BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 2 miesiąc temu #64000 przez AgaDolata89
ja troszke podziebilam pecherz, wlasnie zjadlam cytryne :lol: pychotka :lol: w srode ide do ginekologa;p w piatek nasze wyczekane usg :kiss: idziemy razem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64020 przez Madzia8288
Hey Mamuski :)

Kurcze jeszcze tyle czasu przed nami :| a ja juz bym chciala usciskac moje malenstwo !! agi-p ja tez ide na kontrol 21-go :) moj narzyczony chodzi ze mna na kazda wizyte , nie opuscil jeszcze ani jednej , jest strasznie dumny z malenstwa - zawsze lekarza zasypuje mnustwem pytan :) hey dziewczyny co do lozeczek to zdecydowac sie nie mozemy :( ... zreszta jak prawie ze wszystkim :|:D co do lozeczka to z poczatku chcielismy lozeczko tez z serii safari ale pozniej pomyslelismy ze w zasadzie bardziej praktyczniejsze bedzie ze szczebalkami bo bedziemy mogli widziec malenka z kazdej strony ... uparlam sie tez na bialy kolor tylko nie wiem czy to praktyczne i nadal sie zastanawiamy :D .... ciezka sprawa z tymi zakupami , ale narazie sie rozgladamy a na konkretne zakupy chcemy jechac w kwietniu :) znow sie rozpisalam :) ...
ale w sumie nikt mi nie napisal jak waza wasze malenstwa :P ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64117 przez agi-p
Kasiorek brzusio śliczny :) Taki zgrabniutki...aż zazdroszczę,bo ja już słonika przypominam.Masz jeszcze takie ładne wcięcie w talii,u mnie niestety zatraciło sie na dobre.Zamieszczę Wam fotki to same zobaczycie.No i w pasie masakra....96 cm i 7 kg na plusie!!! Przytyłam bardzo dużo,aż sie boje co będzie przez najbliższe 4 m-ce,gdzie przecież przyrost masy ciała jest największy!!!Już mam balon jak nie wiem i przeszkadza mi to.
Madziu ja już pisałam w niedzielę , ze moja Amelka waży 394g,lekarz ocenił to jako bardzo dobrą wagę :) A wizytę masz w takim razie szybciej o 3 dni ode mnie.Ja 21 lutego ide na pobieranie krwi i mocz a do ginekologa 21lutego.
Jutro mam kolejną wizytę u endokrynologa i mam nadzieje , ze nic niepokojącego się tam nie dzieje i że nie zwiekszy mi dawki hormonów.
Aga daj znać co tam u lekarza i foteczki może wrzucisz swojego Baby :)
No i moje Kochane za oknem wyczekiwana wiosna nieśmiało sie pokazuje.Ja juz sniegu i mrozu nie chcę widzieć !!!
Miłego dzionka i odezwijcie sie Kobietki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64123 przez karolena
HEJ DZIEWCZYNKI, JA TEZ JUZ BARDZO BRDZO DAWNO NIE PISALAM :lol: W SOBOTE POCZULAM PIERWSZEGO KOPNIAKA RAZEM Z MOIM MEZEM O BYLISMY PRZYTULENI :) SUPER :kiss:
JA JUZ TEZ PO GZAMINACH TYLKO CZEKAM NA WYNIKI.
KASIOREK JA TEZ SIE UPARLAM NA BIALE LOZECZKO :silly: NIE WIEM CZEMU.
WCZORAJ BYLAM W ASKOCIE PO PRACY OBEJRZEC WOZKI I ZMIENIAM ZADNIE CHYBA :blush: JESZCZE W SOBOTE JADE Z MOIM MEZULKIEM WYBIERZEMY RAZEM I WKLJE WAM ZDJECIE :lol:
CO DO USG TO JA MAM 4D W PIATEK 18.02 :kiss: I JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC JAK ZOBACZE MOJEGO 80% NIKUSIA :kiss:
MI BRZUCH MEGA URUSL, ROWNIEZ WAM WKLEJE JUTRO.
CHCIALAM TEZ PRZUWITAC NOWE MAMUSIE- GRATULUJE :lol:
JA JUZ KONCZE, BO W PRACY JESTEM I DZIS MAM PELNO ROBOTY. PA :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64126 przez karolena
JEDNAK PATRZAC NA BRZUCH AGI-P TO MAM MNIEJSZY, ALE TWOJ KOCHANA JEST SLICZNY :)
BUZIAKI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64163 przez AgaDolata89
agi supeer duzy brzusio :lol: mi znajomi mowia ze moja kuleczka bedzie malutka :lol: moj brzusio to 1/3 twojego (bez obrazy) :woohoo: ale ja mam 1kg w plusie :silly: a nie wiadomo co dalej :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64312 przez agi-p
hmmm...no to pięknie jestem najwiekszym brzuchaczem na naszym forum :( zazdroszczę Wam bardzo.Jeszcze niedawno mi żebra było widać i miałam płaski brzuszek :( Kurcze a staram się nie jeść w wielkich ilościach a i tak brzuchol rośnie jak szalony.Pewnie przez te cholerne słodycze...ale nie da sie tego apetytu zahamować :( Chociaż nie pochłaniam nie wiadomo jakich ilości. No trudno będę ciażowym grubasem tutaj :P Duzo lepsze jest tak jak u Was przybieranie na wadze.Lepiej sie człowiek czuje i organizm mniej przeciążony.Ja czasami czuje sie jakbym 100 kg ważyła . Nic idę na spacer do sklepu...może pare gram mi ubędzie hihihi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64363 przez kasiorek0310
no to Aga daj znać jak po wizycie będziesz w środę czy wszystko ok

Madzia8288
mnie tam te ze szczebelkami kojarzą się z więzieniem nie wiem czemu ale takie mam skojarzenie wiec postanowiliśmy że będzie safari z reszta teściowe kupują :P wiec co tam mnie się bardzo ciemne łóżeczka podobają przez to że pokój mam w żółci i brązie wiec ni w ząb nie pasuje białe a niestety będzie mieszkało z nami w pokoiku :)

agi-p
śliczny brzusio dobrze że duży to Amelka ma dużo miejsca żeby się nie rozpychać za bardzo no tak puki co mam zgrabny ale to chyba przez to że nic nie tyje tylko brzuch rośnie a jem jak smok wszystko co dobre :laugh: ja przed ciążą byłam bardzo chuda a potem jak zaczęliśmy się starać to trochę przybrałam i tak na razie waga stoi w miejscu ale to się dowiem 17 jak pójdę do mojej pani doktor. Daj znać jak tam po wizycie u endokrynologa oby było wszystko pomyślne.Nie martw się wielkością ważne z mała ok i ty sie dobrze czujesz :side:

karolena
no to czekamy obie na wyniki :) oby zakończyły się dobrze i gratulacje pierwszych koniaczków dla was. I czekamy na foto kolejnego brzucha :lol:

I czuć wreszcie wiosnę w powietrzu ale zapowiadali powrót zimy już od jutra ;( wiec agi długo się piękna pogoda nie nacieszymy :dry:

Miłego popołudnia i czekamy na kolejne fotki brzuchów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64438 przez agi-p
Dzięki Kasiorek za miłe słowa :kiss: Odreagowałam moje dodatkowe centymetry na zakupach.Kupiłam dziś 2 pary Body i pajacyka :) Z fajnymi napisami (jestem super siostrą i kocham moją Mamusię).Mamy już komplet ubranek z napisami :) Tyle słodziutkich rzeczy dla Naszych Skarbeczków jest w sklepach.Oszalałam juz całkiem na punkcie mojej Amelki :) Szkoda tylko,że ceny są takie wysokie.
No i zmianę pogody już zauważyłam:( Cieszę się jednak , ze termin porodu przypada nam w lato.Można bedzie na spacerki szybko chodzić i przyjemnie będzie :):):) Paulinkę rodziłam w maju...upał był jak ch...ra :p Ale przynajmniej mogłam wychodzić z Małą a nie kisić sie w domu w 4 ścianach .
Idę odpocząć bo mnie dopada zmęczenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64444 przez kasiorek0310
Agi
no to fajniutko a powiedz mi gdzie ty znalazłeś te ciuszki z napisami bo ja ni w ząb nie mogę takich znaleźć a chce mojemu zrobić niespodziankę i znaleźć z napisem żeby i on się poczuł ważny bo na razie to marudzi że zszedł na drugi plan i już taki ważny nie jest.To dobrze jak odreagowałaś a my kolejne małe zakupy przez allegro koszule ciążowe żeby potem mieć do karmienia i szpitala a takie słodkie są że ciężko się zdecydować a cena bardzo fajna i gatunkowo tez dobre bo już takie mam
allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazow...-xl-i1430223050.html

i od razu lepiej jak się coś kupi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #64447 przez agi-p
Body z napisem "I LOVE MY DAD" kupiłyśmy w sklepie H&M, dzisiejsze zakupy robiłam z sklepie w Buczkowicach(koło Szczyrku).Mają tam duży wybór ciuszków niemowlęcych i są bardzo fajne gatunkowo :)
Co do koszul do karmienia to też sie rozglądam i mi podobają sie najbardziej takie kopertowe
np: moda.allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-o...s-m-i1438337626.html
lub moda.allegro.pl/muzzy-koszula-kopertowa-...cja-i1438662861.html
Tylko ja poczekam do maja , bo nie mam pojęcia jaki rozmiar kupić.Ale w sumie to ja mam nadzieje , ze jak urodzę , to wrócę szybko do normalnego rozmiaru ;p

A oto linki do tych firm co produkują te ciuszki co kupiłam dzisiaj np
kamilpaczka.fm.interia.pl/wyroby/wyroby.html

www.bamarnicol.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64458 przez Madzia8288
agi-p ja ostatnio chcialam kupic dresiki biale z napisem "I LOVE MY DAD" ale niestety byly tylko malenskie rozmiary 56 :( a ja postanowilam ze bede kupowac najmniejsze na 62 :P

kasiorek0310 co do tych lozeczek tez jakos nie bardzo mi sie podobaja ale uwazam ze sa praktyczne no i widzialam takie jedno ktore moglo by byc :) www.klups-gostyn.pl/lozeczka1c.html -> takie jak RADEK VI tylko ze uparlam sie na kolor bialy :)....

a co do tego ze rodzimy w samo lato jejq sama juz sie doczekac nie moge spacerki z nasza mala iskierka :) eh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64468 przez SISUNIA88
Witajcie przyszłe mamuśki:) tak sobie czytam Wasz wątek z wielkim sentymentem bo sama rodziłam w czerwcu tylko w 2010r:) życzę Wam szczęśliwego oczekiwania, będę tu czasem zaglądać i może coś podpowiem jak będzie trzeba..pozdrawiam Was!!

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64475 przez kasiorek0310
no to muszę mojego wyciągnąć znowu na jakieś małe zakupy tym bardziej ze mu się podobają :D

agi
koszule fajne jak tam nie wiem na razie takie żeśmy zamówili zobaczymy jak sie sprawdza nam oby dobrze a te ciuszki słodkie są ale to poczekam jeszcze tydzień żeby wiedzieć dokładnie jaki kolor mamy brać o ile pokaże co ma między nóżkami :)

Madzia8288
też fajne łóżeczko ale jakoś to safari mi utknęło w pamięci i na nim stanie chyba że mi się coś pod koniec odmieni jak zobaczę usg malucha :)

lato to chyba dobry czas na narodziny bo szybciutko można wyjść na spacerki a u mnie się już toczy bój kto pierwszy będzie spacerował czy siostra od mojego miska czy teściowa jeszcze cały czas mi mówią że jak coś to nawet na tydzień mogę im dać malucha to się zajmą a mi tak nie spieszno żeby go dawać innym sami się musimy nim nacieszyć najpierw
ale doczekać się czerwca będzie bardzo ciężko tym bardziej że ja na końcu mam termin :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64479 przez kasiorek0310
madzia i czekamy na foto brzuszka oczywiście

a jak tam wam wyprawkowe kupowanie idzie my powoli powoli ale jakos to idzie coraz wiecej tych rzeczy ale że mój bardzo lubi przemyśleć czy sie nam to przyda czy nie teraz mamy dylemat czy przewijak się rzeczywiście sprawdzi skoro można na łóżku tez przewinąć ale to jeszcze zobaczymy bo z tego co tak patrze to jest wiele bubli co sie w ogóle nie sprawdzają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl