeby potem na mojego nic nie spadło bo mi jeszcze kupi to co nie trzeba :dry: a co do tego przewijaka to ja bym chciała na łóżeczko położyć ale to juz w ostatnich zakupach będzie bo nie mamy gdzie tego trzymać niestety :side:

A brzuszki niech rosną coraz bardziej i domki naszych maluchu powiększają żeby wygodnie miały bo ten mój to co chwile daje znać o sobie kopniakiem i kręceniem puki co w miare wyspać sie daje.
ale sie rozpisałam strasznie miłego popołudnia życzę przy pięknej pogodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64856 przez kasiorek0310
Madzia załóż sobie suwaczek żebyśmy mogły śledzić tyg ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl